webtrees - en to et translation catalogue (3561 entries)

en:  but the details are unknown
et:  aga detailid on teadmata

en:  in
et:  kohas

en:  per gender
et:  / mees-naine

en:  per time period
et:  ajavahemiku kohta

en: %1$s %2$s has a %3$s link to %4$s.
et: %1$s %2$s omab %3$s viidet järgnevale %4$s.

en: %1$s %2$s times removed ascending
et: %1$s %2$s korda eemaldatud kasvavalt

en: %1$s %2$s times removed descending
et: %1$s %2$s korda eemaldatud kahanevalt

en: %1$s KB were downloaded in %2$s seconds.
et: %1$s KB laeti alla %2$s sekundiga.

en: %1$s does not exist.
et: %1$s ei eksisteeri.

en: %1$s does not exist. Did you mean %2$s?
et: %1$s ei eksisteeri. Kas mõtlesite %2$s?

en: %1$s does not have a link back to %2$s.
et: %1$s ei oma viidet tagasi järgnevale %2$s.

en: %1$s file was extracted in %2$s seconds. | %1$s files were extracted in %2$s seconds.
et[0]: %1$s fail pakiti lahti %2$s sekundiga.
et[1]: %1$s failid pakiti lahti %2$s sekundiga.

en: %1$s individual displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations. | %1$s individuals displayed, out of the normal total of %2$s, from %3$s generations.
et[0]: %1$s isik kuvatud, kõigist võimalikest %2$s, seda %3$s põlvkonnast.
et[1]: %1$s isikut kuvatud, kõigist võimalikest %2$s, seda %3$s põlvkonnast.

en: %1$s individual is missing birthplace map coordinates: %2$s. | %1$s individuals are missing birthplace map coordinates: %2$s.
et[0]: %1$s isikul on sünnikoht määramata: %2$s.
et[1]: %1$s isikul on sünnikoht määramata: %2$s.

en: %1$s is a %2$s but a %3$s is expected.
et: %1$s on %2$s, aga %3$s on soovitud.

en: %1$s × %2$s pixels
et: %1$s × %2$s pikslit

en: %1$s’s %2$s
et: %1$s-i %2$s

en: %H:%i:%s
et: %G:%i:%s

en: %j %F %Y
et: %j. %F %Y

en: %s BCE
et: %s eKr

en: %s and her ancestors
et: %s ja tema esivanemad

en: %s and his ancestors
et: %s ja tema esivanemad

en: %s and the individuals that reference it.
et: %s ja isikud, kes viitavad sellele.

en: %s and their children
et: %s ja nende lapsed

en: %s and their descendants
et: %s ja nende järeltulijad

en: %s anonymous signed-in user | %s anonymous signed-in users
et[0]: %s anonüümne sisseloginud kasutaja
et[1]: %s anonüümset sisseloginud kasutajat

en: %s child | %s children
et[0]: %s laps
et[1]: %s lapsi

en: %s day | %s days
et[0]: %s päev
et[1]: %s päeva

en: %s day ago | %s days ago
et[0]: %s päev tagasi
et[1]: %s päeva tagasi

en: %s family has been updated. | %s families have been updated.
et[0]: %s perekond on uuendatud.
et[1]: %s perekonda on uuendatud.

en: %s family tree | %s family trees
et[0]: %s sugupuu
et[1]: %s sugupuud

en: %s grandchild | %s grandchildren
et[0]: %s lapselaps
et[1]: %s lapselast

en: %s hour ago | %s hours ago
et[0]: %s tund tagasi
et[1]: %s tundi tagasi

en: %s individual | %s individuals
et[0]: %s isik
et[1]: %s isikut

en: %s individual has been updated. | %s individuals have been updated.
et[0]: %s isik on uuendatud.
et[1]: %s isikut on uuendatud.

en: %s individual is private. | %s individuals are private.
et[0]: %s isik on privaatne.
et[1]: %s isikut on privaatsed.

en: %s individual with events between %s and %s | %s individuals with events between %s and %s
et[0]: %s isik sündmustega, mis jäävad %s ja %s vahele
et[1]: %s isikut sündmustega, mis jäävad %s ja %s vahele

en: %s individual with events in %s | %s individuals with events in %s
et[0]: %s isik sündmustega: %s
et[1]: %s isikut sündmustega: %s

en: %s individual with events in %s between %s and %s | %s individuals with events in %s between %s and %s
et[0]: %s isik sündmustega: %s ning %s ja %s vahel
et[1]: %s isikut sündmustega: %s ning %s ja %s vahel

en: %s is disabled on this server. You cannot install webtrees until it is enabled. Please ask your server’s administrator to enable it.
et: %s on selles serveris keelatud. Te ei saa paigaldada webtrees-i kuni see on lubatud. Paluge serveri administraatoril see lubada.

en: %s message | %s messages
et[0]: %s sõnum
et[1]: %s sõnumit

en: %s minute ago | %s minutes ago
et[0]: %s minut tagasi
et[1]: %s minutit tagasi

en: %s month | %s months
et[0]: %s kuu
et[1]: %s kuud

en: %s month ago | %s months ago
et[0]: %s kuu tagasi
et[1]: %s kuud tagasi

en: %s note has been updated. | %s notes have been updated.
et[0]: %s märkus on uuendatud.
et[1]: %s märkust on uuendatud.

en: %s once removed ascending
et: %s üks kord eemaldatud kasvav

en: %s once removed descending
et: %s üks kord eemaldatud kahanev

en: %s second ago | %s seconds ago
et[0]: %s sekund tagasi
et[1]: %s sekundit tagasi

en: %s sent you the following message.
et: %s saatis teile järgneva sõnumi.

en: %s signed-in user | %s signed-in users
et[0]: %s sisseloginud kasutaja
et[1]: %s sisseloginud kasutajat

en: %s source has been updated. | %s sources have been updated.
et[0]: %s allikas on uuendatud.
et[1]: %s allikat on uuendatud.

en: %s three times removed ascending
et: %s kolm korda eemaldatud kasvav

en: %s three times removed descending
et: %s kolm korda eemaldatud kahanev

en: %s twice removed ascending
et: %s kaks korda eemaldatud kasvav

en: %s twice removed descending
et: %s kaks korda eemaldatud kahanev

en: %s week | %s weeks
et[0]: %s nädal
et[1]: %s nädalat

en: %s year | %s years
et[0]: %s aasta
et[1]: %s aastat

en: %s year ago | %s years ago
et[0]: %s aasta tagasi
et[1]: %s aastat tagasi

en: %s year anniversary
et: %s aastapäev

en: %s × cousin
et: %s × nõbu

en: %s&nbsp;BCE
et: %s&nbsp;eKr

en: %s, her ancestors and their families
et: %s, tema esivanemad ja nende perekonnad

en: %s, her parents and siblings
et: %s, tema vanemad ja õed-vennad

en: %s, her spouses and children
et: %s, tema abikaasad ja lapsed

en: %s, her spouses and descendants
et: %s, tema abikaasad ja järeltulijad

en: %s, his ancestors and their families
et: %s, tema esivanemad ja nende perekonnad

en: %s, his parents and siblings
et: %s, tema vanemad ja õed-vennad

en: %s, his spouses and children
et: %s, tema abikaasad ja lapsed

en: %s, his spouses and descendants
et: %s, tema abikaasad ja järeltulijad

en: &lt;select&gt;
et: &lt;vali&gt;

[ctx: (a man’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
et: vana ×%s vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
et: vana ×%s vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
et: vana ×%s vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
et: vana ×5 vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
et: vana ×5 vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
et: vana ×5 vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
et: vana-vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
et: vana-vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s great-grandson]
en: great-great-nephew
et: vana-vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
et: vana-vana-vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
et: vana-vana-vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
et: vana-vana-vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
et: vana ×4 vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
et: vana ×4 vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
et: vana ×4 vennapoeg

[ctx: (a man’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandchild]
en: great ×%s nephew/niece
et: vana ×%s vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) granddaughter]
en: great ×%s niece
et: vana ×%s vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s great ×(%s-1) grandson]
en: great ×%s nephew
et: vana ×%s vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandchild]
en: great ×5 nephew/niece
et: vana ×5 vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 granddaughter]
en: great ×5 niece
et: vana ×5 vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s great ×4 grandson]
en: great ×5 nephew
et: vana ×5 vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandchild]
en: great-great-nephew/niece
et: vana-vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s great-granddaughter]
en: great-great-niece
et: vana-vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s great-grandson]
en: great-great-nephew
et: vana-vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandchild]
en: great-great-great-nephew/niece
et: vana-vana-vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-granddaughter]
en: great-great-great-niece
et: vana-vana-vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-grandson]
en: great-great-great-nephew
et: vana-vana-vana-vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandchild]
en: great ×4 nephew/niece
et: vana ×4 vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-granddaughter]
en: great ×4 niece
et: vana ×4 vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s great-great-great-grandson]
en: great ×4 nephew
et: vana ×4 vennapoeg

[ctx: (a man’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a man’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a man’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) brother’s child’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) brother’s daughter’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) brother’s son’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew]
en: great ×%s nephew
et: vana ×%s vennapoeg

[ctx: (a woman’s) great ×%s nephew/niece]
en: great ×%s nephew/niece
et: vana ×%s vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) great ×%s niece]
en: great ×%s niece
et: vana ×%s vennatütar

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew]
en: great ×4 nephew
et: vana ×4 vennapoeg

[ctx: (a woman’s) great ×4 nephew/niece]
en: great ×4 nephew/niece
et: vana ×4 vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) great ×4 niece]
en: great ×4 niece
et: vana ×4 vennatütar

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew]
en: great ×5 nephew
et: vana ×5 vennapoeg

[ctx: (a woman’s) great ×5 nephew/niece]
en: great ×5 nephew/niece
et: vana ×5 vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) great ×5 niece]
en: great ×5 niece
et: vana ×5 vennatütar

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew]
en: great-great-great-nephew
et: vana-vana-vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) great-great-great-nephew/niece]
en: great-great-great-nephew/niece
et: vana-vana-vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) great-great-great-niece]
en: great-great-great-niece
et: vana-vana-vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew]
en: great-great-nephew
et: vana-vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) great-great-nephew/niece]
en: great-great-nephew/niece
et: vana-vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) great-great-niece]
en: great-great-niece
et: vana-vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) sister’s child’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) sister’s daughter’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: (a woman’s) sister’s son’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

en: (aged %s)
et: (vanuses %s)

en: (aged less than %s)
et: (noorem kui %s)

en: (aged more than %s)
et: (vanem kui %s)

en: (filtered from %s total entries)
et: (filtreeritud %s ridadest)

en: (in childhood)
et: (lapseeas)

en: (in infancy)
et: (imikueas)

en: (stillborn)
et: (surnult sündinud)

en: <b>Important note:</b> The transfer wizard is not able to assist with moving media items. You will need to set up and move or copy your media configuration and objects separately after the transfer wizard is finished.
et: <b>Tähtis meeldetuletus:</b> Ümbertõstmisabiline ei ole suuteline abistama meediafailide ümbertõstmisega. Te peate seadistama ja teisaldama või kopeerima oma meediafailid ja -objektid eraldi, peale seda kui ümbertõstmisabiline on oma töö lõpetanud.

en: <b>Please note:</b> Private information of living individuals will only be given to family relatives and close friends. You will be asked to verify your relationship before you will receive any private data. Sometimes information of dead individuals may also be private. If this is the case, it is because there is not enough information known about the individual to determine whether they are alive or not and we probably do not have more information on this individual.<br><br>Before asking a question, please verify that you are inquiring about the correct individual by checking dates, places, and close relatives. If you are submitting changes to the genealogy data, please include the sources where you obtained the data.
et: <b>Pane tähele:</b> Elavate inimeste isiklikku infot näevad ainult sugulased ja lähedased sõbrad. Sinult küsitakse kinnitust oma suguluse kohta enne kui pääsed ligi isiklikule infole. Mõnel juhul on ka surnud inimeste informatsioon privaatne, seda seetõttu, et pole teada kas inimene on elus või surnud ja meil pole ilmselt selle inimese kohta piisavalt informatsiooni.<br><br>Enne küsimuse esitamist palun veenduda, et pärid õige inimese kohta, kontrollides järele kuupäevad, kohad ja lähisugulased. Kui sisestad genealoogilisi muudatusi tuleks märkida ka allikad kust antud informatsioon pärineb.

en: <default theme>
et: <vaiketeema>

en: <div class="largeError">Notice:</div><div class="error">By completing and submitting this form, you agree:<ul><li>to protect the privacy of living individuals listed on our site;</li><li>and in the text box below, to explain to whom you are related, or to provide us with information on someone who should be listed on our website.</li></ul></div>
et: <div class="largeError">Märkus:</div><div class="error">Peale selle välja täitmist ja salvestamist te nõustute järgnevaga:<ul><li>te kaitsete sellel leheküljel olevate elavate isikute privaatsust;</li><li>allpool paiknevas tekstilahtris selgitate, kellega siin sugupuus te seotud olete või annate meile infot isiku(te) kohta, kes siin lehel kirjas võiks olla.</li></ul></div>

en: A chart displaying relationships between two individuals.
et: Joonis, mis kuvab kahe isiku vahelist sugulust.

en: A chart of an individual’s ancestors and descendants, as a family book.
et: Isiku esivanemate ja järeltulijate joonis perekonnaraamatuna.

en: A chart of an individual’s ancestors, as a compact tree.
et: Isiku esivanemate joonis kompaktse puuna.

en: A chart of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
et: Isiku esivanemate joonis puukujulises vormingus.

en: A chart of an individual’s ancestors.
et: Isiku esivanemate joonis.

en: A chart of an individual’s descendants.
et: Isiku järeltulijate joonis.

en: A chart of individuals’ lifespans.
et: Isikute eluaja joonis.

en: A child may have more than one set of parents. The relationship between the child and the parents can be biological, legal, or based on local culture and tradition. If no pedigree is specified, then a biological relationship will be assumed.
et: Lapsel võivad olla rohkem kui ühed vanemad. Lapse ja vanemate vaheline sugulusside saab olla bioloogiline, legaalne või põhineda kohalikul kultuuril ja traditsioonil. Kui sugulussidet pole täpsustatud, siis eeldatakse, et see on bioloogiline.

en: A common error is to have multiple links to the same record, for example listing the same child more than once in a family record.
et: Levinud on viga, et samale kirjele on mitmeid viiteid, näiteks sama laps on kirjas rohkem kui ühes perekonnakirjes.

en: A database server can store many separate databases. You need to select an existing database (created by your server’s administrator) or create a new one (if your database user account has sufficient privileges).
et: Andmebaasiserver võib jooksutada mitmeid eraldiseisvaid andmebaase. Sa pead valima olemasoleva andmebaasi (loodud sinu serveri administraatori poolt) või tekitama uue (kui sinu andmebaasi kasutajakontol on piisavalt õigusi).

en: A fan chart of an individual’s ancestors.
et: Ringdiagramm isiku esivanemate kohta.

en: A file on the server
et: Fail serveris

en: A file on your computer
et: Faili eksportimine teie arvutisse

en: A greeting message and useful links for a user.
et: Tervitussõnum ja kasulikud viited kasutajale.

en: A greeting message for site visitors.
et: Tervitussõnum lehekülje külastajatele.

en: A list of changes that need to be reviewed by a moderator, and email notifications.
et: Nimekiri muudatustest, mis vajavad moderaatori kinnitust ja e-kirja teavitusi.

en: A list of frequently asked questions and answers.
et: Nimekiri korduma kippuvatest küsimustest.

en: A list of records that have been updated recently.
et: Kirjete nimekiri, mida on hiljuti uuendatud.

en: A list of tasks and activities that are linked to the family tree.
et: Nimekiri ülesannetest ja tegevustest, mis on ühendatud sugupuuga.

en: A list of the Hebrew death anniversaries that will occur in the near future.
et: Nimekiri Heebrea surma-aastapäevadest, mis saabuvad lähenevas tulevikus.

en: A list of the anniversaries that occur today.
et: Nimekiri tänastest tähtpäevadest.

en: A list of the anniversaries that will occur in the near future.
et: Nimekiri lähenevatest tähtpäevadest.

en: A list of the most popular given names.
et: NImekiri populaarsematest nimedest.

en: A list of the most popular surnames.
et: Nimekiri populaarsematest perekonnanimedest.

en: A list of the pages that have been viewed the most number of times.
et: Enim vaadatud lehtede nimekiri.

en: A list of users and visitors who are currently online.
et: Nimekiri kasutajatest, kes on hetkel võrgus.

en: A media object is a record in the family tree which contains information about a media file. This information may include a title, a copyright notice, a transcript, privacy restrictions, etc. The media file, such as the photo or video, can be stored locally (on this webserver) or remotely (on a different webserver).
et: Meediaobjekt on kirje sugupuus, mis sialdab informatsiooni meediafaili kohta. See info võib sisaldada pealkirja, autoriõiguse meelespead, teatist, privaatsuse piiranguid jne. Meediafail nagu näiteks foto või video saab olla hoiustatud lokaalselt (selles veebiserveris) või mõnes teises veebiserveris.

en: A new password has been created and emailed to %s. You can change this password after you sign in.
et: Uus parool on loodud ja saadetud aadressile: %s. Peale sisselogimist, saate oma parooli muuta.

en: A new password has been requested for your username.
et: Teie kasutaja on soovinud uut parooli.

en: A new user (%1$s) has requested an account (%2$s) and verified an email address (%3$s).
et: Uus kasutaja (%1$s) on soovinud luua kasutajat nimega (%2$s) ja kinnitanud e-maili aadressi (%3$s).

en: A new version of webtrees is available.
et: Uus webtrees versioon on saadaval.

en: A private area to record notes or keep a journal.
et: Privaatne koht märkmeteks või päeviku pidamiseks.

en: A prospective user has registered with webtrees at %s.
et: Tulevane kasutaja on registreerinud webtrees: %s.

en: A report of an individual’s ancestors, formatted as a tree.
et: Väljavõte isiku esivanematest, näidatuna puu vaates.

en: A report of an individual’s ancestors, in a narrative style.
et: Väljavõte isiku esivanematest jutustavas vormis.

en: A report of an individual’s descendants, in a narrative style.
et: Väljavõte isiku järeltulijatest jutustavas vormis.

en: A report of an individual’s details.
et: Väljavõte isiku detailidest.

en: A report of facts which are supported by a given source.
et: Väljavõte faktidest etteantud andmete põhjal.

en: A report of family members and their details.
et: Pereliikmete väljavõte koos andmetega.

en: A report of individuals who died in a given time or place.
et: Väljavõte isikutest, kes surid etteantud ajal või kohas.

en: A report of individuals who had a given occupation.
et: Väljavõte isikutest kellel oli antud amet.

en: A report of individuals who were born in a given time or place.
et: Väljavõte isikutest, kes sündisid etteantud ajal või kohas.

