webtrees - en to lt translation catalogue (3467 entries)

en:  but the details are unknown
lt:  bet detalės yra nežinomos

en:  in
lt:  į

en:  per gender
lt:  /vyrai-moterys

en:  per time period
lt:  per laiko tarpą

en: %1$s %2$s has a %3$s link to %4$s.
lt: %1$s %2$s turi %3$s nuorodą į %4$s.

en: %1$s %2$s times removed ascending
lt: %1$s %2$s kartus pašalintas didėjimo tvarka

en: %1$s %2$s times removed descending
lt: %1$s %2$s kartus pašalintas mažėjimo tvarka

en: %1$s KB were downloaded in %2$s seconds.
lt: %1$sKB buvo atsiųsti per %2$s sekundes.

en: %1$s does not exist.
lt: %1$s neegzistuoja.

en: %1$s does not exist. Did you mean %2$s?
lt: %1$s neegzistuoja. Gal turėjote omenyje %2$s?

en: %1$s does not have a link back to %2$s.
lt: %1$s neturi nuorodos atgal į %2$s.

en: %1$s file was extracted in %2$s seconds. | %1$s files were extracted in %2$s seconds.
lt[0]: %1$s byla buvo išpakuota per %2$s sekundes.
lt[1]: %1$s bylos buvo išpakuotos per %2$s sekundes.
lt[2]: %1$s bylų buvo išpakuota per %2$s sekundes.

en: %1$s individual displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations. | %1$s individuals displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations.
lt[0]: Iš %2$s, iš %3$s kartos, %1$s asmuo rodomas.
lt[1]: Iš %2$s, iš %3$s kartos, %1$s asmuo rodomas.
lt[2]: Iš %2$s, iš %3$s kartos, %1$s asmuo rodomas.

en: %1$s individual is missing birthplace map coordinates: %2$s. | %1$s individuals are missing birthplace map coordinates: %2$s.
lt[0]: %1$s asmens gimimo vietovės koordinatės nežinomos: %2$s.
lt[1]: %1$s asmenų gimimo vietovės koordinatės nežinomos: %2$s.
lt[2]: %1$s asmens gimimo vietovės koordinatės nežinomos: %2$s.

en: %1$s is a %2$s but a %3$s is expected.
lt: %1$s yra %2$s, bet mes tikimės %3$s.

en: %1$s × %2$s pixels
lt: %1$s × %2$s pikseliai

en: %1$s’s %2$s
lt: %1$s %2$s

en: %j %F %Y
lt: %Y %F %j

en: %s and her ancestors
lt: %s ir jos protėvius

en: %s and his ancestors
lt: %s ir jo protėvius

en: %s and the individuals that reference it.
lt: %s ir asmenis su nuorodomis į jį.

en: %s and their children
lt: %s ir jų vaikus

en: %s and their descendants
lt: %s ir jų palikuonis

en: %s anonymous signed-in user | %s anonymous signed-in users
lt[0]: %s anonimiškai prisijungęs naudotojas
lt[1]: %s anonimiškai prisijungę naudotojai
lt[2]: %s anonimiškai prisijungusių naudotojojų

en: %s child | %s children
lt[0]: %s vaikas
lt[1]: %s vaikai
lt[2]: %s vaikų

en: %s day | %s days
lt[0]: %s diena
lt[1]: %s dienos
lt[2]: %s dienų

en: %s day ago | %s days ago
lt[0]: prieš %s dieną
lt[1]: prieš %s dienas
lt[2]: prieš %s dienas

en: %s family has been updated. | %s families have been updated.
lt[0]: %s šeima buvo redaguota.
lt[1]: %s šeimos buvo redaguotos.
lt[2]: %s šeimos buvo redaguotos.

en: %s family tree | %s family trees
lt[0]: %s šeimos medis
lt[1]: %s šeimos medžiai
lt[2]: %s šeimos medžių

en: %s grandchild | %s grandchildren
lt[0]: %s anūkas
lt[1]: %s anūkai
lt[2]: %s anūkų

en: %s hour ago | %s hours ago
lt[0]: prieš %s valandą
lt[1]: prieš %s valandas
lt[2]: prieš %s valandų

en: %s individual | %s individuals
lt[0]: %s asmuo
lt[1]: %s asmuo
lt[2]: %s asmenų

en: %s individual has been updated. | %s individuals have been updated.
lt[0]: %s asmuo buvo redaguotas.
lt[1]: %s asmenys buvo redaguoti.
lt[2]: %s asmenų buvo redaguoti.

en: %s individual is private. | %s individuals are private.
lt[0]: %s asmuo yra viešai nerodomas.
lt[1]: %s asmenys yra viešai nerodomi.
lt[2]: %s asmenų yra viešai nerodomi.

en: %s individual with events between %s and %s | %s individuals with events between %s and %s
lt[0]: %s asmuo su įvykiais tarp %s ir %s
lt[1]: %s asmenys su įvykiais tarp %s ir %s
lt[2]: %s asmenų su įvykiais tarp %s ir %s

en: %s individual with events in %s | %s individuals with events in %s
lt[0]: %s asmuo su įvykiais %s
lt[1]: %s asmenys su įvykiais %s
lt[2]: %s asmenų su įvykiais %s

en: %s individual with events in %s between %s and %s | %s individuals with events in %s between %s and %s
lt[0]: %s asmuo su įvykiais %s tarp %s ir %s
lt[1]: %s asmenys su įvykiais %s tarp %s ir %s
lt[2]: %s asmenų su įvykiais %s tarp %s ir %s

en: %s is disabled on this server. You cannot install webtrees until it is enabled. Please ask your server’s administrator to enable it.
lt: %s išjungta šiame serveryje. Jūs negalite įdiegti webtrees, kol tai nėra įjungta. Kreipkitės į jūsų serverio administratorių kad tai būtu įjungta.

en: %s message | %s messages
lt[0]: %s žinutė
lt[1]: %s žinutės
lt[2]: %s žinučių

en: %s minute ago | %s minutes ago
lt[0]: prieš %s minutę
lt[1]: prieš %s minutes
lt[2]: prieš %s minutčių

en: %s month | %s months
lt[0]: %s mėnuo
lt[1]: %s mėnesiai
lt[2]: %s mėnesių

en: %s month ago | %s months ago
lt[0]: prieš %s mėnesį
lt[1]: prieš %s mėnesius
lt[2]: prieš %s mėnesius

en: %s note has been updated. | %s notes have been updated.
lt[0]: %s pastaba buvo redaguota.
lt[1]: %s pastabos buvo redaguotos.
lt[2]: %s pastabų buvo redaguota.

en: %s once removed ascending
lt: %s kartą pašalintas didėjimo tvarka

en: %s once removed descending
lt: %s kartą pašalintas mažėjančia tvarka

en: %s second ago | %s seconds ago
lt[0]: prieš %s sekundę
lt[1]: prieš %s sekundes
lt[2]: prieš %s sekundžių

en: %s sent you the following message.
lt: %s atsiuntė jūms šią žinutę.

en: %s signed-in user | %s signed-in users
lt[0]: %s prisijungęs naudotojas
lt[1]: %s prisijungę naudotojai
lt[2]: %s prisijungusių naudotojų

en: %s source has been updated. | %s sources have been updated.
lt[0]: %s šaltinis buvo redaguotas.
lt[1]: %s šaltiniai buvo redaguoti.
lt[2]: %s šaltinių buvo redaguota.

en: %s three times removed ascending
lt: %s tris kartus pašalintas didėjimo tvarka

en: %s three times removed descending
lt: %s tris kartus pašalintas mažėjimo tvarka

en: %s twice removed ascending
lt: %s du kartus pašalintas didėjimo tvarka

en: %s twice removed descending
lt: %s du kartus pašalintas mažėjančia tvarka

en: %s week | %s weeks
lt[0]: %s savaitė
lt[1]: %s savaičių
lt[2]: %s savaitės

en: %s year | %s years
lt[0]: %s metai
lt[1]: %s metų
lt[2]: %s metų

en: %s year ago | %s years ago
lt[0]: prieš %s metus
lt[1]: prieš %s metų
lt[2]: prieš %s metus

en: %s year anniversary
lt: %s metų sukaktis

en: %s × cousin
lt: %s × pusbrolis/pusseserė

en: %s, her ancestors and their families
lt: %s, jos protėvius ir jų šeimas

en: %s, her parents and siblings
lt: %s, jos tėvus bei brolius ir seseris

en: %s, her spouses and children
lt: %s, jos sutuoktinius ir vaikus

en: %s, her spouses and descendants
lt: %s, jos sutuoktinius ir palikuonis

en: %s, his ancestors and their families
lt: %s, jo protėvius ir jų šeimas

en: %s, his parents and siblings
lt: %s, jo tėvus bei brolius ir seseris

en: %s, his spouses and children
lt: %s, jo sutuoktines ir vaikus

en: %s, his spouses and descendants
lt: %s, jo sutuoktines ir palikuonis

en: &lt;select&gt;
lt: &lt;pasirinkti&gt;

[ctx: (a man’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: (a man’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
lt: pro ×%s brolėnas/dukterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
lt: pro ×%s dukterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
lt: pro ×%s brolėnas

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
lt: pro ×5 brolėnas/dukterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
lt: pro ×5 dukterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
lt: pro ×5 brolėnas

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
lt: pro-probrolėnas/produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
lt: pro-produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandson]
en: great-great-nephew
lt: pro-probrolėnas

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
lt: pro-pro-probrolėnas/produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
lt: pro-pro-produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
lt: pro-pro-probrolėnas

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
lt: pro ×4 brolėnas/dukterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
lt: pro ×4 dukterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
lt: pro ×4 brolėnas

[ctx: (a man’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno vaikas

[ctx: (a man’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a man’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a man’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: (a man’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a man’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
lt: dukterėčios vaikas

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
lt: pro ×%s seserėnas/seserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
lt: pro ×%s seserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
lt: pro ×%s seserėnas

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
lt: pro ×5 seserėnas/dukterėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
lt: pro ×5 seserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
lt: pro ×5 seserėnas

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
lt: pro-proseserėnas/proseserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
lt: pro-proseserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandson]
en: great-great-nephew
lt: pro-proseserėnas

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
lt: pro-pro-proseserėnas/seserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
lt: pro-pro-proseserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
lt: pro-pro-proseserėnas

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
lt: pro ×4 seserėnas/seserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
lt: pro ×4 seserėčia

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
lt: pro ×4 seserėnas

[ctx: (a man’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno vaikas

[ctx: (a man’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a man’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno vaikas

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew]
en: great ×%s nephew
lt: pro ×%s sūnėnas

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew/niece]
en: great ×%s nephew/niece
lt: pro ×%s sūnėnas/dukterėčia

[ctx: (a woman’s) great ×%s niece]
en: great ×%s niece
lt: pro ×%s dukterėčia

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew]
en: great ×4 nephew
lt: pro ×4 sūnėnas

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew/niece]
en: great ×4 nephew/niece
lt: pro ×4 sūnėnas/dukterėčia

[ctx: (a woman’s) great ×4 niece]
en: great ×4 niece
lt: pro ×4 dukterėčia

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew]
en: great ×5 nephew
lt: pro ×5 sūnėnas

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew/niece]
en: great ×5 nephew/niece
lt: pro ×5 sūnėnas/dukterėčia

[ctx: (a woman’s) great ×5 niece]
en: great ×5 niece
lt: pro ×5 dukterėčia

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew]
en: great-great-great-nephew
lt: pro-pro-prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew/niece]
en: great-great-great-nephew/niece
lt: pro-pro-prosūnėnas/produkterėčia

[ctx: (a woman’s) great-great-great-niece]
en: great-great-great-niece
lt: pro-pro-produkterėčia

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew]
en: great-great-nephew
lt: pro-prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew/niece]
en: great-great-nephew/niece
lt: pro-prosūnėnas/produkterėčia

[ctx: (a woman’s) great-great-niece]
en: great-great-niece
lt: pro-produkterėčia

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
lt: dukterėčios vaikas

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno vaikas

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

en: (aged %s)
lt: (amžius %s)

en: (aged less than %s)
lt: (amžius mažiau negu %s)

en: (aged more than %s)
lt: (amžius daugiau negu %s)

en: (filtered from %s total entries)
lt: (atrinkta iš %s įrašų)

en: (in childhood)
lt: (vaikystėje)

en: (in infancy)
lt: (kūdikystėje)

en: (stillborn)
lt: (gimė negyvas)

en: <b>Important note:</b> The transfer wizard is not able to assist with moving media items. You will need to set up and move or copy your media configuration and objects separately after the transfer wizard is finished.
lt: <b>Svarbi pastaba:</b> Persiuntimo vediklis negali padėti perkelti medijos elementus. Jums reikės sukurti ir perkelti ar perkopijuoti savo medijos konfigūraciją ir elementus atskirai po persiuntimo vediklio pabaigos.

en: <b>Please note:</b> Private information of living individuals will only be given to family relatives and close friends. You will be asked to verify your relationship before you will receive any private data. Sometimes information of dead individuals may also be private. If this is the case, it is because there is not enough information known about the individual to determine whether they are alive or not and we probably do not have more information on this individual.<br><br>Before asking a question, please verify that you are inquiring about the correct individual by checking dates, places, and close relatives. If you are submitting changes to the genealogy data, please include the sources where you obtained the data.
lt: <b>Atkreipkite dėmesį</b> Informacija apie gyvus asmenis bus pateikiama tik giminės nariams. Jūsų bus paprašyta patvirtinti savo giminystės ar kitus ryšius su tuo asmeniu prieš gaunant privačius duomenis. Kartais informacija apie mirusius asmenis gali būti privati. Jei taip yra, arba nėra pakankamai informacijos, ar jie gyvi ar ne, gali būti kad ir mes neturime daugiau informacijos apie šį asmenį.<br><br>Prieš užduodant klausimą , įsitikinkite, kad jūs teiraujatės apie teisingą asmenį patikrinę datas, vietas ir artimus giminaičius. Jei pranešate apie genealoginių duomenų pakeitimus, prašome nurodyti šaltinius, iš kur gavote duomenis.

en: <default theme>
lt: <numatyta tema>

en: <div class="largeError">Notice:</div><div class="error">By completing and submitting this form, you agree:<ul><li>to protect the privacy of living individuals listed on our site;</li><li>and in the text box below, to explain to whom you are related, or to provide us with information on someone who should be listed on our website.</li></ul></div>
lt: <div class="largeError">Įspėjimas:</div><div class="error">Užpildydami ir išsiųsdami šią formą, Jūs sutinkate:<ul><li>apsaugoti gyvų žmonių privatumą, kurie pateikti šiame tinklapyje;</li><li>ir teksto laukelyje, esančiame žemiau, paaiškinti kaip esate susiję su gimine, arba pateikti mums informacijos apie kurį nors asmenį, kuris turėtų būti šiame tinklapyje.</li></ul></div>

en: A child may have more than one set of parents. The relationship between the child and the parents can be biological, legal, or based on local culture and tradition. If no pedigree is specified, then a biological relationship will be assumed.
lt: Vaikas gali turėti daugiau nei vienus tėvus.Tarp vaiko ir tėvų santykiai gali būti biologiniai, juridiniai, ar pagrįsti vietos kultūros ir tradicijų. Jei nėra nurodyta kilmė, tada bus naudojamas biologinis ryšys.

en: A common error is to have multiple links to the same record, for example listing the same child more than once in a family record.
lt: Šitokia klaida yra kai turite daug nuorodų į tą patį įrašą, pavyzdžiui: tas pats vaiko įrašas daugiau nei vieną kartą šeimos įraše.

en: A database server can store many separate databases. You need to select an existing database (created by your server’s administrator) or create a new one (if your database user account has sufficient privileges).
lt: Duomenų bazių serveryje galima laikyti daugelį atskirų duomenų bazių. Jūs turite pasirinkti esamą duomenų bazę (sukurtą serverio administratorius) arba sukurti naują (jei jūsų duomenų bazės vartotojo sąskaita turi tokias teises).

en: A file on the server
lt: Byla serveryje

en: A file on your computer
lt: Byla jūsų kompiuteryje

en: A greeting message and useful links for a user.
lt: Sveikinimo žodis ir naudinga informacija naudotojui.

en: A greeting message for site visitors.
lt: Pasveikinimo žinutė tinklalapio lankytojams.

en: A list of changes that need to be reviewed by a moderator, and email notifications.
lt: Sąrašas pakeitimų, kurie reikalauja prižiūrėtojo patvirtinimo ir el. pašto pranešimams.

en: A list of frequently asked questions and answers.
lt: Dažniausiai užduodamų klausimų ir atsakymų į juos sąrašas.

en: A list of records that have been updated recently.
lt: Sąrašas įrašų, kurie buvo neseniai įkelti.

en: A list of tasks and activities that are linked to the family tree.
lt: Sąrašas užduočių ir veiklų, kurios yra susietos su šeimos medžiu.

en: A list of the Hebrew death anniversaries that will occur in the near future.
lt: Sąrašas Hebrajiškų mirties sukakčių kurios įvyks artimiausioje ateityje.

en: A list of the anniversaries that occur today.
lt: Šios dienos sukaktys.

en: A list of the anniversaries that will occur in the near future.
lt: Sąrašas sukakčių kurios įvyks artimiausioje ateityje.

en: A list of the most popular given names.
lt: Sąrašas populiariausių vardų.

en: A list of the most popular surnames.
lt: Populiariausių pavardžių sąrašas.

en: A list of the pages that have been viewed the most number of times.
lt: Dažniausiai peržiūrėtų puslapių sąrašas.

en: A list of users and visitors who are currently online.
lt: Sąrašas narių ir lankytojų, kurie dabar lankosi tinklapyje.

en: A media object is a record in the family tree which contains information about a media file. This information may include a title, a copyright notice, a transcript, privacy restrictions, etc. The media file, such as the photo or video, can be stored locally (on this webserver) or remotely (on a different webserver).
lt: Medijos objektas yra įrašas šeimos medyje, kuris savyje turi informaciją apie medijos bylą. Ši informacija gali turėti pavadinimą, autorines teises, transkriptą, privatumo nuostatas ir t.t. Medijos byla, tokia kaip nuotrauka ar vaizdo įrašas, gali būti išsaugota lokaliai (tam pačiame serveryje) arba nuotoliniu būdu (kitame serveryje).

en: A new password has been created and emailed to %s. You can change this password after you sign in.
lt: Naujas slaptažodis buvo sukurtas ir išsiųstas į %s. Galite pakeisti šį slaptažodį, po to kai prisijungsite.

en: A new password has been requested for your username.
lt: Jūsų naudotojo vardui buvo naujo slaptažodžio užklausimas.

en: A new user (%1$s) has requested an account (%2$s) and verified an email address (%3$s).
lt: Naujas vartotojas (%1$s) paprąšė prieigos sąskaitos (%2$s) ir patvirtino savo elektroninio pašto adresą (%3$s).

en: A new version of webtrees is available.
lt: Nauja webtrees versija yra prieinama.

en: A private area to record notes or keep a journal.
lt: Privati vieta pastaboms ar kitiems įrašams.

en: A prospective user has registered with webtrees at %s.
lt: Būsimasis naudotojas užsiregistravo su webtrees į %s.

en: A report of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
lt: Ataskaita apie asmens protėvius, kuri suformuota kaip medis.

en: A report of an individual’s ancestors, in a narrative style.
lt: Ataskaita apie asmens protėvius, kuri pateikta pasakojamuoju stiliumi.

en: A report of an individual’s descendants, in a narrative style.
lt: Ataskaita apie asmens palikuonis, kuri pateikta pasakojamuoju stiliumi.

en: A report of an individual’s details.
lt: Ataskaita apie asmens duomenis.

en: A report of facts which are supported by a given source.
lt: Faktai, kurie yra paremiami nurodytu šaltiniu.

en: A report of family members and their details.
lt: Informacija apie šeimos narius ir duomenys apie juos.

en: A report of individuals who died in a given time or place.
lt: Ataskaita apie asmenis, kurie mirė tam tikru metu ar toje pačioje vietoje.

en: A report of individuals who had a given occupation.
lt: Sąrašas asmenų, turinčių nurodytą profesiją.

en: A report of individuals who were born in a given time or place.
lt: Ataskaita apie asmenis kurie gimė nurodytu laiku ar vietovėje.

en: A report of individuals who were buried in a given place.
lt: Ataskaita apie asmenis palaidotus nurodytoje vietovėje.

en: A report of individuals who were married in a given time or place.
lt: Ataskaita apie asmenis, kurie vedė/ištekėjo nurodytu laikotarpiu ar vietovėje.

en: A report of recent and pending changes.
lt: Ataskaita apie neseniai darytus ir laukiančius patvirtinimo pakeitimus.

en: A report of the families that are closely related to an individual.
lt: Ataskaita apie šeimas susijusias su asmeniu.

en: A report of the individuals that are closely related to an individual.
lt: Ataskaita apie asmenis, kurie artimai susiję su asmeniu.

en: A report of the information provided by a source.
lt: Ataskaita apie pateiktą informacijos šaltinį.

en: A report of the information that is missing for an individual and their relatives.
lt: Trūkstamos informacijos apie asmenis ir jų gimines ataskaita.

en: A report of vital records for a given date or place.
lt: Įrašų ataskaitą pagal nurodytą datą ar vietovę.

en: A sidebar showing an alphabetic list of all the families in the family tree.
lt: Šoninė juosta rodanti abėcėline tvarka sąrašą šeimų šeimos medyje.

en: A sidebar showing an alphabetic list of all the individuals in the family tree.
lt: Šoninė juosta parodo visų šeimos medyje esančių asmenų abėcėlinį sąrašą.

en: A sidebar showing an individual’s close families and relatives.
lt: Šoninė juosta parodo asmens artimuosius ir giminaičius.

en: A sidebar showing non-genealogy information about an individual.
lt: Šoninė juosta rodanti negeneologinę informaciją apie asmenį.

en: A sidebar showing the descendants of an individual.
lt: Šoninė juosta rodanti asmens palikuonis.

en: A tab showing the close relatives of an individual.
lt: Kortelė parodo asmens artimiausius giminaičius.

en: A tab showing the facts and events of an individual.
lt: Laukas kuriame rodomi faktai ir įvykiai apie asmenį.

en: A tab showing the media objects linked to an individual.
lt: Kortelė parodo medijos objektus, kurie susieti su asmeniu.

en: A tab showing the notes attached to an individual.
lt: Kortelė parodo prie asmens pridėtas pastabas.

en: A tab showing the sources linked to an individual.
lt: Kortelė parodo šaltinius, kurie susieti su asmeniu.

en: A user will not be able to sign in until both “email verified” and “approved by administrator” are selected.
lt: Vartotojas negalės prisijungti, kol „Patvirtinta administratoriaus“ ir „Elektroninio pašto adresas patvirtintas“ nėra pažymėti.

en: A watermark is text that is added to an image, to discourage others from copying it without permission.
lt: Vandenženklis yra tekstas, kuris pridedamas prie atvaizdo, atgrasinti kitus nuo kopijavimo be leidimo.

en: A.M.
lt: iki pietų

en: ALPHABET_lower=abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
lt: ALPHABET_lower=aąbcčdeęėfghiyįjklmnoprsštuųūvzž

en: ALPHABET_upper=ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
lt: ALPHABET_upper=AĄBCČDEĘĖFGHIYĮJKLMNOPRSŠTUŲŪVZŽ

en: Aba, Nigeria
lt: Aba, Nigerija

en: Abbreviate place names
lt: Sutrumpinti vietovių pavadinimai

en: Abbreviation
lt: Santrumpa

[ctx: Abbreviation for April]
en: Apr
lt: Bal

[ctx: Abbreviation for August]
en: Aug
lt: Rgp

[ctx: Abbreviation for December]
en: Dec
lt: Grd

[ctx: Abbreviation for February]
en: Feb
lt: Vas

[ctx: Abbreviation for January]
en: Jan
lt: Sau

[ctx: Abbreviation for July]
en: Jul
lt: Lie

[ctx: Abbreviation for June]
en: Jun
lt: Bir

[ctx: Abbreviation for March]
en: Mar
lt: Kov

[ctx: Abbreviation for May]
en: May
lt: Geg

[ctx: Abbreviation for November]
en: Nov
lt: Lap

[ctx: Abbreviation for October]
en: Oct
lt: Spa

[ctx: Abbreviation for September]
en: Sep
lt: Rgs

en: Accept
lt: Priimti

en: Accept all changes
lt: Patvirtinti visus pakeitimus

en: Access level
lt: Prieigos lygis

en: Access to family trees
lt: Šeimos medžio prieiga ir nustatymai

en: Account approval and email verification
lt: Pritarimas paskyrai ir el. pašto patvirtinimas

en: Accra, Ghana
lt: Akra, Gana

en: Add
lt: Pridėti

en: Add %s to the clippings cart
lt: Pridėti %s į iškarpų krepšelį

en: Add a blank row
lt: Pridėti tuščią eilutę

en: Add a brother or sister
lt: Pridėti naują brolį ar seserį

en: Add a child
lt: Pridėti naują vaiką

en: Add a child to create a one-parent family
lt: Pridėti vaiką sukuriant vienišos motinos ar vienišo tėvo šeimą

en: Add a child to this family
lt: Į šeimą pridėti vaiką

en: Add a fact
lt: Pridėti faktą

en: Add a father
lt: Pridėti naują tėvą

en: Add a favorite
lt: Pridėti naują mėgstamiausią

en: Add a geographic location
lt: Pridėti naują geografinę vietovę

en: Add a husband
lt: Pridėti naują vyrą

en: Add a husband to this family
lt: Į šią šeimą pridėti vyrą

en: Add a husband using an existing individual
lt: Įtraukti vyrą naudojant jau sukurtą asmenį

en: Add a journal entry
lt: Pridėti naują žurnalo įrašą

en: Add a media object
lt: Pridėti naują medijos objektą

en: Add a mother
lt: Pridėti naują motiną

en: Add a name
lt: Įtraukti naują vardą

en: Add a news article
lt: Pridėti naujieną

en: Add a note
lt: Pridėti naują pastabą

en: Add a restriction
lt: Pridėti naują apribojimą

en: Add a scrollbar when block contents grow
lt: Pridėti slinktis kai bloko turinys perauga bloko matmenis

en: Add a shared note
lt: Pridėti naują bendrai naudojamą pastabą

en: Add a son or daughter
lt: Pridėti naują sūnų ar dukterį

en: Add a source citation
lt: Pridėti naują šaltinio nuorodą

en: Add a spouse
lt: Pridėti naują sutuoktinį

en: Add a story
lt: Įtraukti istoriją

en: Add a user
lt: Pridėti naują naudotoją

en: Add a wife
lt: Pridėti naują žmoną

en: Add a wife to this family
lt: Į šią šeimą įrašyti žmoną

en: Add a wife using an existing individual
lt: Įtraukti žmoną naudojant jau sukurtą asmenį

en: Add an FAQ
lt: Įtraukti įrašą į DUK

en: Add an associate
lt: Sukurti naują sąsają

en: Add another individual to the chart
lt: Į diagramą įtraukti kitą asmenį

en: Add from clipboard
lt: Pridėti iš laikinos atminties

en: Add individuals
lt: Pridėti asmenis

en: Add links
lt: Įvesti nuorodas

en: Add marriage details
lt: Įtraukti detales apie vedybas

en: Add missing death records
lt: Pridėti trūkstamus mirties įrašus

en: Add missing married names
lt: Pridėti trūkstamą povedybinį vardą ar pavardę

en: Add more fields
lt: Įkelti daugiau laukų

en: Add narrative stories to individuals in the family tree.
lt: Pridėti pasakojimus apie asmenį šeimos medyje.

en: Add spaces where long lines were wrapped
lt: Pridėti tarpus kur ilgos eilės buvo perkeltos

en: Add the GEDCOM media path to filenames
lt: Pridėti GEDCOM medijos aplanka prie bylos vardo

en: Add to TITLE header tag
lt: Prie TITLE antraštės pridėti žymę

en: Add to favorites
lt: Pridėti prie mėgstamiausių

en: Add to the clippings cart
lt: Įdėti į iškarpų krepšelį

en: Add unlinked records
lt: Įtraukti nesusijusį įrašą

en: Add watermarks to thumbnails
lt: Ar pažymėti nuotraukų miniatiūras vandens ženklu

en: Add your own text and graphics.
lt: Pridėti Jūsų turimą tekstą ir grafikus.

en: Add/edit a journal/news entry
lt: Pridėti/redaguoti žurnalo/naujienos įrašą

en: Address
lt: Adresas

en: Address line 1
lt: Pirma adreso eilutė

en: Address line 2
lt: Antra adreso eilutė

en: Adelaide, Australia
lt: Adelaidė, Australija

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Administrator account
lt: Administratoriaus paskyra

en: Administrator comments on user
lt: Administratoriaus komentarai apie narį

en: Administrators
lt: Administratoriai

en: Adopted by both parents
lt: Įvaikintas abiejų tėvų

en: Adopted by father
lt: Įvaikintas tėvo

en: Adopted by mother
lt: Įvaikintas motinos

en: Adoption
lt: Įvaikinimas

en: Adoption of a brother
lt: Brolio įvaikinimas

en: Adoption of a child
lt: Įvaikinimas

en: Adoption of a daughter
lt: Dukters įsivaikinimas

en: Adoption of a grandchild
lt: Anūko įvaikinimas

en: Adoption of a granddaughter
lt: Anūkės įsivaikinimas

en: Adoption of a grandson
lt: Anūko įvaikinimas

en: Adoption of a half-brother
lt: Įbrolio įvaikinimas

en: Adoption of a half-sibling
lt: Netikro brolio/sesers įvaikinimas

en: Adoption of a half-sister
lt: Netikros sesers įsivaikinimas

en: Adoption of a sibling
lt: Brolio/sesers įvaikinimas

en: Adoption of a sister
lt: Sesers įsivaikinimas

en: Adoption of a son
lt: Sūnaus įvaikinimas

en: Adult christening
lt: Suaugusio krikštas

en: Advanced fact preferences
lt: Išplėstiniai faktų nuostatai

en: Advanced name facts
lt: Faktų išplėstinis pavadinimas

en: Advanced place name facts
lt: Išplėstinis vietovių pavadinimas

en: Advanced search
lt: Išplėstinė paieška

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Africa
lt: Afrika

en: After creating the family tree, you will be able to import data from a GEDCOM file.
lt: Po šeimos medžio sukurimo, jūs galėsite įvežti duomenis iš GEDCOM bylos.

en: After you have signed in, select the “My account” link under the “My pages” menu and fill in the password fields to change your password.
lt: Prisijungus pasirinkite „Mano prisijungimo informacija“ nuorodą iš „Mano puslapiai“ meniu ir užpildykite laukelius slaptažodžio pakeitimui.

en: Age
lt: Amžius

en: Age at birth of child
lt: Amžius vaiko gimimo metu

en: Age at which to assume an individual is dead
lt: Amžius, kuriam esant priimama kad asmuo yra miręs

en: Age between husband and wife
lt: Amžiaus skirtumas tarp vyro ir žmonos

en: Age between siblings
lt: Amžiaus skirtumas tarp brolių ir seserų

en: Age between wife and husband
lt: Amžiaus skirtumas tarp žmonos ir vyro

en: Age difference
lt: Amžių skirtumas

en: Age in year of first marriage
lt: Amžius pirmųjų vedybų metais

en: Age in year of marriage
lt: Amžius vedybų metu

en: Age of parents next to child’s birthdate
lt: Tėvų amžius gimus vaikui

en: Age related to birth year
lt: Amžius susijęs su gimimo metais

en: Age related to death year
lt: Amžius susijęs su mirties metais

en: Agency
lt: Agentūra

en: Aland Islands
lt: Aland salos

en: Albania
lt: Albanija

en: Album
lt: Albumas

en: Albuquerque, New Mexico, United States
lt: Albuquerque, Naujoji Meksika

en: Algeria
lt: Alžyras

en: Alias
lt: Alternatyvusis vardas

en: Alive
lt: Gyvi

en: All
lt: Visi

en: All changes in PhpGedView must be accepted
lt: Visi PhpGedView pakeitimai turi būti patvirtinti

en: All existing PhpGedView users must have distinct email addresses
lt: Visi esami PhpGedView vartotojai turi turėti skirtingus elektroninio pašto adresus

en: All facts and events
lt: Visi faktai ir įvykiai

en: All family facts
lt: Visi šeimos faktai

en: All fields must be completed.
lt: Visi laukai turi būti užpildyti.