en: A report of individuals who were buried in a given place.
et: Väljavõte isikutest, kes on maetud etteantud kohas.

en: A report of individuals who were married in a given time or place.
et: Väljavõte isikutest, kes abiellusid etteantud ajal või kohas.

en: A report of recent and pending changes.
et: Väljavõte hiljutistest või ootel olevatest muudatustest.

en: A report of the families that are closely related to an individual.
et: Väljavõte perekondadest, kes on lähedases suguluses valitud isikuga.

en: A report of the individuals that are closely related to an individual.
et: Väljavõte isikutest, kes on lähedases suguluses teise isikuga.

en: A report of the information provided by a source.
et: Raport allika poolt antud informatsioonist.

en: A report of the information that is missing for an individual and their relatives.
et: Väljavõte infost, mis on puudulik ühe isiku või tema sugulaste osas.

en: A report of vital records for a given date or place.
et: Väljavõte erinevatest kirjetest etteantud ajal või kohas.

en: A role is a set of access rights, which give permission to view data, change preferences, etc. Access rights are assigned to roles, and roles are granted to users. Each family tree can assign different access to each role, and users can have a different role in each family tree.
et: Roll on juurdepääsuõiguste kogum, mis annab võimaluse vaadata andmeid, muuta eelistusi jne. Juurdepääsuõigused on määratud erinevatele rollidele ja rollid on määratud kasutajatele. Igas sugupuus saab määrata erinevad juurdepääsuõigused erinevatele rollidele ja kasutajad saavad omada erinevat rolli igas sugupuus.

en: A sidebar showing an alphabetic list of all the families in the family tree.
et: Külgriba, mis näitab tähestikulist nimekirja kõigist perekondadest sugupuus.

en: A sidebar showing an alphabetic list of all the individuals in the family tree.
et: Külgriba, mis näitab tähestikulist nimekirja kõigist isikutest sugupuus.

en: A sidebar showing an individual’s close families and relatives.
et: Külgriba, mis näitab isiku lähiperesid ja -sugulasi.

en: A sidebar showing non-genealogy information about an individual.
et: Külgriba, mis näitab mittegenealoogilist infot isiku kohta.

en: A sidebar showing the descendants of an individual.
et: Külgriba, mis näitab isiku järeltulijaid.

en: A tab showing the close relatives of an individual.
et: Vaheleht, mis näitab isiku lähisugulasi.

en: A tab showing the facts and events of an individual.
et: Vaheleht, mis näitab isiku kohta käivaid fakte ja sündmusi.

en: A tab showing the media objects linked to an individual.
et: Vaheleht, mis näitab isikuga seotud meediaobjekte.

en: A tab showing the notes attached to an individual.
et: Vaheleht, mis näitab isikuga seotud märkmeid.

en: A tab showing the sources linked to an individual.
et: Vaheleht, mis näitab isikuga seotud allikaid.

en: A timeline displaying individual events.
et: Ajajoon, mis kuvab üksikuid sündmuseid.

en: A user will not be able to sign in until both “email verified” and “approved by administrator” are selected.
et: Kasutaja ei saa enne sisse logida, kuni mõlemad punktid: "e-mail kinnitatud" ja "kinnitatud administraatori poolt" on valitud.

en: A watermark is text that is added to an image, to discourage others from copying it without permission.
et: Vesimärk on tekst, mis lisatakse pildile vältimaks, et keegi teine seda pilti ilma loata kopeerida ei saaks.

en: ALPHABET_lower=abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
et: ALPHABET_lower=abcdefghijklmnopqrsšzžtuvwõäöüxy

en: ALPHABET_upper=ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
et: ALPHABET_upper=ABCDEFGHIJKLMNOPQRSŠZŽTUVWÕÄÖÜXY

en: API key
et: API võti

en: Aba, Nigeria
et: Aba, Nigeeria

en: Abbreviate place names
et: Lühenda kohanimed

en: Abbreviation
et: Lühend

[ctx: Abbreviation for December]
en: Dec
et: Dets

[ctx: Abbreviation for February]
en: Feb
et: Veebr

[ctx: Abbreviation for January]
en: Jan
et: Jaan

[ctx: Abbreviation for July]
en: Jul
et: Juuli

[ctx: Abbreviation for June]
en: Jun
et: Juuni

[ctx: Abbreviation for March]
en: Mar
et: Märts

[ctx: Abbreviation for May]
en: May
et: mai

[ctx: Abbreviation for October]
en: Oct
et: Okt

[ctx: Abbreviation for September]
en: Sep
et: Sept

en: Accept
et: Nõustu

en: Accept all changes
et: Kinnita kõik muudatused

en: Access level
et: Ligipääsu tase

en: Access to family trees
et: Juurdepääs sugupuudele

en: Account approval and email verification
et: Kasutaja kinnitamine ja e-maili kinnitus

en: Add
et: Lisa

en: Add %s to the clippings cart
et: Lisa %s väljalõigete lehele

en: Add a blank row
et: Lisa tühi rida

en: Add a brother or sister
et: Lisa vend või õde

en: Add a child
et: Lisa laps

en: Add a child to create a one-parent family
et: Lisa laps, et luua ühe vanemaga perekond

en: Add a child to this family
et: Lisa sellesse perekonda laps

en: Add a fact
et: Lisa fakt

en: Add a father
et: Lisa isa

en: Add a favorite
et: Lisa lemmik

en: Add a geographic location
et: Lisa geograafiline asukoht

en: Add a husband
et: Lisa mees

en: Add a husband to this family
et: Lisa sellesse perekonda mees

en: Add a husband using an existing individual
et: Lisa mees olemasolevate isikute hulgast

en: Add a journal entry
et: Lisa kanne päevikusse

en: Add a media object
et: Lisa meediaobjekt

en: Add a mother
et: Lisa ema

en: Add a name
et: Lisa nimi

en: Add a news article
et: Lisa uudis

en: Add a note
et: Lisa märkus

en: Add a restriction
et: Lisa piirang

en: Add a scrollbar when block contents grow
et: Lisa kerimisriba kui bloki sisu kasvab

en: Add a shared note
et: Lisa jagatud märkus

en: Add a son or daughter
et: Lisa poeg või tütar

en: Add a source citation
et: Lisa allika viide

en: Add a spouse
et: Lisa abikaasa

en: Add a story
et: Lisa jutustus

en: Add a user
et: Lisa kasutaja

en: Add a wife
et: Lisa naine

en: Add a wife to this family
et: Lisa sellesse perekonda naine

en: Add a wife using an existing individual
et: Lisa naine olemasolevat isikut kasutades

en: Add an FAQ
et: Lisa KKK

en: Add an associate
et: Lisa partner

en: Add another individual to the chart
et: Lisa graafikule mõni muu isik

en: Add from clipboard
et: Lisa lõikelaualt

en: Add individuals
et: Lisa isikuid

en: Add links
et: Lisa viiteid

en: Add marriage details
et: Lisa abielu detaile

en: Add missing death records
et: Lisa puuduvaid surmakirjeid

en: Add missing married names
et: Lisa puuduvaid abielunimesid

en: Add more fields
et: Lisa veel välju

en: Add narrative stories to individuals in the family tree.
et: Lisa jutustavaid lugusid sugupuusse kuuluvatele isikutele.

en: Add spaces where long lines were wrapped
et: Lisa tühikud, kus pikad read olid mähitud

en: Add the GEDCOM media path to filenames
et: Lisa GEDCOM-i meedia asukoht failinimedele

en: Add to TITLE header tag
et: Lisa päises asuvasse TITLE tag-i

en: Add to favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Add to the clippings cart
et: Lisa väljalõigete korvi

en: Add unique identifiers
et: Lisa unikaalsed identifikaatorid

en: Add unlinked records
et: Lisa sidumata kirjeid

en: Add watermarks to thumbnails
et: Lisa pisipiltidele vesimärgid

en: Add your own text and graphics.
et: Lisa enda tekst ja graafika.

en: Add/edit a journal/news entry
et: Lisa/muuda päeviku/uudiste sissekannet

en: Address
et: Aadress

en: Address line 1
et: Aadressirida 1

en: Address line 2
et: Aadressirida 2

en: Adelaide, Australia
et: Adelaide, Austraalia

en: Administrator
et: Administraator

en: Administrator account
et: Administraatori konto

en: Administrator comments on user
et: Administraatori kommentaar kasutaja kohta

en: Administrators
et: Administraatorid

en: Adopted by both parents
et: Adopteeritud mõlema vanema poolt

en: Adopted by father
et: Adopteeritud isa poolt

en: Adopted by mother
et: Adopteeritud ema poolt

en: Adoption
et: Adopteerimine

en: Adoption of a brother
et: Venna adopteerimine

en: Adoption of a child
et: Lapse adopteerimine

en: Adoption of a daughter
et: Tütre adopteerimine

en: Adoption of a grandchild
et: Lapselapse adopteerimine

en: Adoption of a granddaughter
et: Lapselapse adopteerimine

en: Adoption of a grandson
et: Lapselapse adopteerimine

en: Adoption of a half-brother
et: Poolvenna adopteerimine

en: Adoption of a half-sibling
et: Poolõe adopteerimine

en: Adoption of a half-sister
et: Poolõe adopteerimine

en: Adoption of a sibling
et: Õe/venna adopteerimine

en: Adoption of a sister
et: Õe adopteerimine

en: Adoption of a son
et: Poja adopteerimine

en: Adult christening
et: Täiskasvanu ristimine

en: Advanced fact preferences
et: Täpsemad faktieelistused

en: Advanced name facts
et: Täpsemad nimede faktid

en: Advanced place name facts
et: Täpsemad kohanimede faktid

en: Advanced search
et: Täpsem otsing

en: Afghanistan
et: Afganistan

en: Africa
et: Aafrika

en: After creating the family tree, you will be able to import data from a GEDCOM file.
et: Peale sugupuu loomist saate importida andmeid GEDCOM failist.

en: After you have signed in, select the “My account” link under the “My pages” menu and fill in the password fields to change your password.
et: Peale sisselogimist valige "Minu kasutaja" viide "Minu lehekülg" menüüst ja täitke parooli väljad, et muuta oma parooli.

en: Age
et: Vanus

en: Age at birth of child
et: Vanus lapse sündimisel

en: Age at which to assume an individual is dead
et: Vanus, mille korral eeldatakse, et isik on surnud

en: Age between husband and wife
et: Vanusevahe abielumehel ja abielunaisel

en: Age between siblings
et: Vanusevahe õdedel-vendadel

en: Age between wife and husband
et: Vanusevahe abielunaisel ja abielumehel

en: Age difference
et: Vanusevahe

en: Age in year of first marriage
et: Vanus esimest korda abielludes

en: Age in year of marriage
et: Vanus abielludes

en: Age of parents next to child’s birthdate
et: Vanemate vanus lapse sünnikuupäeva kõrval

en: Age related to birth year
et: Vanus seoses sünniaastaga

en: Age related to death year
et: Vanus seoses surmaaastaga

en: Agency
et: Agentuur

en: Aland Islands
et: Ålandi saared (Ahvenamaa)

en: Albania
et: Albaania

en: Albuquerque, New Mexico, United States
et: Albuquerque, Uus Mexico, Ühendriigid

en: Algeria
et: Alžeeria

en: Alive
et: Elus

en: All
et: Kõik

en: All changes in PhpGedView must be accepted
et: Kõik muudatused PhpGedView-is peavad olema kinnitatud

en: All existing PhpGedView users must have distinct email addresses
et: Kõigil olemasolevatel PhpGedView-i kasutajatel peab olema erinev e-maili aadress

en: All facts and events
et: Kõik faktid ja sündmused

en: All family facts
et: Kõik perekonnafaktid

en: All fields must be completed.
et: Kõik väljad peavad olema täidetud.

en: All files have read and write permission.
et: Kõikidel failidel on lugemis- ja kirjutamisõigused.

en: All individual facts
et: Kõik individuaalfaktid

en: All individuals
et: Kõik inimesed

en: All records
et: Kõik kirjed

en: All repository facts
et: Kõik hoidlate faktid

en: All source facts
et: Kõik allikate faktid

en: Allow other modules to edit text using a “WYSIWYG” editor, instead of using HTML codes.
et: Luba teistel moodulitel teksti muuta kasutades "WYSIWYG" redaktorit, mitte HTML koode.

en: Allow users to see raw GEDCOM records
et: Luba kasutajatel näha GEDCOM kirjeid toorandmetena

en: Allow users to select their own theme
et: Luba kasutajatel enda teema valida

en: Allow visitors to request a new user account
et: Luba külastajatel uut kasutajat taodelda

en: Also known as
et: Tuntud ka kui

en: American Samoa
et: Ameerika Samoa

en: An FAQ can be displayed on just one of the family trees, or on all the family trees.
et: KKK-si saab kuvada ainult ühes sugupuus või kõigis sugupuudes.

en: An administrator must approve the new user account and select an access level before the user can sign in.
et: Administraator peab kinnitama uue kasutaja ja valima ligipääsutaseme, enne seda kasutaja sisse logida ei saa.

en: An alternative to the “media” tab, and an enhanced image viewer.
et: Alternatiiv "meedia" vahelehe jaoks ja täiustatud pildivaatur.

en: An alternative way to display charts.
et: Alternatiivne võimalus jooniste kuvamiseks.

en: An alternative way to enter census transcripts and link them to individuals.
et: Alternatiivne võimalus rahvaloenduse ärakirjade lisamiseks ja nende viitamiseks isikutele.

en: An alternative way to select a new theme.
et: Alternatiivne võimalus uue teema valimiseks.

en: An alternative way to sign in and sign out.
et: Alternatiivne võimalus, kuidas sisse ja välja logida.

en: An associate is another individual who was involved with this fact or event, such as a witness or a priest.
et: Partner on teine isik, kes oli seotud selle fakti või sündmusega, näiteks tunnistaja või preester.

en: An associate is another individual who was involved with this individual, such as a friend or an employer.
et: Partner on teine isik, kes oli seotud selle isikuga, näiteks sõber või tööandja.

en: An edit menu for individuals, families, sources, etc.
et: Redigeerimismenüü isikutele, perekondadele, allikatele jne.

en: An error occurred when unzipping the file.
et: Faili lahtipakkimisel tekkis viga.

en: An hourglass chart of an individual’s ancestors and descendants.
et: Liivakella joonis isiku esivanematest ja järeltulijatest.

en: An interactive tree, showing all the ancestors and descendants of an individual.
et: Interaktiivne puu, näitab isiku kõiki esivanemaid ja järeltulijaid.

en: An unexpected database error occurred.
et: Juhtus ootamatu andmebaasi viga.

en: Ancestors
et: Esivanemad

en: Ancestors interest
et: Esivanemate huvid

en: Ancestors of
et: Esivanemad isikule

en: Ancestors of %s
et: Esivanemad isikule %s

en: Ancestral file number
et: Sugupuu faili number

en: Anchorage, Alaska, United States
et: Anchorage, Alaska, Ühendriigid

en: Angola
et: Angoola

en: Anguilla
et: Anguila

en: Anniversary
et: Aastapäev

en: Anniversary calendar
et: Tähtpäevade kalender

en: Annulment
et: Tühistamine

en: Answer
et: Vastus

en: Antarctica
et: Antarktis

en: Antigua and Barbuda
et: Antigua ja Barbuda

en: Anyone with a user account can access this website.
et: Sellele veebilehele pääseb ligi igaüks, kellel on kasutajakonto.

en: Apply automatic corrections to your genealogy data.
et: Rakenda oma sugupuu andmetele automaatne parandus.

en: Apply privacy settings
et: Rakenda privaatsusseaded

en: Apply these preferences to all family trees
et: Rakenda need eelistused kõikidele sugupuudele

en: Apply these preferences to new family trees
et: Rakenda need eelistused uutele sugupuudele

en: Approval of account at %s
et: Kasutaja kinnitamine %s

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Approved by administrator
et: Kinnitatud administraatori poolt

en: Aqua Marine
et: Akvamariin

en: Are you sure you want to delete this fact?
et: Kas soovid kindlasti selle GEDCOM fakti kustutada?

en: Are you sure you want to delete this message? It cannot be retrieved later.
et: Kas soovid kindlasti valitud sõnumid kustutada? Kustutatud sõnumit ei saa taastada.

en: Are you sure you want to delete “%s”?
et: Olete kindel, et soovite kustutada “%s”?

en: Are you sure you want to reject all the changes to this family tree?
et: Olete kindel, et tahate tühistada kõik sellele sugupuule tehtud muudatused?

en: Are you sure you want to remove links to this media object?
et: Olete kindel, et soovide eemaldada viited sellele meediaobjektile?

en: Are you sure you want to remove this item from your list of favorites?
et: Kas soovid kindlasti selle lemmiku nimekirjast eemaldada?

en: Argentina
et: Argentiina

en: Armenia
et: Armeenia

en: As well as using the toolbar to apply HTML formatting, you can insert database fields which are updated automatically. These special fields are marked with <b>#</b> characters. For example <b>#totalFamilies#</b> will be replaced with the actual number of families in the database. Advanced users may wish to apply CSS classes to their text, so that the formatting matches the currently selected theme.
et: Peale selle, et kasutada seda tööriistariba rakendamaks HTML vormingut, saab siia sisestada ka andmebaasi välju, mida uuendatakse automaatselt. Need eritähistusega väljad on tähistatud <b>#</b> sümbolitega. Näiteks <b>#totalFamilies#</b> asendatakse tegeliku perekondade arvuga andmebaasis. Edasijõudnud kasutajad võivad soovida rakendada ka CSS-i klasse enda tekstile, nii et vorming vastab hetkel valitud teemale.

en: Ash
et: Tuhk

en: Asia
et: Aasia

en: Associate
et: Seotud isik

en: Associate events with this source
et: Seosta sündmusi selle allikaga

en: Associates
et: Partnerid

en: Asuncion, Paraguay
et: Asuncion, Paraguai

en: At sea
et: Merel

en: Atlanta, Georgia, United States
et: Atlanta, Georgia, Ühendriigid

en: Attendant
et: Hoolitseja/Eestkostja

en: Attending
et: Esindaja

en: Audio
et: Heli

en: Australia
et: Austraalia

en: Author
et: Autor

en: Author of last change
et: Viimase muudatuse autor

en: Automatically accept changes made by this user
et: Automaatselt kinnita selle kasutaja poolt tehtud muudatused

en: Automatically expand notes
et: Laienda märkmed automaatselt

en: Automatically expand sources
et: Laienda allikad automaatselt

en: Available blocks
et: Olemasolevad blokid

en: Average age
et: Keskmine vanus

en: Average age at death
et: Keskmine vanus surres

en: Average age in century of marriage
et: Abiellunute keskmine vanus sajandi lõikes

en: Average age related to death century
et: Keskmine vanus suremise järgi sajandi lõikes

en: Average number of children per family
et: Keskmine laste arv perekonnas

en: Avoid spaces and punctuation. A family name might be a good choice.
et: Väldi tühikuid ja kirjavahemärke. Perekonnanimi võib olla hea valik.

en: Azerbaijan
et: Aserbaidžaan

en: Azores
et: Assoorid

en: Bahamas
et: Bahama saared

en: Bahrain
et: Bahrein

en: Baptism
et: Ristimine

en: Baptism of a brother
et: Venna ristimine

en: Baptism of a child
et: Lapse ristimine

en: Baptism of a daughter
et: Tütre ristimine

en: Baptism of a grandchild
et: Lapselapse ristimine

en: Baptism of a granddaughter
et: Lapselapse (tütar) ristimine

en: Baptism of a grandson
et: Lapselapse (poeg) ristimine

en: Baptism of a half-brother
et: Poolvenna ristimine

en: Baptism of a half-sibling
et: Poolõe/-venna ristimine

en: Baptism of a half-sister
et: Poolõe ristimine

en: Baptism of a sibling
et: Õe/venna ristimine

en: Baptism of a sister
et: Õe ristimine

en: Baptism of a son
et: Poja ristimine

en: Batch update
et: Uuenduspartii

en: Baton Rouge, Louisiana, United States
et: Baton Rouge, Louisiana, Ühendriigid

en: Bearing
et: Suund

en: Begins with
et: Algab

en: Belarus
et: Valgevene

en: Belgian Chocolate
et: Belgia šokolaad

en: Belgium
et: Belgia

en: Bern, Switzerland
et: Bern, Šveits

en: Best man
et: Isamees

en: Bibliography
et: Bibliograafia

en: Billings, Montana, United States
et: Billings, Montana, Ühendriigid

en: Binary data object
et: Binaarne andmeobjekt

en: Bing Maps™
et: Bing Kaardid™

en: Birmingham, Alabama, United States
et: Birmingham, Alabama, Ühendriigid

en: Birth
et: Sünd

en: Birth by country
et: Sünnid riikide kaupa

en: Birth date range end
et: Sünnid kuupäevani

en: Birth date range start
et: Sünnid alates kuupäevast

en: Birth of a brother
et: Venna sünd

en: Birth of a child
et: Lapse sünd

en: Birth of a daughter
et: Tütre sünd

en: Birth of a grandchild
et: Lapselapse sünd

en: Birth of a granddaughter
et: Lapselapse sünd

en: Birth of a grandson
et: Lapselapse sünd

en: Birth of a half-brother
et: Poolvenna sünd

en: Birth of a half-sibling
et: Poolõe / -venna sünd

en: Birth of a half-sister
et: Poolõe sünd

en: Birth of a sibling
et: Õe / venna sünd

en: Birth of a sister
et: Õe sünd

en: Birth of a son
et: Poja sünd

en: Birth places
et: Sünnipaigad

en: Birthplace contains
et: Sünnikoht sisaldab

en: Births
et: Sünnid

en: Births by century
et: Sünnid sajandi lõikes

en: Bismarck, North Dakota, United States
et: Bismarck, Põhja Dakota, Ühendriigid

en: Blessing
et: Õnnistamine

en: Block
et: Plokk

en: Blocks
et: Plokid

en: Blue Lagoon
et: Sinine laguun

en: Blue Marine
et: Sinine meri

en: Body
et: Sisu

en: Bogota, Colombia
et: Bogota, Kolumbia

en: Boise, Idaho, United States
et: Boise, Idaho, Ühendriigid

en: Bolivia
et: Boliivia

en: Book
et: Raamat

en: Booklet
et: Brošüür

en: Born in the covenant
et: Sündinud covenant-is

en: Bosnia and Herzegovina
et: Bosnia ja Hertsegoviina

en: Boston, Massachusetts, United States
et: Boston, Massachusetts, Ühendriigid

en: Both alive
et: Mõlemad elus

en: Both dead
et: Mõlemad surnud

en: Botswana
et: Botsuana

en: Bountiful, Utah, United States
et: Bountiful, Utah, Ühendriigid

en: Branches
et: Harud

en: Branches of the %s family
et: %s pere harud

en: Brazil
et: Brasiilia

en: Bridesmaid
et: Pruutneitsi

en: Brigham City, Utah, United States
et: Brigham City, Utah, Ühendriigid

en: Brisbane, Australia
et: Brisbane, Austraalia

en: Brit milah of a brother
et: Venna brit milah

en: Brit milah of a grandson
et: Lapselapse brit milah

en: Brit milah of a half-brother
et: Poolvenna brit milah

en: Brit milah of a son
et: Poja brit milah

en: British Indian Ocean Territory
et: Briti India ookeani ala

en: British Virgin Islands
et: Briti Neitsisaared

en: Brother
et: Vend

en: Buenos Aires, Argentina
et: Buenos Aires, Argentiina

en: Bulgaria
et: Bulgaaria

en: Burial
et: Matus

en: Burial of a brother
et: Venna matus

en: Burial of a child
et: Lapse matus

en: Burial of a daughter
et: Tütre matus

en: Burial of a father
et: Isa matus

en: Burial of a grandchild
et: Lapselapse matus

en: Burial of a granddaughter
et: Lapselapse matus

en: Burial of a grandfather
et: Vanaisa matus

en: Burial of a grandmother
et: Vanaema matus

en: Burial of a grandparent
et: Vanavanema matus

en: Burial of a grandson
et: Lapselapse matus

en: Burial of a half-brother
et: Poolvenna matus

en: Burial of a half-sibling
et: Poolõe/-venna matus

en: Burial of a half-sister
et: Poolõe matus

en: Burial of a husband
et: Mehe matus

en: Burial of a maternal grandfather
et: Emapoolse vanaema matus

en: Burial of a maternal grandmother
et: Emapoolse vanaema matus

en: Burial of a maternal grandparent
et: Emapoolse vanavanema matus

en: Burial of a mother
et: Ema matus

en: Burial of a parent
et: Vanema matus

en: Burial of a paternal grandfather
et: Isapoolse vanaisa matus

en: Burial of a paternal grandmother
et: Isapoolse vanaema matus

en: Burial of a paternal grandparent
et: Isapoolse vanavanema matus

en: Burial of a sibling
et: Õe/venna matus

en: Burial of a sister
et: Õe matus

en: Burial of a son
et: Poja matus

en: Burial of a spouse
et: Abikaasa matus

en: Burial of a wife
et: Naise matus

en: Burial place contains
et: Matmiskoht sisaldab

en: Buyer
et: Ostja

en: By default, SMTP works on port 25.
et: Vaikimisi töötab SMTP pordis 25.

en: By default, the list shows only those places which can be found in your family trees. You may have details for other places, such as those imported in bulk from an external file. Selecting this option will show all places, including ones that are not currently used.
et: Vaikimisi näidatakse nimekirjas ainult neid kohti, mida on võimalik leida teie sugupuudest. Teil võib olla detaile ka teiste kohtade jaoks, näiteks välisest failist imporditud kohad. Selle valiku valimine näitab teile kõiki kohti, ehk ka neid, mis pole hetkel kasutusel.

en: By default, your server allows scripts to run for %s second. | By default, your server allows scripts to run for %s seconds.
et[0]: Vaikimisi lubab teie server skriptidel töötada %s sekundi.
et[1]: Vaikimisi lubab teie server skriptidel töötada %s sekundit.

en: By default, your server allows scripts to use %s of memory.
et: Vaikimisi lubab teie server skriptidel kasutada %s mälu.

[ctx: CENTURY]
en: 10th
et: 10.

[ctx: CENTURY]
en: 11th
et: 11.

[ctx: CENTURY]
en: 12th
et: 12.

[ctx: CENTURY]
en: 13th
et: 13.

[ctx: CENTURY]
en: 14th
et: 14.

[ctx: CENTURY]
en: 15th
et: 15.

[ctx: CENTURY]
en: 16th
et: 16.

[ctx: CENTURY]
en: 17th
et: 17.

[ctx: CENTURY]
en: 18th
et: 18.

[ctx: CENTURY]
en: 19th
et: 19.

[ctx: CENTURY]
en: 1st
et: 1.

[ctx: CENTURY]
en: 20th
et: 20.

[ctx: CENTURY]
en: 21st
et: 21.

[ctx: CENTURY]
en: 2nd
et: 2.

[ctx: CENTURY]
en: 3rd
et: 3.

[ctx: CENTURY]
en: 4th
et: 4.

[ctx: CENTURY]
en: 5th
et: 5.

[ctx: CENTURY]
en: 6th
et: 6.

[ctx: CENTURY]
en: 7th
et: 7.

[ctx: CENTURY]
en: 8th
et: 8.

[ctx: CENTURY]
en: 9th
et: 9.

en: Calculating…
et: Arvutan…

en: Calendar
et: Kalender

en: Calendar conversion
et: Kalendri konverteerimine

en: Calgary, Alberta, Canada
et: Calgary, Alberata, Kanada

en: Call number
et: Helistamise number

en: Cambodia
et: Kambodža

en: Cameroon
et: Kamerun

en: Campinas, Brazil
et: Campinas, Brasiilia

en: Canada
et: Kanada

en: Caracas, Venezuela
et: Caracas, Venetsueela

en: Card
et: Kaart

en: Cardston, Alberta, Canada
et: Cardston, Alberta, Kanada

en: Case insensitive
et: Tõstutundetu

en: Caste
et: Seisus

en: Categories
et: Kategooriad

en: Cause
et: Põhjus

en: Cause of death
et: Surma põhjus

en: Caution! This may take a long time. Be patient.
et: Hoiatus! See võib võtta kaua aega. Olge kannatlik.

en: Caution: old modules may not work, or they may prevent webtrees from working.
et: Hoiatus: vanad moodulid ei pruugi töötada ja võivad takistada webtreesil korralikult töötamast.

en: Caution: old themes may not work, or they may prevent webtrees from working.
et: Hoiatus: vanad teemad ei pruugi töötada ja võivad takistada webtreesil korralikult töötamast.

en: Cayman Islands
et: Kaimanisaared

en: Cebu City, Philippines
et: Cebu City, Filipiinid

en: Cemeteries
et: Kalmistud

en: Cemetery
et: Kalmistu

en: Census
et: Rahvaloendus

en: Census assistant
et: Rahvaloenduse assistent

en: Census date
et: Rahvaloenduse kuupäev

en: Census place
et: Rahvaloenduse koht

en: Census transcript
et: Rahvaloenduse ümberkirjutus

en: Central African Republic
et: Kesk-Aafrika Vabariik

en: Certificate
et: Tunnistus

en: Chad
et: Tšaad

en: Change
et: Muuda

en: Change family members
et: Muuda perekonna liikmeid

en: Change flag
et: Vaheta lipp

en: Change the blocks on this user’s “My page”
et: Muuda plokke selle kasutaja "Minu leht" menüüs

en: Change the “Home page” blocks
et: Muuda "Avaleht" plokke

en: Change the “My page” blocks
et: Muuda "Minu leht" plokke

en: Changed on %1$s
et: Muudetud %1$s

en: Changed on %1$s by %2$s
et: Muudetud %1$s, kasutaja %2$s poolt

en: Changes
et: Muudatused

en: Changes in the last %s day | Changes in the last %s days
et[0]: Viimase %s päeva muudatused
et[1]: Viimase %s päeva muudatused

en: Changes log
et: Muudatuste logi

en: Character set
et: Märgistik

en: Chart
et: Joonis

en: Chart preferences
et: Joonise eelistused

en: Chart type
et: Joonise tüüp

en: Charts
et: Joonised

en: Check file permissions…
et: Kontrollige faili õigusi…

en: Check for custom modules…
et: Otsi kohandatud mooduleid…

en: Check for custom themes…
et: Otsi kohandatud teemasid…

en: Check for errors
et: Kontrolli, kas on vigasid

en: Check for pending changes…
et: Kontrolli, kas on otsust ootavaid muudatusi…

en: Check the access rights on this folder.
et: Kontrollige juurdepääsuõigusi sellel kaustal.

en: Check the settings and try again.
et: Kontrollige seadistusi ja proovige uuesti.

en: Checking server capacity
et: Kontrollin serveri võimsust

en: Checking server configuration
et: Kontrollin serveri konfiguratsiooni

en: Chicago, Illinois, United States
et: Chicago, Illinois, Ühendriigid

en: Child
et: Laps

en: Child of
et: Laps

en: Child of %s
et: %s laps

en: Children
et: Lapsed

en: Children in family
et: Lapsi perekonnas

en: Children of
et: Lapsed

en: Children take a patronym instead of a surname.
et: Lapsed võtavad isanime perekonnanime asemel.

en: Children take one surname from the father and one surname from the mother.
et: Lapsed võtavad ühe perekonnanime isalt ja ühe perekonnanime emalt.

en: Children take one surname from the mother and one surname from the father.
et: Lapsed võtavad ühe perekonnanime emalt ja ühe perekonnanime isalt.

en: Children take their father’s surname.
et: Lapsed võtavad isa perekonnanime.

en: Children take their mother’s surname.
et: Lapsed võtavad ema perekonnanime.

en: Chile
et: Tšiili

en: China
et: Hiina

en: Choose a report to run
et: Vali väljavõte, mida käivitada

en: Choose relatives
et: Vali sugulasi

en: Choose the thumbnail image that you want to upload. Although thumbnails can be generated automatically for images, you may wish to generate your own thumbnail, especially for other media types. For example, you can provide a still image from a video, or a photograph of the individual who made an audio recording.
et: Valige pisipilt, mida soovite üles laadida. Kuigi pisipilte saab genereerida automaatselt, võib teil olla vajadus neid ise luua, eriti veel teistsuguste meediatüüpide puhul. Näiteks saate videode puhul esile tuua paigalseisva pildi või foto isikust, kes tegi audiosalvestuse.

en: Choose user defined welcome text typed below
et: Vali allpool olev kasutaja defineeritud tervitustekst

en: Choose:
et: Vali:

en: Christening
et: Ristimine

en: Christening of a brother
et: Venna ristimine

en: Christening of a child
et: Lapse ristimine

en: Christening of a daughter
et: Tütre ristimine

en: Christening of a grandchild
et: Lapselapse ristimine

en: Christening of a granddaughter
et: Lapselapse ristimine

en: Christening of a grandson
et: Lapselapse ristimine

en: Christening of a half-brother
et: Poolvenna ristimine

en: Christening of a half-sibling
et: Poolõe/-venna ristimine

en: Christening of a half-sister
et: Poolõe ristimine

en: Christening of a sibling
et: Õe/venna ristimine

en: Christening of a sister
et: Õe ristimine

en: Christening of a son
et: Poja ristimine

en: Christmas Island
et: Jõulusaar

en: Circumciser
et: Ümberlõikaja

en: Citation details
et: Tsitaadi detailid

en: Citizenship
et: Kodakondsus

en: City
et: Linn

en: Ciudad Juarez, Mexico
et: Ciudad Juarez, Mehhiko

en: Civil marriage
et: Ilmalik abielu

en: Civil registrar
et: Riigi registripidaja

en: Clean up data folder
et: Puhasta andmekausta

en: Cleared but not yet completed
et: Puhastatud, aga veel mitte lõpetatud

en: Clippings cart
et: Väljalõiked

en: Coat of arms
et: Vapp

en: Cochabamba, Bolivia
et: Cochabamba, Boliivia

en: Coffee and Cream
et: Kohv ja kreem

en: Cold Day
et: Külm päev

en: Colombia
et: Kolumbia

en: Colonia Juarez, Mexico
et: Colonia Juarez, Mehhiko

en: Columbia River, Washington, United States
et: Columbia River, Washington, Ühendriigid

en: Columbia, South Carolina, United States
et: Columbia, Lõuna Carolina, Ühendriigid

en: Columbus, Ohio, United States
et: Columbus, Ohio, Ühendriigid

en: Columns per page
et: Veergude arv lehel

en: Comment
et: Märkus

en: Comments
et: Märkused

en: Common law marriage
et: Ametlik abielu

en: Communicate directly with other users, using private messages.
et: Võta otse ühendust kasutajatega kasutades privaatsõnumeid.

en: Compact tree
et: Kompaktne puu

en: Compact tree of %s
et: Kompaktne vaade isikule %s

en: Completed before 1970; date not available
et: Lõpetatud enne 1970. a; kuupäev pole saadaval

en: Completed; date unknown
et: Lõpetatud; kuupäev teadmata

en: Compress the GEDCOM file
et: Pakkige GEDCOM fail kokku

en: Concatenation
et: Konkatenatsioon

en: Confirm password
et: Kinnita parool

en: Confirmation
et: Leer

en: Connection to database server
et: Ühendus andmebaasiserverisse

en: Contact information
et: Kontaktandmed

en: Contact method
et: Kontakteerumisviis

en: Contains
et: Sisaldab

en: Content
et: Sisu

en: Continued
et: Jätkub

en: Control panel
et: Kontrollpaneel

en: Convert from UTF-8 to ISO-8859-1
et: Konverteeritud UTF-8-st ISO-8859-1 vormingusse

en: Cook Islands
et: Cooki saared

en: Cookies
et: Küpsised

en: Copenhagen, Denmark
et: Kopenhaagen, Taani

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy all the records from %1$s into %2$s.
et: Kopeerige kõik kirjed siit: %1$s siia: %2$s.

en: Copy files…
et: Kopeeri failid…

en: Copy these files to the folder %s, replacing any that have the same name.
et: Kopeeri need failid kausta %s, asendades kõik, millel on sama nimi.

en: Copyright
et: Autoriõigus

en: Cordoba, Argentina
et: Córdoba, Argentiina

en: Corporation
et: Firma

en: Correct NAME records of the form “John/DOE/” or “John /DOE”, as produced by older genealogy programs.
et: Paranda NAME kirjed kujul “John/DOE/” või “John /DOE” nagu loodud vanemate genealoogiatarkvarade poolt.

en: Cote d’Ivoire
et: Elevandiluurannik

en: Could not verify the information you entered. Please try again or contact the site administrator for more information.
et: Sisestatud info kontrollimine ebaõnnestus. Palun proovi uuesti või võta ühendust administraatoriga täiendava info saamiseks.

en: Count
et: Kogus

en: Countries
et: Riigid

en: Country
et: Riik

en: Counts
et: Arv

en: County
et: Maakond

en: Create
et: Loo

en: Create a family tree
et: Loo uus sugupuu

en: Create a media object
et: Loo uus meediaobjekt

en: Create a repository
et: Loo hoidla

en: Create a shared note
et: Loo uus jagatud märkus

en: Create a shared note using the census assistant
et: Loo uus jagatud märkus kasutades assistenti

en: Create a source
et: Loo uus allikas

en: Create a website access rule
et: Loo veebilehe juurdepääsureegel

en: Create an individual
et: Loo uus isik

en: Create your own chart
et: Looge enda diagramm

en: Create, update, and delete a family tree for every GEDCOM file in the data folder.
et: Loo, uuenda ja kustuta sugupuu iga GEDCOM faili kohta andmete kaustas.