en: All files have read and write permission.
lt: Visos bylos turi skaitymo ir rašymo leidimą.

en: All individual facts
lt: Visi asmens faktai

en: All individuals
lt: Visi asmenys

en: All records
lt: Visi įrašai

en: All repository facts
lt: Visi saugyklos faktai

en: All source facts
lt: Visi šaltinio faktai

en: Allow other modules to edit text using a “WYSIWYG” editor, instead of using HTML codes.
lt: Leidžia kitiems moduliams keisti tekstą naudojant „WYSIWYG“ editorių, vietoje naudojimo HTML kodo.

en: Allow users to see raw GEDCOM records
lt: Leisti lankytojams matyti pradinius GEDCOM įrašus

en: Allow users to select their own theme
lt: Leisti nariams pasirinkti puslapiui savo temą

en: Allow visitors to request a new user account
lt: Leisti lankytojams prašyti naujos naudotojo sąskaitos

en: Also known as
lt: Dar žinomas kaip

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: An FAQ can be displayed on just one of the family trees, or on all the family trees.
lt: DUK gali buti rodomas tik ant vieno šeimos medžio arba ant visų.

en: An administrator must approve the new user account and select an access level before the user can sign in.
lt: Vartotojai negalės prisijungti kol administratorius nepatvirtino naujos naudotojo sąskaitos ir parinko prieigos lygį.

en: An alternative to the “media” tab, and an enhanced image viewer.
lt: Alternatyva „medijos“ kortelei ir išplėstai paveikslėlio peržiūrai.

en: An alternative way to display charts.
lt: Alternatyvus kelias į diagramas.

en: An alternative way to enter census transcripts and link them to individuals.
lt: Alternatyvus būdas įvesti surašymo nuorašus ir juos susieti su asmenimis.

en: An alternative way to select a new theme.
lt: Alternatyvus būdas pasirinkti naują temą.

en: An alternative way to sign in and sign out.
lt: Alternatyvus prisijungimo ir atsijungimo būdas.

en: An associate is another individual who was involved with this fact or event, such as a witness or a priest.
lt: Kompanionas yra kitas asmuo, kuris yra šio fakto ar įvykio dalyvis, pavyzdžiui, liudytojas arba kunigas.

en: An associate is another individual who was involved with this individual, such as a friend or an employer.
lt: Kompanionas yra kitas asmuo, kuris bendradarbiavo su šiuo asmeniu, pavyzdžiui, draugas arba darbdavys.

en: An edit menu for individuals, families, sources, etc.
lt: Redagavimo meniu asmenų, šeimų, šaltinių ir t.t.

en: An error occurred when unzipping the file.
lt: Klaida išarchyvuojant bylą.

en: An interactive tree, showing all the ancestors and descendants of an individual.
lt: Interaktyvus medis, kuriame nurodyti visi protėviai ir asmens palikuonys.

en: An unexpected database error occurred.
lt: Netikėta duomenų bazės klaida.

en: Ancestors
lt: Protėviai

en: Ancestors interest
lt: Protėvių interesai

en: Ancestors of
lt: Protėviai

en: Ancestors of %s
lt: %s protėviai

en: Ancestral file number
lt: Protėvių failo numeris

en: Anchorage, Alaska, United States
lt: Anchorage, Aliaska

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Anniversary
lt: Sukaktis

en: Anniversary calendar
lt: Sukakčių kalendorius

en: Annulment
lt: Nutraukimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: Antarctica
lt: Antartida

en: Antigua and Barbuda
lt: Antigva ir Barbuda

en: Apply automatic corrections to your genealogy data.
lt: Taikyti automatinį jūsų genealogijos duomenų koregavimą.

en: Apply privacy settings
lt: Pritaikyti saugumo nustatymus

en: Apply these preferences to all family trees
lt: Taikyti šiuos nustatymus visiems šeimos medžiams

en: Apply these preferences to new family trees
lt: Taikyti šiuos nustatymus naujiems šeimos medžiams

en: Approval of account at %s
lt: Sąskaitos tvirtinimas %s bazėje

en: Approved
lt: Patvirtintas

en: Approved by administrator
lt: Patvirtinta administratoriaus

en: Aqua Marine
lt: Žydra

en: Are you sure you want to delete this fact?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį faktą?

en: Are you sure you want to delete this message? It cannot be retrieved later.
lt: Ar jūs tikrai norite ištrinti šią žinutę? Atstatymas negalimas.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
lt: Ar tikrai norite ištrinti „%s“?

en: Are you sure you want to reject all the changes to this family tree?
lt: Ar tikrai norite atmesti visus pakeitumus šiame šeimos medyje?

en: Are you sure you want to remove links to this media object?
lt: Ar jus tikrai norite ištrinti nuorodas į šį medijos elementą?

en: Are you sure you want to remove this item from your list of favorites?
lt: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą iš mėgstamiausių sąrašo?

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Ash
lt: Pelenų

en: Asia
lt: Azija

en: Associate
lt: Kompanionas

en: Associate events with this source
lt: Su šiuo šaltiniu susiję renginiai

en: Associates
lt: Kompanionai

en: Asuncion, Paraguay
lt: Asunsjonas, Paragvajus

en: At sea
lt: Jūroje

en: Atlanta, Georgia, United States
lt: Atlanta, Džordžija

en: Attendant
lt: Palydovas(ė)

en: Attending
lt: Dalyvaujanti(s)

en: Audio
lt: Garsas

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Author
lt: Autorius

en: Author of last change
lt: Paskutinio keitimo autorius

en: Automatically accept changes made by this user
lt: Automatiškai patvirtinti šio vartotojo pakeitimus

en: Automatically expand notes
lt: Automatiškai išskleisti pastabas

en: Automatically expand sources
lt: Automatiškai skleisti šaltinius

en: Available blocks
lt: Galimi blokai

en: Average age
lt: Vidutinis amžius

en: Average age at death
lt: Gyvenimo trukmės vidurklis

en: Average age in century of marriage
lt: Santuokos amžiaus vidurklis nurodytame amžiuje

en: Average age related to death century
lt: Gyvenymo trukmės vidurklis nurodytame amžiuje

en: Average number of children per family
lt: Vidutinis vaikų skaičius šeimoje

en: Avoid spaces and punctuation. A family name might be a good choice.
lt: Vengti tarpų ir skyrybos ženklų. Pavardė gali būti geras pasirinkimas.

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Azores
lt: Azorai

en: Bahamas
lt: Bahamos

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Baptism
lt: Krikštas

en: Baptism of a brother
lt: Brolio krikštas

en: Baptism of a child
lt: Vaiko krikštas

en: Baptism of a daughter
lt: Dukters krikštas

en: Baptism of a grandchild
lt: Anūko krikštas

en: Baptism of a granddaughter
lt: Anūkės krikštas

en: Baptism of a grandson
lt: Anūko krikštas

en: Baptism of a half-brother
lt: Įbrolio krikštas

en: Baptism of a half-sibling
lt: Įbrolio/įseserės krikštas

en: Baptism of a half-sister
lt: Įseserės krikštas

en: Baptism of a sibling
lt: Brolio/sesers krikštas

en: Baptism of a sister
lt: Sesers krikštas

en: Baptism of a son
lt: Sūnaus krikštas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Batch update
lt: Grupinis atnaujinimas

en: Baton Rouge, Louisiana, United States
lt: Baton Rouge, Liuiziana

en: Bearing
lt: Azimutas

en: Begins with
lt: Prasideda su

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgian Chocolate
lt: Ruda

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bern, Switzerland
lt: Bern, Šveicarija

en: Best man
lt: Pabrolys

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bibliography
lt: Bibliografija

en: Binary data object
lt: Dvejetainis duomenų objektas

en: Birth
lt: Gimė

en: Birth by country
lt: Gimimai pagal šalis

en: Birth date range end
lt: Gimimų laikotarpio pabaiga

en: Birth date range start
lt: Gimimų laikotarpio pradžia

en: Birth of a brother
lt: Brolio gimimas

en: Birth of a child
lt: Vaiko gimimas

en: Birth of a daughter
lt: Dukters gimimas

en: Birth of a grandchild
lt: Anūko gimimas

en: Birth of a granddaughter
lt: Anūkės gimimas

en: Birth of a grandson
lt: Anūko gimimas

en: Birth of a half-brother
lt: Įbrolio gimimas

en: Birth of a half-sibling
lt: Įbrolio/įseserės gimimas

en: Birth of a half-sister
lt: Įseserės gimimas

en: Birth of a sibling
lt: Brolio/sesers gimimas

en: Birth of a sister
lt: Sesers gimimas

en: Birth of a son
lt: Sūnaus gimimas

en: Birth places
lt: Gimimų vietovės

en: Birthplace contains
lt: Gimimo vieta turi

en: Births
lt: Gimimai

en: Births by century
lt: Gimusių per šimtmetį

en: Bismarck, North Dakota, United States
lt: Bismarck, Šiaurės Dakota

en: Blessing
lt: Palaiminimas

en: Block
lt: Blokas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Blue Lagoon
lt: Mėlyna kaip lagūna

en: Blue Marine
lt: Mėlyna kaip jūra

en: Body
lt: Tekstas

en: Bogota, Colombia
lt: Bogota, Kolumbija

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Book
lt: Knyga

en: Booklet
lt: Skrajutė

en: Born in the covenant
lt: Gimė sandoroje

en: Bosnia and Herzegovina
lt: Bosnija ir Hercegovina

en: Boston, Massachusetts, United States
lt: Boston, Masačiusetas

en: Both alive
lt: Abu gyvi

en: Both dead
lt: Abu mirę

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bountiful, Utah, United States
lt: Bountiful, Juta

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Branches
lt: Atšakos

en: Branches of the %s family
lt: %s šeimos atšakos

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Bridesmaid
lt: Pamergė

en: Brisbane, Australia
lt: Brisbenas, Australija

en: Brit milah
lt: Apipjaustymas

en: Brit milah of a brother
lt: Brolio apipjaustymas

en: Brit milah of a grandson
lt: Anūko apipjaustymas

en: Brit milah of a half-brother
lt: Įbrolio apipjaustymas

en: Brit milah of a son
lt: Sūnaus apipjaustymas

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: British Virgin Islands
lt: Didžiosios Britanijos Mergelių salos

en: Brother
lt: Brolis

en: Brunei Darussalam
lt: Brunėjaus Darusalamas

en: Buenos Aires, Argentina
lt: Buenos Airės, Argentina

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burial
lt: Laidotuvės

en: Burial of a brother
lt: Brolio laidotuvės

en: Burial of a child
lt: Vaiko laidotuvės

en: Burial of a daughter
lt: Dukters laidotuvės

en: Burial of a father
lt: Tėvo laidotuvės

en: Burial of a grandchild
lt: Anūko laidotuvės

en: Burial of a granddaughter
lt: Anūkės laidotuvės

en: Burial of a grandfather
lt: Senelio laidotuvės

en: Burial of a grandmother
lt: Senelės laidotuvės

en: Burial of a grandparent
lt: Senelio(ės) laidotuvės

en: Burial of a grandson
lt: Anūko laidotuvės

en: Burial of a half-brother
lt: Įbrolio laidotuvės

en: Burial of a half-sibling
lt: Įbrolio/įsesers laidotuvės

en: Burial of a half-sister
lt: Įseserės laidotuvės

en: Burial of a husband
lt: Vyro laidotuvės

en: Burial of a maternal grandfather
lt: Senelio iš motinos pusės laidotuvės

en: Burial of a maternal grandmother
lt: Senelės iš motinos pusės laidotuvės

en: Burial of a maternal grandparent
lt: Motinos senelių laidotuvės

en: Burial of a mother
lt: Motinos laidotuvės

en: Burial of a parent
lt: Vieno iš tėvų laidotuvės

en: Burial of a paternal grandfather
lt: Senelio iš tėvo pusės laidotuvės

en: Burial of a paternal grandmother
lt: Senelės iš tėvo pusės laidotuvės

en: Burial of a paternal grandparent
lt: Tėvo senelių laidotuvės

en: Burial of a sibling
lt: Brolio/sesers laidotuvės

en: Burial of a sister
lt: Sesers laidotuvės

en: Burial of a son
lt: Sūnaus laidotuvės

en: Burial of a spouse
lt: Sutuoktinio laidotuvės

en: Burial of a wife
lt: Žmonos laidotuvės

en: Burial place contains
lt: Laidojimo vieta turi

en: Burundi
lt: Burundis

en: Buyer
lt: Pirkėjas

en: By default, SMTP works on port 25.
lt: Numatytasis SMTP prievadas yra 25.

en: By default, the list shows only those places which can be found in your family trees. You may have details for other places, such as those imported in bulk from an external file. Selecting this option will show all places, including ones that are not currently used.
lt: Įprastai rodomos vietovės susietos su jūsų šeimos medžiu. Pasirinkus šią opciją bus rodomos visos vietovės, net ir tos kurios yra nesusietos su kitais įrašais.

en: By default, your server allows scripts to run for %s second. | By default, your server allows scripts to run for %s seconds.
lt[0]: Pagal nutylėjimą jūsų serveris leidžia skriptus veikti %s sekunde.
lt[1]: Pagal nutylėjimą jūsų serveris leidžia skriptus veikti %s sekundes.
lt[2]: Pagal nutylėjimą jūsų serveris leidžia skriptus veikti %s sekundžių.

en: By default, your server allows scripts to use %s of memory.
lt: Pagal nutylėjimą jūsų serveris leidžia skriptams naudoti %s atminties.

[ctx: CENTURY]
en: 10th
lt: 10-tą

[ctx: CENTURY]
en: 11th
lt: 11-tą

[ctx: CENTURY]
en: 12th
lt: 12-tą

[ctx: CENTURY]
en: 13th
lt: 13-tą

[ctx: CENTURY]
en: 14th
lt: 14-tą

[ctx: CENTURY]
en: 15th
lt: 15-tą

[ctx: CENTURY]
en: 16th
lt: 16-tą

[ctx: CENTURY]
en: 17th
lt: 17-tą

[ctx: CENTURY]
en: 18th
lt: 18-tą

[ctx: CENTURY]
en: 19th
lt: 19-tą

[ctx: CENTURY]
en: 1st
lt: 1-mą

[ctx: CENTURY]
en: 20th
lt: 20-tą

[ctx: CENTURY]
en: 21st
lt: 21-mą

[ctx: CENTURY]
en: 2nd
lt: 2-ą

[ctx: CENTURY]
en: 3rd
lt: 3-čią

[ctx: CENTURY]
en: 4th
lt: 4-tą

[ctx: CENTURY]
en: 5th
lt: 5-tą

[ctx: CENTURY]
en: 6th
lt: 6-tą

[ctx: CENTURY]
en: 7th
lt: 7-tą

[ctx: CENTURY]
en: 8th
lt: 8-tą

[ctx: CENTURY]
en: 9th
lt: 9-tą

en: Calculating…
lt: Apskaičiuojama…

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Calendar conversion
lt: Kalendoriaus perskaičiavimas

en: Call number
lt: Telefono numeris

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Campinas, Brazil
lt: Campinas, Brazilija

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Caracas, Venezuela
lt: Karakasas, Venesuela

en: Card
lt: Korta

en: Cardston, Alberta, Canada
lt: Cardston, Alberta, Kanada

en: Case insensitive
lt: Nepaisyti raidžių dydžio

en: Caste
lt: Kasta

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Cause
lt: Priežastis

en: Cause of death
lt: Mirties priežastis

en: Caution! This may take a long time. Be patient.
lt: Atsargiai! Tai gali užtrukti gana ilgai. Būkite kantrūs.

en: Caution: old modules may not work, or they may prevent webtrees from working.
lt: Atsargiai: seni moduliai gali neveikti, arba jie gali sustabdyti webtrees veikla.

en: Caution: old themes may not work, or they may prevent webtrees from working.
lt: Atsargiai: senos temos gali neveikti, arba jie gali sustabdyti webtrees veikla.

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Cemeteries
lt: Kapinės

en: Cemetery
lt: Kapinės

en: Census
lt: Surašymas

en: Census assistant
lt: Surašymo asistentas

en: Census date
lt: Surašymo data

en: Census place
lt: Surašymo vieta

en: Census transcript
lt: Surašymo nuorašas

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Certificate
lt: Sertifikatas

en: Chad
lt: Čadas

en: Change
lt: Keisti

en: Change family members
lt: Keisti šeimos narius

en: Change flag
lt: Pakeisti vėliavą

en: Change the blocks on this user’s “My page”
lt: Pakeisti šio vartotojo „Mano puslapis“ blokus

en: Change the “Home page” blocks
lt: Pakeisti „Pirminis puslapis“ blokus

en: Change the “My page” blocks
lt: Pakeisti „Mano puslapis“ blokus

en: Changed on %1$s by %2$s
lt: Pakeista į %1$s iš %2$s

en: Changes
lt: Pakeitimai

en: Changes in the last %s day | Changes in the last %s days
lt[0]: Pastarosios %s dienos pakeitimai
lt[1]: Pastarūjų %s dienų pakeitimai
lt[2]: Pastarūjų %s dienų pakeitimai

en: Changes log
lt: Pakeitimų sąrašas

en: Character set
lt: Kodų lentelė

en: Chart
lt: Diagrama

en: Chart type
lt: Diagramos tipas

en: Charts
lt: Diagramos

en: Check file permissions…
lt: Tikrinami bylos leidimai…

en: Check for custom modules…
lt: Ieškoma nestandartinių modulių…

en: Check for custom themes…
lt: Ieškoma nestandartinių temų…

en: Check for errors
lt: Klaidų tikrinimas

en: Check for pending changes…
lt: Ieškoma laukiamų pakeitimų…

en: Check the access rights on this folder.
lt: Patikrinkite šio aplanko prieigos teises.

en: Check the settings and try again.
lt: Patikrinkite parametrus ir bandykite dar kartą.

en: Checking server capacity
lt: Tikrinama serverio talpa

en: Checking server configuration
lt: Tikrinami serverio nustatymai

en: Chicago, Illinois, United States
lt: Čikaga, Ilinojus

en: Child
lt: Vaikas

en: Child of
lt: vaikas

en: Child of %s
lt: %s vaikas

en: Children
lt: Vaikai

en: Children in family
lt: Vaikų šeimoje

en: Children of
lt: Vaikai

en: Children take a patronym instead of a surname.
lt: Vaikai gauna tėvavardi vietoj pavardės.

en: Children take one surname from the father and one surname from the mother.
lt: Vaikai gauna viena tėvo pavardę ir viena motinos pavardę.

en: Children take one surname from the mother and one surname from the father.
lt: Vaikai gauna viena motinos pavardę ir viena tėvo pavardę.

en: Children take their father’s surname.
lt: Vaikai gauna tėvo pavardę.

en: Children take their mother’s surname.
lt: Vaikai gauna motinos pavardę.

en: Chile
lt: Čilė

en: China
lt: Kinija

en: Choose a report to run
lt: Pasirinkite raportą vykdymui

en: Choose relatives
lt: Pasirinkite giminaičius

en: Choose the thumbnail image that you want to upload. Although thumbnails can be generated automatically for images, you may wish to generate your own thumbnail, especially for other media types. For example, you can provide a still image from a video, or a photograph of the individual who made an audio recording.
lt: Pasirinkite miniatiūrą, kurią norite įkelti. Nors miniatiūros gali būti sukurtos automatiškai iš paveikslėlio, Jūs tikriausiai norėsite pats sukurti miniatiūras, ypač iš kitų medijos rūšių. Pavyzdžiui, Jūs galite pateikti paveikslėlį iš vaizdo medžiagos, arba žmogaus fotografiją , kuris padarė garso įrašą.

en: Choose user defined welcome text typed below
lt: Pasirinkite vartotojo apibrėžtą pasisveikinimo tekstą įvestą žemiau

en: Choose:
lt: Pasirinkite:

en: Christening
lt: Krikštas

en: Christening of a brother
lt: Brolio krikštynos

en: Christening of a child
lt: Vaiko krikštynos

en: Christening of a daughter
lt: Dukters krikštynos

en: Christening of a grandchild
lt: Anūko krikštynos

en: Christening of a granddaughter
lt: Anūkės krikštynos

en: Christening of a grandson
lt: Anūko krikštynos

en: Christening of a half-brother
lt: Įbrolio krikštynos

en: Christening of a half-sibling
lt: Įbrolio/įsesers krikštynos

en: Christening of a half-sister
lt: Įsesers krikštynos

en: Christening of a sibling
lt: Brolio/sesers krikštynos

en: Christening of a sister
lt: Sesers krikštynos

en: Christening of a son
lt: Sūnaus krikštynos

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Circumciser
lt: Apipjaustytojas

en: Citation details
lt: Žymės informacija

en: Citizenship
lt: Pilietybė

en: City
lt: Miestas

en: Ciudad Juarez, Mexico
lt: Ciudad Juarez, Meksika

en: Civil marriage
lt: Civilinė santuoka

en: Civil registrar
lt: Civilinės metrikos registratorius(ė)

en: Clean up data folder
lt: Išvalyti duomenų aplanką

en: Cleared but not yet completed
lt: Priimtas, bet dar nebaigtas

en: Clippings cart
lt: Iškarpų krepšelis

en: Coat of arms
lt: Herbas

en: Cochabamba, Bolivia
lt: Cochabamba, Bolivija

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Kilingo) salos

en: Coffee and Cream
lt: Kava ir grietinėlė

en: Cold Day
lt: Šalta diena

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Colonia Juarez, Mexico
lt: Colonia Juarez, Meksika

en: Columbia River, Washington, United States
lt: Columbia River, Vašingtonas

en: Columbia, South Carolina, United States
lt: Columbia, Pietų Karolina

en: Columbus, Ohio, United States
lt: Columbus, Ohajo

en: Columns per page
lt: Stulpeliai per puslapį

en: Comment
lt: Komenatas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Common law marriage
lt: Bendrosios teisės vedybos

en: Communicate directly with other users, using private messages.
lt: Bendrauti tiesiogiai su kitais vartotojais, naudojant privačių žinučių sistemą.

en: Comoros
lt: Komorai

en: Compact tree
lt: Glaustas medis

en: Compact tree of %s
lt: Glaustas medis %s

en: Completed before 1970; date not available
lt: Baigė iki 1970 m.; data nežinoma

en: Completed; date unknown
lt: Baigta; data nežinoma

en: Compress the GEDCOM file
lt: Suslėgti GEDCOM bylą

en: Concatenation
lt: Sąryšis

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Confirmation
lt: Patvirtinimas

en: Connection to database server
lt: Prisijungimas prie duomenų bazės serverio

en: Contact information
lt: Kontaktinė informacija

en: Contact method
lt: Susisiekimo būdas

en: Contains
lt: Sudėtyje

en: Content
lt: Turinys

en: Continued
lt: Pratęsta

en: Control panel
lt: Valdymo skydas

en: Convert from UTF-8 to ISO-8859-1
lt: Konvertuoti iš UTF-8 į ISO-8859-1

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Copenhagen, Denmark
lt: Kopenhaga, Danija

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Copy all the records from %1$s into %2$s.
lt: Kopijuoti visus įrašus iš %1$s į %2$s.

en: Copy files…
lt: Kopijuoti bylas…

en: Copy these files to the folder %s, replacing any that have the same name.
lt: Nukopijuokite šias bylas į %s aplanką, pakeičiant visas kurios turi tą patį pavadinimą.

en: Copyright
lt: Autorinės teisės

en: Corporation
lt: Korporacija

en: Correct NAME records of the form “John/DOE/” or “John /DOE”, as produced by older genealogy programs.
lt: Taisyti VARDO įrašus formos „Vardenis/PAVARDENIS/“ arba „Vardenis /Pavardenis“, kaip buvo naudojama senesnėse genealoginėse programose.

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cote d’Ivoire
lt: Dramblio Kaulo Krantas

en: Could not verify the information you entered. Please try again or contact the site administrator for more information.
lt: Negalima patvirtinti informacijos, kurią suvedėte. Bandykite dar kartą arba susisiekite su tinklapio administratoriumi dėl išsamesnės informacijos.

en: Count
lt: Kiekis

en: Countries
lt: Šalys

en: Country
lt: Šalis

en: Counts
lt: skaičiuoja

en: County
lt: Apskritis

en: Create
lt: Sukurti

en: Create a family tree
lt: Sukurti naują šeimos medį

en: Create a media object
lt: Sukurti naują medijos objektą

en: Create a repository
lt: Sukurti naują saugyklą

en: Create a shared note
lt: Sukurti naują bendrą pastabą

en: Create a shared note using the census assistant
lt: Sukurti naują pastabą naudojant asistentą

en: Create a source
lt: Sukurti naują šaltinį

en: Create a website access rule
lt: Sukurti svetainės prieigos taisyklę

en: Create an individual
lt: Sukurti naują asmenį

en: Create your own chart
lt: Sukurk savo diagramą

en: Create, update, and delete a family tree for every GEDCOM file in the data folder.
lt: Sukurti, atnaujinti ir ištrinti šeimos medžius kiekvienai GEDCOM bylai data aplankoje.

en: Cremation
lt: Kremacija

en: Cremation of a brother
lt: Brolio kremacija

en: Cremation of a child
lt: Vaiko kremacija

en: Cremation of a daughter
lt: Dukters kremacija

en: Cremation of a father
lt: Tėvo kremacija

en: Cremation of a grand-parent
lt: Senelių kremacija

en: Cremation of a grandchild
lt: Anūko kremacija

en: Cremation of a granddaughter
lt: Anūkės kremacija

en: Cremation of a grandfather
lt: Senelio kremacija

en: Cremation of a grandmother
lt: Senelės kremacija

en: Cremation of a grandson
lt: Anūko kremacija

en: Cremation of a half-brother
lt: Įbrolio kremacija

en: Cremation of a half-sibling
lt: Įbrolio/įsesers kremacija

en: Cremation of a half-sister
lt: Įsesers kremacija

en: Cremation of a husband
lt: Vyro kremacija

en: Cremation of a maternal grandfather
lt: Senelės iš motinos pusės kremacija

en: Cremation of a maternal grandmother
lt: Senelės iš motinos pusės kremacija

en: Cremation of a mother
lt: motinos kremacija

en: Cremation of a parent
lt: Vieno iš tėvų kremacija

en: Cremation of a paternal grandfather
lt: Senelio iš tėvo pusės kremacija

en: Cremation of a paternal grandmother
lt: Senelės iš tėvo pusės kremacija

en: Cremation of a sibling
lt: Brolio/sesers kremacija

en: Cremation of a sister
lt: Sesers kremacija

en: Cremation of a son
lt: Sūnaus kremacija

en: Cremation of a spouse
lt: Sutuoktinio kremacija

en: Cremation of a wife
lt: Žmonos kremacija

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Current
lt: Esamas

en: Custom
lt: Pasirinktinis

en: Custom event
lt: Pasirinktinis įvykis

en: Custom fact
lt: Pasirinktinis faktas

en: Custom module
lt: Pasirinktinis modulis

en: Custom tags
lt: Pasirinktinės žymės

en: Custom theme
lt: Pasirinktinė tema

en: Custom welcome text
lt: Nustatytomas pasisveikinimo tekstas

en: Customize this page
lt: Tinkinti šį puslapį

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Czech Republic
lt: Čekija

en: DNA markers
lt: DNR žymekliai

en: Dashboard
lt: Prietaisų skydas

en: Data
lt: Duomenys

en: Data folder
lt: Duomenų aplankas

en: Database and table names
lt: Duomenų bazės vardas ir lentelių prefiksas

en: Database connection
lt: Duomenų bazės susijungimas

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database user account
lt: Naudotojo abonemento duomenų bazė

en: Date
lt: Data

en: Date differences
lt: Datų skirtumai

en: Date of LDS baptism
lt: Mormonų krikšto data

en: Date of LDS child sealing
lt: Mormonų vaikų sandaros data

en: Date of LDS endowment
lt: Mormonų šventyklos apdovanojimo data

en: Date of LDS spouse sealing
lt: Mormonų sutuoktinių sandaros data

en: Date of adoption
lt: Įvaikinimo data

en: Date of baptism
lt: Krikšto data

en: Date of bar mitzvah
lt: Bar mitzvah data

en: Date of bat mitzvah
lt: Bat mitzvah data

en: Date of birth
lt: Gimimo data

en: Date of blessing
lt: Palaiminimo data

en: Date of brit milah
lt: Apipjaustymo data

en: Date of burial
lt: Laidojimo data

en: Date of christening
lt: Krikšto data

en: Date of confirmation
lt: Patvirtinimo data

en: Date of cremation
lt: Kremacijos data

en: Date of death
lt: Mirties data

en: Date of divorce
lt: Skyrybų data

en: Date of emigration
lt: Emigracijos data

en: Date of engagement
lt: Sužadėtuvių data

en: Date of entry in original source
lt: Įtraukimo į originalų šaltinį data

en: Date of event
lt: Įvykio data

en: Date of first communion
lt: Pirmos komunijos data

en: Date of immigration
lt: Imigracijos data

en: Date of last change
lt: Paskutinio keitimo data

en: Date of marriage
lt: Vestuvių data

en: Date of marriage banns
lt: Paskelbimo apie būsimas vedybas data

en: Date of naturalization
lt: Natūralizacijos data

en: Date of ordination
lt: Įšventinimo data

en: Date of residence
lt: Būstinės įkūrimo data

en: Date period
lt: Laikotarpis

en: Date periods are used to indicate that a fact, such as an occupation, continued for a period of time.
lt: Datų laikotarpiai yra naudojami norint nurodyti, kad tai, pavyzdžiui, okupacijos, tęsėsi tam tikrą laikotarpį.

en: Date range
lt: Laiko diapazonas

en: Date ranges are used to indicate that an event, such as a birth, happened on an unknown date within a possible range.
lt: Laikotarpis yra vartojamas siekiant nurodyti, kad įvykis, pavyzdžiui, gimimas, įvyko nežinomu laiku bet šiame laiko diapazone.

en: Date registered
lt: Registracijos data

en: Date sent
lt: Išsiuntimo data

en: Dates are only converted if they are valid for the calendar. For example, only dates between %1$s and %2$s will be converted to the French calendar and only dates after %3$s will be converted to the Gregorian calendar.
lt: Datos yra pakeistos tik jeigu jos galioja tame kalendoriuje. Pazyzdžiui tik datos tarp %1$s ir %2$s bus pakeistos į Prancūzų kalendorių ir tik datos po %3$s bus pakeistos į Grigaliaus kalendorių.

en: Dates are stored using English abbreviations and keywords. Shortcuts are available as alternatives to these abbreviations and keywords.
lt: Datos yra saugomos naudojant Anglų santrumpas ir žodžius. Nuorodos yra prieinamos kaip alternatyva šiems sutrumpinimams ir raktažodžiams.