en: Cremation
et: Tuhastamine

en: Cremation of a brother
et: Venna tuhastamine

en: Cremation of a child
et: Lapse tuhastamine

en: Cremation of a daughter
et: Tütre tuhastamine

en: Cremation of a father
et: Isa tuhastamine

en: Cremation of a grand-parent
et: Vanavanema tuhastamine

en: Cremation of a grandchild
et: Lapselapse tuhastamine

en: Cremation of a granddaughter
et: Lapselapse tuhastamine

en: Cremation of a grandfather
et: Vanaisa tuhastamine

en: Cremation of a grandmother
et: Vanaema tuhastamine

en: Cremation of a grandson
et: Lapselapse tuhastamine

en: Cremation of a half-brother
et: Poolvenna tuhastamine

en: Cremation of a half-sibling
et: Poolõe/-venna tuhastamine

en: Cremation of a half-sister
et: Poolõe tuhastamine

en: Cremation of a husband
et: Abikaasa tuhastamine

en: Cremation of a maternal grandfather
et: Emapoolse vanaisa tuhastamine

en: Cremation of a maternal grandmother
et: Emapoolse vanaema tuhastamine

en: Cremation of a mother
et: Ema tuhastamine

en: Cremation of a parent
et: Vanema tuhastamine

en: Cremation of a paternal grandfather
et: Isapoolse vanaisa tuhastamine

en: Cremation of a paternal grandmother
et: Isapoolse vanaema tuhastamine

en: Cremation of a sibling
et: Õe/venna tuhastamine

en: Cremation of a sister
et: Õe tuhastamine

en: Cremation of a son
et: Poja tuhastamine

en: Cremation of a spouse
et: Abikaasa tuhastamine

en: Cremation of a wife
et: Naise tuhastamine

en: Croatia
et: Horvaatia

en: Cuba
et: Kuuba

en: Curitiba, Brazil
et: Curitiba, Brasiilia

en: Current
et: Praegune

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom event
et: Kohandatud sündmus

en: Custom fact
et: Kohandatud fakt

en: Custom module
et: Kohandatud moodul

en: Custom tags
et: Kohandatud sildid

en: Custom theme
et: Kohandatud teema

en: Custom welcome text
et: Kohandatud tervitustekst

en: Customize this page
et: Kohanda seda lehte

en: Cyprus
et: Küpros

en: Czech Republic
et: Tsehhi Vabariik

en: DNA markers
et: DNA markerid

en: Dallas, Texas, United States
et: Dallas, Texas, Ühendriigid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Data
et: Andmed

en: Data folder
et: Andmete kaust

en: Database and table names
et: Andmebaasi ja tabeli nimed

en: Database connection
et: Ühendus andmebaasiga

en: Database name
et: Andmebaasi nimi

en: Database password
et: Andmebaasi parool

en: Database user account
et: Andmebaasi kasutajakonto

en: Date
et: Kuupäev

en: Date differences
et: Kuupäevade erinevused

en: Date of LDS baptism
et: LDS ristimise kuupäev

en: Date of LDS child sealing
et: LDS lapse katmise kuupäev

en: Date of LDS endowment
et: LDS asutamise kuupäev

en: Date of LDS spouse sealing
et: LDS abikaasa katmise kuupäev

en: Date of adoption
et: Lapsendamise aeg

en: Date of baptism
et: Ristimise kuupäev

en: Date of bar mitzvah
et: Bar mitzvah kuupäev

en: Date of bat mitzvah
et: Bat mitzvah kuupäev

en: Date of birth
et: Sünnikuupäev

en: Date of blessing
et: Õnnistamise kuupäev

en: Date of brit milah
et: Brit milah kuupäev

en: Date of burial
et: Matmiskuupäev

en: Date of christening
et: Ristimiskuupäev

en: Date of confirmation
et: Leeri kuupäev

en: Date of cremation
et: Tuhastamiskuupäev

en: Date of death
et: Surma kuupäev

en: Date of divorce
et: Lahutamise kuupäev

en: Date of emigration
et: Emigreerumiskuupäev

en: Date of engagement
et: Kaasamiskuupäev

en: Date of entry in original source
et: Originaalallika sissekande kuupäev

en: Date of event
et: Sündmuse kuupäev

en: Date of first communion
et: Osaduse kuupäev

en: Date of immigration
et: Immigreerumiskuupäev

en: Date of last change
et: Viimase muudatuse kuupäev

en: Date of marriage
et: Abielukuupäev

en: Date of marriage banns
et: Abielukuulutuse kuupäev

en: Date of naturalization
et: Kodakondsuse kuupäev

en: Date of ordination
et: Kooskõlastamise kuupäev

en: Date of residence
et: Resideerumiskuupäev

en: Date period
et: Kuupäeva periood

en: Date periods are used to indicate that a fact, such as an occupation, continued for a period of time.
et: Ajaperioode kasutatakse näitamaks, et fakt nagu näiteks amet, kestis mingi pikema ajaperioodi.

en: Date range
et: Kuupäeva vahemik

en: Date ranges are used to indicate that an event, such as a birth, happened on an unknown date within a possible range.
et: Ajavahemikke kasutatakse näitamaks, et sündmus nagu näiteks sünd, toimus teadmata kuupäeval mingite kuupäevade vahemikus.

en: Date registered
et: Registreerimise kuupäev

en: Date sent
et: Saatmise kuupäev

en: Dates are only converted if they are valid for the calendar. For example, only dates between %1$s and %2$s will be converted to the French calendar and only dates after %3$s will be converted to the Gregorian calendar.
et: Kuupäevad muudetakse ainult siis kui nad on sobilikud kalendri jaoks. Näiteks ainult kuupäevad, mis jäävad %1$s ja %2$s vahele muudetakse ümber Prantsuse kalendrisse ja ainult kuupäevad pärast %3$s muudetakse Gregooriuse kalendrisse.

en: Dates are stored using English abbreviations and keywords. Shortcuts are available as alternatives to these abbreviations and keywords.
et: Kuupäevi hoiustatakse kasutades inglise lühendeid ja märksõnu. Otseteed on olemas kui alternatiivid nendele lühenditele ja märksõnadele.

en: Daughter
et: Tütar

en: Daughter of %s
et: %s tütar

en: Day
et: Päev

en: Day not set
et: Päeva pole valitud

en: Day:
et: Päev:

en: Dead
et: Surnud

en: Death
et: Surm

en: Death by country
et: Surmad riikide kaupa

en: Death date range end
et: Surmad kuupäevani

en: Death date range start
et: Surmad alates kuupäevast

en: Death of a brother
et: Venna surm

en: Death of a child
et: Lapse surm

en: Death of a daughter
et: Tütre surm

en: Death of a father
et: Isa surm

en: Death of a grand-parent
et: Vanavanema surm

en: Death of a grandchild
et: Lapselapse surm

en: Death of a granddaughter
et: Lapselapse surm

en: Death of a grandfather
et: Vanaisa surm

en: Death of a grandmother
et: Vanaema surm

en: Death of a grandson
et: Lapselapse surm

en: Death of a half-brother
et: Poolvenna surm

en: Death of a half-sibling
et: Poolõe / -venna surm

en: Death of a half-sister
et: Poolõe surm

en: Death of a husband
et: Mehe surm

en: Death of a maternal grandfather
et: Emapoolse vanaisa surm

en: Death of a maternal grandmother
et: Emapoolse vanaema surm

en: Death of a mother
et: Ema surm

en: Death of a parent
et: Vanema surm

en: Death of a paternal grandfather
et: Isapoolse vanaisa surm

en: Death of a paternal grandmother
et: Isapoolse vanaema surm

en: Death of a sibling
et: Õe / venna surm

en: Death of a sister
et: Õe surm

en: Death of a son
et: Poja surm

en: Death of a spouse
et: Abikaasa surm

en: Death of a wife
et: Naise surm

en: Death of one spouse
et: Ühe abikaasa surm

en: Death place contains
et: Surma koht sisaldab

en: Death places
et: Surmapaigad

en: Deaths
et: Surmad

en: Deaths by century
et: Surmad sajandi lõikes

en: Decade of birth
et: Sünni kümnend

en: Decade of death
et: Surma kümnend

en: Decade of marriage
et: Abielu kümnend

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default chart
et: Vaikediagramm

en: Default family tree
et: Vaikimisi sugupuu

en: Default individual
et: Vaikimisi isik

en: Default map type
et: Vaikimisi kaardi tüüp

en: Default pedigree chart layout
et: Vaikimisi sugupuu joonise asetus

en: Default pedigree generations
et: Vaikimisi sugupuu põlvkonnad

en: Default theme
et: Vaiketeema

en: Degree
et: Teaduskraad

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete all existing geographic data before importing the file.
et: Kustuta kõik geograafilised andmed enne faili importimist.

en: Delete inactive users
et: Kustuta mitteaktiivsed kasutajad

en: Delete selected messages
et: Kustuta valitud sõnumid

en: Delete temporary files…
et: Kustuta ajutised failid…

en: Delete the preferences for this module.
et: Kustuta selle mooduli kohta käivad eelistused.

en: Delete this name
et: Kustuta see nimi

en: Delete your account
et: Kustuta enda kasutaja

en: Deleting the family will unlink all of the individuals from each other but will leave the individuals in place. Are you sure you want to delete this family?
et: Perekonna kustutamine eemaldab seose perekonnliikmete vahel, kuid perekonnas olevad isikud jätab alles. Olete kindel, ets soovite selle perekonna kustutada?

en: Democratic Republic of the Congo
et: Kongo Demokraatlik Vabariik

en: Denmark
et: Taani

en: Denver, Colorado, United States
et: Denver, Colorado, Ühendriigid

en: Depending on your server configuration, you may be able to upgrade automatically.
et: Sõltuvalt teie serveri seadistusest, teil võib olla võimalik uuendada automaatselt.

en: Descendant generations
et: Järeltulijate põlvkonnad

en: Descendants
et: Järeltulijad

en: Descendants interest
et: Järeltulijate huvi

en: Descendants of
et: Järeltulijad

en: Descendants of %s
et: %s järeltulijad

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description META tag
et: Kirjelduse META silt

en: Description unavailable
et: Kirjeldus pole saadaval

en: Destination
et: Sihtkoht

en: Details
et: Üksikasjad

en: Details of the new user will be sent to the genealogy contact for the corresponding family tree.
et: Detailid uue kasutaja kohta saadetakse vastava sugupuu genealoogia kontaktile.

en: Detroit, Michigan, United States
et: Detroit, Michigan, Ühendriigid

en: Died as a child: exempt
et: Suri lapsena: erand

en: Died as an infant: exempt
et: Suri imikuna: erand

en: Differences
et: Erinevused

en: Different calendar systems are used in different parts of the world, and many other calendar systems have been used in the past. Where possible, you should enter dates using the calendar in which the event was originally recorded. You can then specify a conversion, to show these dates in a more familiar calendar. If you regularly use two calendars, you can specify two conversions and dates will be converted to both the selected calendars.
et: Erinevates maailma osades kasutatakse erinevaid kalendrisüsteeme ja ka minevikus on kasutatud teistsuguseid kalendrisüsteeme. Kus võimalik peaksite sisestama kuupäevad kasutades kalendrit, kus see sündmus algselt toimus. Siis saate määrata ka teisenduse, et näidata neid kuupäevi endale tuttavamas kalendris. Kui te kasutate regulaarselt kahte kalendrit, siis saate määrata kaks teisendust ja kuupäevade teisendatakse mõlemasse valitud kalendrisse.

en: Direct line ancestors
et: Esivanemad liinipidi

en: Direct line ancestors and their families
et: Esivanemad liini pidi ja nende perekonnad

en: Disable these modules
et: Keela need moodulid

en: Disable these themes
et: Keela need teemad

en: Display %s
et: Näita %s

en: Display and manage a family tree’s favorite pages.
et: Kuva ja korralda sugupuu lemmiklehtesid.

en: Display and manage a user’s favorite pages.
et: Kuva ja redigeeri kasutaja lemmiklehekülgi.

en: Divorce
et: Lahutus

en: Divorce filed
et: Lahutus esitatud

en: Divorces by century
et: Lahutusi sajandi lõikes

en: Do not change to keep original filename.
et: Originaalse failinime säilitamiseks ära muuda.

en: Do not create new locations, just import coordinates for existing locations.
et: Ära loo uusi asukohti, lihtsalt impordi kordinaadid juba olemasolevate asukohtade jaoks.

en: Do not seal, previous sealing canceled
et: Mitte sulgeda, eelmine sulgemine tühistatud

en: Do not seal: unauthorized
et: Mitte sulgeda: pole õiguseid

en: Document
et: Dokument

en: Dominica
et: Dominikaani

en: Dominican Republic
et: Dominikaani Vabariik

en: Download
et: Lae alla

en: Download %s…
et: Allalaadimine %s…

en: Download file
et: Lae fail alla

en: Download geographic data
et: Lae geograafilised andmed alla

en: Draper, Utah, United States
et: Draper, Utah, Ühendriigid

en: Duplicate email address. A user with that email already exists.
et: Korduv e-maili aadress. Sellise e-mailiga kasutaja on juba olemas.

en: Duplicate username. A user with that username already exists. Please choose another username.
et: Korduv kasutajanimi. Sellise kasutajanimega kasutaja on juba olemas. Palun vali uus kasutajanimi.

en: Each source records specific events, generally for a given date range and for a place jurisdiction. For example a Census records census events and church records record birth, marriage, and death events.<br><br>Select the events that are recorded by this source from the list of events provided. The date should be specified in a range format such as <i>FROM 1900 TO 1910</i>. The place jurisdiction is the name of the lowest jurisdiction that encompasses all lower-level places named in this source. For example, “Oneida, Idaho, USA” would be used as a source jurisdiction place for events occurring in the various towns within Oneida County. “Idaho, USA” would be the source jurisdiction place if the events recorded took place not only in Oneida County but also in other counties in Idaho.
et: Iga allikas sisaldab erinevaid sündmusi, üldjuhul mingi kindla ajavahemiku ja koha kohta. Näiteks rahvaloenduse sündmused ja kirikukirjed sisaldavad infot sündide, abielude ja surmade kohta. <br><br>Valige sündmuste nimekirjast need sündmused, mida see allikas kajastab. Kuupäev peaks olema märgitud sellises formaadis <i>FROM 1900 TO 1910</i>. Koha jurisdiktsioon on madalaima jurisdiktsiooni nimi, mis tähistab antud juhul kõiki alam-tasemete kohti, mis on selles allikas kajastatud. Näiteks "Oneida, Idaho, Usa" võiks kasutada allika jurisdiktsiooniks sündmustes, mis on toimunud erinevates linnades Oneida maakonnas. "Idaho, USA" oleks allika jurisdiktsiooniks kui sündmused toimusid mitte ainult Oneida maakonnas aga ka teistes maakondates Idaho-s.

en: Each user account has an option to “automatically accept changes”. When this is enabled, any changes made by that user are saved immediately. Many administrators enable this for their own user account.
et: Igal kasutajal on valik "kinnita muudatused automaatselt". Kui see on lubatud, siis kõik muudatused, mida see kasutaja teeb salvestatakse automaatselt. Paljud administraatorid salvestavad selle enda kasutaja jaoks.

en: Earliest birth
et: Varaseim sünd

en: Earliest birth year
et: Varaseim sünniaasta

en: Earliest death
et: Varaseim surm

en: Earliest death year
et: Varaseim surmaaasta

en: Earliest divorce
et: Varaseim lahutus

en: Earliest marriage
et: Varaseim abielu

en: Ecuador
et: Ekuador

en: Edit
et: Muuda

en: Edit a website access rule
et: Muuda veebilehe juurdepääsureeglit

en: Edit preferences
et: Muuda eelistusi

en: Edit the FAQ
et: KKK muutmine

en: Edit the details
et: Üksikasjade muutmine

en: Edit the gender
et: Muuda sugu

en: Edit the media object
et: Muuda meediaobjekti

en: Edit the name
et: Muuda nime

en: Edit the note
et: Muuda märget

en: Edit the raw GEDCOM
et: Muuda GEDCOM kirjet

en: Edit the repository
et: Muuda hoidlat

en: Edit the shared note
et: Muuda jagatud märget

en: Edit the source
et: Muuda allikat

en: Edit the story
et: Muuda jutustust

en: Edit the user
et: Muuda kasutajat

en: Edit this individual and replace their details with your own.
et: Muuda seda isikut ja asenda detailid enda omadega.

en: Editor
et: Muutja

en: Edmonton, Alberta, Canada
et: Edmonton, Alberta, Kanada

en: Education
et: Haridus

en: Egypt
et: Egiptus

en: Electronic
et: Elektrooniline

en: Elevation
et: Kõrgus

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Email address to be used in the “From:” field of emails that webtrees creates automatically.<br><br>webtrees can automatically create emails to notify administrators of changes that need to be reviewed. webtrees also sends notification emails to users who have requested an account.<br><br>Usually, the “From:” field of these automatically created emails is something like <i>From: webtrees-noreply@yoursite</i> to show that no response to the email is required. To guard against spam or other email abuse, some email systems require each message’s “From:” field to reflect a valid email account and will not accept messages that are apparently from account <i>webtrees-noreply</i>.
et: E-maili aadress, mida kasutatakse "Saatja:" väljal e-mailides, mida webtrees automaatselt koostab.<br><br>Webtrees saab automaatselt koostada e-maile, et teavitada administraatoreid muudatustest, mida tuleb üle vaadata. Webtrees saadab teavituse maile ka kasutajatele, kes on registreerinud kasutajaks.<br><br>Tavaliselt näeb välja "Saatja:" väli nendes automaatselt koostatud e-mailides midagi järgnevat <i>Saatja: webtrees@teieleht</i>. See on vajalik näitamaks, et nendele e-mailidele pole vaja vastata. Selleks, et kaitsta spämmi või mõnda muud sorti e-maili ärakasutamise eest, mõned e-maili süsteemid nõuavad, et "Saatja:" väli sisaldaks korraliku ja kehtivat e-maili aadressi ja ei luba kasutada aadressi <i>webtrees-noreply</i>.

en: Email verified
et: E-mail on kinnitatud

en: Embedded variable
et: Põimitud/varjatud muutuja

en: Emigration
et: Emigratsioon

en: Employee
et: Töötaja

en: Employer
et: Tööandja

en: Empty the clippings cart
et: Tühjenda väljalõigete korv

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enabling this option will force all visitors to sign in before they can view any data on the website.
et: Selle valiku lubamine sunnib kõiki kasutajaid sisse logima, enne kui nad saavad vaadata andmeid veebilehel.

en: End IP address
et: Lõpp IP aadress

en: End year
et: Lõpuaasta

en: Ending range of change dates
et: Muudatuste kuupäeva vahemiku lõpp

en: Endowment House
et: Endowment Maja

en: Engagement
et: Kihlus

en: England
et: Inglismaa

en: Enter an individual, family, or source ID
et: Sisesta isiku, perekonna või allika ID

en: Enter an optional note about this favorite
et: Lisa märkus selle lemmiku kohta (pole kohustuslik)

en: Enter or search for the ID of the individual, family, or source to which this media object should be linked.
et: Sisesta või otsi selle isiku, perekonna või allika ID, kellega tuleks see meediaobjekt seostada.

en: Entire record
et: Terve kirje

en: Equatorial Guinea
et: Ekvatoriaal-Guinea

en: Error: converting GEDCOM files from %s encoding to UTF-8 encoding not currently supported.
et: Viga: GEDCOM failide teisendamine %s kodeeringust UTF-8-sse ei ole hetkel toetatud.

en: Estimated dates for birth and death
et: Oletatavad sünni- ja surmakuupäevad

en: Estonia
et: Eesti

en: Ethiopia
et: Etioopia

en: Europe
et: Euroopa

en: Event
et: Sündmus

en: Events
et: Sündmused

en: Events in countries
et: Sündmuseid riikides

en: Events of close relatives
et: Lähisugulaste sündmused

en: Everybody has this role, including visitors to the website and search engines.
et: See roll on igaühel, ka veebilehe külalistel ja otsingumootoritel.

en: Exact
et: Täpne

en: Exact date
et: Täpne kuupäev

en: Exact text
et: Täpne tekst

en: Exclude individuals with “%s” as a married name
et: Välista isikud abielunimega “%s”

en: Exclude subfolders
et: Välista alamkaustad

en: Excluded from this submission
et: Sellest esitusest välistatud

en: Explain why you are requesting an account.
et: Seletage, miks te kasutajat taotlete.

en: Export
et: Ekspordi

en: Export a GEDCOM file
et: Ekspordi GEDCOM fail

en: Export all the family trees to GEDCOM files…
et: Ekspordi kõik sugupuud GEDCOM failidesse…

en: Export preferences
et: Eksportimise eelistused

en: Extend privacy to dead individuals
et: Laienda privaatsussätted ka surnud isikutele

en: External files
et: Välised failid

en: External media files have a URL instead of a filename.
et: Välised meediafailid omavad URL-i failinime asemel.

en: Extra information
et: Lisainfo

en: Eye color
et: Silmavärv

en: FAQ
et: KKK

en: FAQs are lists of questions and answers, which allow you to explain the site’s rules, policies, and procedures to your visitors. Questions are typically concerned with privacy, copyright, user-accounts, unsuitable content, requirement for source-citations, etc.
et: KKK on nimekiri küsimustest ja vastustest, mis annavad teile võimaluse seletada lehekülje reegleid, poliitikat ja protseduure külalistele. Küsimused on tavaliselt seotud privaatsuse autoriõiguste, kasutajate, ebasobiliku sisu jpm-ga.

[ctx: FEMALE]
en: %s × cousin
et: %s × nõbu

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by both parents
et: Adopteeritud mõlema vanema poolt

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by father
et: Adopteeritud isa poolt

[ctx: FEMALE]
en: Adopted by mother
et: Adopteeritud ema poolt

[ctx: FEMALE]
en: Also known as
et: Tuntud ka kui

[ctx: FEMALE]
en: Attendant
et: Hoolitseja/Eestkostja

[ctx: FEMALE]
en: Attending
et: Esindaja

[ctx: FEMALE]
en: Buyer
et: Ostja

[ctx: FEMALE]
en: Civil registrar
et: Perekonnaseisuametnik

[ctx: FEMALE]
en: Employee
et: Töötaja

[ctx: FEMALE]
en: Employer
et: Tööandja

[ctx: FEMALE]
en: Friend
et: Sõbranna

[ctx: FEMALE]
en: Guardian
et: Eestkostja/hooldaja

[ctx: FEMALE]
en: Informant
et: Informaator

[ctx: FEMALE]
en: Interred
et: Maetud

[ctx: FEMALE]
en: Lodger
et: Öömajaline

[ctx: FEMALE]
en: Never married
et: Pole kunagi abiellunud

[ctx: FEMALE]
en: Not married
et: Ei ole abielus

[ctx: FEMALE]
en: Nurse
et: Lapsehoidja

[ctx: FEMALE]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: FEMALE]
en: Registry officer
et: Registreerimisametnik

[ctx: FEMALE]
en: Seller
et: Müüja

[ctx: FEMALE]
en: Servant
et: Teenija

[ctx: FEMALE]
en: Slave
et: Ori

[ctx: FEMALE]
en: Ward
et: Hoolealune

[ctx: FEMALE]
en: adopted name
et: adopteeritud nimi

[ctx: FEMALE]
en: also known as
et: tuntud ka kui

[ctx: FEMALE]
en: birth name
et: sünninimi

[ctx: FEMALE]
en: change of name
et: nimemuutus

[ctx: FEMALE]
en: died
et: surnud

[ctx: FEMALE]
en: eighth cousin
et: kaheksas nõbu

[ctx: FEMALE]
en: eleventh cousin
et: üheteistkümnes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: estate name
et: mõisanimi

[ctx: FEMALE]
en: ex-partner
et: eksparner

[ctx: FEMALE]
en: fifteenth cousin
et: viieteistkümnes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: fifth %s
et: viies %s

[ctx: FEMALE]
en: fifth cousin
et: viies nõbu

[ctx: FEMALE]
en: first %s
et: esimene %s

[ctx: FEMALE]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: FEMALE]
en: fourteenth cousin
et: neljatestkümnes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: fourth %s
et: neljas %s

[ctx: FEMALE]
en: fourth cousin
et: neljas nõbu

[ctx: FEMALE]
en: immigration name
et: immigratsiooninimi

[ctx: FEMALE]
en: married
et: abiellunud

[ctx: FEMALE]
en: married name
et: abielunimi

[ctx: FEMALE]
en: ninth cousin
et: üheksas nõbu

[ctx: FEMALE]
en: religious name
et: religioosne nimi

[ctx: FEMALE]
en: second %s
et: sekund %s

[ctx: FEMALE]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: FEMALE]
en: seventh cousin
et: seitsmes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: sixth cousin
et: kuues nõbu

[ctx: FEMALE]
en: tenth cousin
et: kümnes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: third %s
et: kolmas %s

[ctx: FEMALE]
en: third cousin
et: kolmas nõbu

[ctx: FEMALE]
en: thirteenth cousin
et: kolmeteistkümnes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: twelfth cousin
et: kaheteistkümnes nõbu

[ctx: FEMALE]
en: was born
et: sündis

en: Fact
et: Fakt

en: Fact 1
et: Fakt 1

en: Fact 10
et: Fakt 10

en: Fact 11
et: Fakt 11

en: Fact 12
et: Fakt 12

en: Fact 13
et: Fakt 13

en: Fact 2
et: Fakt 2

en: Fact 3
et: Fakt 3

en: Fact 4
et: Fakt 4

en: Fact 5
et: Fakt 5

en: Fact 6
et: Fakt 6

en: Fact 7
et: Fakt 7

en: Fact 8
et: Fakt 8

en: Fact 9
et: Fakt 9

en: Fact icons
et: Fakti ikoonid

en: Fact or event
et: Fakt või sündmus

en: Facts and events
et: Faktid ja sündmused

en: Facts for family records
et: Faktid perekonnakirjete jaoks

en: Facts for individual records
et: Faktid isikukirjete jaoks

en: Facts for new families
et: Faktid uute perekondade jaoks

en: Facts for new individuals
et: Faktid uute isikute jaoks

en: Facts for repository records
et: Faktid hoidlate kirjete jaoks

en: Facts for source records
et: Faktid allikate kirjete jaoks

en: Falkland Islands
et: Falklandi saared

en: Families
et: Perekonnad

en: Families with sources
et: Perekonnad allikatega

en: Family
et: Perekond

en: Family as a child
et: Perekond lapsena

en: Family as a spouse
et: Perekond abikaasana

en: Family book
et: Perekonna raamat

en: Family book of %s
et: Perekonna raamat isikule: %s

en: Family file
et: Perekonnafail

en: Family group information
et: Info perekonna grupi kohta

en: Family list
et: Perekonna nimekiri

en: Family navigator
et: Perekonna navigeerija

en: Family news and site announcements.
et: Perekonnauudised ja veebilehe teadaanded.

en: Family of %s
et: %s perekond

en: Family tree
et: Sugupuu

en: Family tree clippings cart
et: Sugupuu väljalõigete korv

en: Family tree title
et: Sugupuu pealkiri

en: Family trees
et: Sugupuud

en: Family with %s
et: Perekond koos: %s

en: Family with adoptive parents
et: Perekond lapsendanud vanematega

en: Family with foster parents
et: Perekond kasuvanematega

en: Family with husband
et: Perekond mehega

en: Family with parents
et: Perekond vanematega

en: Family with rada parents
et: Perekond "radā" vanematega

en: Family with sealing parents
et: Perekond "sealing" vanematega

en: Family with spouse
et: Perekond abikaasaga

en: Family with the most children
et: Suurima laste arvuga perekond

en: Family with wife
et: Perekond naisega

en: Fan chart
et: Ringdiagramm

en: Fan chart of %s
et: Ringdiagramm kasutajale %s

en: Faroe Islands
et: Fääri saared

en: Father
et: Isa

en: Father: %s
et: Isa: %s

en: Father’s age
et: Isa vanus

en: Father’s family with %s
et: Isa perekond koos %s

en: Father’s family with an unknown individual
et: Isa perekond koos teadmata isikuga

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Fax
et: Faks

en: Female
et: Naine

[ctx: Female pedigree]
en: Adopted
et: Adopteeritud

[ctx: Female pedigree]
en: Birth
et: Sünd

[ctx: Female pedigree]
en: Foster
et: Kasu

en: Females
et: Naised

en: Fiji
et: Fidži

en: File size
et: Faili suurus

en: File successfully uploaded
et: Fail edukalt üles laetud

en: Filename
et: Faili nimi

en: Filename on server
et: Failinimi serveris

en: Filenames are not allowed to contain the character “%s”.
et: Failinimed ei tohi sisaldada sümbolit “%s”.

en: Filenames are not allowed to have the extension “%s”.
et: Failinimed ei tohi lõppeda laiendiga “%s”.

en: Files have been found from a previous version of webtrees. Old files can sometimes be a security risk. You should delete them.
et: On leitud faile webtrees-i eelmistest versioonidest. Vanad failid saavad mõnikord olla turvariskiks. Te peaksite need kustutama.

en: Files marked with %s are required for proper operation and cannot be removed.
et: Failid, mis on märgitud %s -ga on kindlasti vajalikud korralikuks toimimiseks ja neid ei saa eemaldada.

en: Filter
et: Filtreeri

en: Find a fact or event
et: Leia fakt või sündmus

en: Find a family
et: Leia perekond

en: Find a media object
et: Leia meediaobjekt

en: Find a place
et: Leia asukoht

en: Find a repository
et: Leia andmehoidlast

en: Find a shared note
et: Leia jagatud märkus

en: Find a source
et: Leia algallikas

en: Find a special character
et: Leia eriline täht

en: Find all possible relationships
et: Leia kõik võimalikud sugulussidemed

en: Find an individual
et: Leia isik

en: Find duplicates
et: Leia koopiad

en: Find other relationships
et: Leia teisi sugulussidemeid

en: Find the closest relationships
et: Leia lähim sugulusside

en: Finland
et: Soome

en: First communion
et: Esimene osalus

en: First event
et: Esimene sündmus

en: First record
et: Esimene kirje

en: Fix name slashes and spaces
et: Paranda nime kaldkriipsud ja tühikud

en: Flag
et: Lipp

en: Flanders
et: Flandria

en: Folder
et: Kaust

en: Folder name on server
et: Kausta nimi serveris

en: Follow this link to verify your email address.
et: Kasutage seda linki oma e-postiaadressi kinnitamiseks.

en: For example, if the GEDCOM file contains %1$s and webtrees expects to find %2$s in the media folder, then you would need to remove %3$s.
et: Näiteks, kui GEDCOM fail sisaldab %1$s ja webtrees soovib leida %2$s meedia kaustast, siis te peate eemaldama %3$s.

en: For example, if you specify a path length of 2, the individual will be able to see their grandson (child, child), their aunt (parent, sibling), their step-daughter (spouse, child), but not their first cousin (parent, sibling, child).
et: Näiteks kui te määrate teekonna pikkuseks 2, siis isik näeb oma lapselast (laps, laps), nende tädi (vanem, õde/vend), nende kasu-last (abikaasa, laps), aga ei näe nende esimest nõbu (vanem, õde/vend, laps).

en: For help with genealogy questions contact %s.
et: Genealoogilistes küsimustes võta ühendust %s.

en: For technical support and information contact %s.
et: Tehnilise abi saamiseks võta ühendust %s.

en: For technical support or genealogy questions contact %s.
et: Tehnilise abi või genealoogiliste küsimuste korral võtke ühendust %s.

en: For websites with more than one family tree, this option will show the list of family trees in the main menu, the search pages, etc.
et: Veebilehtedel, millel on rohkem kui üks puu - see võimalus näitab puude nimekirja peamenüüs, otsingulehtedel jne.

en: Forgot password?
et: Unustasid parooli?

en: Format
et: Formaat

en: Format text and notes
et: Vorminda teksti ja märkmeid

en: Fort Lauderdale, Florida, United States
et: Fort Lauderdale, Florida, Ühendriigid

en: Foster child
et: Kasulaps

en: Foster father
et: Kasuisa

en: Foster mother
et: Kasuema

en: France
et: Prantsusmaa

en: Frankfurt am Main, Germany
et: Frankfurt, Saksamaa

en: Freiburg, Germany
et: Freiburg, Saksamaa

en: French
et: Prantsuse

en: French Guiana
et: Prantsuse Guajaana

en: French Polynesia
et: Prantsuse Polüneesia

en: French Southern Territories
et: Prantsuse Lõunaalad

en: Frequently asked questions
et: Korduma kippuvad küsimused

en: Fresno, California, United States
et: Fresno, Kalifornia, Ühendriigid

en: Fri
et: R

en: Friday
et: Reede

en: Friend
et: Sõber

en: From
et: Alates

en: Fukuoka, Japan
et: Fukuoka, Jaapan

en: Funeral
et: Matus

en: GEDCOM errors
et: GEDCOM-i vead

en: GEDCOM file
et: GEDCOM fail

[ctx: GENITIVE]
en: April
et: aprilli

[ctx: GENITIVE]
en: August
et: august

[ctx: GENITIVE]
en: December
et: detsember

[ctx: GENITIVE]
en: February
et: veebruar

[ctx: GENITIVE]
en: January
et: jaanuar

[ctx: GENITIVE]
en: July
et: juuli

[ctx: GENITIVE]
en: June
et: juuni

[ctx: GENITIVE]
en: March
et: märts

[ctx: GENITIVE]
en: May
et: mai

[ctx: GENITIVE]
en: Nivose
et: Nivôse

[ctx: GENITIVE]
en: November
et: november

[ctx: GENITIVE]
en: October
et: oktoober

[ctx: GENITIVE]
en: Pluviose
et: Pluviôse

[ctx: GENITIVE]
en: September
et: september

[ctx: GENITIVE]
en: Vendemiaire
et: Vendémiaire

[ctx: GENITIVE]
en: Ventose
et: Ventôse

[ctx: GENITIVE]
en: jours complementaires
et: jours complémentaires

en: Gender
et: Sugu

en: Gender icon on charts
et: Soo ikoon joonistel

en: Genealogy contact
et: Genealoogiline kontakt

en: Genealogy data
et: Genealoogilised andmed

en: General
et: Üldine

en: General search
et: Tavaotsing

en: Generate sitemap files for search engines.
et: Genereeri sitemap failid otsingumootorite jaoks.

en: Generated by %s
et: Genereeritud %s poolt

en: Generation
et: Põlvkond

en: Generation
et: Põlvkond

en: Generations
et: Põlvkonnad

en: Generations of ancestors
et: Esivanemate põlvkonnad

en: Geographic area
et: Geograafiline piirkond

en: Geographic data
et: Geograafilised andmed

en: Georgia
et: Gruusia

en: Germany
et: Saksamaa

en: Get an API key from Google.
et: Võtke Googlest API võti.

en: Gila Valley, Arizona, United States
et: Gila Valley, Arizona, Ühendriigid

en: Gilbert, Arizona, United States
et: Gilbert, Arizona, Ühendriigid

en: Given name
et: Eesnimi

en: Given names
et: Eesnimed

en: Godchild
et: Ristilaps

en: Goddaughter
et: Ristitütar

en: Godfather
et: Ristiisa

en: Godmother
et: Ristiema

en: Godparent
et: Ristivanem

en: Godson
et: Ristipoeg

en: Google Maps™ preferences
et: Google Maps™ eelistused

en: Google Street View™
et: Google Tänavavaade™

en: Google allows a small number of anonymous map requests per day. If you need more than this, you will need a Google account and an API key.
et: Google lubab mõned anonüümsed kaardipäringud päevas. Kui teil on neid rohkem vaja, siis peab teil olema Google kasutaja ja API võti.

en: Graduation
et: Kooli lõpetamine

en: Grandparents
et: Vanavanemad

en: Greatest age at death
et: Vanimaks elanud inimesed

en: Greatest age between siblings
et: Suurim vanusevahe õdedel-vendadel

en: Greece
et: Kreeka

en: Green Beam
et: Roheline Valguskiir

en: Greenland
et: Gröönimaa

en: Gregorian
et: Gregoriuse

en: Guadalajara, Mexico
et: Guadalajara, Mehhiko

en: Guardian
et: Eestkostja/hooldaja

en: Guatemala
et: Guatemaala

en: Guatemala City, Guatemala
et: Guatemala City, Guatemaala

en: Guayaquil, Ecuador
et: Guayaquil, Ekuador

en: Hair color
et: Juuksevärv

en: Halifax, Nova Scotia, Canada
et: Halifax, Nova Scotia, Kanada

en: Hamilton, New Zealand
et: Hamilton, Uus-Meremaa

en: Hartford, Connecticut, United States
et: Hartford, Connecticut, Ühendriigid

en: He
et: Tema

en: He died
et: Ta suri

en: He married
et: Ta abiellus

en: He resided at
et: Ta elas

en: He was born
et: Ta sündis

en: He was buried
et: Ta maeti

en: He was christened
et: Ta ristiti

en: He was cremated
et: Ta tuhastati

en: Head of household
et: Perekonnapea

en: Header
et: Päis

en: Heard Island and McDonald Islands
et: Heardi saar ja McDonaldi saared

en: Hebrew
et: Heebrea

en: Hebrew name
et: Heebrea nimi

en: Height
et: Pikkus

en: Hello %s…
et: Tere %s …

en: Hello %s…<br>Thank you for your registration.
et: Tere %s …<br>Täname, et registreerisid end kasutajaks.