en: Daughter
lt: Dukra

en: Daughter of %s
lt: Duktė %s

en: Day
lt: Diena

en: Day not set
lt: Nenustatyta diena

en: Day:
lt: Diena:

en: Dead
lt: Iš viso mirusių

en: Death
lt: Mirė

en: Death by country
lt: Mirtys pagal šalis

en: Death date range end
lt: Mirčių laikotarpis baigiasi

en: Death date range start
lt: Mirčių laikotarpis prasideda

en: Death of a brother
lt: Brolio mirtis

en: Death of a child
lt: Vaiko mirtis

en: Death of a daughter
lt: Dukters kremacija

en: Death of a father
lt: Tėvo mirtis

en: Death of a grand-parent
lt: Senelio mirtis

en: Death of a grandchild
lt: Anūko mirtis

en: Death of a granddaughter
lt: Anūkės mirtis

en: Death of a grandfather
lt: Senelio mirtis

en: Death of a grandmother
lt: Senelės mirtis

en: Death of a grandson
lt: Anūko mirtis

en: Death of a half-brother
lt: Įbrolio mirtis

en: Death of a half-sibling
lt: Įbrolio/įsesers mirtis

en: Death of a half-sister
lt: Įsesers mirtis

en: Death of a husband
lt: Vyro mirtis

en: Death of a maternal grandfather
lt: Senelio iš motinos pusės mirtis

en: Death of a maternal grandmother
lt: Senelės iš motinos pusės mirtis

en: Death of a mother
lt: Motinos mirtis

en: Death of a parent
lt: Tėvo ar motinos mirtis

en: Death of a paternal grandfather
lt: Senelio iš tėvo pusės mirtis

en: Death of a paternal grandmother
lt: Senelės iš tėvo pusės mirtis

en: Death of a sibling
lt: Brolio/sesers mirtis

en: Death of a sister
lt: Sesers mirtis

en: Death of a son
lt: Sūnaus mirtis

en: Death of a spouse
lt: Sutuoktinio mirtis

en: Death of a wife
lt: Žmonos mirtis

en: Death of one spouse
lt: Vieno sutuoktinio mirtis

en: Death place contains
lt: Mirties vieta turi

en: Death places
lt: Mirčių vietovės

en: Deaths
lt: Mirtys

en: Deaths by century
lt: Mirusių per šimtmetį

en: Decade of birth
lt: Gimimo dešimtmetis

en: Decade of death
lt: Mirties dešimtmetis

en: Decade of marriage
lt: Vestuvių dešimtmetis

en: Default
lt: Numatytas

en: Default chart
lt: Įprasta diagrama

en: Default family tree
lt: Įprastas šeimos medis

en: Default individual
lt: Įprastas asmuo

en: Default map type
lt: Įprastinis žemėlapio tipas

en: Default pedigree chart layout
lt: Numatytasis kilmės diagramos išdėstymas

en: Default pedigree generations
lt: Numatytasis kilmės kartų skaičius

en: Default theme
lt: Numatyta tema

en: Degree
lt: Mokslinis laipsnis

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete all existing geographic data before importing the file.
lt: Prieš importuodami bylą ištrinkite visus esamus geografinius duomenis.

en: Delete inactive users
lt: Ištrinti neaktyvius naudotojus

en: Delete selected messages
lt: Ištrinti pažymėtas žinutes

en: Delete temporary files…
lt: Ištrinti laikinas bylas…

en: Delete the preferences for this module.
lt: Ištrinti šio modulio nustatymus.

en: Delete this name
lt: Ištrinti šį vardą

en: Delete your account
lt: Ištrinti savo sąskaitą

en: Deleting the family will unlink all of the individuals from each other but will leave the individuals in place. Are you sure you want to delete this family?
lt: Ištrinant šeimą bus nutraukti visi asmeniniai tarpusavio ryšių įrašai, bet asmeniniai įrašai išliks. Ar Jūs tikrai norite ištrinti įrašus apie šią šeimą?

en: Democratic Republic of the Congo
lt: Kongas (Kinšasa)

en: Denmark
lt: Danija

en: Denver, Colorado, United States
lt: Denver, Kolorado

en: Depending on your server configuration, you may be able to upgrade automatically.
lt: Priklausomai nuo jūsų serverio, jums gali būti suteikta galimybė atnaujinti automatiškai.

en: Descendant generations
lt: Palikuonio kartos

en: Descendants
lt: Palikuonys

en: Descendants interest
lt: Palikuonių pomėgiai

en: Descendants of
lt: Palikuonys

en: Descendants of %s
lt: %s palikuonys

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description META tag
lt: Aprašymo META žymė

en: Destination
lt: Paskirties vieta

en: Details
lt: Išsamiau

en: Details of the new user will be sent to the genealogy contact for the corresponding family tree.
lt: Naujo vartotojo detalės bus išsiustos asmeniui atsakingam genelogijos klausimais šitame kilmės medyje.

en: Detroit, Michigan, United States
lt: Detroit, Mičiganas

en: Died as a child: exempt
lt: Mirė kaip vaikas: atleistas

en: Died as an infant: exempt
lt: Mirė kaip kūdikis: atleistas

en: Differences
lt: Skirtumai

en: Direct line ancestors
lt: Tiesioginė protėvių linija

en: Direct line ancestors and their families
lt: Tiesioginė protėvių ir jų šeimų linija

en: Disable these modules
lt: Išjunkite šiuos modulius

en: Disable these themes
lt: Išjunkite šias temas

en: Display %s
lt: Rodyti %s

en: Display and manage a family tree’s favorite pages.
lt: Rodyti ir tvarkyti šeimos medžio mėgstamiausius puslapius.

en: Display and manage a user’s favorite pages.
lt: Tvarkyti ir rodyti naudotojo mėgstamiausius puslapius.

en: Divorce
lt: Skyrybos

en: Divorce filed
lt: Skyrybų įforminimas

en: Divorces by century
lt: Iš viso skyrybų per šimtmetį

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Do not change to keep original filename.
lt: Jei norite išsaugoti orginalų vardą, tai nekeisti.

en: Do not create new locations, just import coordinates for existing locations.
lt: Nekurti naujų vietų, tik įkelti koordinatės esamom vietom.

en: Do not seal, previous sealing canceled
lt: Nėra sandaros, ankstesnė sandara atšaukta

en: Do not seal: unauthorized
lt: Nėra sandaros: neįgaliotas

en: Document
lt: Dokumentas

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Download
lt: Parsisiųsti

en: Download %s…
lt: Parsisiųsti %s…

en: Download file
lt: Parsisiųsti bylą

en: Download geographic data
lt: Parsisiųsti geografinius duomenis

en: Duplicate email address. A user with that email already exists.
lt: Pasikartojantis elektroninio pašto adresas. Su tokiu elektroniniu pašto adresu kilmės medžio narys jau yra.

en: Duplicate username. A user with that username already exists. Please choose another username.
lt: Pasikartojantis vardas. Naudotojas tokiu vardu jau egzistuoja. Pasirinkite kitą naudotojo vardą.

en: Each user account has an option to “automatically accept changes”. When this is enabled, any changes made by that user are saved immediately. Many administrators enable this for their own user account.
lt: Kiekviena paskyra turi pasirinkimą „automatiškai priimti pakeitimus“. Kai tai įjungta, visi pakeitimai yra iš karto išsaugomi. Dauguma administratorių įjungia šį pasirinkimą savo paskyroms.

en: Earliest birth
lt: Anksčiausias gimimas

en: Earliest birth year
lt: Seniausi gimimo metai

en: Earliest death
lt: Anksčiausia mirtis

en: Earliest death year
lt: Seniausi mirties metai

en: Earliest divorce
lt: Ankščiausios skyrybos

en: Earliest marriage
lt: Ankščiausios vedybos

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit a website access rule
lt: Redaguoti svetainės prieigos taisyklę

en: Edit preferences
lt: Redaguoti nustatymus

en: Edit the FAQ
lt: Redaguoti DUK

en: Edit the details
lt: Redaguoti duomenis

en: Edit the gender
lt: Redaguoti lytį

en: Edit the media object
lt: Redaguoti medijos objektą

en: Edit the name
lt: Redaguoti vardą

en: Edit the note
lt: Redaguoti pastabą

en: Edit the raw GEDCOM
lt: Redaguoti patį GEDCOM įrašą

en: Edit the repository
lt: Redaguoti saugyklą

en: Edit the shared note
lt: Redaguoti bendrą pastabą

en: Edit the source
lt: Redaguoti šaltinį

en: Edit the story
lt: Redaguoti istoriją

en: Edit the user
lt: Redaguoti vartotoją

en: Edit this individual and replace their details with your own.
lt: Redaguoti šį asmenį ir pakeisti esamus duomenis savais.

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Edmonton, Alberta, Canada
lt: Edmonton, Alberta, Kanada

en: Education
lt: Išsimokslinimas

en: Egypt
lt: Egiptas

en: El Salvador
lt: Salvadoras

en: Electronic
lt: Elektroninis formatas

en: Elevation
lt: Aukštis

en: Email address
lt: Elektroninis adresas

en: Email verified
lt: Elektroninio pašto adresas patvirtintas

en: Embedded variable
lt: Įterptas kintamasis

en: Emigration
lt: Emigravimas

en: Employee
lt: Darbuotojas

en: Employer
lt: Darbdavys

en: Empty the clippings cart
lt: Išvalyti iškarpų krepšį

en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Enabling this option will force all visitors to sign in before they can view any data on the website.
lt: Įjungus šią parinktį, bus priversti visi svetainės lankytojai prisijungti prieš peržiūrėdami bet kokius duomenis šioje svetainėje.

en: End IP address
lt: Galutinis IP adresas

en: End year
lt: Pabaigos metai

en: Ending range of change dates
lt: Užbaigiama sritis nuo datų pakeitimo

en: Engagement
lt: Sužadėtuvės

en: England
lt: Anglija

en: Enter an individual, family, or source ID
lt: Įveskite asmens, šeimos, nuorodos ar šaltinio ID

en: Enter an optional note about this favorite
lt: Įveskite neprivaloma pastaba apie šį Mėgstamiausią asmenį

en: Enter or search for the ID of the individual, family, or source to which this media object should be linked.
lt: Įvesti ar ieškoti asmens ID, šeimos ar šaltinio, su kuriais šis medijos elementas turėtų būti susietas.

en: Entire record
lt: Visą įrašą

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Error: converting GEDCOM files from %s encoding to UTF-8 encoding not currently supported.
lt: Klaida: konvertavimas GEDCOM bylų iš %s kodavimo į UTF-8 kodavimą šiuo metu yra napalaikomas.

en: Estimated dates for birth and death
lt: Apytikrės gimimo ir mirties datos

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Europe
lt: Europa

en: Event
lt: Įvykis

en: Events
lt: Įvykiai

en: Events in countries
lt: Įvykiai šalyse

en: Events of close relatives
lt: Artimų giminaičių įvykiai

en: Everybody has this role, including visitors to the website and search engines.
lt: Visi turi šį vaidmenį, įskaitant svetainės lankytojus ir paieškos sistemas.

en: Exact
lt: Tiksliai

en: Exact date
lt: Tiksli data

en: Exact text
lt: Tikslus tekstas

en: Exclude individuals with “%s” as a married name
lt: Neįtraukti asmenų su „%s“, kurių pavardės pasikeitė po vedybų

en: Exclude subfolders
lt: Išskirti poaplankius

en: Excluded from this submission
lt: Nepatenka į šį pateikimą

en: Explain why you are requesting an account.
lt: Paaiškinkite, kodėl Jūs prašote prieigos sąskaitos.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Export a GEDCOM file
lt: Eksportuoti GEDCOM bylą

en: Export all the family trees to GEDCOM files…
lt: Eksportuoti visus šeimos medžius į GEDCOM bylas…

en: Export preferences
lt: Eksportavimo nuostatai

en: Extend privacy to dead individuals
lt: Į privatu įtraukti ir mirusius asmenis

en: External files
lt: Išorinės bylos

en: External media files have a URL instead of a filename.
lt: Išorinės medijos bylos turi URL vietoj bylovardžio.

en: Extra information
lt: Papildoma informacija

en: Eye color
lt: Akių spalva

en: FAQ
lt: DUK

en: FAQs are lists of questions and answers, which allow you to explain the site’s rules, policies, and procedures to your visitors. Questions are typically concerned with privacy, copyright, user-accounts, unsuitable content, requirement for source-citations, etc.
lt: DUK yra išvardyti klausimai ir atsakymai, kurie leidžia jums paaiškinti svetainės taisykles, politiką ir procedūras jūsų lankytojams. Klausimai paprastai yra susiję su privatumo, autorių teisių, vartotojo sąskaitų naudojimu, netinkamu turiniu, poreikiu nurodyti šaltinių nuorodas ir t.t.

[ctx: FEMALE]
en: %s × cousin
lt: %s × pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by both parents
lt: Įvaikinta abiejų tėvų

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by father
lt: Įvaikinta tėvo

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by mother
lt: Įvaikinta motinos

[ctx: FEMALE]
en: Also known as
lt: Dar žinoma kaip

[ctx: FEMALE]
en: Attendant
lt: Palydovė

[ctx: FEMALE]
en: Attending
lt: Dalyvaujanti

[ctx: FEMALE]
en: Buyer
lt: Pirkėja

[ctx: FEMALE]
en: Civil registrar
lt: Civilinės metrikos registratorė

[ctx: FEMALE]
en: Employee
lt: Darbuotoja

[ctx: FEMALE]
en: Employer
lt: Darbdavė

[ctx: FEMALE]
en: Friend
lt: Draugė

[ctx: FEMALE]
en: Guardian
lt: Globėja

[ctx: FEMALE]
en: Informant
lt: Informatorė

[ctx: FEMALE]
en: Interred
lt: Palaidota

[ctx: FEMALE]
en: Lodger
lt: Įnamė

[ctx: FEMALE]
en: Never married
lt: Niekada nebuvo ištekėjusi

[ctx: FEMALE]
en: Not married
lt: Netekėjusi

[ctx: FEMALE]
en: Nurse
lt: Auklė

[ctx: FEMALE]
en: Owner
lt: Savininkė

[ctx: FEMALE]
en: Registry officer
lt: Registratorė

[ctx: FEMALE]
en: Seller
lt: Pardavėja

[ctx: FEMALE]
en: Servant
lt: Tarnautoja

[ctx: FEMALE]
en: Slave
lt: Vergė

[ctx: FEMALE]
en: Ward
lt: Globotinė

[ctx: FEMALE]
en: adopted name
lt: vardas po įvaikinimo

[ctx: FEMALE]
en: also known as
lt: dar žinoma kaip

[ctx: FEMALE]
en: birth name
lt: gimimo vardas

[ctx: FEMALE]
en: change of name
lt: pasikeistas vardas

[ctx: FEMALE]
en: died
lt: mirė

[ctx: FEMALE]
en: eighth cousin
lt: aštuntos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: eleventh cousin
lt: vienuoliktos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: estate name
lt: dvarininkės vardas

[ctx: FEMALE]
en: ex-partner
lt: buvusi sugyventinė

[ctx: FEMALE]
en: fifteenth cousin
lt: penkioliktos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: fifth %s
lt: penkta %s

[ctx: FEMALE]
en: fifth cousin
lt: penktos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: first %s
lt: pirma %s

[ctx: FEMALE]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: fourteenth cousin
lt: keturioliktos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: fourth %s
lt: ketvirta %s

[ctx: FEMALE]
en: fourth cousin
lt: ketvirtos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: immigration name
lt: vardas po imigracijos

[ctx: FEMALE]
en: married
lt: ištekėjusi

[ctx: FEMALE]
en: married name
lt: pavardė po santuokos

[ctx: FEMALE]
en: ninth cousin
lt: devintos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: partner
lt: sugyventinė

[ctx: FEMALE]
en: religious name
lt: religinis vardas

[ctx: FEMALE]
en: second %s
lt: antra %s

[ctx: FEMALE]
en: second cousin
lt: antros eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: seventh cousin
lt: septintos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: sixth cousin
lt: šeštos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: tenth cousin
lt: dešimtos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: third %s
lt: trečia %s

[ctx: FEMALE]
en: third cousin
lt: trečios eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: thirteenth cousin
lt: tryliktos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: twelfth cousin
lt: dvyliktos eilės pusseserė

[ctx: FEMALE]
en: was born
lt: gimė

en: Fact
lt: Faktas

en: Fact 1
lt: Faktas 1

en: Fact 10
lt: Faktas 10

en: Fact 11
lt: Faktas 11

en: Fact 12
lt: Faktas 12

en: Fact 13
lt: Faktas 13

en: Fact 2
lt: Faktas 2

en: Fact 3
lt: Faktas 3

en: Fact 4
lt: Faktas 4

en: Fact 5
lt: Faktas 5

en: Fact 6
lt: Faktas 6

en: Fact 7
lt: Faktas 7

en: Fact 8
lt: Faktas 8

en: Fact 9
lt: Faktas 9

en: Fact icons
lt: Faktų piktogramos

en: Fact or event
lt: Faktas arba įvykis

en: Facts and events
lt: Faktai ir įvykiai

en: Facts for family records
lt: Faktai šeimos įrašams

en: Facts for individual records
lt: Faktai asmeniniams įrašams

en: Facts for new families
lt: Faktai naujoms šeimoms

en: Facts for new individuals
lt: Faktai naujiems asmenims

en: Facts for repository records
lt: Faktai saugyklos įrašams

en: Facts for source records
lt: Faktai šaltinių įrašams

en: Falkland Islands
lt: Folklendo salos

en: Families
lt: Šeimos

en: Families with sources
lt: Šeimos su aprašymu

en: Family
lt: Šeima

en: Family as a child
lt: Vaiko šeima

en: Family as a spouse
lt: Sutuoktinių šeima

en: Family book
lt: Šeimos knyga

en: Family book of %s
lt: %s šeimos knyga

en: Family file
lt: Šeimos failas

en: Family group information
lt: Šeimos grupės informacija

en: Family list
lt: Šeimų sąrašas

en: Family navigator
lt: Šeimos navigatorius

en: Family news and site announcements.
lt: Šeimos naujienos ir tinklalapio pranešimai.

en: Family of %s
lt: %s šeima

en: Family tree
lt: Šeimos medis

en: Family tree clippings cart
lt: Šeimos medžio iškarpų krepšelis

en: Family tree title
lt: Šeimos medžio pavadinimas

en: Family trees
lt: Šeimos medis

en: Family with %s
lt: Šeima su %s

en: Family with adoptive parents
lt: Šeima su įtėviais

en: Family with foster parents
lt: Šeima su globėjais

en: Family with husband
lt: Šeima su vyru

en: Family with parents
lt: Šeima su tėvais

en: Family with rada parents
lt: Šeima su rados tėvais

en: Family with sealing parents
lt: Šeima su sandaros tėvais

en: Family with spouse
lt: Šeima su sutuoktiniu

en: Family with the most children
lt: Šeima turinti daugiausiai vaikų

en: Family with wife
lt: Šeima su žmona

en: Fan chart
lt: Vėduoklės diagrama

en: Fan chart of %s
lt: Vėduoklės diagrama %s

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Father
lt: Tėvas

en: Father: %s
lt: Tėvas: %s

en: Father’s age
lt: Tėvo amžius

en: Father’s family with %s
lt: Tėvo šeima su %s

en: Father’s family with an unknown individual
lt: Tėvo šeima su nežinomu žmogum

en: Favorites
lt: Mėgstamiausi

en: Fax
lt: Faksas

en: Female
lt: Moteris

[ctx: Female pedigree]
en: Adopted
lt: Įvaikinta

[ctx: Female pedigree]
en: Birth
lt: Gimė

[ctx: Female pedigree]
en: Foster
lt: Globotinė

en: Females
lt: Moterys

en: Fiji
lt: Fidžis

en: File size
lt: Bylos dydis

en: File successfully uploaded
lt: Byla sėkmingai nusiųsta

en: Filename
lt: Bylos pavadinimas

en: Filename on server
lt: Bylos vardas serveryje

en: Filenames are not allowed to contain the character “%s”.
lt: Bylų pavadinimuose negali būti naudojami „%s“ ženklai.

en: Filenames are not allowed to have the extension “%s”.
lt: Bylų pavadinimai negali turėti „%s“ plėtinių.

en: Files have been found from a previous version of webtrees. Old files can sometimes be a security risk. You should delete them.
lt: Rastos bylos iš ankstesnės kilmės medžio versijos. Senos bylos kartais gali kenkti saugumui. Jūs turėtumėte jas ištrinti.

en: Files marked with %s are required for proper operation and cannot be removed.
lt: Bylos pažymėtos su %s yra privalomos tinkamam veikimui ir negali būti pašalintos.

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Find a fact or event
lt: Rasti faktą ar įvykį

en: Find a family
lt: Rasti šeimą

en: Find a media object
lt: Rasti medijos objektą

en: Find a place
lt: Rasti vietovę

en: Find a repository
lt: Rasti saugyklą

en: Find a shared note
lt: Rasti bendrą pastabą

en: Find a source
lt: Rasti šaltinį

en: Find a special character
lt: Rasti specialų simbolį

en: Find all possible relationships
lt: Rasti visus galimus giminystės ryšius

en: Find an individual
lt: Rasti asmenį

en: Find duplicates
lt: Rasti duplikatus

en: Find the closest relationships
lt: Rasti arčiausią giminystės ryšį

en: Finland
lt: Finlandia

en: First communion
lt: Pirma komunija

en: First event
lt: Pirmasis įvykis

en: First record
lt: Pirmas įrašas

en: Fix name slashes and spaces
lt: Taisyti vardo įžambius brūkšnius ir tarpus

en: Flag
lt: Vėliava

en: Flanders
lt: Flandrija

en: Folder
lt: Katalogas

en: Folder name on server
lt: Aplanko pavadinimas serveryje

en: Font
lt: Šriftas

en: For example, if the GEDCOM file contains %1$s and webtrees expects to find %2$s in the media folder, then you would need to remove %3$s.
lt: Pavyzdžiui, jei GEDCOM byloje yra %1$s ir webtrees tikisi surasti %2$s medijos aplankos varde, tada jums reikės pašalinti %3$s.

en: For help with genealogy questions contact %s.
lt: Už pagalba genealogijos klausimais atsakingas %s.

en: For technical support and information contact %s.
lt: Už techninį palaikimą ir informacijos teikimą atsakingas %s.

en: For technical support or genealogy questions contact %s.
lt: Už techninę pagalbą ir genealoginę informaciją atsakingas %s.

en: For websites with more than one family tree, this option will show the list of family trees in the main menu, the search pages, etc.
lt: Svetainėse su daugiau negu vienu šeimos medžiu ši parinktis parodys šeimos medžių sąrašą pagrindiniame meniu, paieškų puslapyje ir t.t.

en: Format
lt: Formatas

en: Format text and notes
lt: Teksto ir pastabų formatas

en: Foster child
lt: Įvaikis

en: Foster father
lt: Įtėvis

en: Foster mother
lt: Įmotė

en: France
lt: Prancūzija

en: Frankfurt am Main, Germany
lt: Frankfurt am Main, Vokietija

en: Freiburg, Germany
lt: Freiburg, Vokietija

en: French
lt: Prancūzų

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietų ir Antarkties sritys

en: Frequently asked questions
lt: Dažniausiai užduodami klausimai

en: Fresno, California, United States
lt: Fresno, Kalifornija

en: Fri
lt: Pen.

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Friend
lt: Draugas

en: From
lt: Nuo

en: Fukuoka, Japan
lt: Fukuoka, Japonija

en: Funeral
lt: Laiduotuvės

en: GEDCOM errors
lt: GEDCOM klaidos

en: GEDCOM file
lt: GEDCOM byla

[ctx: GENITIVE]
en: April
lt: Balandžio

[ctx: GENITIVE]
en: August
lt: Rugpjūčio

[ctx: GENITIVE]
en: December
lt: Gruodžio

[ctx: GENITIVE]
en: February
lt: Vasario

[ctx: GENITIVE]
en: Floreal
lt: Floréal

[ctx: GENITIVE]
en: January
lt: Sausio

[ctx: GENITIVE]
en: July
lt: Liepos

[ctx: GENITIVE]
en: June
lt: Birželio

[ctx: GENITIVE]
en: March
lt: Kovo

[ctx: GENITIVE]
en: May
lt: Gegužės

[ctx: GENITIVE]
en: Nivose
lt: Nivôse

[ctx: GENITIVE]
en: November
lt: Lapkričio

[ctx: GENITIVE]
en: October
lt: Spalio

[ctx: GENITIVE]
en: Pluviose
lt: Pluviôse

[ctx: GENITIVE]
en: September
lt: Rugsėjo

[ctx: GENITIVE]
en: Vendemiaire
lt: Vendémiaire

[ctx: GENITIVE]
en: Ventose
lt: Ventôse

[ctx: GENITIVE]
en: jours complementaires
lt: jours complémentaires

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Gender
lt: Lytis

en: Gender icon on charts
lt: Lyties piktograma diagramose

en: Genealogy contact
lt: Genealoginio medžio kontaktas

en: Genealogy data
lt: Genealogijos duomenys

en: General
lt: Bendras

en: General search
lt: Bendra paieška

en: Generate sitemap files for search engines.
lt: Generuoti svetainės struktūros failus skirtus paieškos tarnyboms.

en: Generated by %s
lt: Sugeneruota %s

en: Generation
lt: Karta

en: Generation
lt: Karta

en: Generations
lt: Kartos

en: Generations of ancestors
lt: Protėvių karta

en: Geographic area
lt: Geografinė vietovė

en: Geographic data
lt: Geografiniai duomenys

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Germany
lt: Vokėtija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Given name
lt: Vardas

en: Given names
lt: Vardai

en: Godchild
lt: Krikštavaikis

en: Goddaughter
lt: Krikštaduktė

en: Godfather
lt: Krikštatėvis

en: Godmother
lt: Krikštamotė

en: Godparent
lt: Krikštatėviai

en: Godson
lt: Krikštasūnis

en: Google Maps™ preferences
lt: Google Maps™ nustatymai

en: Graduation
lt: Mokyklos baigimas

en: Grandparents
lt: Seneliai

en: Greatest age at death
lt: Ilgiausiai išgyventa

en: Greatest age between siblings
lt: Didžiausias amžiaus skirtumas tarp brolių ir seserų

en: Greece
lt: Graikija

en: Green Beam
lt: Žalia

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Gregorian
lt: Grigaliaus

en: Guadalajara, Mexico
lt: Guadalajara, Meksika

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guardian
lt: Globėja(s)

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guatemala City, Guatemala
lt: Guatemala City, Gvatemala

en: Guayaquil, Ecuador
lt: Guayaquil, Ekvadoras

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau-Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: HTML
lt: HTML blokas

en: Hair color
lt: Plaukų spalva

en: Haiti
lt: Haitis

en: Halifax, Nova Scotia, Canada
lt: Halifax, Nova Scotia, Kanada

en: Hamilton, New Zealand
lt: Hamilton, Naujoji Zelandija

en: Hartford, Connecticut, United States
lt: Hartford, Konektikutas

en: He
lt: Jis

en: He died
lt: Jis mirė

en: He married
lt: Jis vedė

en: He resided at
lt: Jis gyveno

en: He was born
lt: Jis gimė

en: He was buried
lt: Jis buvo palaidotas

en: He was christened
lt: Jis buvo pakrikštytas

en: He was cremated
lt: Jis buvo kremuotas

en: Head of household
lt: Namų ūkio galva

en: Header
lt: Antraštė

en: Heard Island and McDonald Islands
lt: Heardo ir McDonaldo Salos

en: Hebrew
lt: Hebrajų

en: Hebrew name
lt: Hebrajiškas vardas

en: Height
lt: Ūgis

en: Hello %s…
lt: Sveiki %s …

en: Hello %s…<br>Thank you for your registration.
lt: Sveiki %s…<br>Ačiū už prisiregistravimą.

en: Hello administrator…
lt: Sveikas Administratoriau…

en: Help
lt: Pagalba

en: Helsinki, Finland
lt: Helsinki, Suomija

en: Her occupation was
lt: Jos darbas buvo

en: Hermosillo, Mexico
lt: Hermosillo, Meksika

en: Hide from everyone
lt: Slėpti nuo visų

en: Highest population
lt: Didžiausia populiacija

en: Highlighted image
lt: Paryškintas paveikslas

en: His occupation was
lt: Jo darbas buvo

en: Historical facts
lt: Istoriniai faktai

en: Hit counters
lt: Paspaudimų skaičius

en: Holocaust
lt: Holokaustas

en: Home page
lt: Pirminis puslapis

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hong Kong
lt: Honkongas

en: Hourglass chart
lt: Smėlio lakrodžio diagrama

en: Hourglass chart of %s
lt: %s smėlio laikrodžio formos diagrama

en: Household
lt: Namų ūkis

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Husband
lt: Vyras

en: Husband’s age
lt: Vyro amžius

en: Hybrid
lt: Mišrus

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: April
lt: Balandžio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: August
lt: Rugpjūčio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: December
lt: Gruodžio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: February
lt: Vasario

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Floreal
lt: Floréal

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: January
lt: Sausio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: July
lt: Liepos

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: June
lt: Birželio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: March
lt: Kovo

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: May
lt: Gegužės

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Nivose
lt: Nivôse

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: November
lt: Lapkričio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: October
lt: Spalio

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Pluviose
lt: Pluviôse

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: September
lt: Rugsėjo

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Vendemiaire
lt: Vendémiaire

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ventose
lt: Ventôse

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: jours complementaires
lt: jours complémentaires

en: IP address
lt: IP adresas

en: Iceland
lt: Islandija

en: Icon
lt: Piktograma

en: Identification number
lt: Identifikacijos numeris

en: If a visitor to the website has not selected a preferred language in their browser preferences, or they have selected an unsupported language, then this language will be used. Typically this applies to search engines.
lt: Jeigu svetainės lankytojas nėra pasirinkes pageidaujamos kalbos savo naršyklės konfigūracijoje arba ta kalba nėra palaikoma, tada ši kalba bus naudota. Dažniausiai ta kalba bus naudojama paieškos sistemoms.

en: If an administrator creates a user account, the verification email is not sent, and the email must be verified manually.
lt: Jeigu administratorius sukurė vartotojo sąskaitą, tada elektroninio pašto patvirtinimas nėra siustas ir adresas turi buti patvirtintas rankiniu būdu.

en: If an individual does not have a surname, no slashes are needed: <%s>Jón Einarsson<%s>
lt: Jeigu asmuo neturi pavardės, tada nerijos yra nereikalingos: <%s>Vytautas Didysis<%s>

en: If an individual has two separate surnames, both should be enclosed by slashes: <%s>José Antonio /Gómez/ /Iglesias/<%s>
lt: Jeigu asmuo turi dvi skirtingas pavardes jos abi turėtu buti apsuptos nerijomis: <%s>José Antonio /Gómez/ /Iglesias/<%s>

en: If an individual was known by a nickname which is not part of their formal name, it should be enclosed by quotation marks. For example, <%s>John &quot;Nobby&quot; /Clark/<%s>.
lt: Jei asmuo buvo žinomas pravarde kuri nebuvo dalis oficialaus vardo, ji turėtu būti apsupta kabutėmis. Pavyzdžiui, <%s>Marija &quot;Raudonplaukė&quot; /Jankauskaitė/<%s>.

en: If an individual was not known by their first given name, the preferred name should be indicated with an asterisk: <%s>John Paul* /Smith/<%s>
lt: Jeigu asmuo nebuvo žinomas pagal jo pirmajį vardą, tada pageidaujamasis vardas turėtu būti pažymėtas žvaigždute: <%s>Vytenis Paulius* /Jankauskas/<%s>

en: If the surname is unknown, use empty slashes: <%s>Mary //<%s>
lt: Jeigu pavardė nėra žinoma naudokite tuščias nerijas: <%s>Marija //<%s>

en: If two family trees use the same media folder, then they will be able to share media files. If they use different media folders, then their media files will be kept separate.
lt: Jeigu du šeimos medžia naudoja tą pačią medijos aplanką, tada jie galės dalintis medijos bylas. Jeigu jie naudos skirtingas medijos aplankas, tada jų medijos bylos bus laikomos atskirai.

en: If visitors can not see the family tree, they will not be able to sign up for an account. You will need to add their account manually.
lt: Jei lankytojai negali matyti šeimos medžio, jie negalės prisiregistruoti sąskaitos. Jūs turėsite sukurti paskyras rankiniu būdu.

en: If you are concerned that users might upload inappropriate images, you can restrict media uploads to managers only.
lt: Jei baiminatės, kad vartotojai gali įkelti nekorektiškų bylų, tuomet galite uždrausti bylų įkėlimą visiems išskyrus administratorius.

en: If you are the website administrator, you should check that:
lt: Jei Jūs esate tinklapio administratorius, turėtumėte tai peržiūrėti:

en: If you cannot resolve the problem yourself, you can ask for help on the forums at <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.
lt: Jei negalite išspręsti problemos pats, galite prašyti pagalbos forume <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.

en: If you didn’t request an account, you can just delete this message.
lt: Jei Jūs neprašėte prisijungimo vardo, tai ištrinkite šį laišką.

en: If you have a large number of inactive places, it can be slow to generate the list.
lt: Jei Jūs turite daug nesusietų vietovių įrašų, tai gali stabdyti sąrašo sugeneravimą.

en: If you have a large number of media files, you can organize them into folders and subfolders.
lt: Jei jūs turite daug medijos bylų jūs galite sugrupuoti jas į aplankas ir poaplankes.

en: If you have created media objects in webtrees, and have subsequently edited this GEDCOM file using genealogy software that deletes media objects, then select this option to merge the current media objects with the new GEDCOM file.
lt: Jei įtraukėte video, foto ar audio failus, ir naudojant programą redagavote savo GEDCOM neprisijungę prie kilmės medžio puslapio (off-line), kuri ištrina video, foto ar audio failus, tada pažymėkite šį langelį, kad sujungtų esamus video, foto ar audio failus su nauju GEDCOM.

en: If you hide an empty block, you will not be able to change its configuration until it becomes visible by no longer being empty.
lt: Jei paslėpsite tuščia bloką, jūs negalėsite pakeisti jo konfigūracijos, kol jis nebus matomas kai taps netuščias.

en: If you select a different folder, you must also move all files (except config.ini.php, index.php, and .htaccess) from the existing folder to the new folder.
lt: Jeigu jus pasirinkote kitą aplanką, tada jus turite perkelti visas bylas (išskyrus config.ini.php, index.php, ir .htaccess) iš dabartinės aplankos į naujają aplanką.

en: If you select a different folder, you must also move any media files from the existing folder to the new one.
lt: Jei norite pasirinkti kitą aplanką, jūs taip pat turite perkelti visas medijos bylas iš esamos aplankos į naują.

en: If you show living individuals to visitors, all other privacy restrictions are ignored. Do this only if all the data in your tree is public.
lt: Jeigu jus rodote gyvus asmenis lankytojams, visi kiti privatumo apribojimai yra ignoruojami. Tai darykite tik tada, jei visi jūsų medžio duomenys yra vieši.

en: If you try to exceed these limits, you may experience server time-outs and blank pages.
lt: Jei bandysite viršyti šias ribas, gali pasireikšti serverio darbo pertrūkimai ir matyti tuščius/baltus puslapius.

en: If you use one of the following tracking and analytics services, webtrees can add the tracking codes automatically.
lt: Jei naudojate vieną iš šių stebėjimo ir analizės paslaugų, webtrees gali pridėti sekimo kodus automatiškai.

en: If your website can be reached using more than one URL, such as <b>http://www.example.com/webtrees/</b> and <b>http://webtrees.example.com/</b>, you can specify the preferred URL. Requests for the other URLs will be redirected to the preferred one.
lt: Jeigu jūsų svetainė gali buti pasiekta per daugiau negu viena URL, pavyzdžiui kaip <b>http://www.example.com/webtrees/</b> ir <b>http://webtrees.example.com/</b>, tada jus galite pasirinkti pirmenybinę URL. Prašymai iš kitų URL bus nukreipti į pageidaujamają.

en: Image dimensions
lt: Paveikslo matmenys

en: Images without watermarks
lt: Paveikslai be vandenženklių

en: Immigration
lt: Imigracija

en: Import
lt: Importuoti

en: Import a GEDCOM file
lt: Importuoti GEDCOM bylą

en: Import all places from a family tree
lt: Idėti visas vietoves iš šeimos medžio

en: Import preferences
lt: Importavimo nustatymai

en: In a family tree, each record has an internal reference number (called an “XREF”) such as “F123” or “R14”.
lt: Šeimos medyje kiekvienas įrašas turi vidaus koda (vadinama „XREF“) pavyzdžiui „F123“ arba „R14“.

en: In this month…
lt: Šį mėnesį Jūsų istorijoje…

en: In this year…
lt: Šiais metais Jūsų istorijoje…

en: Include fully matched places
lt: Įtraukti pilnai atitinkančias vietoves

en: Include individuals with “%s” as a married name
lt: Įtraukti asmenis su „%s“, kaip santuokos vardą

en: Include media (automatically zips files)
lt: Įtraukti mediją (automatiškai suspaus failus)

en: Include subfolders
lt: Įtraukti poaplankius

en: Include the individual’s immediate family
lt: Įtraukti asmens artimiausius giminaičius

en: India
lt: Indija

en: Individual
lt: Asmuo

en: Individual 1
lt: Asmuo 1

en: Individual 2
lt: Asmuo 2

en: Individual distribution
lt: Asmenų išsibarstymas

en: Individual distribution chart
lt: Individualių paskirstymų diagrama

en: Individual list
lt: Asmenų sąrašas

en: Individual pages
lt: Asmenų puslapiai

en: Individual record
lt: Asmeninis įrašas

en: Individual who lived the longest
lt: Ilgiausiai gyvenęs asmuo

en: Individuals
lt: Asmenys

en: Individuals with sources
lt: Asmenys su aprašymu

en: Individuals with surname %s
lt: Asmenys su pavarde %s

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Infant
lt: Kūdikis

en: Informant
lt: Informatorius

en: Installation folder
lt: Įdiegimo aplankas

en: Interactive tree
lt: Interaktyvus medis

en: Interactive tree of %s
lt: %s interaktyvus medis

en: Internal messaging
lt: Vidinis susirašinėjimas

en: Internal messaging with emails
lt: Vidinės žinutės su el. paštu

en: Interred
lt: Palaidotas

en: Invalid GEDCOM file - no header record found.
lt: Negaliojantis GEDCOM failas - nėra įrašo antraštės.

en: Invalid GEDCOM format
lt: Blogas GEDCOM formatas

en: Invalid date
lt: Neteisinga data

en: Iran
lt: Iranas

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Israel
lt: Izraelis

en: It can take several minutes to download and install the upgrade. Be patient.
lt: Tai gali užtrukti keletą minučių atsisiųsti ir įdiegti atnaujinimą. Būkite kantrūs.

en: Italy
lt: Italija

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Jewish
lt: Žydiškas

en: Johannesburg, South Africa
lt: Johannesburg, Pietų Afrikos Respublika

en: John /DOE/
lt: Vardenis /Pavardenis/

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Jordan River, Utah, United States
lt: Jordan River, Juta

en: Journal
lt: Žurnalas

en: Julian
lt: Julijaus

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Keep
lt: Palikti

en: Keep link in list
lt: Palikti nuorodą sąraše

en: Keep media objects
lt: Saugoti medijos objektus

en: Keep the existing “last change” information
lt: Išsaugoti dabartine „Paskutinis pakeitimas“ informaciją

en: Kenya
lt: Kenija

en: Keyword examples
lt: Raktinių žodžių pavyzdžiai

en: Kiev, Ukraine
lt: Kijevas, Ukraina

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kona, Hawaii, United States
lt: Kona, Havajai

en: Korea
lt: Korėja

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: LDS baptism
lt: Mormonų krikštas

en: LDS child sealing
lt: Mormonų vaikų sandara

en: LDS confirmation
lt: Mormonų patvirtinimas

en: LDS endowment
lt: Mormonų šventyklos apdovanojimas

en: LDS ordinance codes in chart boxes
lt: Mormonų apeigų kodai diagramų dėžėms

en: LDS spouse sealing
lt: Mormonų sutuoktinių sandara

en: LDS temple
lt: Mormonų šventykla

[ctx: LOCATIVE]
en: April
lt: Balandžio

[ctx: LOCATIVE]
en: August
lt: Rugpjūčio

[ctx: LOCATIVE]
en: December
lt: Gruodžio

[ctx: LOCATIVE]
en: February
lt: Vasario

[ctx: LOCATIVE]
en: Floreal
lt: Floréal

[ctx: LOCATIVE]
en: January
lt: Sausio

[ctx: LOCATIVE]
en: July
lt: Liepos

[ctx: LOCATIVE]
en: June
lt: Birželio

[ctx: LOCATIVE]
en: March
lt: Kovo

[ctx: LOCATIVE]
en: May
lt: Gegužės

[ctx: LOCATIVE]
en: Nivose
lt: Nivôse

[ctx: LOCATIVE]
en: November
lt: Lapkričio

[ctx: LOCATIVE]
en: October
lt: Spalio

[ctx: LOCATIVE]
en: Pluviose
lt: Pluviôse

[ctx: LOCATIVE]
en: September
lt: Rugsėjo

[ctx: LOCATIVE]
en: Vendemiaire
lt: Vendémiaire

[ctx: LOCATIVE]
en: Ventose
lt: Ventôse

[ctx: LOCATIVE]
en: jours complementaires
lt: jours complémentaires

en: Laie, Hawaii, United States
lt: Laie, Havajai

en: Landscape
lt: Horizontaliai

en: Language
lt: Kalba

en: Languages
lt: Kalbos

en: Laos
lt: Laosas

en: Large systems (50,000 individuals): 64–128 MB, 40–80 seconds
lt: Didelės sistemos (50000 individų): 64-128MB, 40-80 sekundžių

en: Largest families
lt: Didžiausios šeimos

en: Largest number of grandchildren
lt: Didžiausias anūkų skaičius

en: Last change
lt: Paskutinis pakeitimas

en: Last email reminder was sent
lt: Paskutinis priminimas elektroniniu paštu išsiųstas

en: Last event
lt: Paskutinis įvykis

en: Last signed in
lt: Paskutinį kartą lankėsi

en: Latest birth
lt: Vėliausias gimimas

en: Latest birth year
lt: Vėliausi gimimo metai

en: Latest death
lt: Vėliausia mirtis

en: Latest death year
lt: Vėliausi mirties metai

en: Latest divorce
lt: Vėliausios skyrybos

en: Latest marriage
lt: Vėliausios vedybos

en: Latitude
lt: Platuma

en: Latvia
lt: Latvija

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Leave the password blank if you want to keep the current password.
lt: Palikite slaptažodžio langelį tuščią, jei norite palikti esamą slaptažodį.

en: Leave this blank to use the default value.
lt: Jei paliksite šį nustatymą tuščią, bus naudojama numatytoji reikšmė.

en: Leaves
lt: Lapai

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Legatee
lt: Įpėdinis

en: Length of marriage
lt: Šeimyninio gyvenimo trukmė

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Level
lt: Lygis

en: Liberia
lt: Liberija

en: Libya
lt: Libia

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lifespan
lt: Gyvenimo trukmė

en: Lifespans
lt: Gyvenimo trukmės

en: Link this individual to an existing family as a child
lt: Įtraukti šį asmenį į jau sukurtą šeimą kaip vaiką

en: Link this media object to a family
lt: Susieti šį medijos objektą su šeima

en: Link this media object to a source
lt: Susieti šį medijos objektą su šaltiniu

en: Link this media object to an individual
lt: Susieti šį medijos objektą su asmeniu

en: Link this user to an individual in the family tree.
lt: Susieti šį naudotoją su asmeniu šeimos medyje.

en: Link to an existing media object
lt: Susieti su jau esamu medijos objektu

en: Linked database ID
lt: Susije su duomenų baze ID

en: Links
lt: Nuorodos

en: List
lt: Sąrašas

en: Lists
lt: Sąrašai

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Living
lt: Gyvi

en: Living individuals
lt: Gyvi žmonės

en: Loading…
lt: Įkeliama…

en: Local files
lt: Vietinės bylos

en: Location
lt: Vietovė

en: Location not removed: this location contains sub-locations
lt: Vietovė nepanaikinta: jai priklauso žemesnio lygmens vietovės

en: Lodger
lt: Įnamis

en: Logan, Utah, United States
lt: Logan, Juta

en: London, England
lt: Londonas, Anglija

en: Longest marriage
lt: Ilgiausios trukmės šeimyninis gyvenimas

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Los Angeles, California, United States
lt: Los Angeles, Kalifornija

en: Lost password request
lt: Pamesto slaptažodžio prašymas

en: Louisville, Kentucky, United States
lt: Louisville, Kentukis

en: Lowest population
lt: Mažiausia populiacija

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

[ctx: MALE]
en: %s × cousin
lt: %s × pusbrolis

[ctx: MALE]
en: Adopted by both parents
lt: Įvaikintas abiejų tėvų

[ctx: MALE]
en: Adopted by father
lt: Įvaikintas tėvo

[ctx: MALE]
en: Adopted by mother
lt: Įvaikintas motinos

[ctx: MALE]
en: Also known as
lt: Dar žinomas kaip

[ctx: MALE]
en: Attendant
lt: Palydovas

[ctx: MALE]
en: Attending
lt: Dalyvaujantis

[ctx: MALE]
en: Buyer
lt: Pirkėjas

[ctx: MALE]
en: Civil registrar
lt: Civilinės metrikos registratorius

[ctx: MALE]
en: Employee
lt: Darbuotojas

[ctx: MALE]
en: Employer
lt: Darbdavys

[ctx: MALE]
en: Friend
lt: Draugas

[ctx: MALE]
en: Guardian
lt: Globėjas

[ctx: MALE]
en: Informant
lt: Informatorius

[ctx: MALE]
en: Interred
lt: Palaidotas

[ctx: MALE]
en: Lodger
lt: Įnamis

[ctx: MALE]
en: Never married
lt: Niekada nebuvo vedes

[ctx: MALE]
en: Not married
lt: Nevedęs

[ctx: MALE]
en: Nurse
lt: Slaugytojas

[ctx: MALE]
en: Owner
lt: Savininkas

[ctx: MALE]
en: Registry officer
lt: Registratorius

[ctx: MALE]
en: Seller
lt: Pardavėjas

[ctx: MALE]
en: Servant
lt: Tarnautojas

[ctx: MALE]
en: Slave
lt: Vergas

[ctx: MALE]
en: Ward
lt: Globotinis

[ctx: MALE]
en: adopted name
lt: vardas po įvaikinimo

[ctx: MALE]
en: also known as
lt: dar žinomas kaip

[ctx: MALE]
en: birth name
lt: gimimo vardas

[ctx: MALE]
en: change of name
lt: pasikeistas vardas

[ctx: MALE]
en: died
lt: mirė

[ctx: MALE]
en: eighth cousin
lt: aštuntos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: eleventh cousin
lt: vienuoliktos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: estate name
lt: dvarininko vardas

[ctx: MALE]
en: ex-partner
lt: buves sugiventinis

[ctx: MALE]
en: fifteenth cousin
lt: penkioliktos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: fifth %s
lt: penktas %s

[ctx: MALE]
en: fifth cousin
lt: penktos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: first %s
lt: pirmas %s

[ctx: MALE]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: fourteenth cousin
lt: keturioliktos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: fourth %s
lt: ketvirtas %s

[ctx: MALE]
en: fourth cousin
lt: ketvirtos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: immigration name
lt: vardas po imigracijos

[ctx: MALE]
en: married
lt: vedė

[ctx: MALE]
en: married name
lt: pavardė po santuokos

[ctx: MALE]
en: ninth cousin
lt: devintos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: partner
lt: sugyventinis

[ctx: MALE]
en: religious name
lt: religinis vardas

[ctx: MALE]
en: second %s
lt: antras %s

[ctx: MALE]
en: second cousin
lt: antros eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: seventh cousin
lt: septintos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: sixth cousin
lt: šeštos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: tenth cousin
lt: dešimtos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: third %s
lt: trečias %s

[ctx: MALE]
en: third cousin
lt: trečios eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: thirteenth cousin
lt: tryliktos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: twelfth cousin
lt: dvyliktos eilės pusbrolis

[ctx: MALE]
en: was born
lt: gimė

en: Macau
lt: Makao

en: Macedonia
lt: Makedonija

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Madrid, Spain
lt: Madridas, Ispanija

en: Magazine
lt: Žurnalas

en: Mailing name
lt: Elektroninio pašto adresas

en: Mailto link
lt: Siųsti el. pašto nuorodą

en: Main section blocks
lt: Pagrindinis pasirinkimų blokas

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Male
lt: Vyras

[ctx: Male pedigree]
en: Adopted
lt: Įvaikintas

[ctx: Male pedigree]
en: Birth
lt: Gimė

[ctx: Male pedigree]
en: Foster
lt: Globotinis

en: Males
lt: Vyrai

en: Mali
lt: Malis

en: Manage family trees
lt: Tvarkyti šeimos medžius

en: Manage media
lt: Tvarkyti medijos objektus

en: Manage the links
lt: Tvarkyti nuorodas

en: Manager
lt: Tvarkytojas

en: Managers
lt: Tvarkytojai

en: Manila, Philippines
lt: Manila, Filipinai

en: Manti, Utah, United States
lt: Manti, Juta

en: Manuscript
lt: Rankraštis

en: Many mail servers require that the sending server identifies itself correctly, using a valid domain name.
lt: Daugelis pašto serverių reikalauja, kad siunčiantis serveris identifikuoja save teisingai, naudojant teisingą domeno vardą.

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Markdown is a simple system of formatting, used on websites such as Wikipedia. It uses unobtrusive punctuation characters to create headings and sub-headings, bold and italic text, lists, tables, etc.
lt: Markdown yra paprasta formatavimo sistema, naudojama svetainių kaip Wikipedia. Ji naudoja neįkyrius skyrybos ženklus kurti antraštes ir papunkčius, paryškintus ir kursyvus raštus, sąrašus, lenteles ir tt.

en: Marriage
lt: Santuoka

en: Marriage banns
lt: Paskelbimas apie būsimas vedybas

en: Marriage beginning status
lt: Santuokos pradžios statusas

en: Marriage bond
lt: Kraitis

en: Marriage by country
lt: Vedybos pagal šalis

en: Marriage contract
lt: Vedybinė sutartis

en: Marriage date range end
lt: Santuokos datos srities pabaiga

en: Marriage date range start
lt: Santuokos datos srities pradžia

en: Marriage ending status
lt: Santuokos pabaigos statusas

en: Marriage intention
lt: Ketinimas vesti

en: Marriage license
lt: Leidimas vedyboms

en: Marriage of a brother
lt: Brolio vedybos

en: Marriage of a child
lt: Vaiko santuoka

en: Marriage of a daughter
lt: Dukters vedybos

en: Marriage of a father
lt: Tėvo santuoka

en: Marriage of a grandchild
lt: Anūko santuoka

en: Marriage of a granddaughter
lt: Anūkės vedybos

en: Marriage of a grandson
lt: Anūko vedybos

en: Marriage of a half-brother
lt: Įbrolio vedybos

en: Marriage of a half-sibling
lt: Įbrolio/įsesers santuoka

en: Marriage of a half-sister
lt: Įsesers vedybos

en: Marriage of a mother
lt: motinos vedybos

en: Marriage of a parent
lt: Tėvų santuoka

en: Marriage of a sibling
lt: Giminaičių santuoka

en: Marriage of a sister
lt: Sesers santuoka

en: Marriage of a son
lt: Sūnaus vedybos

en: Marriage of parents
lt: Tėvų santuoka

en: Marriage place contains
lt: Santuokos vieta turi

en: Marriage places
lt: Vedybų vietovės

en: Marriage settlement
lt: Sutikimas vedyboms

en: Marriage status
lt: Vedybinis statusas

en: Marriage type unknown
lt: Santuokos tipas nežinomas

en: Marriages
lt: Vedybos

en: Marriages by century
lt: Iš viso vedybų per šimtmetį

en: Married name
lt: Vardas po santuokos

en: Married surname
lt: Pavardė po vedybų

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Masquerade as this user
lt: Maskuotis kaip šis vartotojas

en: Match both upper and lower case letters.
lt: Prilyginti didžiąsias ir mažąsias raides.

en: Match calendar
lt: Sutaipyti kalendorius

en: Match the exact text, even if it occurs in the middle of a word.
lt: Atitinka tiksliai nurodyta tekstą, net jei jis randamas žodžio viduryje.

en: Match the exact text, unless it occurs in the middle of a word.
lt: Atitinka tiksliai nurodytą tekstą, išskyrus atvejus, kai jis randamas žodžio viduryje.

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Maximum descendancy generations
lt: Maksimalus palikuonių kartų skaičius

en: Maximum number of surnames on individual list
lt: Maksimalus pavardžių skaičius individualiuose sarašuose

en: Maximum pedigree generations
lt: Maksimalus kilmės kartų skaičius

en: Maximum upload size:
lt: Didžiausias siunčiamas failas:

en: Medford, Oregon, United States
lt: Medford, Oregonas

en: Media
lt: Laikmena

en: Media contains
lt: Medija turi

en: Media file
lt: Medijos byla

en: Media file to upload
lt: Medijos byla įkėlimui

en: Media filenames will be prefixed by %s.
lt: %s bus pridėtas prie medijos bylos vardo pradžios.

en: Media files
lt: Mediajos bylos

en: Media folder
lt: Media aplankas

en: Media folders
lt: Media aplankai

en: Media object
lt: Medijos objektas

en: Media objects
lt: Medijos objektai

en: Media objects found
lt: Rasti medijos objektai

en: Media objects per page
lt: Medijos objektų viename puslapyje

en: Media type
lt: Laikmenos tipas

en: Medical
lt: Medicininis

en: Medical condition
lt: Sveikatos būsena

en: Mediterranio
lt: Viduržemio

en: Medium systems (5,000 individuals): 32–64 MB, 20–40 seconds
lt: Vidutinės sistemos (5000 individų): 32-64MB, 20-40 sekundžių

en: Melbourne, Australia
lt: Melburnas, Australija

en: Member
lt: Narys

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Memphis, Tennessee, United States
lt: Memphis, Tenesis

en: Menu
lt: Meniu

en: Menus
lt: Meniu

en: Mercury
lt: Merkurijaus

en: Merge
lt: Sujungti

en: Merge family trees
lt: Sujungti šeimos medžius

en: Merge records
lt: Sujungti įrašus

en: Merida, Mexico
lt: Merida, Meksika

en: Message
lt: Žinutė

en: Messages
lt: Žinutės

en: Mexico
lt: Meksika

en: Mexico City, Mexico
lt: Meksikas, Meksika

en: Microfiche
lt: Mikrokorta

en: Microfilm
lt: Mikrofilmas

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Middle East
lt: Artimieji Rytai

en: Midnight
lt: Vidurnaktis

en: Military
lt: Kariuomenė

en: Military service
lt: Tarnyba kariuomenėje

en: Minimum and maximum zoom level for the Google map. 1 is the full map, 15 is single house. Note that 15 is only available in certain areas.
lt: Minimalus ir maksimalus priartinimo lygmuo Google žemėlapyje. 1 rodo visą žemėlapį, 15 rodo smulkiai net atskirus namus. Atkreipkite dėmesį, kad 15 nėra visur prieinama, prieš pasirinkdami šį nustatymą pasitikrinkite kad jis yra prieinamas jūsų konkrečioje vietovėje.

en: Missing data
lt: Trūksta duomenų

en: Moderate pending changes
lt: Yra nauji pataisymai laukiantys sprendimų

en: Moderator
lt: Prižiūrėtojas

en: Moderators
lt: Prižiūrėtojai

en: Module
lt: Modulis

en: Module administration
lt: Modulio administravimas

en: Modules
lt: Moduliai

en: Moldova
lt: Moldavia

en: Mon
lt: Pirm.

en: Monaco
lt: Monakas

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Monterrey, Mexico
lt: Monterrey, Meksika

en: Montevideo, Uruguay
lt: Montevideo, Urugvajus

en: Month
lt: Mėnesis

en: Month of birth
lt: Gimimo mėnuo

en: Month of birth of first child in a relation
lt: Pirmojo vaiko gimimo mėnesis santuokoje

en: Month of death
lt: Mirties mėnuo

en: Month of first marriage
lt: Pirmų vedybų mėnesis

en: Month of marriage
lt: Santuokos mėnesis

en: Month:
lt: Mėnuo:

en: Monticello, Utah, United States
lt: Monticello, Juta

en: Montreal, Quebec, Canada
lt: Monrealis, Kvebekas, Kanada

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Most SMTP servers require a password.
lt: Dauguma SMTP serverių reikalauja slaptažodžio.

en: Most common surnames
lt: Dažniausiai pasitaikančios pavardės

en: Most servers do not use secure connections.
lt: Dauguma serverių nenaudoja saugių susijungimų.

en: Most sites are configured to use localhost. This means that your database runs on the same computer as your web server.
lt: Dauguma svetainių yra sukonfiguruotos naudoti localhost. Tai reiškia, kad duomenų bazės veikia tame pačiame kompiuteryje kaip ir interneto serveris.

en: Most sites are configured to use the default value of 3306.
lt: Dauguma svetainių yra sukonfigūruotos naudoti numatytąją vertę 3306.

en: Most viewed pages
lt: Dažniausiai žiūrimi puslapiai

en: Mother
lt: Motina

en: Mother: %s
lt: Motina: %s

en: Mother’s age
lt: motinos amžius

en: Mother’s family with %s
lt: Motinos šeima su %s

en: Mother’s family with an unknown individual
lt: Motinos šeima su nežinomu žmogum

en: Mount Timpanogos, Utah, United States
lt: Mount Timpanogos, Juta

en: Move down
lt: Žemyn

en: Move left
lt: Į kairę

en: Move right
lt: Į dešinę

en: Move up
lt: Į viršų

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Multiple marriages
lt: Kelios santuokos

en: My account
lt: Mano informacija

en: My family tree
lt: Mano šeimos medis

en: My individual record
lt: Mano asmeninis įrašas

en: My page
lt: Mano puslapis

en: My pages
lt: Mano puslapiai

en: My pedigree
lt: Mano kilmė

en: MySQL gave the error: %s
lt: MySQL nurodė klaidą: %s

en: MySQL variables
lt: MySQL kintamieji

en: Myanmar
lt: Mianmaras

[ctx: NOMINATIVE]
en: April
lt: Balandžio

[ctx: NOMINATIVE]
en: August
lt: Rugpjūčio

[ctx: NOMINATIVE]
en: December
lt: Gruodžio

[ctx: NOMINATIVE]
en: February
lt: Vasario

[ctx: NOMINATIVE]
en: Floreal
lt: Floréal

[ctx: NOMINATIVE]
en: January
lt: Sausio

[ctx: NOMINATIVE]
en: July
lt: Liepos

[ctx: NOMINATIVE]
en: June
lt: Birželio

[ctx: NOMINATIVE]
en: March
lt: Kovo

[ctx: NOMINATIVE]
en: May
lt: Gegužės

[ctx: NOMINATIVE]
en: Nivose
lt: Nivôse

[ctx: NOMINATIVE]
en: November
lt: Lapkričio

[ctx: NOMINATIVE]
en: October
lt: Spalio

[ctx: NOMINATIVE]
en: Pluviose
lt: Pluviôse

[ctx: NOMINATIVE]
en: September
lt: Rugsėjo

[ctx: NOMINATIVE]
en: Vendemiaire
lt: Vendémiaire

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ventose
lt: Ventôse

[ctx: NOMINATIVE]
en: jours complementaires
lt: jours complémentaires

en: Name
lt: Vardas

en: Name contains
lt: Varde yra

en: Name in Hebrew
lt: Vardas hebrajų kalba

en: Name prefix
lt: Titulas

en: Name suffix
lt: Vardo priesaga

en: Names
lt: Vardai

en: Namesake
lt: Bendravardis

en: Namibia
lt: Namibija

en: Nanny
lt: Auklė

en: Narrative description
lt: Pasakojamasis aprašymas

en: Nashville, Tennessee, United States
lt: Nashville, Tenesis

en: Nationality
lt: Tautybė

en: Naturalization
lt: Natūralizacija

en: Nauvoo (new), Illinois, United States
lt: Nauvoo, Ilinojus (naujasis)

en: Nauvoo (original), Illinois, United States
lt: Nauvoo, Ilinojus

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Olandija

en: Never
lt: Niekada

en: Never married
lt: Nebuvo santuokoje

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: New York, New York, United States
lt: Niujorkas, Niujorko valstija

en: New Zealand
lt: Naujoji Zelandija

en: New data
lt: Naujos duomenys

en: New registration at %s
lt: Nauja registracija %s|

en: New user at %s
lt: Naujas naudotojas iš %s

en: Newport Beach, California, United States
lt: Newport Beach, Kalifornija

en: News
lt: Naujienos

en: Newspaper
lt: Laikraštis

en: Next email reminder will be sent after
lt: Sekantis priminimas elektroniniu paštu bus išsiųstas po

en: Next image
lt: Sekanti nuotrauka

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Nickname
lt: Pravardė

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niue salos

en: No
lt: Ne

en: No GEDCOM file was received.
lt: GEDCOM byla nebuvo gauta.

en: No GEDCOM files found.
lt: Jokių GEDCOM bylų nebuvo rasta.

en: No ancestors in the database.
lt: Duomenų bazėje įtrauktų protėvių nėra.

en: No calendar conversion
lt: Be kalendoriaus keitimo

en: No children
lt: Nėra įrašų apie vaikus

en: No contact
lt: Nėra kontakto

en: No custom modules are enabled.
lt: Nėra įjungtų nestandartinių modulių.

en: No custom themes are enabled.
lt: Nėra įjungtų nestandartinių temų.

en: No duplicates have been found.
lt: Duplikatų nebuvo rasta.

en: No errors have been found.
lt: Klaidų nerasta.

en: No events exist for the next %s day. | No events exist for the next %s days.
lt[0]: Per ateinančią %s dieną nėra įvykių.
lt[1]: Per ateinančias %s dienas nėra įvykių.
lt[2]: Per ateinančias %s dienų nėra įvykių.

en: No events exist for today.
lt: Šiandien įvykių nėra.

en: No events exist for tomorrow.
lt: Rytoj įvykių nėra.

en: No events for living individuals exist for today.
lt: Šiandien nėra įvykių susijusių su gyvais asmenimis.

en: No events for living individuals exist for tomorrow.
lt: Rytoj nėra įvykių susijusių su gyvais asmenimis.

en: No events for living people exist for the next %s day. | No events for living people exist for the next %s days.
lt[0]: Per ateinančią %s dieną nėra įvykių susijusių su gyvais asmenimis.
lt[1]: Per ateinančias %s dienas nėra įvykių susijusių su gyvais asmenimis.
lt[2]: Per ateinančias %s dienų nėra įvykių susijusių su gyvais asmenimis.

en: No facts exist for this family.
lt: Faktų apie šią šeimą nėra.

en: No file was received. Please try again.
lt: Negauta bylos. Siųskite iš naujo.

en: No link between the two individuals could be found.
lt: Ryšys tarp dviejų asmenų nenustatytas arba yra kitoks nei čia tikrinama.

en: No map data exists for this individual
lt: Šiam asmeniui vietovės duomenų neturime

en: No matching facts found
lt: Tenkinančių sąlygą faktų nerasta

en: No media file was provided.
lt: Medijos byla nebuvo suteikta.

en: No news articles have been submitted.
lt: Kol kas nėra įvesta jokių naujienų.

en: No places found
lt: Vietovė nerasta

en: No places have been found.
lt: Jokių vietovių nerasta.

en: No predefined text
lt: Be numatyto teksto

en: No records to display
lt: Rodymui įrašų nerasta

en: No results found.
lt: Nieko nerasta.

en: No signed-in and no anonymous users
lt: Neprisijungęs ir ne anoniminis naudotojas

en: No temple - living ordinance
lt: Ne šventykloje - gyvenamoji apeiga

en: No upgrade information is available.
lt: Nėra atnaujinimo informacijos.

en: Nobody at all
lt: Nieko nėrs

en: Nocturnal
lt: Naktinė

en: None
lt: Nieko

en: Noon
lt: Vidurdienis

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: Northern Ireland
lt: Šiaurės Airija

en: Northern Mariana Islands
lt: Marianos šiaurinės salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Not a valid individual, family, or source ID
lt: Negaliojantis asmens, šeimos ar šaltinio ID

en: Not approved by an administrator
lt: Nepatvirtinti administratoriaus

en: Not living
lt: Nėra gyvųjų tarpe

en: Not married
lt: Ne santuokoje

en: Not verified by the user
lt: Nepatvirtinti nario

en: Note
lt: Pastaba

en: Note that if a user account is linked to a record, then that user will always be able to view that record.
lt: Pastaba - jei vartotojo sąskaita yra susieta su kokiu tai įrašu, tai vartotojas visada galės peržiūrėti šį įrašą.

en: Notes
lt: Pastabos

en: Nothing found to cleanup
lt: Valymui nieko nerasta

en: Nothing found.
lt: Nieko nerasta.