en: Hello administrator…
et: Tere administraator…

en: Help
et: Abi

en: Helsinki, Finland
et: Helsingi, Soome

en: Her occupation was
et: Ta amet oli

en: Hermosillo, Mexico
et: Hermosillo, Mehhiko

en: Hide from everyone
et: Peida kõigi eest

en: Highest population
et: Kõrgeim rahvaarv

en: Highlighted image
et: Esiletõstetud pilt

en: His occupation was
et: Tema amet oli

en: Historical facts
et: Ajaloolised faktid

en: Hit counters
et: Külastusloendurid

en: Holocaust
et: Holokaust

en: Home page
et: Avalehekülg

en: Hong Kong
et: Hongkong

en: Hourglass chart
et: Liivakella puu

en: Hourglass chart of %s
et: Liivakella joonis kasutajale %s

en: Household
et: Majapidamine

en: Houston, Texas, United States
et: Houston, Texas, Ühendriigid

en: How much recursion to use when searching for relationships
et: Kui palju rekursiooni sugulussidemete otsimisel kasutada

en: Hungary
et: Ungari

en: Husband
et: Mees

en: Husband’s age
et: Mehe vanus

en: Hybrid
et: Hübriid

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: April
et: aprill

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: August
et: august

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: December
et: detsember

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: February
et: veebruar

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: January
et: jaanuar

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: July
et: juuli

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: June
et: juuni

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: March
et: märts

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: May
et: mai

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Nivose
et: Nivôse

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: November
et: november

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: October
et: oktoober

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Pluviose
et: Pluviôse

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: September
et: september

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Vendemiaire
et: Vendémiaire

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: Ventose
et: Ventôse

[ctx: INSTRUMENTAL]
en: jours complementaires
et: jours complémentaires

en: IP address
et: IP aadress

en: Iceland
et: Island

en: Icon
et: Ikoon

en: Idaho Falls, Idaho, United States
et: Idaho Falls, Idaho, Ühendriigid

en: Identification number
et: Identifitseerimisnumber

en: If a visitor to the website has not selected a preferred language in their browser preferences, or they have selected an unsupported language, then this language will be used. Typically this applies to search engines.
et: Kui veebilehe külastaja ei ole enda veebilehitseja seadetes eelistatud keelt valinud või on valinud hetkel mitte toetatava keele, siis kasutatakse seda keelt. Tavaliselt rakendub see seade otsingumootoritele.

en: If an administrator creates a user account, the verification email is not sent, and the email must be verified manually.
et: Kui administraator loob kasutaja, siis kinnitus e-maili ei saadeta ja meiliaadress tuleb kinnitada manuaalselt.

en: If an individual does not have a surname, no slashes are needed: <%s>Jón Einarsson<%s>
et: Kui isikul pole perekonnanime, siis pole vaja kaldjooni; <%s>Jón Einarsson<%s>

en: If an individual has two separate surnames, both should be enclosed by slashes: <%s>José Antonio /Gómez/ /Iglesias/<%s>
et: Kui inimesel on kaks eraldi perekonnanime, siis need mõlemad peaksid olema eraldatud kaldjoontega: <%s>José Antonio /Gómez/ /Iglesias/<%s>

en: If an individual was known by a nickname which is not part of their formal name, it should be enclosed by quotation marks. For example, <%s>John &quot;Nobby&quot; /Clark/<%s>.
et: Kui isik oli tuntud hüüdnimega, mis ei ole osa tema pärisnimest, siis see nimi peaks olema jutumärkides. Näiteks, <%s>John &quot;Nobby&quot; /Clark/<%s>.

en: If an individual was not known by their first given name, the preferred name should be indicated with an asterisk: <%s>John Paul* /Smith/<%s>
et: Kui isik ei olnud tuntud oma esimese eesnime järgi, siis eelistatud nimi peaks olema märgistatud tärniga: <%s>John Paul* /Smith/<%s>

en: If the surname is unknown, use empty slashes: <%s>Mary //<%s>
et: Kui perekonnanimi on teadmata kasutage tühje kaldjooni: <%s>Mari //<%s>

en: If this individual has any events other than death, burial, or cremation more recent than this number of years, they are considered to be “alive”. Children’s birth dates are considered to be such events for this purpose.
et: Kui selle isiku kohta esineb teisi sündmuseid kui surm, matmine või tuhastamine, mis on värskemad kui antud arv aastaid, siis arvatakse, et nad on "elus". Teisteks sündmusteks võib antul juhul pidada laste sünnikuupäevi.

en: If two family trees use the same media folder, then they will be able to share media files. If they use different media folders, then their media files will be kept separate.
et: Kui kaks sugupuud jagavad meediakausta, siis saavad nad ka meediafaile jagada. Kui kasutatakse erinevaid meediakaustu, siis nende meediafaile hoiustatakse eraldi.

en: If visitors can not see the family tree, they will not be able to sign up for an account. You will need to add their account manually.
et: Kui külastajatel pole võimalik sugupuud näha, siis nad ei saa ka omale kasutajat taodelda. Te peate nende kasutaja manuaalselt lisama.

en: If you are concerned that users might upload inappropriate images, you can restrict media uploads to managers only.
et: Kui te arvate, et kasutajad võivad üles laadida mittesobilike pilte, siis saate anda meediafailide üles laadimise võimaluse ainult haldajatele.

en: If you are the website administrator, you should check that:
et: Kui te olete veebilehe administraator, siis peaksite sellele tähelepanu pöörama:

en: If you cannot resolve the problem yourself, you can ask for help on the forums at <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.
et: Kui te ei saa probleemi ise lahendatud, küsige abi foorumist <a href="https://webtrees.net">webtrees.net</a>.

en: If you created this GEDCOM file using genealogy software that omits spaces when splitting long lines, then select this option to reinsert the missing spaces.
et: Kui te koostasite selle GEDCOM faili sellise tarkvaraga, mis jätab ridade poolitamisel tühikud välja, siis valige see valik, et puuduvad tühikud tagasi lisada.

en: If you didn’t request an account, you can just delete this message.
et: Kui te pole kasutajakontot soovinud, siis võite käesoleva sõnumi kustutada.

en: If you have a large number of inactive places, it can be slow to generate the list.
et: Kui teil on suur kogus mitteaktiivseid kohti, siis nimekirja koostamine võib olla aeglane.

en: If you have a large number of media files, you can organize them into folders and subfolders.
et: Kui teil on palju meediafaile, siis saate neid kaustadesse ja alamkaustadesse paigutada.

en: If you have created media objects in webtrees, and have subsequently edited this GEDCOM file using genealogy software that deletes media objects, then select this option to merge the current media objects with the new GEDCOM file.
et: Kui te olete loonud webtreesi kasutades meediaobjekte ja siis vaheldumisi muutnud GEDCOM faili tarkvaraga, mis meediaobjektid kustutab, siis valige see valik, ning olemasolevad meediaobjektid liidetakse uue GEDCOM failiga.

en: If you hide an empty block, you will not be able to change its configuration until it becomes visible by no longer being empty.
et: Kui peidad tühja bloki, siis ei saa sa seda enne uuesti seadistada, kui enam mitte tühi olles nähtavale ilmub.

en: If you select a different folder, you must also move all files (except config.ini.php, index.php, and .htaccess) from the existing folder to the new folder.
et: Kui te valite teise kasuta, siis peate liigutama ka kõik failid (välja arvatud config.ini.php, index.php ja .htaccess) olemasolevast kaustast uude kausta.

en: If you select a different folder, you must also move any media files from the existing folder to the new one.
et: Kui te valite teise kausta, siis peate liigutama ka meediafailid olemasolevast kaustast uude kausta.

en: If you show living individuals to visitors, all other privacy restrictions are ignored. Do this only if all the data in your tree is public.
et: Kui te lubate külastajatel elavaid isikuid vaadata, siis kõiki teisi juurdepääsupiiranguid ignoreeritakse. Tehke seda ainult siis kui kõik andmed teie sugupuus on avalikud.

en: If you try to exceed these limits, you may experience server time-outs and blank pages.
et: Kui sa need limiidid ületad, võid kogeda serveri aeglustumist ja tühju lehti.

en: If you use one of the following tracking and analytics services, webtrees can add the tracking codes automatically.
et: Kui te kasutate ühte järgnevatest jälgimise ja analüütika teenustest, siis webtrees saab lisada jälgimise koodid automaatselt.

en: If your server’s security policy permits it, you will be able to request increased memory or CPU time using the webtrees administration page. Otherwise, you will need to contact your server’s administrator.
et: Kui teie serveri turvapoliitika lubab, siis saate paluda suuremat mälu või CPU aega kasutades webtrees-i administreerimislehte. Teistel juhtudel peate kontakteeruma servei administraatoriga.

en: If your website can be reached using more than one URL, such as <b>http://www.example.com/webtrees/</b> and <b>http://webtrees.example.com/</b>, you can specify the preferred URL. Requests for the other URLs will be redirected to the preferred one.
et: Kui teie veebilehele saab ligi kasutades rohkem kui ühte URL-i näiteks <b>http://www.example.com/webtrees/</b> ja <b>http://webtrees.example.com/</b>, siis saate määrata eelistatud URL-i. Päringud teiste URL-ide kohta suunatakse ümber eelistatud URL-ile.

en: Image dimensions
et: Pildi mõõdud

en: Images without watermarks
et: Pildid ilma vesimärkideta

en: Immigration
et: Immigratsioon

en: Import
et: Impordi

en: Import a GEDCOM file
et: Impordi GEDCOM fail

en: Import all places from a family tree
et: Impordi kõik asukohad sugupuust

en: Import preferences
et: Importimise eelistused

en: In a family tree, each record has an internal reference number (called an “XREF”) such as “F123” or “R14”.
et: Sugupuus on igal kirjel sisemine viitenumber (tähistusega "XREF") näiteks "F123" või "R14".

en: In many cultures it is customary to have a traditional name spelled in the traditional characters and also a romanized version of the name as it would be spelled or pronounced in languages based on the Latin alphabet, such as English.<br><br>If you prefer to use a non-Latin alphabet such as Hebrew, Greek, Russian, Chinese, or Arabic to enter the name in the standard name fields, then you can use this field to enter the same name using the Latin alphabet. Both versions of the name will appear in lists and charts.<br><br>Although this field is labeled “Romanized”, it is not restricted to containing only characters based on the Latin alphabet. This might be of use with Japanese names, where three different alphabets may occur.
et: Paljudes kultuurides on tavaks kirjutada nimi traditsioonilistes sümbolites ja ka romaani versioon nimest sellisel kujul, kuidas seda kirjutataks või hääldataks keeltes, mis baseeruvad Ladina tähestikul nagu näiteks inglise keel.<br><br>Kui te eelistate kasutada mitte Ladina tähestikku nagu näiteks Heebrea, Kreeka, Vene, Hiina, Araabia, et sisestada nime standartsetesse nime väljadesse, siis saate kasutada seda välja, et sisestada sama nimi kasutades Ladina tähestikku. Mõlemad versioonid samast nimest ilmuvad nimekirjadesse ja joonistele.<br><br>Kuigi see väli on sildistatud "Romaniseeritud", ei keela see sisestada sümboleid, mis ei ole Ladina tähestikust. See võib olla kasulik Jaapani nimede puhul, kus kolm erinevat tähestikku saavad olla kasutusel.

en: In many cultures it is customary to have a traditional name spelled in the traditional characters and also a romanized version of the name as it would be spelled or pronounced in languages based on the Latin alphabet, such as English.<br><br>If you prefer to use the Latin alphabet to enter the name in the standard name fields, then you can use this field to enter the same name in the non-Latin alphabet such as Greek, Hebrew, Russian, Arabic, or Chinese. Both versions of the name will appear in lists and charts.<br><br>Although this field is labeled “Hebrew”, it is not restricted to containing only Hebrew characters.
et: Paljudes kultuurides on tavaks kirjutada nimi traditsioonilistes sümbolites ja ka romaani versioon nimest, kuidas seda kirjutataks või hääldataks keeltes, mis baseeruvad Ladina tähestikul nagu näiteks Inglise keel.<br><br>Kui te eelistate kasutada mitte-Ladina tähestikku nagu näiteks Heebrea, Kreeka, Vene, Hiina, Araabia, et sisestada nime standartsetesse nime väljadesse, siis saate kasutada seda välja, et sisestada sama nimi kasutades Ladina tähestikku. Mõlemad versioonid samast nimest ilmuvad nimekirjadesse ja joonistele.<br><br>Kuigi see väli on sildistatud "Heebrea", ei keela see sisestada sümboleid, mis ei ole Heebrea tähestikust.

en: In some calendars, days start at midnight. In other calendars, days start at sunset. The conversion process does not take account of the time, so for any event that occurs between sunset and midnight, the conversion between these types of calendar will be one day out.
et: Mõnedes kalendrites algavad päevad keskööl. Mõnedes kalendrites algavad päevad päikeseloojangul. See teisendusprotsess ei arvesta aega, nii et mõnede sündmuste puhul, mis toimusid päikeseloojangu ja kesköö vahel, teisendus nende kalendrite vahel võib olla ühe päeva jagu nihkes.

en: In some countries, privacy laws apply not only to living individuals, but also to those who have died recently. This option will allow you to extend the privacy rules for living individuals to those who were born or died within a specified number of years. Leave these values empty to disable this feature.
et: Mõnedes riikides rakenduvad privaatsusseadused peale elavatele isikutele ka nendele, kes on surnud hiljuti. See valik annab teile võimaluse rakendada elavate isikute kohta käivaid privaatsusseaded ka nendele, kes sündisid või surid määratud aastate jooksul. Selleks, et seda võimalust mitte kasutada, jätke need väärtused sisetamata.

en: In this month…
et: Sellel kuul …

en: In this year…
et: Sellel aastal …

en: Include fully matched places
et: Kaasa täielikult sobilikud kohad

en: Include individuals with “%s” as a married name
et: Kaasa ka isikud, kelle abielu-nimi algab “%s” sõna või sõnaosaga

en: Include media (automatically zips files)
et: Kaasa meediat (pakib automaatselt failid kokku (.zip))

en: Include subfolders
et: Kaasa alamkataloogid

en: Include the individual’s immediate family
et: Kaasa isiku otsene perekond

en: Indianapolis, Indiana, United States
et: Indianapolis, Indiana, Ühendriigid

en: Individual
et: Isik

en: Individual 1
et: Isik 1

en: Individual 2
et: Isik 2

en: Individual distribution
et: Isikute jagunemine

en: Individual distribution chart
et: Isikute jagunemise joonis

en: Individual list
et: Isikute nimekiri

en: Individual pages
et: Individuaalsed leheküljed

en: Individual record
et: Individuaalne kirje

en: Individual who lived the longest
et: Kõige pikaealisem isik

en: Individuals
et: Isikud

en: Individuals with sources
et: Isikud allikatega

en: Individuals with surname %s
et: Perekonnanime %s kandvad isikud

en: Indonesia
et: Indoneesia

en: Infant
et: Imik

en: Informant
et: Koputaja

en: Installation folder
et: Paigaldamise kataloog

en: Interactive tree
et: Interaktiivne puu

en: Interactive tree of %s
et: Interaktiivne puu isikule %s

en: Internal messaging
et: Sisemine sõnumivahetus

en: Internal messaging with emails
et: Sisemine sõnumivahetus emailide saatmisega

en: Interred
et: Maetud

en: Invalid GEDCOM file - no header record found.
et: Vigane GEDCOM fail - ei leidnud päise kirjet.

en: Invalid GEDCOM format
et: Vigane GEDCOM-i formaat

en: Invalid date
et: Sobimatu kuupäev

en: Iran
et: Iraan

en: Iraq
et: Iraak

en: Ireland
et: Iirimaa

en: Isle of Man
et: Mani saar

en: Israel
et: Iisrael

en: It can take several minutes to download and install the upgrade. Be patient.
et: Uuenduse allalaadimine võib võtta mitu minutit. Olge kannatlik.

en: Italy
et: Itaalia

en: Jamaica
et: Jamaika

en: Japan
et: Jaapan

en: Jewish
et: Juudi

en: Johannesburg, South Africa
et: Johannesburg, Lõuna-Aafrika

en: Jordan
et: Jordaania

en: Jordan River, Utah, United States
et: Jordan River, Utah, Ühendriigid

en: Journal
et: Päevik

en: Julian
et: Juliuse

en: Kansas City, Missouri, United States
et: Kansas City, Missouri, Ühendriigid

en: Kazakhstan
et: Kasahstan

en: Keep
et: Jäta alles

en: Keep link in list
et: Hoia viidet nimekirjas

en: Keep media objects
et: Hoia meediaobjekte

en: Keep the existing “last change” information
et: Jäta olemasolev "viimane muudatus" alles

en: Kenya
et: Keenia

en: Keyword examples
et: Võtmesõna näited

en: Kiev, Ukraine
et: Kiiev, Ukraina

en: Kona, Hawaii, United States
et: Kona, Havai, Ühendriigid

en: Kuwait
et: Kuveit

en: Kyrgyzstan
et: Kõrgõstan

en: LDS baptism
et: LDS baptismi ristimine

en: LDS child sealing
et: LDS lapse katmine

en: LDS confirmation
et: LDS leer

en: LDS endowment
et: LDS asutamine

en: LDS ordinance codes in chart boxes
et: LDS korralduse koodid joonise kastides

en: LDS spouse sealing
et: LDS abikaasa "sealing"

en: LDS temple
et: LDS tempel

[ctx: LOCATIVE]
en: April
et: aprillis

[ctx: LOCATIVE]
en: August
et: augustis

[ctx: LOCATIVE]
en: December
et: detsember

[ctx: LOCATIVE]
en: February
et: veebruar

[ctx: LOCATIVE]
en: January
et: jaanuar

[ctx: LOCATIVE]
en: July
et: juuli

[ctx: LOCATIVE]
en: June
et: juuni

[ctx: LOCATIVE]
en: March
et: märts

[ctx: LOCATIVE]
en: May
et: mai

[ctx: LOCATIVE]
en: Nivose
et: Nivôse

[ctx: LOCATIVE]
en: November
et: november

[ctx: LOCATIVE]
en: October
et: oktoober

[ctx: LOCATIVE]
en: Pluviose
et: Pluviôse

[ctx: LOCATIVE]
en: September
et: september

[ctx: LOCATIVE]
en: Vendemiaire
et: Vendémiaire

[ctx: LOCATIVE]
en: Ventose
et: Ventôse

[ctx: LOCATIVE]
en: jours complementaires
et: jours complémentaires

en: Laie, Hawaii, United States
et: Laie, Havai, Ühendriigid

en: Landscape
et: Horisontaalpaigutus

en: Language
et: Keel

en: Languages
et: Keeled

en: Large systems (50,000 individuals): 64–128 MB, 40–80 seconds
et: Suured süsteemid (50 000 isikut): 64-128MB, 40-80 sekundit

en: Largest families
et: Suurimad perekonnad

en: Largest number of grandchildren
et: Suurim arv lapselapsi

en: Las Vegas, Nevada, United States
et: Las Vegas, Nevada, Ühendriigid

en: Last change
et: Viimati muudetud

en: Last email reminder was sent
et: Viimane e-maili tevitus saadeti

en: Last event
et: Viimane sündmus

en: Last signed in
et: Viimati sisse loginud

en: Latest birth
et: Viimane sünd

en: Latest birth year
et: Viimane sünniaasta

en: Latest death
et: Viimane surm

en: Latest death year
et: Viimane surmaaasta

en: Latest divorce
et: Viimane lahutus

en: Latest marriage
et: Viimane abiellumine

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Latvia
et: Läti

en: Layout
et: Paigutus

en: Leave the password blank if you want to keep the current password.
et: Jäta parool tühjaks, kui soovite kasutada praegust parooli.