en: Nuku’Alofa, Tonga
lt: Nuku'Alofa, Tonga

en: Number of children
lt: Vaikų skaičius

en: Number of days to show
lt: Kiek dienų rodyti

en: Number of families without children
lt: Šeimų be vaikų skaičius

en: Number of generations
lt: Kartų skaičius

en: Number of marriages
lt: Santuokų skaičius

en: Number of months since the last sign-in for a user’s account to be considered inactive:
lt: Mėnesių skaičius po paskutinio apsilankymo, kai nario sąskaitą turi būti laikoma neveikiančia:

en: Nurse
lt: Slaugytojas

en: Oakland, California, United States
lt: Oakland, Kalifornija

en: Oaxaca, Mexico
lt: Oaxaca, Meksika

en: Occupation
lt: Profesija

en: Occupations
lt: Profesijos

en: Occupied Palestinian Territory
lt: Okupuota Palestinos teritorija

en: Ogden, Utah, United States
lt: Ogden, Juta

en: Old data
lt: Seni duomenys

en: Old files found
lt: Rasti seni failai

en: Oldest at bottom
lt: Vyriausias apačioje

en: Oldest at top
lt: Vyriausias viršuje

en: Oldest father
lt: Vyriausias tėvas

en: Oldest female
lt: Vyriausia

en: Oldest living individuals
lt: Vyriausias asmuo

en: Oldest male
lt: Vyriausias

en: Oldest mother
lt: Vyriausia motina

en: Oman
lt: Omanas

en: On this day
lt: Šią dieną

en: On this day…
lt: Šią dieną …

en: Only managers can edit
lt: Tik administratoriai gali redaguoti

en: Oops! The webserver is unable to connect to the database server. It could be busy, undergoing maintenance, or simply broken. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes or contact the website administrator.
lt: Oi! Žiniatinklio serveris negali užmegzti ryšio su duomenų bazės serveriu. Jis gali būti užimtas, vykdoma techninė apžiūra, arba paprasčiausiai neveikia. Turėtumėte <a href="index.php">pabandyti dar kartą</a> po penkių minučių arba susisiekti su tinklapio administratoriumi.

en: Oops! webtrees was unable to create files in this folder.
lt: Oops! webtrees negalėjo šioje aplankoje sukurti bylos.

en: Optional prefixes and suffixes
lt: Neprivalomi prišdėliai ir priesagos

en: Order
lt: Tvarka

en: Ordinance
lt: Ceremonija

en: Ordination
lt: Įšventinimas

en: Orientation
lt: Orientacija

en: Other
lt: Kitas

en: Other facts to show in charts
lt: Kuriuos faktus rodyti diagramose

en: Other folder… please type in
lt: Kitas aplankas… Prašome suvesti

en: Other preferences
lt: Kiti nustatymai

en: Others
lt: Kiti

en: Overwrite existing coordinates.
lt: Perrašyti esamas koordinates.

en: Own charts
lt: Nuosavos diagramos

en: Owner
lt: Savininkas

en: P.M.
lt: po pietų

en: PHP blocked the file because of its extension.
lt: PHP užblokavo bylą dėl jos priesagos.

en: PHP extension “%1$s” is disabled. Without it, the following features will not work: %2$s. Please ask your server’s administrator to enable it.
lt: PHP išplėtimas „%1$s“ yra išjungtas. Be to, neveiks šios funkcijos: %2$s. Prašome kreiptis į serverio administratorių, kad jis įjungtu PHP išplėtimą.

en: PHP extension “%s” is disabled. You cannot install webtrees until this is enabled. Please ask your server’s administrator to enable it.
lt: PHP išplėtimas „%s“ yra išjungtas. Jūs negalite įdiegti kilmės medžio kol ši funkcija išjungta. Prašome kreiptis į serverio administratorių, kad jis įjungtų PHP išplėtimą.

en: PHP failed to write to disk.
lt: PHP nepavyko įrašyti į diską.

en: PHP information
lt: PHP informacija

en: PHP setting “%1$s” is disabled. Without it, the following features will not work: %2$s. Please ask your server’s administrator to enable it.
lt: PHP nustatymas „%1$s“ yra išjungtas. Be to, neveiks šios funkcijos: %2$s . Prašome kreiptis į serverio administratorių, kad jis pakeistų PHP nustatymus.

en: PHP time limit
lt: PHP laiko limitas

en: Page
lt: Puslapis

en: Page %s of %s
lt: Puslapis %s iš %s

en: Page size
lt: Puslapio dydis

en: Painting
lt: Paveikslas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Palette
lt: Paletė

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Parents
lt: Tėvai

en: Parents and siblings
lt: Tėvai, broliai ir seserys

en: Parent’s age
lt: Tėvų amžius

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Passwords must be at least 6 characters long and are case-sensitive, so that “secret” is different from “SECRET”.
lt: Slaptažodis turi būti bent 6 simbolių ilgio ir susidaryti iš didžiųjų bei mažųjų raidžių, kaip šis „paslaptis“ skiriasi nuo „PASLAPTIS“.

en: Passwords must contain at least 6 characters.
lt: Slaptažodis turi turėti bent 6 simbolius.

en: Pedigree
lt: Kilmė

[ctx: Pedigree]
en: Adopted
lt: Įvaikintas

[ctx: Pedigree]
en: Birth
lt: Gimė

[ctx: Pedigree]
en: Foster
lt: Globotinis

en: Pedigree chart
lt: Kilmės diagrama

en: Pedigree map
lt: Kilmės žemėlapis

en: Pedigree map of %s
lt: %s kilmės žemėlapis

en: Pedigree of %s
lt: %s kilmės medis

en: Pedigree tree of %s
lt: %s kilmės medis

en: Pending changes
lt: Pataisymai laukiantys sprendimų

en: Pending changes are only shown when your account has permission to edit. When you sign out, you will no longer be able to see them. Also, pending changes are only shown on certain pages. For example, they are not shown in lists, reports, or search results.
lt: Laukiami pakeitimai rodomi tik tuomet, kai jūsų sąskaita turi teisę redaguoti. Kai atsijungiate, jums nebebus galima pamatyti juos. Be to, pokyčiai rodomi tik tam tikruose puslapiuose. Pavyzdžiui, jie gali neatspindėti sąrašuose, ataskaitose, ar paieškos rezultatuose.

en: Permanent number
lt: Nuolatinis numeris

en: Permanently delete these records?
lt: Ar tikrai visiškai ištrinti šiuos įrašus?

en: Perth, Australia
lt: Perth, Australija

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Phone
lt: Telefonas

en: Phonetic
lt: Fonetinis

en: Phonetic algorithm
lt: Fonetinis algoritmas

en: Phonetic name
lt: Fonetinis pavadinimas

en: Phonetic place
lt: Fonetinė vieta

en: Phonetic search
lt: Fonetinė paieška

en: Phonetic title
lt: Fonetinis pavadinimas

en: Photo
lt: Nuotrauka

en: PhpGedView might be installed in one of these folders:
lt: PhpGedView galimai įkurtas vienoje iš šių aplankų:

en: PhpGedView must be version 4.2.3, or any SVN up to #%s
lt: PhpGedView versija privalo būti 4.2.3, arba bet kuri SVN iki #%s

en: PhpGedView must use the same database as webtrees.
lt: PhpGedView turi naudoti tą pačią duomenų bazę kaip ir webtrees.

en: PhpGedView to webtrees transfer wizard
lt: PhpGedView transformavimo į webtrees vedlys

en: Pink Plastic
lt: Rožinis plastikas

en: Pitcairn
lt: Pitkerno salos

en: Place
lt: Vieta

en: Place check
lt: Vietovių patikrinimas

en: Place contains
lt: Vietovėje yra

en: Place hierarchy
lt: Vietovių hierarchija

en: Place in Hebrew
lt: Vietovė hebrajų kalba

en: Place list
lt: Vietovių sąrašas

en: Place of LDS baptism
lt: Mormonų krikšto vieta

en: Place of LDS child sealing
lt: Mormonų vaikų sandaros vieta

en: Place of LDS endowment
lt: Mormonų šventyklos apdovanojimo vieta

en: Place of LDS spouse sealing
lt: Mormonų sutuoktinių sandaros vieta

en: Place of adoption
lt: Įvaikinimo vieta

en: Place of baptism
lt: Krikšto vieta

en: Place of bar mitzvah
lt: Bar mitzvah vieta

en: Place of bat mitzvah
lt: Bat mitzvah vieta

en: Place of birth
lt: Gimimo vieta

en: Place of blessing
lt: Palaiminimo vieta

en: Place of brit milah
lt: Apipjaustymo vieta

en: Place of burial
lt: Laidojimo vieta

en: Place of christening
lt: Krikšto vieta

en: Place of confirmation
lt: Patvirtinimo vieta

en: Place of cremation
lt: Kremacijos vieta

en: Place of death
lt: Mirties vieta

en: Place of emigration
lt: Emigracijos vieta

en: Place of engagement
lt: Sužadėtuvių vieta

en: Place of event
lt: Įvykio vieta

en: Place of first communion
lt: Pirmos komunijos vieta

en: Place of immigration
lt: Imigracijos vieta

en: Place of marriage
lt: Vestuvių vieta

en: Place of marriage banns
lt: Paskelbimo apie būsimas vedybas vieta

en: Place of naturalization
lt: Natūralizacijos vieta

en: Place of ordination
lt: Įšventinimo vieta

en: Place of residence
lt: Būstinės vieta

en: Place the website offline, by creating the file %s…
lt: Įdedame svetainę į neveiklia būklę sukurdami %s bylą…

en: Place the website online, by deleting the file %s…
lt: Išvedam svetainę iš neveiklios būklės ištrindami %s bylą…

en: Places
lt: Vietovės

en: Places found
lt: Rastos vietovės

en: Places in %s
lt: Vietovės %s

en: Play
lt: Pradėti

en: Please enter a given name, surname, or place in addition to the year
lt: Prašome įrašyti vardą, pavardę ar vietovę papildomai prie amžiaus

en: Please enter a message subject.
lt: Prašome įvesti laiško antraštę.

en: Please enter a valid email address.
lt: Įveskite egzistuojantį elektroninio pašto adresą.

en: Please enter more than one character.
lt: Prašome įvesti daugiau negu vieną simbolį.

en: Please enter some message text before sending.
lt: Prieš siunčiant laišką, prašome įvesti tekstinį pranešimą.

en: Please provide your email address so that we may contact you in response to this message. If you do not provide your email address we will not be able to respond to your inquiry. Your email address will not be used in any other way besides responding to this inquiry.
lt: Prašome pateikti savo elektroninį paštą, kad galėtume susiekti su jumis. Jei nepateiksite savo elektroninio pašto, mes negalėsime su jumis susisiekti. Jūsų elektroninis paštas nebus naudojamas jokiems kitiems tikslams, išskyrus susisiekimui su jumis.

en: Poland
lt: Lenkija

en: Port number
lt: Porto numeris

en: Portland, Oregon, United States
lt: Portland, Oregonas

en: Porto Alegre, Brazil
lt: Porto Alegre, Brazilija

en: Portrait
lt: Vertikaliai

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Postal code
lt: Pašto indeksas

en: Predefined text that states admin will decide on each request for a user account
lt: Iš anksto parengtas tekstas, pranešantis, kad svetainės administratorius spręs dėl kiekvieno vartotojo sąskaitos prašymo patenkinimo

en: Predefined text that states all users can request a user account
lt: Numatytasis tekstas pranešantis kad visi lankytojai gali pareikalauti registruoto lankytojo stątuso

en: Predefined text that states only family members can request a user account
lt: Numatytasis tekstas pranešantis kad tik šeimos nariai gali reikalauti registruoto lankytojo stątuso

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Preferences exist for the module “%s”, but this module no longer exists.
lt: Yra nustatymų šiam moduliuj „%s“, bet šio modulio nebėra.

en: Preferred contact method
lt: Kokiam susisiekimo metodui teikiate primenybę

en: Prefixes
lt: Priešdėliai

en: Presentation style
lt: Prezentacijos stilius

en: President’s Office
lt: Prezidento biuras

en: Preston, England
lt: Preston, Anglija

en: Priest
lt: Dvasininkas

en: Print basic events when blank
lt: Atspausdinti pagrindinius įvykius jei tušti

en: Privacy
lt: Slaptumas

en: Privacy restrictions
lt: Privatumo apribojimai

en: Privacy restrictions - these apply to records and facts that do not contain a GEDCOM RESN tag
lt: Privatumo apribojimai - jie taikomi įrašams ir faktams kurie neturi GEDCOM RESN žymos

en: Private
lt: Privati

en: Probate
lt: Testamentas

en: Property
lt: Nuosavybė

en: Provo, Utah, United States
lt: Provo, Juta

en: Publication
lt: Publikacija

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Quality of data
lt: Duomenų kokybė

en: Question
lt: Klausimas

en: Quick family facts
lt: Greiti šeimos faktai

en: Quick individual facts
lt: Greiti asmens faktai

en: Quick repository facts
lt: Greiti saugyklos faktai

en: Quick source facts
lt: Greiti šaltinio faktai

en: RE:
lt: Ats:

en: README documentation
lt: README dokumentacija

en: Rabbi
lt: Rabinas

en: Raleigh, North Carolina, United States
lt: Raleigh, Šiaurės Karolina

en: Random images from the current family tree.
lt: Atsitiktinės nuotraukos iš esamo šeimos medžio.

en: Re-order children
lt: Perrikiuoti vaikus

en: Re-order families
lt: Perrikiuoti šeimas

en: Re-order media
lt: Perrikiuoti mediją

en: Real name
lt: Tikrasis vardas

en: Recent changes
lt: Naujausi pakeitimai

en: Recent years (&lt; 100 yrs)
lt: Pastarieji metai (&lt; 100 m)

en: Recife, Brazil
lt: Recife, Brazilija

en: Record
lt: Įrašas

en: Record ID number
lt: Įrašo ID numeris

en: Record file number
lt: Duomenų įrašo numeris

en: Records
lt: Įrašai

en: Records are not the same type. Cannot merge records that are not the same type.
lt: Įrašai nėra to paties tipo. Negalima sujungti įrašų, kurie nėra to paties tipo.

en: Redlands, California, United States
lt: Redlands, Kalifornija

en: Reference number
lt: Nuorodos numeris

en: Regina, Saskatchewan, Canada
lt: Regina, Saskatchewan, Kanada

en: Registered partnership
lt: Registruota partnerystė

en: Registry officer
lt: Registratorius

en: Regular expression
lt: Normali išraiška

en: Regular expressions are an advanced pattern matching technique.
lt: Normalios išraiškos yra išplėstos rašto atitikimo metodas.

en: Reject
lt: Atšaukti

en: Reject all changes
lt: Atšaukti visus pakeitimus

en: Related families
lt: Susijusios šeimos

en: Related individuals
lt: Susije asmenys

en: Relationship
lt: Ryšys

en: Relationship to father
lt: Ryšys su tėvu

en: Relationship to me
lt: Ryšys su manimi

en: Relationship to mother
lt: Ryšys su motina

en: Relationship to parents
lt: Ryšys su tėvais

en: Relationship: %s
lt: Šeimyniniai ryšiai: %s

en: Relationships
lt: Tarpusavio ryšiai

en: Relationships between %1$s and %2$s
lt: Tarpusavio ryšiai tarp %1$s ir %2$s

en: Religion
lt: Tikyba

en: Religious institution
lt: Religinė institucija

en: Religious marriage
lt: Bažnytinė santuoka

en: Reminder email frequency (days)
lt: Priminimų elektroninių laiškų dažnumas (dienomis)

en: Remote server
lt: Nutolęs serveris

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove duplicate links
lt: Ištrinti besikartojančius įrašus

en: Remove flag
lt: Pašalinti vėliavą

en: Remove individual
lt: Panaikinti įrašą apie šį asmenį

en: Remove link from list
lt: Ištrinti nuorodą iš sąrašo

en: Remove the GEDCOM media path from filenames
lt: Ištrinti GEDCOM medijos aplankos vardą iš bylos vardų

en: Remove this location?
lt: Ar panaikinti šią vietovę?

en: Renumber
lt: Pernumeruoti

en: Renumber family tree
lt: Pernumeruoti šeimos medį

en: Replace with
lt: Pakeisti

en: Replacement text
lt: Keičiamas tekstu

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Report
lt: Ataskaita

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Repositories
lt: Saugyklų sąrašas

en: Repositories found
lt: Rastos saugyklos

en: Repository
lt: Saugykla

[ctx: Repository]
en: Name
lt: Saugykla

en: Repository contains
lt: Saugykloje yra

en: Repository name
lt: Saugyklos pavadinimas

en: Republic of the Congo
lt: Kongas (Brazavilis)

en: Request a new password
lt: Naujo slaptažodžio sukūrimas

en: Request a new user account
lt: Naujo naudotojo sukūrimas

en: Research task
lt: Tyrimo užduotis

en: Research tasks
lt: Tyrimo užduotys

en: Research tasks are special events, added to individuals in your family tree, which identify the need for further research. You can use them as a reminder to check facts against more reliable sources, to obtain documents or photographs, to resolve conflicting information, etc.
lt: Tyrimo užduotys yra išskirtinis įvykis, pridedamas prie asmens savo šeimos medyje, kurio tapatumą dar reikia nustatyti tolimesniame tyrime. Jūs galite naudoti jas kaip priminimą patikrinti faktus dar sykį labiau patikimuose šaltiniuose, gaunant dokumentus arba fotografijas, taip ištaisant nesutampančią informaciją, ir t.t.

en: Research tasks are stored using the custom GEDCOM tag “_TODO”. Other genealogy applications may not recognize this tag.
lt: Tyrimo užduotys yra saugomi naudojant pritaikytą GEDCOM gairę „_TODO“. Kitos genealogijos programos gali neatpažinti šios gairės.

en: Residence
lt: Būstinė

en: Restore the default block layout
lt: Atstatyti įprastų blokų išdėstymą

en: Restrict access to the website, using IP addresses and user-agent strings.
lt: Apriboti prieigą prie svetainės, naudojant IP adresus ir naudotojo agento eilutes.

en: Restrict to immediate family
lt: Apriboti iki artimiausių šeimos narių

en: Restriction
lt: Apribojimas

en: Restrictions can be added to records and/or facts. They restrict who can view the data and who can edit it.
lt: Įrašams ar faktams gali sudaryti apribojimai. Apribojimai gali būti nukreipti į duomenų peržiūrą arba redagavimą.

en: Resulting value
lt: Kylančios vertės

en: Results
lt: Rezultatai

en: Retirement
lt: Išėjimas į pensiją

en: Right section blocks
lt: Dešinysis pasirinkimų blokas

en: Role
lt: Vaidmuo

en: Romania
lt: Rumunija

en: Romanized
lt: Romanizuotas

en: Romanized place
lt: Vieta romėniškai

en: Romanized title
lt: Titulas romėniškai

en: Roots
lt: Šaknys

en: Rule
lt: Taisyklė

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: SMTP mail server
lt: SMTP pašto serveris

en: Sacramento, California, United States
lt: Sacramento, Kalifornija

en: Sage
lt: Šalavijas

en: Saint Helena
lt: Šventosios Helenos sala

en: Saint Kitts and Nevis
lt: Saint Kitts ir Nevis

en: Saint Lucia
lt: Šventoji Liucija

en: Saint Pierre and Miquelon
lt: Šventieji Pierre ir Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
lt: Šventieji Vinsentas ir Grenadinai

en: Salt Lake City, Utah, United States
lt: Salt Lake City, Juta

en: San Antonio, Texas, United States
lt: San Antonio, Tehasas

en: San Diego, California, United States
lt: San Diego, Kalifornija

en: San Jose, Costa Rica
lt: San Chosė, Kosta Rika

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Santiago, Chile
lt: Santjago, Čilė

en: Santo Domingo, Dominican Republic
lt: Santo Domingas, Dominikos Respublika

en: Sao Paulo, Brazil
lt: Sao Paulo, Brazilija

en: Sao Tome and Principe
lt: San Tomė ir Prinsipė

en: Sat
lt: Šešt.

en: Satellite
lt: Palydovas

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: School or college
lt: Mokykla ar kolegija

en: Scotland
lt: Škotija

en: Scrapbook
lt: Iškarpų albumas

en: Sealing canceled (divorce)
lt: Mormonų skirybos

en: Search
lt: Ieškoti

en: Search and replace
lt: Rasti ir pakeisti

en: Search engine
lt: Paieškos sistema

en: Search filters
lt: Paieškos filtrai

en: Search for
lt: Ieškoti

en: Search globally
lt: Paieška visame pasaulyje

en: Search locally
lt: Paieška lokaliai

en: Search method
lt: Paieškos metodas

en: Search text/pattern
lt: Ieškoti teksto/atitikmens

en: Seattle, Washington, United States
lt: Seattle, Vašingtonas

en: Second record
lt: Antras įrašas

en: Secure connection
lt: Saugus sujungimas

en: Security code
lt: Apsaugos kodas

en: See %s for more information.
lt: Surask daugiau informacijos čia: %s.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select a GEDCOM file to import
lt: Pasirinkti GEDCOM bylą importavimui

en: Select a date
lt: Pasirinkite datą

en: Select events
lt: Pasirinkite renginius

en: Select flag
lt: Pasirink vėliavą

en: Select individuals by place or date
lt: Pasirinkti asmenis pagal vietovę arba datą

en: Select records from your family tree and save them as a GEDCOM file.
lt: Pasirinkite įškarpas iš Jūsų šeimos medžio ir juos išsaugokite, kaip GEDCOM bylą.

en: Select the desired age interval
lt: Pasirinkite norimą amžiaus potarpį

en: Select the desired count interval
lt: Pasirinkite norimą potarpį

en: Select the facts and events to keep from both records.
lt: Pasirinkite faktus ir įvykius kuriuos laikyti iš abiejų įrašų.

en: Select the languages that will be shown in menus.
lt: Pasirinkti kalbas kurios bus rodomos meniu.

en: Select two records to merge.
lt: Pasirinkti du įrašus suliejimui.

en: Seller
lt: Pardavėjas

en: Send
lt: Siųsti

en: Send a message
lt: Siųsti žinutę

en: Send a message to all users
lt: Siūsti žinutę visiems nariams

en: Send a message to users who have never signed in
lt: Siųsti pranešimus vartotojams, kurie niekada nebuvo prisijungę

en: Send a message to users who have not signed in for 6 months
lt: Siųsti pranešimus vartotojams, kurie neprisijungė 6 mėnesius

en: Send broadcast messages
lt: Siųsti žinutes

en: Send out reminder emails
lt: Ar siųsti priminimo laiškus

en: Sender name
lt: Siuntėjo vardas

en: Sending email
lt: Siunčiame elektroninį laišką

en: Sending server name
lt: Siuntančio serverio vardas

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seoul, Korea
lt: Seulas, Pietų Korėja

en: Separated
lt: Atskiras

en: Serbia
lt: Serbija

en: Servant
lt: Tarnautoja

en: Server information
lt: Serverio informacija

en: Server name
lt: Serverio vardas

en: Session timeout
lt: Sesijos darbo laiko pabaiga

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip įprastą

en: Set the default blocks for new family trees
lt: Nustatyti įprastus blokus naujiems šeimos medžiams

en: Set the default blocks for new users
lt: Nustatyti įprastus blokus naujiems vartotojams

en: Set the default number of generations to display on descendancy and pedigree charts.
lt: Nustatyti numatytajį kartų rodymo skaičių palikuonių ir kilmės diagramose.

en: Set the maximum number of generations to display on descendancy charts.
lt: Nustatyti maksimalų kartų rodymo skaičių palikuonių diagramoje.

en: Set the maximum number of generations to display on pedigree charts.
lt: Nustatyti maksimalų kartų rodymo skaičių kilmės diagramoje.

en: Set the privacy access level for all dead individuals.
lt: Nustatyti privatumo prieigą visiems mirusiems žmonėms.

en: Setup wizard for webtrees
lt: webtrees nustatymų vedlys

en: Seychelles
lt: Seišelių salos

en: Shared note
lt: Bendrai naudojama pastaba

en: Shared note contains
lt: Bendrai naudojamoję pastaboję yra

en: Shared notes
lt: Bendros pastabos

en: Shared notes found
lt: Rastos bendrai naudojamos pastabos

en: She
lt: Ji

en: She died
lt: Ji mirė

en: She married
lt: Ji ištekėjo

en: She resided at
lt: Ji gyveno

en: She was born
lt: Ji gimė

en: She was buried
lt: Ji buvo palaidota

en: She was christened
lt: Ji buvo pakrikštyta

en: She was cremated
lt: Ji buvo kremuota

en: Shiny Tomato
lt: Blizgus pomidoras

en: Short version
lt: Trumpa versija

en: Shortcut
lt: Spartusis klavišas

en: Shortest marriage
lt: Trumpiausios trukmės šeimyninis gyvenimas

en: Should this block be hidden when it is empty
lt: Ar šis blokas turi būti paslėptas jei jis yra tuščias

en: Show
lt: Rodyti

en: Show a download link in the media viewer
lt: Rodyti parsisiuntimo nuorodą medijos žiūryklėje

en: Show acceptable use agreement on “Request a new user account” page
lt: Rodyti svetainės naudojimosi susitarimo tekstą puslapyje „Naujo lankytojo registracija“

en: Show all notes
lt: Rodyti visas pastabas

en: Show all places in a list
lt: Rodyti visas vietoves saraše

en: Show all sources
lt: Rodyti visus šaltinius

en: Show all spouses and ancestors
lt: Rodyti visus sutuoktinius ir protėvius

en: Show all tags
lt: Rodyti visas žymes

en: Show an age cursor
lt: Ar rodyti amžiaus žymeklį

en: Show chart details by default
lt: Įprastai rodyti pilnas schemas

en: Show children of ancestors
lt: Rodyti vaikams protėvius

en: Show counts before or after name
lt: Skaitliukas prieš ar po vardo

en: Show couples where either partner married more than once.
lt: Rodyti poras, kuriose vienas iš partnerių buvo vedęs daugiau nei vieną kartą.

en: Show couples where only the female partner is dead.
lt: Rodyti tik poras, kur moterys yra mirusios.

en: Show couples where only the male partner is dead.
lt: Rodyti tik poras, kur vyrai yra mire.

en: Show couples who married more than 100 years ago.
lt: Rodyti poras vedusias daugiau kaip prieš šimtą metų.

en: Show couples who married within the last 100 years.
lt: Rodyti poras vedusias per paskutinius šimtą metų.

en: Show couples with an unknown marriage date.
lt: Rodyti poras su nežinoma vestuvių data.

en: Show cousins
lt: Rodyti pusbrolius

en: Show date of last update
lt: Ar rodyti paskutinių pakeitimų datą

en: Show dead individuals
lt: Rodyti mirusius asmenis

en: Show details
lt: Rodyti išsamią informaciją

en: Show divorced couples.
lt: Rodyti išsiskyrusias poras.

en: Show images
lt: Rodyti vaizdus

en: Show inactive places
lt: Rodyti nepanaudotas vietoves

en: Show individuals born more than 100 years ago.
lt: Rodyti asmenis gimusius anksčiau kaip prieš šimtą metų.

en: Show individuals born within the last 100 years.
lt: Rodyti asmenis gimusius per paskutinius šimtą metų.

en: Show individuals who are alive or couples where both partners are alive.
lt: Rodyti asmenis, kurie yra gyvi, arba poras, kur abu partneriai yra gyvi.

en: Show individuals who are dead or couples where both partners are dead.
lt: Rodyti asmenis, kurie yra mire arba poras, kur abu partneriai yra mire.

en: Show individuals who died more than 100 years ago.
lt: Rodyti asmenis mirusius daugiau kaip prieš šimtą metų.

en: Show individuals who died within the last 100 years.
lt: Rodyti asmenis mirusius per paskutinius šimtą metų.

en: Show list of family trees
lt: Rodyti šeimos medžių sąrašą

en: Show living individuals
lt: Rodyti gyvenančius asmenis

en: Show names of private individuals
lt: Rodyti privačių asmenų vardus

en: Show notes
lt: Ar rodyti pastabas

en: Show occupations
lt: Ar rodyti profesijas

en: Show only births, deaths, and marriages
lt: Ar rodyti tik gimimus, mirtis ir santuokas

en: Show only events of living individuals
lt: Rodyti tik gyvų žmonių duomenis

en: Show only females.
lt: Rodyti tik moteriškos lyties atstoves.

en: Show only individuals for whom the gender is not known.
lt: Rodyti tik nežinomos lyties atstovus.

en: Show only individuals, events, or all
lt: Rodyti tik asmenis, įvykius ar viską

en: Show only males.
lt: Rodyti tik vyriškos giminės atstovus.

en: Show only the selected tags
lt: Rodyti tik pasirinktas žymes

en: Show parents
lt: Rodyti tėvus

en: Show pending changes
lt: Rodyti laukiančius pakeitimus

en: Show photos
lt: Ar rodyti nuotraukas

en: Show places in hierarchy
lt: Rodyti vietoves herarchine tvarka

en: Show private relationships
lt: Rodyti asmens giminystės ryšius

en: Show related individuals/families
lt: Rodyti susijusius asmenis/šeimas

en: Show research tasks that are assigned to other users
lt: Rodyti tyrimo užduotis, kurios yra paskirtos kitiems naudotojams

en: Show research tasks that are not assigned to any user
lt: Rodyti tyrimo užduotis, kurios nėra paskirtos nei vienam naudotojui

en: Show research tasks that have a date in the future
lt: Rodyti tyrimo užduotis, kurios turi numatytą datą

en: Show residences
lt: Rodyti gyvenamąsias vietas

en: Show slide show controls
lt: Rodyti skaidrių rodyme valdiklį

en: Show sources
lt: Ar rodyti šaltinius

en: Show spouses
lt: Parodyti sutuoktinius

en: Show statistics charts
lt: Rodyti statistikos diagramas

en: Show the %1$s %2$s parts of a place name.
lt: Rodyti %1$s %2$s vietovardžio dalis.

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: first
lt: pirmiausiai

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: last
lt: paskiausiai

en: Show the date and time of update
lt: Rodyti pakeitimų datą ir laiką

en: Show the events of close relatives on the individual page
lt: Rodyti artimiausius įvykius apie gimines asmeniniame puslapyje

en: Show the family tree
lt: Rodyti šeimos medį

en: Show the list of individuals
lt: Rodyti asmenų sąrašą

en: Show the list of surnames
lt: Rodyti pavardžių sąrašą

en: Show the location of places and events using the Google Maps™ mapping service.
lt: Rodo vietas ir įvykius naudojant Google Maps™ servisą.

en: Show this block for which languages
lt: Kokiomis kalbomis rodyti šį bloką

en: Show to managers
lt: Rodyti tvarkytojui

en: Show to members
lt: Rodyti nariams

en: Show to visitors
lt: Rodyti lankytojams

en: Show “leaves” couples or individuals. These are individuals who are alive but have no children recorded in the database.
lt: Rodyti „lapus“ porų arba individų. Tai yra asmenis, kurie yra gyvi, bet neturi vaikų registruotų duomenų bazėje.

en: Show “roots” couples or individuals. These individuals may also be called “patriarchs”. They are individuals who have no parents recorded in the database.
lt: Rodyti „šaknis“ porų arba individų. Šie žmonės taip pat gali būti vadinami „patriarchais“. Jie yra asmenys, kurie neturi tėvų registruotų duomenų bazėje.

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s
lt: Rodoma nuo %1$s iki %2$s iš %3$s

en: Sibling
lt: Brolis ar sesuo

en: Siblings
lt: Broliai ar seserys

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Sidebars
lt: Šoninės juostos

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Sign in
lt: Prisijungti

en: Sign out
lt: Atsijungti

en: Sign-in URL
lt: Prisijungimo URL

en: Sign-in and registration
lt: Prisijungimas ir registracija

en: Simple dates are assumed to be in the gregorian calendar. To specify a date in another calendar, add a keyword before the date. This keyword is optional if the month or year format make the date unambiguous.
lt: Paprastai datos yra naudojamos pagal Grigaliaus kalendorių. Norėdami nurodyti datas pagal kitą kalendorių, prieš datą pridėti raktinį žodį. Šis raktinis žodis naudojamas pasirinktinai, kad padarytų mėnesių ar metų formato datą nedviprasmišką.

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Sister
lt: Sesuo

en: Site identification code
lt: Svetainės identifikacijos kodas

en: Site members can send each other messages. You can choose to how these messages are sent to you, or choose not receive them at all.
lt: Svetainės nariai gali siųsti vieni kitiems laiškus. Jus galite pasirinkti, kaip šie pranešimai yra siunčiami jums, arba pasirinkti negauna jų iš viso.

en: Site verification code
lt: Svetainės verifikacijos kodas

en: Site verification codes do not work when webtrees is installed in a subfolder.
lt: Svetainės verifikacijos kodas neveiks jeigu webtrees yra įdeigtas poaplankoje.

en: Sitemaps
lt: Svetainės turinio žemėlapiai

en: Sitemaps are a way for webmasters to tell search engines about the pages on a website that are available for crawling. All major search engines support sitemaps. For more information, see <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.
lt: Svetainės turinio žemėlapiai yra būdas pranešti paieškos tarnyboms (google) apie dėl svetainės puslapius, kurie yra prieinami nuskaitymui. Visos pagrindinės paieškos tarnybos palaiko svetainės turinio žemėlapius. Norėdami gauti daugiau informacijos, žiūrėkite <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.

en: Size of map (in pixels)
lt: Žemėlapio dydis (pikseliais)

en: Skip to content
lt: Pereiti prie turinio

en: Slave
lt: Vergas

en: Slide show
lt: Nuotraukų rodymas

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovėnija

en: Small systems (500 individuals): 16–32 MB, 10–20 seconds
lt: Mažos sistemos (500 individų): 16-32MB, 10-20 sekundžių

en: Social security number
lt: Socialinio draudimo pažymėjimo numeris

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: Some themes can display icons on the “Facts and events” tab.
lt: Kai kurios išvaizdos temos gali rodyti ikonas „Faktų ir įvykių“ lentelėje.

en: Son
lt: Sūnus

en: Son of %s
lt: Sūnus %s

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Sounds like
lt: Skamba kaip

en: Source
lt: Šaltinis

en: Source contains
lt: Šaltinyję yra

en: Source type
lt: Šaltinio tipas

en: Sources
lt: Šaltiniai

en: Sources to the events
lt: Šaltiniai į įvykius

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: South America
lt: Pietų Amerika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
lt: Pietų Džordžija ir Pietų Sandvičo salos

en: South Sudan
lt: Pietų Sudanas

en: Spain
lt: Ispanija

en: Spokane, Washington, United States
lt: Spokane, Vašingtonas

en: Spouse
lt: Sutuoktinis

en: Spouse census date
lt: Santuokos surašymo data

en: Spouse census place
lt: Santuokos surašymo vieta

en: Spouse note
lt: Santuokos įrašas

en: Spouses
lt: Sutuoktiniai

en: Spouses and children
lt: Sutuoktiniai ir vaikai

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. George, Utah, United States
lt: St. George, Juta

en: St. Louis, Missouri, United States
lt: St. Louis, Misuris

en: Standard
lt: Standartinis

en: Start IP address
lt: Pradinis IP adresas

en: Start at parents
lt: Pradėti nuo tėvų

en: Start slide show on page load
lt: Pradėti skaidrių rodymą puslapio įkėlime

en: Start year
lt: Pradžios metai

en: Starting range of change dates
lt: Pradedama sritis nuo datų pakeitimo

en: State
lt: Valstija

en: Statistics
lt: Statistika

en: Statistics chart
lt: Statistikos diagramos

en: Status
lt: Padėtis

en: Status change date
lt: Statuso pasikeitimo data

en: Stillborn
lt: Gimė negyvas

en: Stillborn: exempt
lt: Gimė negyvas: atleistas

en: Stockholm, Sweden
lt: Stockholm, Švedija

en: Stop
lt: Stabdyti

en: Store watermarked full size images on server
lt: Ar saugoti vandens ženklu pažymėtas nesumažintas nuotraukas serveryje

en: Store watermarked thumbnails on server
lt: Ar saugoti vandens ženklu pažymėtas nuotraukų miniatiūras serveryje

en: Stories
lt: Istorijos

en: Story
lt: Istorija

en: Story title
lt: Istorijos pavadinimas

en: Subdivision
lt: Žemesnis lygmuo

en: Subject
lt: Tema

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Submitted but not yet cleared
lt: Pateikta, bet dar nepriimta

en: Submitter
lt: Pateikėjas

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suffixes
lt: Priesagos

en: Sun
lt: Sek.

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Support and documentation can be found at %s.
lt: Palaikymą ir dokumentaciją galima rasti %s.

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Surname
lt: Pavardė

en: Surname distribution chart
lt: Pavardžių paskirstymų diagrama

en: Surname list style
lt: Pavardžių sąrašo stilius

en: Surname option
lt: Nustatymai pavardėms

en: Surname prefix
lt: Pavardės priešdėlis

en: Surname tradition
lt: Pavardžių tradicija

[ctx: Surname tradition]
en: Icelandic
lt: Islandų

[ctx: Surname tradition]
en: Lithuanian
lt: Lietuvių

[ctx: Surname tradition]
en: Polish
lt: Lenkų

[ctx: Surname tradition]
en: Portuguese
lt: Portugalų

[ctx: Surname tradition]
en: Spanish
lt: Ispanų

[ctx: Surname tradition]
en: none
lt: nieko

[ctx: Surname tradition]
en: paternal
lt: tėvo pusės

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender and marital status.
lt: Pavardės keičiasi pagal asmens lytį ir šeimyninę padėtį.

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender.
lt: Pavardės keičiasi pagal asmens lytį.

en: Suva, Fiji
lt: Suva, Fidžis

en: Svalbard and Jan Mayen
lt: Svalbardas ir Jan Mayenas

en: Swap individuals
lt: Sukeisti asmenis

en: Swaziland
lt: Svazilandas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Sydney, Australia
lt: Sydney, Australija

en: Synchronize family trees with GEDCOM files
lt: Sinchronizuoti šeimos medžius su GEDCOM bylomis

en: Syria
lt: Sirija

en: Tab
lt: Skirtukas

en: Table prefix
lt: Lentelės priešdėlis

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Tag
lt: Žyma

en: Taipei, Taiwan
lt: Taipei, Taivanas

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tampico, Mexico
lt: Tampico, Meksika

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Teal Top
lt: Smaragdinė viršūnė

en: Technical help contact
lt: Už techninę pagalbą atsakingas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Temple
lt: Šventykla

en: Terrain
lt: Žemės paviršiaus sluoksnis

en: Text
lt: Tekstas

en: Thailand
lt: Tailandas

en: The <b>name</b> field contains the individual’s full name, as they would have spelled it or as it was recorded. This is how it will be displayed on screen. It uses standard genealogy annotations to identify different parts of the name.
lt: <b>Vardas</b> yra asmens pilnas vardas kaip jie patys rašytu ar kaip jis buvo įrašytas. Tai kaip jis bus rodomas ekrane. Yra naudojamos standartinis genealogijos anotavimas atskirti įvairias vardo dalis.

en: The GEDCOM file “%s” has been imported.
lt: GEDCOM byla „%s“ buvo importuota.

en: The Hague, Netherlands
lt: The Hague, Olandija

en: The PHP temporary folder is missing.
lt: Trūksta PHP laikinosios aplankos.

en: The administrator at the webtrees site %s has approved your application for an account. You may now sign in by accessing the following link: %s
lt: Kilmės medžio %s tinklapio administratorius patvirtino Jūsų prašymą prisijungti. Dabar galite prisijungti kreipdamiesi šia nuoroda: %s

en: The administrator has been informed. As soon as they give you permission to sign in, you can sign in with your username and password.
lt: Administratorius buvo informuotas. Kai tik jis suteiks teises prisijungimui, Jūs galėsite prisijungti naudodamiesi savo naudotojo vardą ir slaptažodį.

en: The changes to “%s” have been accepted.
lt: Pakeitimai nuo „%s“ buvo priimti.

en: The changes to “%s” have been rejected.
lt: Pakeitimai nuo „%s“ buvo atmesti.

en: The database reported the following error message:
lt: Duomenų bazė raportuoja sekančius klaidų pranešimus:

en: The date and time of the last update
lt: Paskutinio pakeitimo data ir laikas

en: The details of this family are private.
lt: Duomenys apie šeimą yra privatūs.

en: The details of this individual are private.
lt: Šio asmens duomenys yra privatūs.

en: The family tree has been exported to %s.
lt: Šeimos medis eksportuotas į %s.

en: The family tree “%s” already exists.
lt: Šeimos medis „%s“ jau egzistuoja.

en: The family tree “%s” has been created.
lt: Šeimos medis „%s“ buvo sukurtas.

en: The family tree “%s” has been deleted.
lt: Šeimos medis „%s“ buvo ištrintas.

en: The family tree “%s” will be shown to visitors when they first arrive at this website.
lt: Šeimos medis „%s“ bus rodomas lankytojams, kai jie pirmą kartą atvyksta į šią svetainę.

en: The family trees have been merged successfully.
lt: Šeimos medžiai buvo sėkmingai sujungti.

en: The family “%s” has been deleted because it only has one member.
lt: Šeima „%s“ buvo ištrinta, nes joje buvo tik vienas narys.

en: The file %s already exists. Use another filename.
lt: Šis %s bylos pavadinimas jau naudojamas. Prašome naudoti kitą pavadinimą.

en: The file %s could not be created.
lt: Byla %s negali būti sukurta.

en: The file %s could not be deleted.
lt: Byla %s negali būti ištrinta.

en: The file %s could not be updated.
lt: Byla %s negali bųti įkelta.

en: The file %s has been created.
lt: Byla %s sukurta.

en: The file %s has been deleted.
lt: Byla %s ištrinta.

en: The file %s has been uploaded.
lt: Byla %s įkelta.

en: The file was only partially uploaded. Please try again.
lt: Nusiųsta tik dalis bylos. Bandykite iš naujo.

en: The file “%s” does not exist.
lt: „%s“ byla neegzistuoja.

en: The folder %s could not be deleted.
lt: Duomenų aplanka %s negali būti ištrinta.

en: The folder %s does not exist, and it could not be created.
lt: Duomenų aplanka %s neegzistuoja ir negali būti sukurta.

en: The folder %s has been created.
lt: Duomenų aplanka %s sukurta.

en: The folder %s has been deleted.
lt: Duomenų aplanka %s ištrinta.

en: The folder can be specified in full (e.g. /home/user_name/webtrees_data/) or relative to the installation folder (e.g. ../../webtrees_data/).
lt: Duomenų aplanka gali būti įrašyta pilnai (pvz. /home/user_name/webtrees_data/) arba lyginant su diegimo aplanka (pvz. ../../webtrees_data/).

en: The following facts and events were found in both records.
lt: Sekantys faktai ir įvykiai buvo rasti abiejuose įrašuose.

en: The following facts and events were only found in the record of %s.
lt: Sekantys faktai ir įvykiai buvo rasti tik %s įraše.

en: The following list shows typical requirements.
lt: Žemiau esantis sąrašas rodo tipiškus reikalavimus.

en: The following places have been changed:
lt: Sekančios vietovės buvo pakeistos:

en: The following places would be changed:
lt: Sekančios vietovės būtų pakeistos:

en: The following rules are used to decide whether a visitor is a human being (allow full access), a search-engine robot (allow restricted access) or an unwanted crawler (deny all access).
lt: Šios taisyklės yra naudojamos sprendžiant ar lankytojas yra asmuo (leidžiamas pilnas priėjimas), paieškų sistemos robotas (laidžiamas ribotas priėjimas) ar nenorimas vikšrinis (neleidžiamas priėjimas).

en: The help text has not been written for this item.
lt: Pagalbos tekstas šiam įrašui nebuvo parašytas.

en: The individual to be contacted about technical questions or errors encountered on your website.
lt: Asmuo su kuriuo susisiekti dėl techninių klausimų ar klaidų šioje svetainėje.

en: The individual to contact about the genealogy data on this website.
lt: Kontaktinis asmuo apie genealoginius duomenis šioje svetainėje.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been deleted.
lt: Nuoroda iš „%1$s“ į „%2$s“ buvo pašalinta.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been updated.
lt: Nuoroda nuo „%1$s“ į „%2$s“ buvo atnaujinta.

en: The media file %1$s could not be renamed to %2$s.
lt: Medijos byla %1$s negali būti pervadinta į %2$s.

en: The media file %1$s has been renamed to %2$s.
lt: Medijos byla %1$s sėkmingai pervadinta į %2$s.

en: The media file %s does not exist.
lt: Medijos byla %s neegzistuoja.

en: The media file was not found in this family tree.
lt: Medijos byla nebuvo rasta šiame šeimos medyje.

en: The memory and CPU time requirements depend on the number of individuals in your family tree.
lt: Atminties ir procesoriaus reikalavimai, priklauso nuo įrašų skaičiaus jūsų šeimos medyje.

en: The message was not sent.
lt: Žinutė išsiūsta nebuvo.

en: The message was successfully sent to %s.
lt: Žinutė sėkmingai nusiųsta %s.

en: The module “%s” has been disabled.
lt: Modulis „%s“ yra išjungtas.

en: The module “%s” has been enabled.
lt: Modulis „%s“ yra įjungtas.

en: The new files are currently located in the folder %s.
lt: Naujos bylos dabar yra %s aplankoje.

en: The new user will be asked to confirm their email address before the account is created.
lt: Naujas vartotojas bus paprašytas patikslinti savo elektroninio pašto adresą prieš paskyros sukurimo.

en: The password needs to be at least six characters long.
lt: Slaptažodis turi būti bent iš šešių simbolių.

en: The password required for authentication with the SMTP server.
lt: Reikalingas slaptažodis naudojant autentifikuotą SMTP serverį.

en: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: The preferences for all family trees have been updated.
lt: Visų šeimos medžių nustatymai buvo išsaugoti.

en: The preferences for new family trees have been updated.
lt: Naujų šeimos medžių nustatymai buvo išsaugoti.

en: The preferences for the family tree “%s” have been updated.
lt: „%s“ šeimos medžio nustatymai buvo atnaujinti.

en: The preferences for the module “%s” have been deleted.
lt: Nuostatos „%s“ moduliuj buvo ištrintos.

en: The preferences for the module “%s” have been updated.
lt: „%s“ modulio nustatymai buvo atnaujinti.

en: The prefix is optional, but recommended. By giving the table names a unique prefix you can let several different applications share the same database. “wt_” is suggested, but can be anything you want.
lt: Priešdėlis nėra privalomas, tačiau rekomenduojamas. Suteikdami lentelės pavadinimui unikalų priešdėlį, galite leisti kelias skirtingas programas naudoti tą pačią duomenų bazę. „wt_“ siūloma, bet gali būti, kokia jums patinka.

en: The record %1$s has been renamed to %2$s.
lt: Įrašas %1$s buvo pervadintas į %2$s.

en: The record has been copied to the clipboard.
lt: Įrašas nukopijuotas į laikiną atmintį.

en: The records “%1$s” and “%2$s” have been merged.
lt: Įrašai „%1$s“ ir „%2$s“ buvo sujungti.

en: The regular expression appears to contain an error. It can’t be used.
lt: Atrodo, kad reguliarusis reiškinys turi klaidą. Jis negali būti naudojamas.

en: The server configuration is OK.
lt: Serverio nustatymai yra geri.

en: The server’s time limit has been reached.
lt: Serverio laiko limitas buvo pasiektas.

en: The size of the family tree, earliest and latest events, common names, etc.
lt: Šeimos medžio dydis, anksčiausias ir vėliausias įrašas, dažniausiai naudojami vardai ir t.t.

en: The surname is enclosed by slashes: <%s>John Paul /Smith/<%s>
lt: Pavardė yra apsupta nerijos ribomis: <%s>Vardenis /Pavardenis/<%s>

en: The thumbnail file %1$s could not be renamed to %2$s.
lt: Miniatiūros failas %1$s negali būti pervadintas į %2$s.

en: The thumbnail file %1$s has been renamed to %2$s.
lt: Miniatiūros failas %1$s sėkmingai pervadintas į %2$s.

en: The thumbnail file %s does not exist.
lt: Miniatiūros %s failas neegzistuoja.

en: The time in seconds that a webtrees session remains active before requiring a new sign-in. The default is 7200, which is 2 hours.
lt: Laikotarpis sekundėmis per kurį webtrees sesija pasilieka atidaryta be kito prisijungimo. Įprastai tai yra 7200, arba 2 valandos.

en: The time zone is required for date calculations, such as knowing today’s date.
lt: Laiko juosta yra reikalinga datų skaičiavimams, pavyzdžiui, žinojimui šiandienos datos.

en: The two family trees have %1$s record which uses the same “XREF”. | The two family trees have %1$s records which use the same “XREF”.
lt[0]: Šie du šeimos medžiai turi %1$s įrašą su tuo pačiu „XREF“ numeriu.
lt[1]: Šie du šeimos medžiai turi %1$s įrašus su tuo pačiu „XREF“ numeriu.
lt[2]: Šie du šeimos medžiai turi %1$s įrašų su tuo pačiu „XREF“ numeriu.

en: The upgrade is complete.
lt: Atnaujinimas baigtas.

en: The uploaded file exceeds the allowed size.
lt: Siunčiama byla viršijo maksimaliai leistiną dydį.

en: The user %s has been deleted.
lt: Naudotojas %s buvo ištrintas.

en: The user has been sent an email with the information necessary to confirm the access request.
lt: Naudotojas išsiuntė el.laišką su informacija, kuri būtina prieigos prašymo patvirtinimui.

en: The username or password is incorrect.
lt: Neteisingas naudotojo vardas arba slaptažodis.

en: The username required for authentication with the SMTP server.
lt: Naudotojo vardo tapatybės nustatymas privalomas su SMTP serveriu.

en: The version of %s is too new.
lt: %s versija yra per nauja.

en: The version of %s is too old.
lt: %s versija yra per sena.

en: The website access rule has been created.
lt: Svetainės prieigos taisyklė sukurta.

en: The website access rule has been deleted.
lt: Svetainės prieigos taisyklė ištrinta.

en: The website access rule has been updated.
lt: Svetainės prieigos taisyklė redeguota.

en: The website preferences have been updated.
lt: Svetainės nustatymai buvo atnaujinti.

en: The webtrees developers would be very interested to learn about this error. If you contact them, they will help you resolve the problem.
lt: webtrees kūrėjams būtų labai įdomu sužinoti apie šią klaidą. Jei su jais susisieksite, jie padės jums išspręsti šią problemą.

en: The “%” character is a wildcard, and will match zero or more other characters.
lt: „%“ simbolis atitinka vieną arba daugiau ženklų.

en: Theme
lt: Tema

en: Theme change
lt: Temos keitimas

en: Theme menu
lt: Temų menu

en: Themes
lt: Temos

en: There are no facts for this individual.
lt: Nėra detalesnės informacijos apie šį asmenį.

en: There are no media objects for this individual.
lt: Šis asmuo neturi medijos objektų.

en: There are no notes for this individual.
lt: Apie šį asmenį nėra pastabų.

en: There are no pending changes.
lt: Nėra nepatikrintų pakeitimų.

en: There are no research tasks in this family tree.
lt: Šiame šeimos medyje nėra tyrimo užduočių.

en: There are no source citations for this individual.
lt: Šis asmuo neturi šaltinių citatų.

en: There are pending changes for you to moderate.
lt: Yra nauji pataisymai laukiantys sprendimų.

en: There have been no changes within the last %s day. | There have been no changes within the last %s days.
lt[0]: Per paskutinę %s dieną nebuvo pakeitimų.
lt[1]: Per paskutines %s dienas nebuvo pakeitimų.
lt[2]: Per paskutines %s dienų nebuvo pakeitimų.

en: There is no account with the username or email “%s”.
lt: Nepavyko rasti paskyros su vartotojo vardu arba el. paštu „%s“.

en: There was an error uploading your file.
lt: Siunčiant failą užfiksuota klaida.

en: These pages provide access to all the preferences and management tools for this webtrees site.
lt: Šie puslapiai suteikia prieigą prie visų šio webtrees tinklapio konfigūracijos nuostatų bei visų valdymo įrankių.

en: This GEDCOM file is encoded using %1$s. Assume this to mean %2$s.
lt: Šis GEDCOM'as yra koduotas pasitelkiant %1$s. Tarkime, kad tai reiškia %2$s.

en: This account has not been approved. Please wait for an administrator to approve it.
lt: Ši paskyra dar nėra patvirtinta. Prašome palaukti administratoriaus patvirtinimo.

en: This account has not been verified. Please check your email for a verification message.
lt: Ši paskyra nebuvo patvirtinta. Prašome pasitikrinti el. paštą dėl patvirtinimo žinutės.

en: This database and table-prefix appear to be used by another application. If you have an existing PhpGedView system, you should create a new webtrees system. You can import your PhpGedView data and settings later.
lt: Šis duomenų bazės vardas ir lentelių priešdėlis yra naudojamas kitos programos. Jeigu jau turite PhpGedView sistema, jums reikia sukurti naują webtrees sistemą. Galėsite importuoti savo PhpGedView duomenis ir nustatymus vėliau.

en: This database is only running MySQL version %s. You cannot install webtrees here.
lt: Ši duomenų bazė veikia tik su %s MySQL versija. Jūs negalite įdiegti webtrees čia.

en: This email address will be used to send password reminders, website notifications, and messages from other family members who are registered on the website.
lt: Šis elektroninio pašto adresas bus naudojamas siųsti slaptažodžio priminimus, svetainės pranešimus ir žinutes iš kitų šeimos narių, kurie yra užsiregistravę svetainėje.

en: This entry is ignored if you have entered a URL into the filename field.
lt: Šis įrašas yra ignoruojamas, jeigu įvedėte internetinį adresą į failo pavadinimo lauką.

en: This family does not exist or you do not have permission to view it.
lt: Ši šeima neegzistuoja arba Jūs neturite leidimo jos matyti.

en: This family has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
lt: Ši šeima buvo ištrinta. Ištrynimui reikės prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This family has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
lt: Ši šeima buvo ištrinta. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį trynimą ir tuomet %1$s arba %2$s jį.

en: This family has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
lt: Ši šeima buvo pakeista. Pakeitimams reikia prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This family has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
lt: Ši šeima buvo pakeista. Jūs turėtumėte peržiūrėti pakeitimus ir tuomet %1$s arba %2$s juos.

en: This family remained childless
lt: Ši šeima liko bevaikė

en: This family tree has %s record which uses the same “XREF” as another family tree. | This family tree has %s records which use the same “XREF” as another family tree.
lt[0]: Šis šeimos medžis turi %s įrašą su tais pačiais „XREF“ numeriais kitame šeimos medyje.
lt[1]: Šis šeimos medžis turi %s įrašus su tais pačiais „XREF“ numeriais kitame šeimos medyje.
lt[2]: Šis šeimos medžis turi %s įrašų su tais pačiais „XREF“ numeriais kitame šeimos medyje.

en: This family tree has no images to display.
lt: Šis šeimos medis neturi paveikslėlių skirtų rodymui.

en: This family tree was last updated on #gedcomUpdated#. There are #totalSurnames# surnames in this family tree. The earliest recorded event is the #firstEventType# of #firstEventName# in #firstEventYear#. The most recent event is the #lastEventType# of #lastEventName# in #lastEventYear#.<br><br>If you have any comments or feedback please contact #contactWebmaster#.
lt: Šis šeimos medis buvo paskutinį kartą pakeistas #gedcomUpdated#. Šiame šimos medyje yra #totalSurnames# pavardės. Seniausias įrašytas įvykis yra #firstEventName# #firstEventType# #firstEventYear# metais. Naujausias įrašytas įvykis yra #lastEventName# #lastEventType# #lastEventYear# metais.<br><br>Jei turite kokių nors komentarų ar atsiliepimų kreipkitės į #contactWebmaster#.

en: This family tree was last updated on %s.
lt: Šis šeimos medis paskutinį kartą keistas %s.

en: This file is linked to another family tree on this server. It cannot be deleted, moved, or renamed until these links have been removed.
lt: Šis failas yra susijęs su kita genealoginių duomenų baze šiame serveryje. Ji negali būti ištrinta, perkelta, arba pervadinta kol šie ryšiai nebus pašalinti.

en: This folder will be used by webtrees to store media files, GEDCOM files, temporary files, etc. These files may contain private data, and should not be made available over the internet.
lt: Ši aplanka bus naudojama webtrees programos laikyti medijos bylas, GEDCOM bylas, laikinas bylas ir t.t. Tos bylos gali turėti privačios informacijos ir neturėtų būti atvirai skleidžiamos per internetą.

en: This folder will be used to store the media files for this family tree.
lt: Ši aplanka bus naudota išsaugoti medijos byloms šiam šeimos medžiuj.

en: This form has expired. Try again.
lt: Šio formos laikas yra pasibaigęs. Bandykite dar kartą.

en: This individual does not exist or you do not have permission to view it.
lt: Toks asmuo neegzistuoja arba Jūs neturite leidimo jo matyti.

en: This individual has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
lt: Šis asmuo buvo ištrintas. Ištrynimui reikės prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This individual has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
lt: Šis asmuo buvo ištrintas. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį trynimą ir tuomet %1$s arba %2$s jį.

en: This individual has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
lt: Šis asmuo buvo pakeistas. Pakeitimams reikia prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This individual has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
lt: Šis asmuo buvo pakeistas. Jūs turėtumėte peržiūrėti pakeitimus ir tuomet %1$s arba %2$s juos.

en: This individual will be selected by default when viewing charts and reports.
lt: Šis asmuo bus pasirinktas pagal numatytąją reikšmę žiūrint diagramas ir ataskaitas.

en: This information is private and cannot be shown.
lt: Informacija apie šį asmenį yra privati.

en: This is a link to your own record in the family tree. If this is the wrong individual, contact an administrator.
lt: Tai yra nuoroda į jūsų įrašą šeimos medyje. Jeigu tai yra neteisingas asmens įrašas prašome susisiekti su administratorium.

en: This is case sensitive.
lt: Svarbus skirtumas ar tai didžiosios ar tai mažosios raidės.

en: This is case sensitive. If a database with this name does not already exist webtrees will attempt to create one for you. Success will depend on permissions set for your web server, but you will be notified if this fails.
lt: Svarbus skirtumas ar tai didžiosios ar tai mažosios raidės. Jei su tokiu pavadinimu duomenų bazė neegzistuoja šiame serveryje, tai webtrees bandys sukurti duomenų bazę tokiu vardu. Sėkmė priklausys nuo leidimų nustatytų interneto serveryje, bet jums apie tai bus pranešta, jeigu tai nepavyks.

en: This is the latest version of webtrees. No upgrade is available.
lt: Tai yra naujausia webtrees versija. Nėra jokiu atnaujinimų.

en: This is the name of the SMTP server. “localhost” means that the mail service is running on the same computer as your web server.
lt: Tai yra SMTP serverio vardas. „localhost“ reiškia, kad pašto paslaugos teikėjas veikia tame pačiame kompiuteryje kaip ir jūsų interneto serveris.

en: This is the width (in pixels) that the program will use when automatically generating thumbnails. The default value is 100.
lt: Tai plotis (pikseliais) kurį programa naudos, kai automatiškai sukurs miniatiūras. Numatytasis parametras yra 100.

en: This is your real name, as you would like it displayed on screen.
lt: Tai tavo realus vardas, kaip norėtumėte rodyti jį ekrane.

en: This may be a mistake in your data.
lt: Tai gali būti klaida jūsų duomenyse.

en: This may cause a problem for other applications.
lt: Tai gali sukelti problemų kitose programose.

en: This may cause a problem for webtrees.
lt: Tai gali sukelti problemų webtrees programai.

en: This media file does not exist.
lt: Ši medijos byla neegzistuoja.

en: This media file exists, but cannot be accessed.
lt: Ši medijos byla egzistuoja, bet negali būti atverta.

en: This media file is broken and cannot be watermarked.
lt: Ši medijos byla yra sugedusi ir negali būti pažymėta vandens ženklu.

en: This media object does not exist or you do not have permission to view it.
lt: Šis objektas arba neegzistuoja arba jūs neturite teisių peržiūrėti jo.

en: This media object has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
lt: Šis objektas buvo paruoštas trynimui. Trynimo veiksmai turi būti peržiūrėti ir patvirtinti arba atšaukti moderatoriaus.

en: This media object has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
lt: Šis objektas paruoštas trynimui. Jūs privalote peržiūrėti trinamą objektą ir tada %1$s arba %2$s trynimą.

en: This media object has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
lt: Šis objektas buvo keistas. Pakeitimai turi būti peržiūrėti ir patvirtinti arba atšaukti moderatoriaus.

en: This media object has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
lt: Šis objektas buvo keistas. Jūs turite peržiūrėti keitimus ir tada %1$s arba %2$s juos.

en: This media object is not linked to any other record.
lt: Šis medijos objektas neturi nuorodų į bet kokį kitą įrašą.

en: This message was sent while viewing the following URL:
lt: Šis pranešimas buvo išsiųstas žiūrint šį internetinį turinį:

en: This message will be sent to %s
lt: Šis pranešimas bus išsiųstas %s

en: This must be at least six characters long. It is case-sensitive.
lt: Tai turi turėti ne mažiau kaip šešis simbolius. Yra skirtumas ar tai yra didžiosios ar mažosios raidės.

en: This name is used in the “From” field, when sending automatic emails from this server.
lt: Šis vardas naudojamas „Nuo“ lauke, siunčiant automatinius laiškus iš šio serverio.

en: This note does not exist or you do not have permission to view it.
lt: Tokia pastaba neegzistuoja arba Jūs neturite leidimo jos matyti.

en: This note has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
lt: Ši pastaba buvo ištrinta. Ištrynimui reikės prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This note has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
lt: Ši pastaba buvo ištrinta. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį trynimą ir tuomet %1$s arba %2$s jį.

en: This note has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
lt: Ši pastaba buvo pakeista. Pakeitimams reikia prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This note has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
lt: Ši pastaba buvo pakeista. Jūs turėtumėte peržiūrėti pakeitimus ir tuomet %1$s arba %2$s juos.

en: This option controls whether or not to show age of father and mother next to child’s birthdate on charts.
lt: Ši opcija nustato ar reikia rodyti tėvo arba motinos amžių šalia vaiko gimimo dienos.

en: This option indicates whether the pedigree chart should be generated in landscape or portrait mode.
lt: Ši opcija nustato pedigree diagramos atvaizdavimą - landscape arba portrait režimu.

en: This page has been viewed %s time. | This page has been viewed %s times.
lt[0]: Šis puslapis buvo peržiūrėtas %s kartą.
lt[1]: Šis puslapis buvo peržiūrėtas %s kartų.
lt[2]: Šis puslapus buvo peržiūrėtas %s kartus.

en: This place has no coordinates
lt: Ši vietovė neturi koordinačių

en: This repository does not exist or you do not have permission to view it.
lt: Ši saugykla neegzistuoja arba Jūs neturite leidimo jai matyti.

en: This repository has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
lt: Ši saugykla buvo ištrinta. Ištrynimui reikės prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This repository has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
lt: Ši saugykla buvo ištrinta. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį trynimą ir tuomet %1$s arba %2$s jį.

en: This repository has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
lt: Ši saugykla buvo pakeista. Pakeitimams reikia prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This repository has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
lt: Ši saugykla buvo pakeista. Jūs turėtumėte peržiūrėti pakeitimus ir tuomet %1$s arba %2$s juos.

en: This role has all the permissions of the editor role, plus permission to accept/reject changes made by other users.
lt: Ši rolė turi visus redaguotojo leidimus, taip pat leidimą patvirtinti/atmesti kitų vartotojų pakeitimus.

en: This server does not support secure downloads using HTTPS.
lt: Šis serveris nepalaiko saugaus parsisiuntimo naudojant HTTPS.

en: This server’s memory limit is %s MB and its CPU time limit is %s seconds.
lt: Šio serverio atminties riba yra %sMB ir CPU laiko limitas yra %s sekundžių.

en: This source does not exist or you do not have permission to view it.
lt: Toks šaltinis neegzistuoja arba Jūs neturite teisių jo peržiūrėti.

en: This source has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
lt: Šis šaltinis buvo ištrintas. Ištrynimui reikės prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This source has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
lt: Šis šaltinis buvo ištrintas. Jūs turėtumėte peržiūrėti šį trynimą ir tuomet %1$s arba %2$s jį.

en: This source has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
lt: Šis šaltinis buvo pakeistas. Pakeitimams reikės prižiūrėtojo patvirtinimo.