en: Leave this blank to use the default value.
et: Kui te jätate selle tühjaks, kasutatakse vaikimisi olevat valikut.

en: Leaves
et: Võsud

en: Lebanon
et: Liibanon

en: Legatee
et: Pärandi saaja

en: Length of marriage
et: Abielu kestus

en: Level
et: Tase

en: Liberia
et: Libeeria

en: Libya
et: Liibüa

en: Lifespan
et: Eluiga

en: Lifespans
et: Eluead

en: Lima, Peru
et: Lima, Peruu

en: Link the user account to an individual.
et: Ühendage kasutajakonto isikuga.

en: Link this individual to an existing family as a child
et: Lisa see isik olemasolevasse perekonda lapsena

en: Link this media object to a family
et: Ühenda see meediaobjekt perekonnaga

en: Link this media object to a source
et: Ühenda see meediaobjekt allikaga

en: Link this media object to an individual
et: Ühenda see meediaobjekt isikuga

en: Link this user to an individual in the family tree.
et: Ühenda see kasutaja isikuga sugupuus.

en: Link to an existing media object
et: Viita olemasolevale meediafailile

en: Linked database ID
et: Viidatud andmebaasi ID

en: Links
et: Viited

en: List
et: Nimekiri

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Lithuania
et: Leedu

en: Living
et: Elus

en: Living individuals
et: Elavad inimesed

en: Loading…
et: Laadimine…

en: Local files
et: Lokaalsed failid

en: Location
et: Asukoht

en: Location not removed: this location contains sub-locations
et: Asukohta ei eemaldatud: see asukoht sisaldab ala-asukohti

en: Lodger
et: Öömajaline

en: Logan, Utah, United States
et: Logan, Utah, Ühendriigid

en: London, England
et: London, Inglismaa

en: Long lists of individuals with the same surname can be broken into smaller sub-lists according to the first letter of the individual’s given name.<br><br>This option determines when sub-listing of surnames will occur. To disable sub-listing completely, set this option to zero.
et: Pikad nimekirjad inimestest, kellel on sama perekonnanimi saab jagada väiksemateks ala-nimekirjadeks lähtudes isiku eesnime esimesest tähest.<br><br>See valik määrab, millal perekonnanimede kandmine ala-nimekirjadesse toimub. Selleks, et keelata ala-nimekirjade loomine täielikult seadke see valik nulliks.

en: Longest marriage
et: Pikim abielu

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Los Angeles, California, United States
et: Los Angeles, Kalifornia, Ühendriigid

en: Lost password request
et: Unustatud parooli küsimine

en: Louisville, Kentucky, United States
et: Louisville, Kentucky, Ühendriigid

en: Lowest population
et: Madalaim rahvaarv

en: Lubbock, Texas, United States
et: Lubbock, Texas, Ühendriigid

en: Luxembourg
et: Luksemburg

[ctx: MALE]
en: %s × cousin
et: %s × nõbu

[ctx: MALE]
en: Adopted by both parents
et: Adopteeritud mõlema vanema poolt

[ctx: MALE]
en: Adopted by father
et: Adopteeritud isa poolt

[ctx: MALE]
en: Adopted by mother
et: Adopteeritud ema poolt

[ctx: MALE]
en: Also known as
et: Tuntud ka kui

[ctx: MALE]
en: Attendant
et: Hoolitseja/Eestkostja

[ctx: MALE]
en: Attending
et: Esindaja

[ctx: MALE]
en: Buyer
et: Ostja

[ctx: MALE]
en: Civil registrar
et: Perekonnaseisuametnik

[ctx: MALE]
en: Employee
et: Töötaja

[ctx: MALE]
en: Employer
et: Tööandja

[ctx: MALE]
en: Friend
et: Sõber

[ctx: MALE]
en: Guardian
et: Eestkostja/hooldaja

[ctx: MALE]
en: Informant
et: Informaator

[ctx: MALE]
en: Interred
et: Maetud

[ctx: MALE]
en: Lodger
et: Öömajaline

[ctx: MALE]
en: Never married
et: Pole kunagi abiellunud

[ctx: MALE]
en: Not married
et: Ei ole abielus

[ctx: MALE]
en: Nurse
et: Lapsehoidja

[ctx: MALE]
en: Owner
et: Omanik

[ctx: MALE]
en: Registry officer
et: Registreerimisametnik

[ctx: MALE]
en: Seller
et: Müüja

[ctx: MALE]
en: Servant
et: Teenija

[ctx: MALE]
en: Slave
et: Ori

[ctx: MALE]
en: Ward
et: Hoolealune

[ctx: MALE]
en: adopted name
et: adopteeritud nimi

[ctx: MALE]
en: also known as
et: tuntud ka kui

[ctx: MALE]
en: birth name
et: sünninimi

[ctx: MALE]
en: change of name
et: nimemuutus

[ctx: MALE]
en: died
et: surnud

[ctx: MALE]
en: eighth cousin
et: kaheksas nõbu

[ctx: MALE]
en: eleventh cousin
et: üheteistkümnes nõbu

[ctx: MALE]
en: estate name
et: mõisanimi

[ctx: MALE]
en: ex-partner
et: ekspartner

[ctx: MALE]
en: fifteenth cousin
et: viieteistkümnes nõbu

[ctx: MALE]
en: fifth %s
et: viies %s

[ctx: MALE]
en: fifth cousin
et: viies nõbu

[ctx: MALE]
en: first %s
et: esimene %s

[ctx: MALE]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: MALE]
en: fourteenth cousin
et: neljatestkümnes nõbu

[ctx: MALE]
en: fourth %s
et: neljas %s

[ctx: MALE]
en: fourth cousin
et: neljas nõbu

[ctx: MALE]
en: immigration name
et: immigratsiooninimi

[ctx: MALE]
en: married
et: abiellunud

[ctx: MALE]
en: married name
et: abielunimi

[ctx: MALE]
en: ninth cousin
et: üheksas nõbu

[ctx: MALE]
en: religious name
et: religioosne nimi

[ctx: MALE]
en: second %s
et: sekund %s

[ctx: MALE]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: MALE]
en: seventh cousin
et: seitsmes nõbu

[ctx: MALE]
en: sixth cousin
et: kuues nõbu

[ctx: MALE]
en: tenth cousin
et: kümnes nõbu

[ctx: MALE]
en: third %s
et: kolmas %s

[ctx: MALE]
en: third cousin
et: kolmas nõbu

[ctx: MALE]
en: thirteenth cousin
et: kolmeteistkümnes nõbu

[ctx: MALE]
en: twelfth cousin
et: kaheteistkümnes nõbu

[ctx: MALE]
en: was born
et: sündis

en: Macedonia
et: Makedoonia

en: Madagascar
et: Madagaskar

en: Madrid, Spain
et: Madriid, Hispaania

en: Magazine
et: Ajakiri

en: Mailing name
et: Postitusnimi

en: Mailto link
et: Mailto viide

en: Main section blocks
et: Põhisektsiooni plokid

en: Malaysia
et: Malasia

en: Maldives
et: Maldiivid

en: Male
et: Mees

[ctx: Male pedigree]
en: Adopted
et: Adopteeritud

[ctx: Male pedigree]
en: Birth
et: Sünd

[ctx: Male pedigree]
en: Foster
et: Kasu

en: Males
et: Mehed

en: Manage family trees
et: Korralda sugupuid

en: Manage media
et: Korralda meediat

en: Manage the links
et: Korralda viiteid

en: Manager
et: Haldaja

en: Managers
et: Haldajad

en: Manaus, Brazil
et: Manaus Brasiilia

en: Manhattan, New York, United States
et: Manhattan, New York, Ühendriigid

en: Manila, Philippines
et: Manila, Filipiinid

en: Manti, Utah, United States
et: Manti, Utah, Ühendriigid

en: Manuscript
et: Käsikiri

en: Many genealogy programs create GEDCOM files with custom tags, and webtrees understands most of them. When unrecognized tags are found, this option lets you choose whether to ignore them or display a warning message.
et: Paljud genealoogia tarkvarad loovad GEDCOM faile, mis sisaldavad erilisi silte ja webtrees saab enamikest neist aru. Kui leitakse silte, millest aru ei saada, siis see valik annab teile võimaluse valida, kas leitud site ignoreerida või kuvada hoiatussõnumit.

en: Many mail servers require that the sending server identifies itself correctly, using a valid domain name.
et: Paljud meiliserverid nõuavad, et saatev server identifitseeriks ennast korralikult, kasutades kehtivat domeeninime.

en: Map
et: Kaart

en: Markdown is a simple system of formatting, used on websites such as Wikipedia. It uses unobtrusive punctuation characters to create headings and sub-headings, bold and italic text, lists, tables, etc.
et: Markdown on lihtne vormingusüsteem, mida kasutatakse sellistel veebilehtedel nagu näiteks Wikipeedia. See kasutab tähelepandamatuid kirjavahemärke ja sübmoleid, et luua pealkirju ja ala-pealkirju, paksu ja kaldkirjas teksti, nimekirju, tabeleid jne.

en: Marriage
et: Abielu

en: Marriage banns
et: Abielukuulutused

en: Marriage beginning status
et: Abielu algus olek

en: Marriage bond
et: Abieluside

en: Marriage by country
et: Abielud riikide kaupa

en: Marriage contract
et: Abieluleping

en: Marriage date range end
et: Abiellumise kuupäeva vahemiku lõpp

en: Marriage date range start
et: Abiellumise kuupäeva vahemiku algus

en: Marriage ending status
et: Abielu lõpu olek

en: Marriage intention
et: Abielu plaan

en: Marriage license
et: Abielulitsents

en: Marriage of a brother
et: Venna abielu

en: Marriage of a child
et: Lapse abielu

en: Marriage of a daughter
et: Tütre abielu

en: Marriage of a father
et: Isa abielu

en: Marriage of a grandchild
et: Lapselapse abielu

en: Marriage of a granddaughter
et: Lapselapse abiellumine

en: Marriage of a grandson
et: Lapselapse abiellumine

en: Marriage of a half-brother
et: Poolvenna abielu

en: Marriage of a half-sibling
et: Poolõe / -venna abielu

en: Marriage of a half-sister
et: Poolõe abielu

en: Marriage of a mother
et: Ema abiellumine

en: Marriage of a parent
et: Vanema abiellumine

en: Marriage of a sibling
et: Õe / venna abiellumine

en: Marriage of a sister
et: Õe abielu

en: Marriage of a son
et: Poja abielu

en: Marriage of parents
et: Vanemate abiellumine

en: Marriage place contains
et: Abiellumise koht sisaldab

en: Marriage places
et: Abielukohad

en: Marriage settlement
et: Abieluotsus

en: Marriage status
et: Abielu staatus

en: Marriage type unknown
et: Abielu tüüp teadmata

en: Marriages
et: Abiellumised

en: Marriages by century
et: Abielud sajandi lõikes

en: Married name
et: Nimi peale abiellumist

en: Married surname
et: Abielujärgne perekonnanimi

en: Marshall Islands
et: Marshalli Saared

en: Masquerade as this user
et: Maskeeri ennast selleks kasutajaks

en: Match both upper and lower case letters.
et: Sobita väike- ja suurtähti.

en: Match calendar
et: Sobita kalender

en: Match the exact text, even if it occurs in the middle of a word.
et: Sobita täpne tekst isegi siis, kui see on keset sõna.

en: Match the exact text, unless it occurs in the middle of a word.
et: Sobita täpne tekst, kui see ei esine sõna keskel.

en: Mauritania
et: Mauritaania

en: Maximum descendancy generations
et: Maksimaalsed järeltulijate põlvkonnad

en: Maximum number of surnames on individual list
et: Suurim arv perekonnanimesid isikute nimekirjas

en: Maximum pedigree generations
et: Maksimaalsed sugupuu põlvkonnad

en: Maximum upload size:
et: Maksimaalne üleslaadimise suurus:

en: Medford, Oregon, United States
et: Medford, Oregon, Ühendriigid

en: Media
et: Meediafailid

en: Media contains
et: Meedia sisaldab

en: Media file
et: Meediafail

en: Media file to upload
et: Meediafail üles laadimiseks

en: Media filenames will be prefixed by %s.
et: Meedia failinimed märgistatakse eesliitega %s.

en: Media files
et: Meediafailid

en: Media folder
et: Meediafailide kataloog

en: Media folders
et: Meediafailide kataloogid

en: Media object
et: Meediaobjekt

en: Media objects
et: Meediaobjektid

en: Media objects found
et: Leitud meediafaile

en: Media objects per page
et: Meediafaile lehe kohta

en: Media type
et: Meediafaili tüüp

en: Medical
et: Meditsiiniline

en: Medical condition
et: Tervislik seisund

en: Mediterranio
et: Vahemeri

en: Medium systems (5,000 individuals): 32–64 MB, 20–40 seconds
et: Keskmised süsteemid (5000 isikut): 32-64MB, 20-40 sekundit

en: Melbourne, Australia
et: Melbourne, Austraalia

en: Member
et: Liige

en: Memory limit
et: Mälulimiit

en: Memphis, Tennessee, United States
et: Memphis, Tennessee, Ühendriigid

en: Menu
et: Menüü

en: Menus
et: Menüüd

en: Mercury
et: Elavhõbe

en: Merge
et: Ühenda

en: Merge family trees
et: Ühenda sugupuud

en: Merge records
et: Ühenda kirjed

en: Merida, Mexico
et: Merida, Mehhiko

en: Mesa, Arizona, United States
et: Mesa, Arizona, Ühendriigid

en: Message
et: Sõnum

en: Messages
et: Sõnumid

en: Mexico
et: Mehhiko

en: Mexico City, Mexico
et: Mexico City, Mehhiko

en: Microfiche
et: Mikrofišš

en: Microfilm
et: Mikrofilm

en: Micronesia
et: Mikroneesia

en: Middle East
et: Lähis-Ida

en: Midnight
et: Kesköö

en: Military
et: Sõjaväelane

en: Military service
et: Sõjaväeteenistus

en: Minimum and maximum zoom level for the Google map. 1 is the full map, 15 is single house. Note that 15 is only available in certain areas.
et: Minimaalne ja maksimaalne suurendusaste Google map-i jaoks. 1 on täielik kaart, 15 on üks maja. Pidage meeles, et 15 on võimalik ainult teatud piirkondades.

en: Missing data
et: Puuduvad andmed

en: Moderate pending changes
et: Korralda ootel olevaid muudatusi

en: Moderator
et: Moderaator

en: Moderators
et: Moderaatorid

en: Module
et: Moodul

en: Module administration
et: Moodulite administreerimine

en: Modules
et: Moodulid

en: Moldova
et: Moldaavia

en: Mon
et: E

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Mongolia
et: Mongoolia

en: Monterrey, Mexico
et: Monterrey, Mehhiko

en: Montevideo, Uruguay
et: Montevideo, Uruguai

en: Month
et: Kuu

en: Month of birth
et: Sünnikuu

en: Month of birth of first child in a relation
et: Suhtes esimese lapse sünnikuu

en: Month of death
et: Surmakuu

en: Month of first marriage
et: Esimene abielukuu

en: Month of marriage
et: Abielukuu

en: Month:
et: Kuu:

en: Monticello, Utah, United States
et: Monticello, Utah, Ühendriigid

en: Montreal, Quebec, Canada
et: Montreal, Quebec, Kanada

en: More news articles
et: Rohkem uudisteartikleid

en: Morocco
et: Maroko

en: Most SMTP servers require a password.
et: Enamus SMTP servereid vajavad parooli.

en: Most common surnames
et: Enim kasutatud perekonnanimed

en: Most servers do not use secure connections.
et: Enamus servereid ei kasuta turvalist ühendust.

en: Most sites are configured to use localhost. This means that your database runs on the same computer as your web server.
et: Enamus saitidest kasutavad localhost-i. See tähendab, et andmebaas käib samas arvutis kui veebiserver.

en: Most sites are configured to use the default value of 3306.
et: Enamus saite kasutavad algsätet 3306.

en: Most viewed pages
et: Enim vaadatud lehed

en: Mother
et: Ema

en: Mother: %s
et: Ema: %s

en: Mother’s age
et: Ema vanus

en: Mother’s family with %s
et: Ema perekond koos %s

en: Mother’s family with an unknown individual
et: Ema perekond koos teadmata isikuga

en: Mount Timpanogos, Utah, United States
et: Mount Timpanogos, Utah, Ühendriigid

en: Move down
et: Liiguta alla

en: Move left
et: Liiguta vasakule

en: Move right
et: Liiguta paremale

en: Move up
et: Liiguta üles

en: Mozambique
et: Mosambiik

en: Multiple marriages
et: Mitu abielu

en: My account
et: Minu konto

en: My family tree
et: Minu sugupuu

en: My individual record
et: Minu isiklik kirje

en: My page
et: Minu leht

en: My pages
et: Minu lehed

en: My pedigree
et: Minu põlvnemine

en: MySQL gave the error: %s
et: MySQL andis veateate: %s

en: MySQL variables
et: MySQL muutujad

en: Myanmar
et: Birma

[ctx: NOMINATIVE]
en: April
et: aprill

[ctx: NOMINATIVE]
en: August
et: august

[ctx: NOMINATIVE]
en: December
et: detsember

[ctx: NOMINATIVE]
en: February
et: veebruar

[ctx: NOMINATIVE]
en: January
et: jaanuar

[ctx: NOMINATIVE]
en: July
et: juuli

[ctx: NOMINATIVE]
en: June
et: juuni

[ctx: NOMINATIVE]
en: March
et: märts

[ctx: NOMINATIVE]
en: May
et: mai

[ctx: NOMINATIVE]
en: Nivose
et: Nivôse

[ctx: NOMINATIVE]
en: November
et: november

[ctx: NOMINATIVE]
en: October
et: oktoober

[ctx: NOMINATIVE]
en: Pluviose
et: Pluviôse

[ctx: NOMINATIVE]
en: September
et: september

[ctx: NOMINATIVE]
en: Tir
et: TIr

[ctx: NOMINATIVE]
en: Vendemiaire
et: Vendémiaire

[ctx: NOMINATIVE]
en: Ventose
et: Ventôse

[ctx: NOMINATIVE]
en: jours complementaires
et: jours complémentaires

en: Name
et: Nimi

en: Name contains
et: Nimi sisaldab

en: Name in Hebrew
et: Heebreakeelne nimi

en: Name prefix
et: Nime eesliide

en: Name suffix
et: Nime järelliide

en: Names
et: Nimed

en: Namesake
et: Nimekaim

en: Namibia
et: Namiibia

en: Nanny
et: Lapsehoidja

en: Narrative description
et: Jutustav kirjeldus

en: Nashville, Tennessee, United States
et: Nashville, Tennessee, Ühendriigid

en: Nationality
et: Kodakondsus

en: Naturalization
et: Naturalisatsioon

en: Nauvoo (new), Illinois, United States
et: Nauvoo (uus), Illinois, Ühendriigid

en: Nauvoo (original), Illinois, United States
et: Nauvoo (esialgne), Illinois, Ühendriigid

en: Nepal
et: Nepaal

en: Netherlands
et: Holland

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Never married
et: Pole abielus olnud

en: New Caledonia
et: Uus-Kaledoonia

en: New York, New York, United States
et: New York, New York, Ühendriigid

en: New Zealand
et: Uus-Meremaa

en: New data
et: Uued andmed

en: New registration at %s
et: Uus registreerimine: %s

en: New user at %s
et: Uus kasutaja: %s

en: Newport Beach, California, United States
et: Newport Beach, Kalifornia, Ühendriigid

en: News
et: Uudised

en: Newspaper
et: Ajaleht

en: Next email reminder will be sent after
et: Järgmine e-maili tevitus saadetakse pärast

en: Next image
et: Järgmine pilt

en: Nicaragua
et: Nikaraagua

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: Nigeria
et: Nigeeria

en: No
et: Ei

en: No GEDCOM file was received.
et: GEDCOM faili ei saadud kätte.