en: This source has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
lt: Šis šaltinis buvo pakeistas. Jūs turėtumėte peržiūrėti pakeitimus ir tuomet %1$s arba %2$s juos.

en: This text will be appended to each page title. It will be shown in the browser’s title bar, bookmarks, etc.
lt: Šis tekstas bus pridėtas prie kiekvieno puslapio vardo. Jis bus rodomas naršyklės pavadinimo juostoje, žymėse ir t.t.

en: This type of link is not allowed here.
lt: Šio tipo nuoroda čia nėra leidžiama naudoti.

en: This usually means that you need to change the folder permissions to 777.
lt: Paprastai tai reiškia, kad jums reikalinga duomenų aplanko leidimus pakeisti į 777.

en: This website is being upgraded. Try again in a few minutes.
lt: Ši svetainė yra tobulinama. Pabandykite dar kartą po kelių minučių.

en: This website is down for maintenance. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes.
lt: Tinklapis neveikia dėl techninės apžiūros. Turėtumėte <a href="index.php">pabandyti dar kartą</a> po penkių minučių.

en: This website is temporarily unavailable
lt: Šis tinklapis laikinai nepasiekiamas

en: This will delete all the genealogy data from “%s” and replace it with data from a GEDCOM file.
lt: Tai ištrins visus genealoginius duomenis iš „%s“ ir pakeis duomenimis iš kito GEDCOM.

en: This will update the highest-level part or parts of the place name. For example, “Mexico” will match “Quintana Roo, Mexico”, but not “Santa Fe, New Mexico”.
lt: Ši funkcija atnaujins aukščiausia vietovardžio dalį ar dalis. Pavyzdžiuj, „Mexico“ suras „Quintana Roo, Mexico“, bet ne „Santa Fe, New Mexico“.

en: Thu
lt: Ket.

en: Thumbnail files must contain images.
lt: Miniatiūros turi būti paveikslėliai.

en: Thumbnail images
lt: Nuotraukų miniatiūros

en: Thumbnail to upload
lt: Miniatiūra įkėlimui

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Time
lt: Laikas

en: Timeline
lt: Laiko juosta

en: Timestamp
lt: Laiko žymė

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Title
lt: Titulas

en: Title in Hebrew
lt: Titulas hebrajų kalba

en: To
lt: iki

en: To assist you in getting started with this block, we have created several standard templates. When you select one of these templates, the text area will contain a copy that you can then alter to suit your site’s requirements.
lt: Norėdami padėti jums pradėti dirbti su šiuo bloku, mes sukūrėme keletą standartinių šablonų. Kai pasirenkate vieną iš šių šablonų, teksto srityje bus pateiktas įrašas, kurį galite pakeisti, kad atiktų jūsų svetainės reikalavimams.

en: To complete the upgrade, you should install the files manually.
lt: Norėdami baigti atnaujinimą, jūs turite įdiegti bylas rankiniu būdu.

en: To create new research tasks, you must first add “research task” to the list of facts and events in the family tree’s preferences.
lt: Kad sukurtumėte naujas tyrimo užduotis, Jūs pirmiausia turite pridėti „tyrimo užduotis“ į faktų ir įvykių sąrašą, kuris randasi šeimos medžio nustatymuose.

en: To ensure compatibility with other genealogy applications, notes, text, and transcripts should be recorded in simple, unformatted text. However, formatting is often desirable to aid presentation, comprehension, etc.
lt: Siekiant užtikrinti suderinamumą su kitomis genealoginėmis programomis, užrašai, tekstai ir nuorašai turi būti registruojami paprastu, neformuotu tekstu. Tačiau, formatavimas dažnai pageidautinas geresniam pristatymui, supratimui ir t.t.

en: To prevent visitors from accessing the website while you are in the middle of copying files, you can temporarily create a file %s on the server. If it contains a message, it will be displayed to visitors.
lt: Sutrukdyti lankytojams prieigą prie svetainės, kai esate viduryje bylų kopijvimo, galite laikinai sukurti %s byla serveryje. Jeigu joje yra žinutę ji bus rodoma lankytojams.

en: To reduce the size of the download, you can compress the data into a .ZIP file. You will need to uncompress the .ZIP file before you can use it.
lt: Norint sumažinti atsisiuntimo dydį, jūs galite suslėgti duomenis į .ZIP bylą. Jūs turėsite išskleisti .ZIP bylą prieš jos naudojimą.

en: To set this text for other languages, you must switch to that language, and visit this page again.
lt: Jei norite nustatyti šį tekstą kitoms kalbos, įsijunkite kitą kalbą ir atverskite šį puslapį iš naujo.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you can use the following links.
lt: Kad parodyti paieškos tarnyboms apie savo svetainės turinio žemėlapius, turite naudoti sekančias nuorodas.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you should add the following line to your robots.txt file.
lt: Kad pasakyti paieškos tarnyboms kad turite svetainės turinio žemėlapius, turite įrašyti sekančią teksto eilutę į jūsų robots.txt failą.

en: To use a Google mail account, use the following settings: server=smtp.gmail.com, port=587, security=tls, username=xxxxx@gmail.com, password=[your gmail password]
lt: Norėdami naudotis Google (Gmail) elektroninio pašto abonementu, naudokite sekančius nustatymus: server=smtp.gmail.com, port=587, security=tls, username=[jūsų_gmail_abonemento_vardas]@gmail.com, password=[jūsų gmail slaptažodis]

en: Togo
lt: Togas

en: Tokyo, Japan
lt: Tokyo, Japonija

en: Tombstone
lt: Paminklas

en: Top %s given name | Top %s given names
lt[0]: %s dažniausiai vartojamas vardas
lt[1]: %s dažniausiai vartojami vardai
lt[2]: %s dažniausiai vartojamų vardų

en: Top %s surname | Top %s surnames
lt[0]: %s dažniausia pavardė
lt[1]: %s dažniausios pavardės
lt[2]: %s dažniausių pavardžių

en: Top given name
lt: Dažniausias vardas

en: Top given names
lt: Dažniausiai vartojami vardai

en: Top level
lt: Aukščiausias lygmuo

en: Top surname
lt: Dažniausia pavardė

en: Top surnames
lt: Dažniausiai vartojamos pavardės

en: Toronto, Ontario, Canada
lt: Toronto, Ontario, Kanada

en: Total
lt: Iš viso

en: Total accepted changes:
lt: Iš viso priimtų pakeitimų:

en: Total births
lt: Iš viso gimusių

en: Total dead
lt: Iš viso mirusių

en: Total deaths
lt: Iš viso mirusių

en: Total divorces
lt: Iš viso skyrybų

en: Total events
lt: Iš viso įvykių

en: Total families
lt: Iš viso šeimų

en: Total families: %s
lt: Iš viso šeimų: %s

en: Total females
lt: Iš viso moterų

en: Total given names
lt: Iš viso vardų

en: Total individuals
lt: Iš viso vardų

en: Total individuals: %s
lt: Iš viso asmenų: %s

en: Total living
lt: Iš viso gyvenačių

en: Total males
lt: Iš viso vyrų

en: Total marriages
lt: Iš viso vedybų

en: Total number of users
lt: Visų narių skaičius

en: Total pending changes:
lt: Iš viso nepriimptų pakeitimų:

en: Total places: %s
lt: Iš viso %s vietovių

en: Total sources: %s
lt: Iš viso šaltinių: %s

en: Total surnames
lt: Iš viso pavardžių

en: Total users
lt: Iš viso narių

en: Tracking and analytics
lt: Sėkimai ir analizės

en: Tracking and analytics are not added to the control panel.
lt: Sėkimai ir analizės nėra pridėti prie valdymo skydo puslapių.

en: Trailer
lt: Priekaba

en: Trinidad and Tobago
lt: Trinidadas ir Tobagas

en: Tue
lt: Antr.

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkey
lt: Turkija

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnija

en: Turks and Caicos Islands
lt: Terkso ir Kaikoso salos

en: Tuxtla Gutierrez, Mexico
lt: Tuxtla Gutierrez, Meksika

en: Type
lt: Tipas

en: Type of place markers in the place hierarchy
lt: Vietovių žymeklių tipas vietovių hierarchijoje

en: Type the password again.
lt: Įrašykite slaptažodi dar vieną kartą.

en: Type your password again, to make sure you have typed it correctly.
lt: Įveskite slaptažodį dar kartą, kad įsitikinti ar įvedėte teisingai.

en: Types of error
lt: Klaidos tipas

en: US Minor Outlying Islands
lt: JAV mažosios aplinkinės salos

en: US Virgin Islands
lt: JAV Mergelių salos

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: Unable to connect using this username and password. Your server gave the following error.
lt: Nepavyko prisijungti naudojant šiuos parametrus. Serveris pateikė sekančias klaidas.

en: Unable to find record with ID
lt: Nerandu įrašo su ID

en: Uncleared: insufficient data
lt: Nepatvirtintas: neužteko duomenų

en: Unique family facts
lt: Unikalūs faktai apie šeimą

en: Unique identifier
lt: Unikalus indentifikatorius

en: Unique individual facts
lt: Unikalūs faktai apie asmenį

en: Unique repository facts
lt: Unikalūs saugyklos faktai

en: Unique source facts
lt: Unikalūs šaltinio faktai

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė Karalystė

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Unlink the media object
lt: Atsieti mediją

en: Unrecognized GEDCOM code
lt: Neatpažintas GEDCOM kodas

en: Unused files
lt: Nenaudojamos bylos

en: Unzip %s to a temporary folder…
lt: %s išpakavimas į laikiną aplanką…

en: Upcoming events
lt: Būsimi įvykiai

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Update all
lt: Atnaujinti viską

en: Update all the place names in a family tree
lt: Atnaujinkite visus vietovardžius šeimos medyje

en: Update place names
lt: Atnaujinkite vietovardžius

en: Upgrade anyway
lt: Vistiek atnaujink

en: Upgrade to webtrees %s.
lt: Atnaujinti į webtrees %s.

en: Upgrade wizard
lt: Atnaujinimo vedlys

en: Upload geographic data
lt: Įkelti geografinius duomenis

en: Upload media files
lt: Įkelti medijos failus

en: Upload one or more media files from your local computer. Media files can be pictures, video, audio, or other formats.
lt: Įkelkite vieną ar daugiau bylų iš jūsų vietinio kompiuterio. Medijos bylos gali būti nuotraukų, vaizdo, garso ar kitokiais formatais.

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Use Google Maps™ for the place hierarchy
lt: Naudokite „Google Maps™“ vietovių hierarchijoms

en: Use PHP mail to send messages
lt: Naudokite PHP mail siųsti laiškus

en: Use SMTP to send messages
lt: Naudoti SMTP žinučių siuntimui

en: Use a “?” to match a single character, use “*” to match zero or more characters.
lt: Naudokite „?“ vienam rašmens atitikimui, naudokite „*“ nei vienam ar daugiau rašmenų atitikimui.

en: Use at least %s character. | Use at least %s characters.
lt[0]: Naudokite bent %s rašmenį.
lt[1]: Naudokite bent %s rašmenis.
lt[2]: Naudokite bent %s rašmenų.

en: Use colors
lt: Naudoti spalvas

en: Use compact layout
lt: Naudoti kompaktišką išplanavimą

en: Use full source citations
lt: Naudokite visą šaltinio citatą

en: Use password
lt: Naudoti slaptažodį

en: Use silhouette images when no highlighted image for that individual has been specified. The images used are specific to the gender of the individual in question.
lt: Naudoti silueto paveikslus kai nėra pagrindinės nuotraukos. Naudojami paveikslai atitinka nurodytą asmenio lytį.

en: Use silhouettes
lt: Naudokite siluetus

en: Use the GeoNames database for autocomplete on places
lt: Naudoti GeoVardų duomenų bazę vietovardžių rašymo užbaigimui

en: Use this image for charts and on the individual’s page.
lt: Naudoti šį paveikslą grafikams ir individo puslapyje.

en: Use this value
lt: Naudoti šį dydį

en: User
lt: Narys

en: User administration
lt: Vartotojų administravimas

en: User didn’t verify within 7 days.
lt: Narys nepatvirtino 7 dienų laikotarpyje.

en: User not verified by administrator.
lt: Narys nepatvirtintas administratoriaus.

en: User preferences
lt: Nario nuostatos

en: User verification
lt: Naudotojo patvirtinimas

en: User-agent string
lt: Naudotojo agento eilutę

en: Username
lt: Nario vardas

en: Username or email address
lt: Vartotojo vardas ar elektroninis adresas

en: Usernames are case-insensitive and ignore accented letters, so that “chloe”, “chloë”, and “Chloe” are considered to be the same.
lt: Vartotojo vardai yra didžiųjų ir mažųjų raidžių ir ignoruoja kirčiuotas raides, tad „chloe“, „Chloë“ ir „Chloe“, yra laikomi tuo patčiu.

en: Users
lt: Naudotojai

en: Users who are signed in
lt: Prisijungę naudotojai

en: User’s account has been inactive too long:
lt: Nario sąskaita buvo per ilgai neaktyvi:

en: Using the pull down menu it is possible to select a country, of which a flag can be selected. If no flags are shown, then there are no flags defined for this country.
lt: Naudojant išskleidžiamą meniu galima pasirinkti šalį, kurios vėliava bus pasirinkta. Jei vėliavos nerodomos, tada nėra šaliai priskirtos vėliavos.

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Vatican City
lt: Vatikanas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Veracruz, Mexico
lt: Veracruz, Meksika

en: Verification code
lt: Patvirtinimo kodas

en: Verified
lt: Patikrintas

en: Vernal, Utah, United States
lt: Vernal, Juta

en: Version
lt: Versija

en: Video
lt: Vaizdas

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: View
lt: Rodyti

en: View all records found in this place
lt: Rodyti visus įrašus rastus šioje vietovėje

en: View the details
lt: Rodyti daugiau detalių

en: View the notes
lt: Rodyti pastabas

en: View this day
lt: Rodyti šią dieną

en: View this family
lt: Rodyti šią šeimą

en: View this individual
lt: Rodyti šį asmenį

en: View this month
lt: Rodyti šį mėnesį

en: View this source
lt: Rodyti šį šaltinį

en: View this year
lt: Rodyti šiuos metus

en: Villa Hermosa, Mexico
lt: Villa Hermosa, Meksika

en: Visible online
lt: Matomi tinklapyje

en: Visible to other users when online
lt: Kai prisijungęs, matomas kitiems naudotojams

en: Visitor
lt: Lankytojas

en: Vital records
lt: Esminiai įrašai

en: Wales
lt: Velsas

en: Wallis and Futuna
lt: Volis ir Futūna

en: Ward
lt: Globotinis

en: Washington, District of Columbia, United States
lt: Vašingtono apygarda

en: Watermarks
lt: Vandensženklai

en: Watermarks are optional and normally shown just to visitors.
lt: Vandenženkliai yra neprivalomi ir paprastai rodomi tik lankytojams.

en: Watermarks can be slow to generate for large images. Busy websites may prefer to generate them once and store the watermarked image on the server.
lt: Vandenženkliai gali būti lėtai generuojami ant didelių vaizdų. Dažnai naudojamos svetainės gali buti labiau linkusios skurti juos vieną kartą ir išsaugoti vaizdus su vandenženkliais serveryje.

en: We will now send a confirmation email to the address <b>%s</b>. You must verify your account request by following instructions in the confirmation email. If you do not confirm your account request within seven days, your application will be rejected automatically. You will have to apply again.<br><br>After you have followed the instructions in the confirmation email, the administrator still has to approve your request before your account can be used.<br><br>To sign in to this website, you will need to know your username and password.
lt: Mes išsiųsime patvirtinimo laišką adresu <b>%s</b>. Jums reikės patvirtinti naudotojo užklausimą pagal instrukcijas, esančias tame laiške. Jei per 7 dienas nepatvirtinsite naudotojo, jūsų prašymas bus automatiškai atmestas. Jums reikės pildyti viską iš naujo.<br><br>Po to, kai naudojantis instrukcijomis patvirtinsite save, administratorius dar turės patvirtinti Jūsų norą tapti naudotoju, ir tik tuomet galėsite prisijungti.<br><br>Prisijungiant prie tinklapio reikės žinoti savo naudotojo vardą bei slaptažodį.

en: Website
lt: Svetainė

en: Website URL
lt: Svetainės URL

en: Website access rules
lt: Svetainės prieigos taisyklės

en: Website logs
lt: Svetainės žurnalas

en: Website preferences
lt: Svetainės nuostatos

en: Wed
lt: Tre.

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Weight
lt: Svoris

en: Welcome %s
lt: Sveiki %s

en: Welcome text on sign-in page
lt: Pasisveikinimo tekstas registracijos puslapyje

en: Welcome to this genealogy website
lt: Sveiki atvykę į šį genealogijos tinklapį

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: When adding a link, the ID field cannot be empty.
lt: Kai įvedinėjate nuorodą būtina užpildyti ID lauką.

en: When you add a new family member, a default surname can be provided. This surname will depend on the local tradition.
lt: Numatyta pavardė gali buti parūpinta kai jūs pridedate naują šeimos narį. Ši pavardė priklausys nuo vietinės tradicijos.

en: When you add, edit, or delete information, the changes are not saved immediately. Instead, they are kept in a “pending” area. These pending changes need to be reviewed by a moderator before they are accepted.
lt: Kai jūs pridedate, redaguojate ar ištrinate informaciją, pakeitimai nėra išsaugomi iš karto. Šiuos pakeitimus turi peržiūrėti ir patvirtinti moderatoriai.

en: When you send this message you will receive a copy sent via email to the address you provided.
lt: Kai išsiūsite šią žinutę, mes atsiūsime jums jos kopija į jūsų elektroninį paštą.

en: Where is your PhpGedView installation?
lt: Kur yra jūsų PhpGedView instaliacija?

en: Which family trees should be included in the sitemaps
lt: Kurie šeimos medžiai turi būti įtraukti į „Sitemaps“

en: Who can upload new media files
lt: Kas gali įkelti naujus medijos failus

en: Who is online
lt: Kas tinklapyje

en: Whole words only
lt: Tik ištisi žodžiai

en: Widow
lt: Našlė

en: Widower
lt: Našlys

en: Width
lt: Plotis

en: Width of generated thumbnails
lt: Generuojamų video, foto ar audio miniatiūrų plotis

en: Wife
lt: Žmona

en: Wife’s age
lt: Žmonos amžius

en: Wife’s maiden surname becomes new given name
lt: Žmonos mergautinė pavardė keičiama nauja pavarde

en: Wife’s surname replaced by husband’s surname
lt: Žmonos pavardė keičiama vyro pavarde

en: Wildcards
lt: Pakaitos simboliai

en: Will
lt: Testamentas

en: With sources
lt: Su šaltiniais

en: Without sources
lt: Be šaltinių

en: Witness
lt: Liudininkas

en: Wives take their husband’s surname.
lt: Žmona ima vyro pavardę.

en: World
lt: Pasaulis

en: XREF prefixes
lt: ID priešdėliai

en: Yahrzeit
lt: Metų laikas

en: Yahrzeiten
lt: Metų laikai

en: Year
lt: Metai

en: Year input box
lt: Metų įvesties laukelis

en: Year:
lt: Metai:

en: Yemen
lt: Jemenas

en: You (or someone claiming to be you) has requested an account at %1$s using the email address %2$s.
lt: Jūs (ar kas nors apsimetes jumis) paprašė registracijos %1$s naudojant elektroninio pašto adresą %2$s.

en: You are not allowed to send messages that contain external links.
lt: Jums neleidžiama siųsti laiškus, kurie turi išorines nuorodas.

en: You can change the appearance of webtrees using “themes”. Each theme has a different style, layout, color scheme, etc.
lt: Jūs galite pakeisti webtrees išvaizdą naudojant „Temas“. Kiekviena tema turi skirtingą stilių, išdėstymą, spalvų schemą, ir tt.

en: You can download a copy of the GEDCOM specification from %s.
lt: Jūs galite atsisiųsti kopiją apie GEDCOM specifikaciją iš %s.

en: You can make it easier to search for married women by recording their married name. However not all women take their husband’s surname, so beware of introducing incorrect information into your database.
lt: Jūs galite padaryti tai lengviau ieškoti ištekėjusios moters įrašant jos povedybinę pavardę. Tačiau ne visos moterys ima savo vyro pavardę, todėl saugokitės įvesti neteisingą informaciją į savo duomenų bazę.

en: You can re-enable these modules after the upgrade.
lt: Jūs galite iš naujo įgalinti šiuos modulius po atnaujinimo.

en: You can re-enable these themes after the upgrade.
lt: Jūs galite iš naujo įgalinti šias temas po atnaujinimo.

en: You can renumber the records in a family tree, so that these internal reference numbers are not duplicated in any other family tree.
lt: Jūs galite pernumeruoti įrašus šeimos medyje, kad šie vidiniai kodai neturėtu duplikatų kituose medžiuose.

en: You can renumber this family tree.
lt: Jūs galite pernumeruoti šį šeimos medį.

en: You can request a higher or lower limit, although the server may ignore this request.
lt: Jūs galite prašyti didesnę arba mažesnę ribą, nors serveris gali ignoruoti šį prašymą.

en: You can speed up the privacy calculations by adding a death record to individuals whose death can be inferred from other dates, but who do not have a record of death, burial, cremation, etc.
lt: Jūs galite pagreitinti privatumo skaičiavimus, pridedant mirties įrašą asmenims, kurių mirtis gali būti numanoma iš kitų datų, tačiau kurie neturi mirties, laidojimo ar kremavimo įrašų.

en: You cannot create a rule which would prevent yourself from accessing the website.
lt: Jūs negalite sukurti taisyklės kuri neleistu jums prisijungti prie svetainės.

en: You cannot sign in because your browser does not accept cookies.
lt: Jūs negalite prisijungti, nes Jūsų naršyklė nepriima slapukų.

en: You do not have permission to view this page.
lt: Jūs neturite leidimo šio puslapio peržiūrai.

en: You entered the same IDs. You cannot merge the same records.
lt: Jūs įvedėte tą patį identifikatorių. Jūs negalite sujungti tą patį įrašą.

en: You have confirmed your request to become a registered user.
lt: Jūs patvirtinote savo norą tapti registruotu naudotoju.

en: You have not created any journal items.
lt: Jūs nesukūrėte jokių žurnalo įrašų.

en: You have selected a GEDCOM file with a different name. Is this correct?
lt: Jūs pasirinkote GEDCOM skirtingu vardu. Ar taip palikti?

en: You have signed out.
lt: Jūs atsijungėte.

en: You may enter a URL, beginning with “http://”.
lt: Jūs galite suvesti internetinį adresą, prasidedantį „http://“.

en: You may use HTML to format the answer and to add links to other websites.
lt: Jūs galite naudoti HTML formatą redaguojant atsakymą ir pridėti nuorodas į kitus tinklalapius.

en: You must change this before you can continue.
lt: Jūs turite tai pakeisti kad galėtumėte tęsti.

en: You must enter a name
lt: Turite įrašyti vardą

en: You must enter a real name.
lt: Jūs turite įvesti realų vardą.

en: You must enter a username.
lt: Turite įvesti naudotojo vardą.

en: You must enter all the administrator account fields.
lt: Turite įvesti informaciją į visus administratoriaus abonento laukus.

en: You must provide a repository name.
lt: Jūs turite pateikti saugyklos pavadinimą.

en: You must provide a source title
lt: Turite nurodyti šaltinio pavadinimą

en: You must renumber the records in one of the trees before you can merge them.
lt: Jūs turite pernumeruoti įrašus viename iš šių šeimos medžių prieš bandant juos sujungti.

en: You must select an individual and a chart type in the block preferences
lt: Turite pasirinkti asmenį ir diagramos tipą nustatymų bloke

en: You must specify an individual record before you can restrict the user to their immediate family.
lt: Turite nurodyti priežastį atskiru įrašu, prieš galėdami apriboti nario prieigą prie jo šeimos artimųjų.

en: You need to create a family tree.
lt: Jus turite sukurti šeimos medį.

en: You need to set up an administrator account. This account can control all aspects of this webtrees installation. Please choose a strong password.
lt: Jūs turite sukurti administratoriaus abonementą. Šis abonementas gali kontroliuoti visą webtrees instaliavimo procesą. Prašome pasirinkti sudėtingą slaptažodį.

en: You need to sign in again, using your PhpGedView username and password.
lt: Jums reikia prisijungti dar karta, naudojant jūsų PhpGedView vartotojo vardą ir slaptažodį.

en: You only need to enter a Sign-in URL if you want to redirect to a different website or location when your users sign in. This is very useful if you need to switch from http to https when your users sign in. Include the full URL to <i>login.php</i>. For example, https://www.yourserver.com/webtrees/login.php .
lt: Jums tereikia įvesti Prisijungimo URL, jei norite nukreipti į kitą svetainę arba vietą, kai vartotojai prisijungia. Tai labai naudinga, jei norite pereiti nuo HTTP į HTTPS kai jūsų vartotojai prisijungė. Įtraukti visą URL <i>login.php</i>. Pavyzdžiui, https://www.jususerveris.lt/webtrees/login.php .

en: You sent the following message to a webtrees administrator:
lt: Kilmės medžio administratoriui Jūs pasiuntėte tokią žinutę:

en: You sent the following message to a webtrees user:
lt: Jūs išsiuntėte šią žinutę kilmės medžio nariui:

en: You should accept or reject all pending changes before upgrading.
lt: Jūs turite priimpti ar atmesti visus laukiančius pakeitimus prieš idegiant nauja versija.

en: You should consult the module’s author to confirm compatibility with this version of webtrees.
lt: Jūs turėtumėte pasikonsultuoti su modulio autoriumi patvirtinti suderinamumą su šia webtrees versiją.

en: You should consult the theme’s author to confirm compatibility with this version of webtrees.
lt: Jūs turėtumėte pasikonsultuoti su temos autoriumi patvirtinti suderinamumą su šia webtrees versiją.

en: You should delete the “%1$s” from “%2$s” and try again.
lt: Turėtumėte ištrinti „%1$s“ iš „%2$s“ ir pabandyti dar kartą.

en: You should not approve an account unless you know that the email address is correct.
lt: Jūs turėtumėt nepatvirtinti sąskaitos, nebent jus žinote, kad elektroninio pašto adresas yra teisingas.

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: accept
lt: patvirtinti

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: reject
lt: atšaukti

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: accept
lt: patvirtinti

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: reject
lt: atšaukti

en: You will be informed by email when this prospective user has confirmed the request. You can then complete the process by activating the username. The new user will not be able to sign in until you activate the account.
lt: Jūs būsite informuotas el.laišku, kuomet šis būsimasis naudotojas patvirtins prašymą. Tuomet galėsite užbaigti procesą aktyvuodamas naudotojo vardą. Naujas naudotojas negalės prisijungti iki kol aktyvuosite paskyrą.

en: You will use this to sign in to webtrees.
lt: Tai naudosite prisijungimui prie kilmės medžio.

en: Youngest father
lt: Jauniausias tėvas

en: Youngest female
lt: Jauniausia

en: Youngest male
lt: Jauniausias

en: Youngest mother
lt: Jauniausia motina

en: Your clippings cart is empty.
lt: Jūsų iškarpų krepšelis yra tuščias.

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Your registration at %s
lt: Jūsų prisijungimas prie %s|

en: Your server’s administrator will provide you with the connection details.
lt: Jūsų serverio administratorius jums pateiks susijungimo detales.

en: Your user account does not have “automatically accept changes” enabled. You will only be able to change one record at a time.
lt: Jums nėra įjungta „automatiškai patvirtinti pakeitimus“ nuostata. Jums galima pakeisti tik vieną įrašą vienu metu.

en: Your web server is using PHP version %s, which is no longer maintained. You should upgrade to a later version.
lt: Jūsų žiniatinklio serveris naudoja PHP versija %s, kuri nebėra palaikoma. Jūs turėtumėt atnaujinti ją į naujesnę versiją.

en: Your web server is using PHP version %s, which is no longer receiving security updates. You should upgrade to a later version as soon as possible.
lt: Jūsų žiniatinklio serveris naudoja PHP versija %s, kuri nebegauna saugumo atnaujinimų. Jūs turėtumėt atnaujinti ją į naujesnę versiją kiek galima greičiau.

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Zip file(s)
lt: ZIP bylos

en: Zoom
lt: Mastelis

en: Zoom in
lt: Padidinti

en: Zoom in/out on this box.
lt: Padidinti/sumažinti šį bloką.

en: Zoom level
lt: Priartinimo lygmuo

en: Zoom level of map
lt: Priartinimo lygmuo žemėlapyje

en: Zoom out
lt: Sumažinti

en: a.m.
lt: iki pietų

en: about %s
lt: apie %s

en: accepted
lt: priimptas

en: add
lt: pridėti

en: adopted name
lt: vardas po įvaikinimo

en: adoption
lt: įvaikinimas

en: after
lt: po

en: after %s
lt: po %s

en: after death
lt: po mirties

en: age
lt: amžius

en: allow
lt: leisti

en: also known as
lt: dar žinomas kaip

en: always
lt: visada

en: and
lt: ir

en: back to top
lt: grįžti į viršų

en: before
lt: prieš

en: before %s
lt: prieš %s

en: between %s and %s
lt: tarp %s ir %s

en: birth
lt: gimimas

en: birth name
lt: gimimo vardas

en: born in the last %1$s years or died in the last %2$s years
lt: gimė per paskutinius %1$s metus arba mirė per pastaruosius %2$s metų

en: brother
lt: brolis

[ctx: brother’s child]
en: nephew/niece
lt: sūnėnas/dukterėčia

[ctx: brother’s daughter]
en: niece
lt: dukterėčia

[ctx: brother’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
lt: dukterėčios vyras

[ctx: brother’s son]
en: nephew
lt: sūnėnas

[ctx: brother’s son’s wife]
en: niece-in-law
lt: sūnėno žmona

[ctx: brother’s wife]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: brother’s wife’s brother]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: brother’s wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
lt: svainis/svainė

[ctx: brother’s wife’s sister]
en: sister-in-law
lt: svainė

en: bullet list
lt: ženklinimo sąrašas

en: burial
lt: laidojimas

en: by
lt: pakeitė

en: calculated %s
lt: apskaičiuota %s

en: cancel
lt: atšaukti

en: census added
lt: cenzas įvestas

en: century
lt: amžius

en: change of name
lt: pasikeistas vardas

en: child
lt: vaikas

en: children
lt: vaikai

[ctx: child’s child]
en: grandchild
lt: anūkas

[ctx: child’s child’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: child’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: child’s child’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: child’s daughter]
en: granddaughter
lt: anūkė

[ctx: child’s daughter’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: child’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: child’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
lt: anūkės vyras

[ctx: child’s daughter’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: child’s husband]
en: son-in-law
lt: žentas

[ctx: child’s son]
en: grandson
lt: anūkas

[ctx: child’s son’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: child’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: child’s son’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: child’s son’s wife]
en: grandson’s wife
lt: anūko žmona

[ctx: child’s spouse]
en: son/daughter-in-law
lt: žentas/marti

[ctx: child’s wife]
en: daughter-in-law
lt: marti

en: close
lt: uždaryti

en: clouds
lt: debesys

en: colors
lt: spalvos

en: compact list
lt: glaustas sąrašas

en: continue
lt: tęsti

en: create
lt: sukurti

en: creating thumbnails of images
lt: kuria nuotraukų miniatiūras

en: date periods
lt: laiko periodai

en: daughter
lt: duktė

en: daughter of
lt: duktė

[ctx: daughter’s child]
en: grandchild
lt: anūkė

[ctx: daughter’s child’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: daughter’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: daughter’s child’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: daughter’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
lt: Anūkės įsivaikinimas

[ctx: daughter’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
lt: Anūkės krikštas

[ctx: daughter’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
lt: Anūkės gimimas

[ctx: daughter’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
lt: Anūkės laidotuvės

[ctx: daughter’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
lt: Anūkės krikštynos

[ctx: daughter’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
lt: Anūkės kremacija

[ctx: daughter’s daughter]
en: Death of a granddaughter
lt: Anūkės mirtis

[ctx: daughter’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
lt: Anūkės vedybos

[ctx: daughter’s daughter]
en: granddaughter
lt: anūkė

[ctx: daughter’s daughter’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: daughter’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: daughter’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
lt: anūkės vyras

[ctx: daughter’s daughter’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: daughter’s husband]
en: son-in-law
lt: žentas

[ctx: daughter’s husband’s father]
en: son-in-law’s father
lt: svotas

[ctx: daughter’s husband’s mother]
en: son-in-law’s mother
lt: svočia

[ctx: daughter’s husband’s parent]
en: son-in-law’s parent
lt: svotai

[ctx: daughter’s son]
en: Adoption of a grandson
lt: Anūko įvaikinimas

[ctx: daughter’s son]
en: Baptism of a grandson
lt: Anūko krikštas

[ctx: daughter’s son]
en: Birth of a grandson
lt: Anūko gimimas

[ctx: daughter’s son]
en: Brit milah of a grandson
lt: Anūko apipjaustymas

[ctx: daughter’s son]
en: Burial of a grandson
lt: Anūko laidotuvės

[ctx: daughter’s son]
en: Christening of a grandson
lt: Anūko krikštynos

[ctx: daughter’s son]
en: Cremation of a grandson
lt: Anūko kremacija

[ctx: daughter’s son]
en: Death of a grandson
lt: Anūko mirtis

[ctx: daughter’s son]
en: Marriage of a grandson
lt: Anūko vedybos

[ctx: daughter’s son]
en: grandson
lt: anūkas

[ctx: daughter’s son’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: daughter’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: daughter’s son’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: daughter’s son’s wife]
en: grandson’s wife
lt: anūko žmona

en: death
lt: mirtis

en: degrees
lt: laipsniai

en: delete
lt: ištrinti

en: deny
lt: drausti

en: download
lt: parsisiųsti

en: east
lt: rytai

en: edit
lt: redeguoti

en: eighth cousin
lt: aštuntos eilės pusbrolis/pusseserė

en: elder brother
lt: vyresnis brolis

en: elder sibling
lt: vyresnysis brolis/sesuo

en: elder sister
lt: vyresnė sesuo

en: eleventh cousin
lt: vienuoliktos eilės pusbrolis/pusseserė

en: estate name
lt: dvarininko vardas

en: estimated %s
lt: liko %s

en: ex-husband
lt: buves vyras

en: ex-partner
lt: buves(usi) sugiventinis(ė)

en: ex-spouse
lt: buves(usi) sutuoktinis(ė)

en: ex-wife
lt: buvusi žmona

en: facts
lt: faktai

en: father
lt: tėvas

[ctx: father’s brother]
en: uncle
lt: dėdė

[ctx: father’s brother’s child]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis/pusseserė

[ctx: father’s brother’s daughter]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusseserė

[ctx: father’s brother’s son]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis

[ctx: father’s brother’s wife]
en: aunt
lt: teta

[ctx: father’s child]
en: half-sibling
lt: įbrolis/įseserė

[ctx: father’s daughter]
en: half-sister
lt: įseserė

[ctx: father’s father]
en: paternal grandfather
lt: senelis iš tėvo pusės

[ctx: father’s father’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: father’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio vaikas

[ctx: father’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio dukra

[ctx: father’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio sūnus

[ctx: father’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: father’s father’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: father’s father’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: father’s father’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: father’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: father’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: father’s father’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: father’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos vaikas

[ctx: father’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos duktė

[ctx: father’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: father’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos sūnus

[ctx: father’s mother]
en: paternal grandmother
lt: senelė iš tėvo pusės

[ctx: father’s mother’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: father’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio vaikas

[ctx: father’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio dukra

[ctx: father’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio sūnus

[ctx: father’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: father’s mother’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: father’s mother’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: father’s mother’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: father’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: father’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: father’s mother’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: father’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos vaikas

[ctx: father’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos duktė

[ctx: father’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: father’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos sūnus

[ctx: father’s parent]
en: paternal grandparent
lt: senelis

[ctx: father’s parent’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: father’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: father’s parent’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: father’s parent’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: father’s parent’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: father’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: father’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: father’s parent’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: father’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: father’s sibling]
en: aunt/uncle
lt: dėdė/teta

[ctx: father’s sister]
en: aunt
lt: teta

[ctx: father’s sister’s child]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis/pusseserė

[ctx: father’s sister’s daughter]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusseserė

[ctx: father’s sister’s husband]
en: uncle
lt: dėdė

[ctx: father’s sister’s son]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis

[ctx: father’s son]
en: half-brother
lt: įbrolis

[ctx: father’s wife]
en: step-mother
lt: pamotė

[ctx: father’s wife’s child]
en: step-sibling
lt: įbrolis/įseserė

[ctx: father’s wife’s daughter]
en: step-sister
lt: įseserė

[ctx: father’s wife’s son]
en: step-brother
lt: įbrolis

en: fifteenth cousin
lt: penkioliktos eilės pusbrolis/pusseserė

en: fifth %s
lt: penktas/penkta %s

en: fifth cousin
lt: penktos eilės pusbrolis/pusseserė

en: file upload capability
lt: failo siuntimo geba

en: first
lt: pirmas

en: first %s
lt: pirmas/pirma %s

en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis/pusseserė

en: fourteenth cousin
lt: keturioliktos eilės pusbrolis/pusseserė

en: fourth %s
lt: ketvirtas/ketvirta %s

en: fourth cousin
lt: ketvirtos eilės pusbrolis/pusseserė

en: from %1$s interval %2$s year | from %1$s interval %2$s years
lt[0]: nuo %1$s kas %2$s metas
lt[1]: nuo %1$s kas %2$s metai
lt[2]: nuo %1$s kas %2$s metų

en: from %s
lt: iš %s

en: from %s to %s
lt: nuo %s iki %s

en: full circle
lt: pilnas apskritimas

en: gender
lt: lytis

en: go to new individual
lt: rodyk naują asmenį

[ctx: grandfather’s brother’s grandchild]
en: second cousin
lt: prodėdės vaikaitis

[ctx: grandfather’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
lt: prodėdės anūkė

[ctx: grandfather’s brother’s grandson]
en: second cousin
lt: prodėdės anūkas

[ctx: grandfather’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos vaikaitis

[ctx: grandfather’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos anūkė

[ctx: grandfather’s sibling’s grandson]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos anūkas

[ctx: grandfather’s sister’s grandchild]
en: second cousin
lt: protetos vaikaitis

[ctx: grandfather’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
lt: protetos anūkė

[ctx: grandfather’s sister’s grandson]
en: second cousin
lt: protetos anūkas

[ctx: grandmother’s brother’s grandchild]
en: second cousin
lt: prodėdės vaikaitis

[ctx: grandmother’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
lt: prodėdės anūkė

[ctx: grandmother’s brother’s grandson]
en: second cousin
lt: prodėdės anūkas

[ctx: grandmother’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos vaikaitis

[ctx: grandmother’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos anūkė

[ctx: grandmother’s sibling’s grandson]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos anūkas

[ctx: grandmother’s sister’s grandchild]
en: second cousin
lt: protetos vaikaitis

[ctx: grandmother’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
lt: protetos anūkė

[ctx: grandmother’s sister’s grandson]
en: second cousin
lt: protetos anūkas

[ctx: grandparent’s brother’s grandchild]
en: second cousin
lt: prodėdės vaikaitis

[ctx: grandparent’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
lt: prodėdės anūkė

[ctx: grandparent’s brother’s grandson]
en: second cousin
lt: prodėdės anūkas

[ctx: grandparent’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos vaikaitis

[ctx: grandparent’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos anūkė

[ctx: grandparent’s sibling’s grandson]
en: second cousin
lt: prodėdės/protetos anūkas

[ctx: grandparent’s sister’s grandchild]
en: second cousin
lt: protetos vaikaitis

[ctx: grandparent’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
lt: protetos anūkė

[ctx: grandparent’s sister’s grandson]
en: second cousin
lt: protetos anūkas

en: great ×%s aunt
lt: pro ×%s teta

en: great ×%s aunt/uncle
lt: pro ×%s dėdė/teta

en: great ×%s grandchild
lt: pro ×%s anūkiai

en: great ×%s granddaughter
lt: pro ×%s anūkė

en: great ×%s grandfather
lt: pro ×%s senelis

en: great ×%s grandmother
lt: pro ×%s senelė

en: great ×%s grandparent
lt: pro ×%s seneliai

en: great ×%s grandson
lt: pro ×%s anūkis

en: great ×%s nephew
lt: pro ×%s sūnėnas

en: great ×%s nephew/niece
lt: pro ×%s sūnėnas/dukterėčia

en: great ×%s niece
lt: pro ×%s dukterėčia

en: great ×%s uncle
lt: pro ×%s dėdė

[ctx: great ×(%s-1) grandfather’s brother]
en: great ×%s uncle
lt: pro ×%s dėdė

[ctx: great ×(%s-1) grandmother’s brother]
en: great ×%s uncle
lt: pro ×%s dėdė

[ctx: great ×(%s-1) grandparent’s brother]
en: great ×%s uncle
lt: pro ×%s dėdė

en: great ×4 aunt
lt: pro ×4 teta

en: great ×4 aunt/uncle
lt: pro ×4 dėdė/teta

en: great ×4 grandchild
lt: pro ×4 anūkiai

en: great ×4 granddaughter
lt: pro ×4 anūkė

en: great ×4 grandfather
lt: pro ×4 senelis

[ctx: great ×4 grandfather’s brother]
en: great ×5 uncle
lt: pro ×5 dėdė

en: great ×4 grandmother
lt: pro ×4 senelė

[ctx: great ×4 grandmother’s brother]
en: great ×5 uncle
lt: pro ×5 dėdė

en: great ×4 grandparent
lt: pro ×4 seneliai

[ctx: great ×4 grandparent’s brother]
en: great ×5 uncle
lt: pro ×5 dėdė

en: great ×4 grandson
lt: pro ×4 anūkis

en: great ×5 aunt
lt: pro ×5 teta

en: great ×5 aunt/uncle
lt: pro ×5 dėdė/teta

en: great ×5 grandchild
lt: pro ×5 anūkiai

en: great ×5 granddaughter
lt: pro ×5 anūkė

en: great ×5 grandfather
lt: pro ×5 senelis

[ctx: great ×5 grandfather’s brother]
en: great ×6 uncle
lt: pro ×6 dėdė

en: great ×5 grandmother
lt: pro ×5 senelė

[ctx: great ×5 grandmother’s brother]
en: great ×6 uncle
lt: pro ×6 dėdė

en: great ×5 grandparent
lt: pro ×5 seneliai

[ctx: great ×5 grandparent’s brother]
en: great ×6 uncle
lt: pro ×6 dėdė

en: great ×5 grandson
lt: pro ×5 anūkis

en: great ×6 aunt
lt: pro ×6 teta

en: great ×6 aunt/uncle
lt: pro ×6 dėdė/teta

en: great ×6 grandchild
lt: pro ×6 anūkiai

en: great ×6 granddaughter
lt: pro ×6 proanūkė

en: great ×6 grandfather
lt: pro ×6 senelis

[ctx: great ×6 grandfather’s brother]
en: great ×7 uncle
lt: pro ×7 dėdė

en: great ×6 grandmother
lt: pro ×6 senelė

[ctx: great ×6 grandmother’s brother]
en: great ×7 uncle
lt: pro ×7 dėdė

en: great ×6 grandparent
lt: pro ×6 seneliai

[ctx: great ×6 grandparent’s brother]
en: great ×7 uncle
lt: pro ×7 dėdė

en: great ×6 grandson
lt: pro ×6 anūkiai

en: great ×7 aunt
lt: pro ×7 teta

en: great ×7 aunt/uncle
lt: pro ×7 dėdė/teta

en: great ×7 grandchild
lt: pro ×7 anūkiai

en: great ×7 granddaughter
lt: pro ×7 anūkė

en: great ×7 grandfather
lt: pro ×7 senelis

en: great ×7 grandmother
lt: pro ×7 senelė

en: great ×7 grandparent
lt: pro ×7 seneliai

en: great ×7 grandson
lt: pro ×7 anūkis

[ctx: great-grandfather’s brother]
en: great-great-uncle
lt: pro-prodėdis

[ctx: great-grandmother’s brother]
en: great-great-uncle
lt: pro-prodėdis

[ctx: great-grandparent’s brother]
en: great-great-uncle
lt: pro-prodėdis

en: great-great-aunt
lt: pro-proteta

en: great-great-aunt/uncle
lt: pro-prodėdis/teta

en: great-great-grandchild
lt: pro-proanūkiai

en: great-great-granddaughter
lt: pro-proanūkė

en: great-great-grandfather
lt: pro-pro-prosenelis

[ctx: great-great-grandfather’s brother]
en: great-great-great-uncle
lt: pro-pro-prodėdis

en: great-great-grandmother
lt: pro-pro-prosenelė

[ctx: great-great-grandmother’s brother]
en: great-great-great-uncle
lt: pro-pro-prodėdis

en: great-great-grandparent
lt: pro-pro-proseneliai

[ctx: great-great-grandparent’s brother]
en: great-great-great-uncle
lt: pro-pro-prodėdis

en: great-great-grandson
lt: pro-proanūkis

en: great-great-great-aunt
lt: pro-pro-proteta

en: great-great-great-aunt/uncle
lt: pro-pro-prodėdė/proteta

en: great-great-great-grandchild
lt: pro-pro-proanūkiai

en: great-great-great-granddaughter
lt: pro-pro-proanūkė

en: great-great-great-grandfather
lt: pro-pro-pro-prosenelis

[ctx: great-great-great-grandfather’s brother]
en: great ×4 uncle
lt: pro ×4 dėdė

en: great-great-great-grandmother
lt: pro-pro-pro-prosenelė

[ctx: great-great-great-grandmother’s brother]
en: great ×4 uncle
lt: pro ×4 dėdė

en: great-great-great-grandparent
lt: pro-pro-pro-proseneliai

[ctx: great-great-great-grandparent’s brother]
en: great ×4 uncle
lt: pro ×4 dėdė

en: great-great-great-grandson
lt: pro-pro-proanūkis

en: half circle
lt: pusė apskritimo

en: half-year after marriage
lt: pusmetis po vedybų

en: hh:mm or hh:mm:ss
lt: hh:mm arba hh:mm:ss

en: hide
lt: paslėpti

en: husband
lt: vyras

[ctx: husband’s brother]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: husband’s brother’s wife]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: husband’s child]
en: step-child
lt: posūnis

[ctx: husband’s daughter]
en: step-daughter
lt: podukra

[ctx: husband’s father]
en: father-in-law
lt: uošvis

[ctx: husband’s mother]
en: mother-in-law
lt: uošvienė

[ctx: husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
lt: svainis/svainė

[ctx: husband’s sister]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: husband’s sister’s husband]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: husband’s son]
en: step-son
lt: posūnis

en: immigration name
lt: vardas po imigracijos

en: import
lt: importuoti

en: interpreted %s (%s)
lt: nutraukta %s (%s)

en: interval %s year | interval %s years
lt[0]: kas %s metas
lt[1]: kas %s metai
lt[2]: kas %s metų

en: interval one child
lt: vieno vaiko intervalas

en: interval two children
lt: dviejų vaikų intervalas

en: invert selection
lt: invertuoti pasirinkimą

en: last
lt: paskutinis

en: link
lt: sujungti

en: list
lt: sąrašas

en: maiden name
lt: mergautinė pavardė

en: managers
lt: tvarkytojai

en: marriage
lt: vedybos

en: married name
lt: pavardė po santuokos

en: matrilineal
lt: pagal moterišką liniją

en: maximum
lt: didžiausias

en: maximum %s day | maximum %s days
lt[0]: maximum %s dieną
lt[1]: maximum %s dienos
lt[2]: maximum %s dienų

en: members
lt: nariai

en: midnight
lt: vidurnaktis

en: minimal
lt: minimalus

en: minimum
lt: mažiausias

en: month
lt: mėnesis

en: months after marriage
lt: mėnesiai po vedybų

en: months before and after marriage
lt: mėnesiai prieš ir po vedybų

en: mother
lt: motina

[ctx: mother’s brother]
en: uncle
lt: dėdė

[ctx: mother’s brother’s child]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis/pusseserė

[ctx: mother’s brother’s daughter]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusseserė

[ctx: mother’s brother’s son]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis

[ctx: mother’s brother’s wife]
en: aunt
lt: teta

[ctx: mother’s child]
en: half-sibling
lt: įbrolis/įseserė

[ctx: mother’s daughter]
en: half-sister
lt: įseserė

[ctx: mother’s father]
en: maternal grandfather
lt: senelis iš motinos pusės

[ctx: mother’s father’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: mother’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio vaikas

[ctx: mother’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio dukra

[ctx: mother’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio sūnus

[ctx: mother’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: mother’s father’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: mother’s father’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: mother’s father’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: mother’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: mother’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: mother’s father’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: mother’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos vaikas

[ctx: mother’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos duktė

[ctx: mother’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: mother’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos sūnus

[ctx: mother’s husband]
en: step-father
lt: patėvis

[ctx: mother’s husband’s child]
en: step-sibling
lt: įbrolis/įseserė

[ctx: mother’s husband’s daughter]
en: step-sister
lt: įseserė

[ctx: mother’s husband’s son]
en: step-brother
lt: įbrolis

[ctx: mother’s mother]
en: maternal grandmother
lt: senelė iš motinos pusės

[ctx: mother’s mother’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: mother’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio vaikas

[ctx: mother’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio dukra

[ctx: mother’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: prodėdžio sūnus

[ctx: mother’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: mother’s mother’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: mother’s mother’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: mother’s mother’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: mother’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: mother’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: protetėnas/prodėdienė

[ctx: mother’s mother’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: mother’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos vaikas

[ctx: mother’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos duktė

[ctx: mother’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: mother’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
lt: protetos sūnus

[ctx: mother’s parent]
en: maternal grandparent
lt: senelė

[ctx: mother’s parent’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: mother’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: mother’s parent’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: mother’s parent’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: mother’s parent’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: mother’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: mother’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: protetėnas/prodėdienė

[ctx: mother’s parent’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: mother’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: mother’s sibling]
en: aunt/uncle
lt: dėdė/teta

[ctx: mother’s sister]
en: aunt
lt: teta

[ctx: mother’s sister’s child]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis/pusseserė

[ctx: mother’s sister’s daughter]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusseserė

[ctx: mother’s sister’s husband]
en: uncle
lt: dėdė

[ctx: mother’s sister’s son]
en: first cousin
lt: pirmos eilės pusbrolis

[ctx: mother’s son]
en: half-brother
lt: įbrolis

en: never
lt: niekada

en: next
lt: sekantis

en: ninth cousin
lt: devintos eilės pusbrolis/pusseserė

en: no
lt: ne

en: none
lt: nieko

en: noon
lt: vidurdienis

en: north
lt: šiaurė

en: numbers
lt: skaičiais

en: of
lt: iš

en: on the date of death
lt: mirties metu

en: overall
lt: bendra

en: p.m.
lt: po pietų

en: parent
lt: tėvai

[ctx: parent’s brother]
en: uncle
lt: dėdė

[ctx: parent’s brother’s wife]
en: aunt
lt: teta

[ctx: parent’s child]
en: half-sibling
lt: įbrolis/įseserė

[ctx: parent’s daughter]
en: half-sister
lt: įseserė

[ctx: parent’s father]
en: grandfather
lt: senelis

[ctx: parent’s father’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: parent’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: parent’s father’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: parent’s father’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: parent’s father’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: parent’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: parent’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: protetėnas/prodėdienė

[ctx: parent’s father’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: parent’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: parent’s mother]
en: grandmother
lt: senelė

[ctx: parent’s mother’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: parent’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: parent’s mother’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: parent’s mother’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: parent’s mother’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: parent’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: parent’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: protetėnas/prodėdienė

[ctx: parent’s mother’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: parent’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: parent’s parent]
en: grandparent
lt: seneliai

[ctx: parent’s parent’s brother]
en: great-uncle
lt: prodėdė

[ctx: parent’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
lt: prodėdienė

[ctx: parent’s parent’s father]
en: great-grandfather
lt: prosenelis

[ctx: parent’s parent’s mother]
en: great-grandmother
lt: prosenelė

[ctx: parent’s parent’s parent]
en: great-grandparent
lt: proseneliai

[ctx: parent’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
lt: prodėdis/proteta

[ctx: parent’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
lt: protetėnas/prodėdienė

[ctx: parent’s parent’s sister]
en: great-aunt
lt: proteta

[ctx: parent’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
lt: protetėnas

[ctx: parent’s sibling]
en: aunt/uncle
lt: dėdė/teta

[ctx: parent’s sister]
en: aunt
lt: teta

[ctx: parent’s sister’s husband]
en: uncle
lt: dėdė

[ctx: parent’s son]
en: half-brother
lt: įbrolis

[ctx: parent’s spouse]
en: step-parent
lt: patėvis/pamotė

[ctx: parent’s spouse’s child]
en: step-sibling
lt: įbrolis/įseserė

[ctx: parent’s spouse’s daughter]
en: step-sister
lt: įseserė

[ctx: parent’s spouse’s son]
en: step-brother
lt: įbrolis

en: partner
lt: sugyventiniai

en: patrilineal
lt: pagal vyrišką liniją

en: pending
lt: nepatikrintas

en: percentage
lt: procentais

en: pixels
lt: taškai

en: preview
lt: peržiūra

en: previous
lt: ankstesnis

en: primary evidence
lt: pagrindinis įrodymas

en: quarters after marriage
lt: ketvirčiai po vedybų

en: questionable evidence
lt: abejotinas įrodymas

en: records
lt: įrašai

en: rejected
lt: atmestas

en: religious name
lt: religinis vardas

en: replace
lt: pakeisti

en: reporting
lt: raportuoja

en: reset
lt: iš naujo

en: robot
lt: robotas

en: save
lt: išsaugoti

en: search
lt: ieškoti

en: second %s
lt: antras/antra %s

en: second cousin
lt: antros eilės pusbrolis/pusseserė

en: secondary evidence
lt: antrinis įrodymas

en: select all
lt: pasirinkti viską

en: select none
lt: nieko nepasirinkti

en: self
lt: pats

en: seventh cousin
lt: septintos eilės pusbrolis/pusseserė

en: show
lt: rodyti

en: show the chart
lt: parodyti brėžinį

en: sibling
lt: brolis/sesuo

[ctx: sibling’s child]
en: nephew/niece
lt: sūnėnas/dukterėčia

[ctx: sibling’s child’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno/dukterėčios vaikas

[ctx: sibling’s child’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: sibling’s child’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: sibling’s daughter]
en: niece
lt: dukterėčia

[ctx: sibling’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
lt: dukterėčios vaikas

[ctx: sibling’s daughter’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: sibling’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
lt: dukterėčios vyras

[ctx: sibling’s daughter’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: sibling’s son]
en: nephew
lt: sūnėnas

[ctx: sibling’s son’s child]
en: great-nephew/niece
lt: sūnėno vaikas

[ctx: sibling’s son’s daughter]
en: great-niece
lt: produkterėčia

[ctx: sibling’s son’s son]
en: great-nephew
lt: prosūnėnas

[ctx: sibling’s son’s wife]
en: niece-in-law
lt: sūnėno žmona

[ctx: sibling’s spouse]
en: brother/sister-in-law
lt: svainis/svainė

en: sign in
lt: prisijungti

en: sign out
lt: atsijungti

en: sister
lt: sesuo

[ctx: sisters’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
lt: dukterėčios vyras

[ctx: sisters’s son’s wife]
en: niece-in-law
lt: sūnėno žmona

[ctx: sister’s child]
en: nephew/niece
lt: sūnėnas/dukterėčia

[ctx: sister’s daughter]
en: niece
lt: dukterėčia

[ctx: sister’s husband]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: sister’s husband’s brother]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: sister’s husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
lt: svainis/svainė

[ctx: sister’s husband’s sister]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: sister’s son]
en: nephew
lt: sūnėnas

en: sixth cousin
lt: šeštos eilės pusbrolis/pusseserė

en: son
lt: sūnus

en: son of
lt: sūnus

[ctx: son’s child]
en: grandchild
lt: anūkas

[ctx: son’s child’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: son’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: son’s child’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: son’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
lt: Anūkės įsivaikinimas

[ctx: son’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
lt: Anūkės krikštas

[ctx: son’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
lt: Anūkės gimimas

[ctx: son’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
lt: Anūkės laidotuvės

[ctx: son’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
lt: Anūkės krikštynos

[ctx: son’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
lt: Anūkės kremacija

[ctx: son’s daughter]
en: Death of a granddaughter
lt: Anūkės mirtis

[ctx: son’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
lt: Anūkės vedybos

[ctx: son’s daughter]
en: granddaughter
lt: anūkė

[ctx: son’s daughter’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: son’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: son’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
lt: anūkės vyras

[ctx: son’s daughter’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: son’s son]
en: Adoption of a grandson
lt: Anūko įvaikinimas

[ctx: son’s son]
en: Baptism of a grandson
lt: Anūko krikštas

[ctx: son’s son]
en: Birth of a grandson
lt: Anūko gimimas

[ctx: son’s son]
en: Brit milah of a grandson
lt: Anūko apipjaustymas

[ctx: son’s son]
en: Burial of a grandson
lt: Anūko laidotuvės

[ctx: son’s son]
en: Christening of a grandson
lt: Anūko krikštynos

[ctx: son’s son]
en: Cremation of a grandson
lt: Anūko kremacija

[ctx: son’s son]
en: Death of a grandson
lt: Anūko mirtis

[ctx: son’s son]
en: Marriage of a grandson
lt: Anūko vedybos

[ctx: son’s son]
en: grandson
lt: anūkas

[ctx: son’s son’s child]
en: great-grandchild
lt: provaikaitis

[ctx: son’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
lt: proanūkė

[ctx: son’s son’s son]
en: great-grandson
lt: proanūkis

[ctx: son’s son’s wife]
en: grandson’s wife
lt: anūko žmona

[ctx: son’s wife]
en: daughter-in-law
lt: marti

[ctx: son’s wife’s father]
en: daughter-in-law’s father
lt: svotas - marčios tėvas

[ctx: son’s wife’s mother]
en: daughter-in-law’s mother
lt: svočia - marčios motina

[ctx: son’s wife’s parent]
en: daughter-in-law’s parent
lt: svotai - marčios tėvai

en: sort by date
lt: rikiuoti pagal datą

en: sort by date of birth
lt: rikiuoti pagal gimimo datą

en: sort by date of death
lt: rikiuoti pagal mirties datą

en: sort by date of marriage
lt: rikiuoti pagal vedybų datą

en: sort by date, newest first
lt: rikiuoti pagal datą, pirmiausia naujausi

en: sort by date, oldest first
lt: rikiuoti pagal datą, pirma seniausi

en: sort by filename
lt: rikiuoti pagal failo pavadinimą

en: sort by name
lt: rikiuoti pagal vardą

en: sort by title
lt: rikiuoti pagal pavadinimą

en: south
lt: pietūs

en: spouse
lt: sutuoktinis

[ctx: spouse’s brother]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: spouse’s child]
en: step-child
lt: posūnis

[ctx: spouse’s daughter]
en: step-daughter
lt: podukra

[ctx: spouse’s father]
en: father-in-law
lt: uošvis

[ctx: spouse’s mother]
en: mother-in-law
lt: uošvienė

[ctx: spouse’s parent]
en: mother/father-in-law
lt: uošviai

[ctx: spouse’s sibling]
en: brother/sister-in-law
lt: svainis/svainė

[ctx: spouse’s sister]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: spouse’s son]
en: step-son
lt: posūnis

en: table
lt: lentelė

en: tag cloud
lt: žymų sąrašas

en: tenth cousin
lt: dešimtos eilės pusbrolis/pusseserė

en: the database connection settings in the file “/data/config.ini.php” are still correct
lt: duomenų bazės ryšio nustatymai „/data/config.ini.php“ faile vis dar teisingi

en: the folder “/data” and the file “/data/config.ini.php” have access permissions that allow the webserver to read them
lt: aplankas „/data“ ir failas „/data/config.ini.php“ turi prieigos teises, kurios leidžia žiniatinklio serveriui juos perskaityti

en: third %s
lt: trečias/trečia %s

en: third cousin
lt: trečios eilės pusbrolis/pusseserė

en: thirteenth cousin
lt: tryliktos eilės pusbrolis/pusseserė

en: this record does not exist
lt: šis įrašas neegzistuoja

en: three-quarter circle
lt: trys ketvirtadaliai apskritimo

en: to %s
lt: į %s

en: twelfth cousin
lt: dvyliktos eilės pusbrolis/pusseserė

en: twin brother
lt: dvynys brolis

en: twin sibling
lt: dvynys/dvynė

en: twin sister
lt: dvynė sesuo

en: unknown
lt: nežinoma

[ctx: unknown century]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: unknown family]
en: unknown
lt: nežinoma

[ctx: unknown gender]
en: Unknown
lt: Nežinomas

[ctx: unknown people]
en: Unknown
lt: Nežinomas

en: unreliable evidence
lt: nepatikimi įrodymai

en: update
lt: atnaujinti

en: upload
lt: įkelti

en: view
lt: rodyti

en: visitors
lt: lankytojai

en: webtrees cannot connect to the PhpGedView database: %s.
lt: webtrees negali prisijungti prie PhpGedView duomenų bazės: %s.

en: webtrees message
lt: webtrees žinutė

en: webtrees needs a MySQL database, version %s or later.
lt: webtrees reikalauja duomenų bazės MySQL, %s arba naujesnės versijos.

en: webtrees needs to send emails, such as password reminders and website notifications. To do this, it can use this server’s built in PHP mail facility (which is not always available) or an external SMTP (mail-relay) service, for which you will need to provide the connection details.
lt: Webtrees reikia siųsti laiškus, pavyzdžiui, slaptažodžio priminimus ir svetainių pranešimus. Norėdami tai padaryti, jis gali naudotis šio serverio PHP galimybėmis (o tai ne visada įmanoma), arba išorės SMTP (pašto relės) paslaugomis, kuriai Jūs turėsite pateikti susijungimo duomenis, kuriuos galite rasti internetinio pašto tiekėjo WEB puslapyje.

en: webtrees reply address
lt: webtrees atsakymo adresas

en: webtrees sends emails with no storage
lt: webtrees siunčia el. laiškus be atminties

en: webtrees uses UTF-8 encoding for accented letters, special characters and non-Latin scripts. If you want to use this GEDCOM file with genealogy software that does not support UTF-8, then you can create it using ISO-8859-1 encoding.
lt: webtrees naudoja UTF-8 koduotę laiškams, specialiems simboliams ir ne lotyniškiems raidynams. Jei Jūs naudojate programinę įrangą, kuri nepalaiko UTF-8 koduotės, tuomet pasirinkite ISO-8859-1 koduotę.

en: webtrees wiki
lt: webtrees vikis

en: webtrees’ database must be on the same server as PhpGedView’s
lt: webtrees duomenų bazė turi būti tame pačiame serveryje, kaip ir PhpGedView's

en: west
lt: vakarai

en: wife
lt: žmona

[ctx: wife’s brother]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: wife’s brother’s wife]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: wife’s child]
en: step-child
lt: posūnis

[ctx: wife’s daughter]
en: step-daughter
lt: podukra

[ctx: wife’s father]
en: father-in-law
lt: uošvis

[ctx: wife’s mother]
en: mother-in-law
lt: uošvienė

[ctx: wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
lt: svainis/svainė

[ctx: wife’s sister]
en: sister-in-law
lt: svainė

[ctx: wife’s sister’s husband]
en: brother-in-law
lt: svainis

[ctx: wife’s son]
en: step-son
lt: posūnis

en: years
lt: metai

en: yes
lt: taip

en: you can connect to the database using other applications, such as phpmyadmin
lt: jūs galite prisijungti prie duomenų bazės naudodami kitas programas, tokias kaip phpmyadmin

en: younger brother
lt: jaunesnis brolis

en: younger sibling
lt: jaunesnis brolis/sesuo

en: younger sister
lt: jaunesnė sesuo

en: ±%s year | ±%s years
lt[0]: ±%s metai
lt[1]: ±%s metai
lt[2]: ±%s metai

en: “%s”
lt: „%s“

en: “%s” has been added to your favorites.
lt: „%s“ buvo pridėtas prie Jūsų mėgstamiausių.