en: No GEDCOM files found.
et: GEDCOM faile ei leitud.

en: No ancestors in the database.
et: Andmebaasist esivanemaid ei leitud.

en: No calendar conversion
et: Kalendrit ei teisendata

en: No children
et: Lapsi pole

en: No contact
et: Ilma kontakteerumiseta

en: No custom modules are enabled.
et: Kohandatud mooduleid pole lubatud.

en: No custom themes are enabled.
et: Kohandatud teemasid pole lubatud.

en: No duplicates have been found.
et: Duplikaate ei leitud.

en: No errors have been found.
et: Vigasid ei leitud.

en: No events exist for the next %s day. | No events exist for the next %s days.
et[0]: Sündmuseid pole olemas järgmiseks %s päevaks.
et[1]: Sündmuseid pole olemas järgmiseks %s päevaks.

en: No events exist for today.
et: Täna ei ole sündmusi.

en: No events exist for tomorrow.
et: Homme pole ühtegi sündmust.

en: No events for living individuals exist for today.
et: Täna ei ole sündmusi elavate inimeste kohta.

en: No events for living individuals exist for tomorrow.
et: Homme pole pole ühtegi sündmust elava inimese kohta.

en: No events for living people exist for the next %s day. | No events for living people exist for the next %s days.
et[0]: Ei leitud sündmusi elava isiku kohta järgmiseks %s päevaks.
et[1]: Ei leitud sündmusi elavate isikute kohta järgmiseks %s päevaks.

en: No facts exist for this family.
et: Selle perekonna kohta pole fakte sisestatud.

en: No file was received. Please try again.
et: Faili ei saadud kätte. Palun proovige uuesti.

en: No link between the two individuals could be found.
et: Nende kahe isiku vahel seost ei leitud.

en: No map data exists for this individual
et: Selle isiku kohta puudub kaardiinfo

en: No matching facts found
et: Sobivaid fakte ei leitud

en: No media file was provided.
et: Meediafaili ei olnud valitud.

en: No news articles have been submitted.
et: Ühtegi uudist pole sisestatud.

en: No places found
et: Kohti ei leitud

en: No places have been found.
et: Asukohti ei leitud.

en: No predefined text
et: Ei ole eeldefineeritud teksti

en: No records to display
et: Pole kirjeid, mida kuvada

en: No results found.
et: Midagi ei leitud.

en: No signed-in and no anonymous users
et: Pole sisseloginud ega anonüümseid kasutajaid

en: No temple - living ordinance
et: Templit ei ole - elav korraldus

en: No upgrade information is available.
et: Uuenduste kohta pole andmeid saadaval.

en: Nobody at all
et: Mitte kedagi

en: Nocturnal
et: Öine

en: None
et: Puudub

en: Noon
et: Keskpäev

en: Norfolk Island
et: Norfolki saar

en: Normally, any changes made to a family tree need to be reviewed by a moderator. This option allows a user to make changes without needing a moderator.
et: Tavaliselt peab moderaator kõik sugupuus tehtavad muudatused kinnitama. See valik lubab kasutajatel teha muudatusi, ilma moderaatori nõusolekut vajamata.

en: North Korea
et: Põhja-Korea

en: Northern Ireland
et: Põhja Iirimaa

en: Norway
et: Norra

en: Not a valid individual, family, or source ID
et: Pole kehtiv isik, perekond või allika ID

en: Not approved by an administrator
et: Pole administraatori poolt kinnitatud

en: Not living
et: Ei ole elus

en: Not married
et: Ei ole abielus

en: Not verified by the user
et: Pole kasutaja poolt kinnitatud

en: Note
et: Märkus

en: Note that if a user account is linked to a record, then that user will always be able to view that record.
et: Pidage meeles, et kui kasutaja on ühendatud kirjega, siis see kasutaja saab alati seda kirjet vaadata.

en: Note: longer path lengths require a lot of calculation, which can make your website run slowly for these users.
et: Märkus: pikemad ühendused nõuavad rohkem aega arvutamiseks, see võib teie veebilehe nende kasutajate jaoks aeglaselt toimima panna.

en: Notes
et: Märkmed

en: Nothing found to cleanup
et: Ei leitud midagi puhastamiseks

en: Nothing found.
et: Ei leitud midagi.

en: Nuku’Alofa, Tonga
et: Nuku'Alofa, Tonga

en: Number of children
et: Laste arv

en: Number of days to show
et: Näidatavate päevade arv

en: Number of families without children
et: Lasteta perekondade arv

en: Number of generations
et: Põlvkondade arv

en: Number of given names
et: Eesnimede arv

en: Number of marriages
et: Abielude arv

en: Number of months since the last sign-in for a user’s account to be considered inactive:
et: Viimasest sisselogimisest möödunud kuude arv, mille järel konto loetakse mitteaktiivseks:

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Number of surnames
et: Perekonnanimede arv

en: Nurse
et: Lapsehoidja

en: Oakland, California, United States
et: Oakland, Kalifornia, Ühendriigid

en: Oaxaca, Mexico
et: Oaxaca, Mehhiko

en: Occupation
et: Amet

en: Occupations
et: Ametid

en: Occupied Palestinian Territory
et: Palestiina okupeeritud ala

en: Ogden, Utah, United States
et: Ogden, Utah, Ühendriigid

en: Oklahoma City, Oklahoma, United States
et: Oklahoma City, Oklahoma, Ühendriigid

en: Old data
et: Vanad andmed

en: Old files found
et: Leiti vanu faile

en: Oldest at bottom
et: Vanim kõige all

en: Oldest at top
et: Vanim kõige ülal

en: Oldest father
et: Vanim isa

en: Oldest female
et: Vanim naine

en: Oldest living individuals
et: Vanimad elavad inimesed

en: Oldest male
et: Vanim mees

en: Oldest mother
et: Vanim ema

en: Olivia
et: Oliiviroheline

en: Oman
et: Omaan

en: On this day
et: Tänasel päeval

en: On this day…
et: Sellel päeval …

en: Only managers can edit
et: Ainult haldajad saavad muuta

en: Oops! The webserver is unable to connect to the database server. It could be busy, undergoing maintenance, or simply broken. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes or contact the website administrator.
et: Oih! Veebiserver ei saa ühenduda andmebaasi serveriga. See võib olla hõivatud, hoolduses või lihtsalt katki. Te peaksite <a href="index.php">proovima uuesti</a> mõne minuti pärast. Või kontakteeruma veebilehe administraatoriga.

en: Oops! webtrees was unable to create files in this folder.
et: Oih! webtrees ei saanud selles kaustas faile luua.

en: Optional prefixes and suffixes
et: Valikulised ees- ja järelliited

en: Oquirrh Mountain, Utah, United States
et: Oquirrh Mountain, Utah, Ühendriigid

en: Order
et: Järjestus

en: Ordinance
et: Korraldus

en: Ordination
et: Kooskõlastamine

en: Orientation
et: Paigutus

en: Orlando, Florida, United States
et: Orlando, Florida, Ühendriigid

en: Other
et: Muu

en: Other facts to show in charts
et: Teisi fakte mida tabelites näidata

en: Other folder… please type in
et: Teises kataloogis... palun sisesta

en: Other preferences
et: Muud eelistused

en: Others
et: Muud

en: Overwrite existing coordinates.
et: Kirjuta olemasolevad kordinaadid üle.

en: Own charts
et: Enda tabelid

en: Owner
et: Omanik

en: PHP blocked the file because of its extension.
et: PHP blokeeris selle faili selle laienduse tõttu.

en: PHP extension “%1$s” is disabled. Without it, the following features will not work: %2$s. Please ask your server’s administrator to enable it.
et: PHP laiendus “%1$s” on keelatud. Ilma selleta ei tööta järgmised funktsioonid: %2$s. Palun lase oma serveri administraatoril see lubada.

en: PHP extension “%s” is disabled. You cannot install webtrees until this is enabled. Please ask your server’s administrator to enable it.
et: PHP laiendus “%s” on keelatud. Sa ei saa webtrees installida kuni see on lubatud. Palun lase oma serveri administraatoril see lubada.

en: PHP failed to write to disk.
et: PHP ei saanud kettale kirjutada.

en: PHP information
et: PHP informatsioon

en: PHP setting “%1$s” is disabled. Without it, the following features will not work: %2$s. Please ask your server’s administrator to enable it.
et: PHP säte “%1$s” on keelatud. Ilma selleta ei tööta järgmised funktsioonid: %2$s. Palun lase oma serveri administraatoril see lubada.

en: PHP time limit
et: PHP aja limiit

en: Page
et: Lehekülg

en: Page %s of %s
et: Leht %s - %s 'st

en: Page size
et: Lehekülje suurus

en: Painting
et: Värvimine

en: Palette
et: Värviskaala

en: Palmyra, New York, United States
et: Palmyra, New York, Ühendriigid

en: Papeete, Tahiti
et: Papeete, Tahiiti

en: Papua New Guinea
et: Paapua Uus-Guinea

en: Paraguay
et: Paraguai

en: Parents
et: Vanemad

en: Parents and siblings
et: Vanemad ja õed-vennad

en: Parent’s age
et: Vanema vanus

en: Password
et: Parool

en: Passwords must be at least 6 characters long and are case-sensitive, so that “secret” is different from “SECRET”.
et: Paroolid peavad olema vähemalt 6 tähemärki pikad ja on suurtähetundlikud, ehk "saladus" on erinev "SALADUS"-st.

en: Passwords must contain at least 6 characters.
et: Parool peab sisaldama vähemalt 6 tähemärki.

en: Payson, Utah, United States
et: Payson, Utah, Ühendriigid

en: Pedigree
et: Esivanemate puu

[ctx: Pedigree]
en: Adopted
et: Adopteeritud

[ctx: Pedigree]
en: Birth
et: Sünd

[ctx: Pedigree]
en: Foster
et: Kasu

en: Pedigree chart
et: Esivanemate puu

en: Pedigree map
et: Sugupuu kaart

en: Pedigree map of %s
et: Sugupuu kaart isikule %s

en: Pedigree of %s
et: %s sugupuu

en: Pedigree tree of %s
et: %s põlvnemine

en: Pending changes
et: Läbivaatamata muudatused

en: Pending changes are only shown when your account has permission to edit. When you sign out, you will no longer be able to see them. Also, pending changes are only shown on certain pages. For example, they are not shown in lists, reports, or search results.
et: Läbivaatamata muudatusi näidatakse ainult siis, kui teie kasutajal on muutmisõigused. Kui te logite välja, siis teil pole võimalik neid enam näha. Läbivaatamata muudatusi näidatakse ainult teatud lehtedel. Näiteks neid ei näidata nimekirjades, raportites või otsingutulemustes.

en: Permanent number
et: Püsinumber

en: Permanently delete these records?
et: Kustuta need kirjed püsivalt?

en: Perth, Australia
et: Perth, Austraalia

en: Peru
et: Peruu

en: Philippines
et: Filipiinid

en: Phoenix, Arizona, United States
et: Phoenix, Arizona, Ühendriigid

en: Phone
et: Telefon

en: Phonetic
et: Foneetiline

en: Phonetic algorithm
et: Foneetiline algortim

en: Phonetic name
et: Foneetiline nimi

en: Phonetic place
et: Foneetiline asukoht

en: Phonetic search
et: Foneetiline otsing

en: Phonetic title
et: Foneetiline pealkiri

en: Photo
et: Foto

en: PhpGedView might be installed in one of these folders:
et: PhpGedView võib olla paigaldatud ühte neist kaustadest:

en: PhpGedView must be version 4.2.3, or any SVN up to #%s
et: PhpGedView peab olema versioon 4.2.3 või mingi SVN kuni #%s

en: PhpGedView must use the same database as webtrees.
et: PhpGedView peab kasutama sama andmebaasi nagu webtrees.

en: PhpGedView to webtrees transfer wizard
et: PhpGedView-ist webtrees-i ülekandmisabiline

en: Pink Plastic
et: Roosa Plastik

en: Place
et: Koht

en: Place check
et: Asukohakontroll

en: Place contains
et: Koht sisaldab

en: Place hierarchy
et: Kohanimede loend

en: Place in Hebrew
et: Koht heebrea keeles

en: Place list
et: Kohtade nimekiri

en: Place names are frequently too long to fit on charts, lists, etc. They can be abbreviated by showing just the first few parts of the name, such as <i>village, county</i>, or the last few part of it, such as <i>region, country</i>.
et: Kohanimed on tihtipeale liiga pikad, et mahtuda joonistele, nimekirjadesse jne. Neid saab lühendada näidates ainult mõnda esimest osa nimest nagu <i>küla, maakond</i> või mõnda viimast osa nimest nagu <i>piirkond, riik</i>.

en: Place of LDS baptism
et: LDS ristimise asukoht

en: Place of LDS child sealing
et: LDS lapse "sealing" asukoht

en: Place of LDS endowment
et: LDS "endowment" asukoht

en: Place of LDS spouse sealing
et: LDS nõbu "sealing" asukoht

en: Place of adoption
et: Adopteerimise koht

en: Place of baptism
et: Ristimise koht

en: Place of bar mitzvah
et: Bar mitzvah asukoht

en: Place of bat mitzvah
et: Bat mitzvah asukoht

en: Place of birth
et: Sünnikoht

en: Place of blessing
et: Õnnistamise koht

en: Place of brit milah
et: Brit milah asukoht

en: Place of burial
et: Matmiskoht

en: Place of christening
et: Ristimiskoht

en: Place of confirmation
et: Leeri koht

en: Place of cremation
et: Kremeerimiskoht

en: Place of death
et: Surmakoht

en: Place of emigration
et: Emigreerumiskoht

en: Place of engagement
et: Kihlumise koht

en: Place of event
et: Sündmuse koht

en: Place of first communion
et: Esimese osaduse asukoht

en: Place of immigration
et: Immigreerumiskoht

en: Place of marriage
et: Abiellumise koht

en: Place of marriage banns
et: Abielukuulutuse asukoht

en: Place of naturalization
et: Kodakondsuse riik

en: Place of ordination
et: Kooskõlastamise koht

en: Place of residence
et: Residentsuse koht

en: Place the website offline, by creating the file %s…
et: Muutke leht mittekättesaadavaks, luues faili %s…

en: Place the website online, by deleting the file %s…
et: Muutke leht kättesaadavaks kustutades faili %s…

en: Places
et: Asukohad

en: Places found
et: Kohti leitud

en: Places in %s
et: Kohad %s

en: Places should be entered according to the standards for genealogy. In genealogy, places are recorded with the most specific information about the place first and then working up to the least specific place last, using commas to separate the different place levels. The level at which you record the place information should represent the levels of government or church where vital records for that place are kept.<br><br>For example, a place like Salt Lake City would be entered as “Salt Lake City, Salt Lake, Utah, USA”.<br><br>Let’s examine each part of this place. The first part, “Salt Lake City,” is the city or township where the event occurred. In some countries, there may be municipalities or districts inside a city which are important to note. In that case, they should come before the city. The next part, “Salt Lake,” is the county. “Utah” is the state, and “USA” is the country. It is important to note each place because genealogy records are kept by the governments of each level.<br><br>If a level of the place is unknown, you should leave a space between the commas. Suppose, in the example above, you didn’t know the county for Salt Lake City. You should then record it like this: “Salt Lake City, , Utah, USA”. Suppose you only know that an individual was born in Utah. You would enter the information like this: “, , Utah, USA”. <br><br>You can use the <b>Find Place</b> link to help you find places that already exist in the database.
et: Asukohad peaksid olema siseastatud genealoogia standarditele vastavalt. Genealoogias asukohtasid kirjeldatakse kõige spetsiifilisema informatsiooniga esmalt ja siis lõpuks kõige vähem spetsiifilisem koht. Erinevaid kohtasid tuleb eraldada komadega.<br>Näiteks koht nagu Salt Lake City sisestataks kui "Salt Lake City, Salt Lake, Utah, USA".<br><br>Vaatame nime erinevaid osasid eraldi. Esimene osa "Salt Lake City" on linn, kus sündmus toimus. Mõnedes riikides on veel väiksemaid alaüksusi, mis kuuluvad linna sisse, sel juhul peaksid need olema sisestatud enne linna nime. Järgmne osa "Salt Lake" on maakond, "Utah" on osariik ja "USA" on riik. Oluline on meeles pidada, et genealoogilisi kirjeid peetakse iga erineva taseme valitsuse poolt.<br><br>Kui üks osa tasemest või kohast on teadmata, siis see tuleks jätta kahe koma vahele. Näiteks kui te ei teanuks Salt Lake City maakonda, siis oleksite pannud selle kirja järgnevalt: “Salt Lake City, , Utah, USA”. Kui te teadnuks, et isik oli sündinud Utah-is siis sesestanuks selle järgnevalt: “, , Utah, USA”. <br><br>Te saate kasutada<b>Leia koht</b>viidet et leida asukohti, mis on juba andmebaasis olemas.

en: Play
et: Esita

en: Please enter a given name, surname, or place in addition to the year
et: Palun sisesta eesnimi, perekonnanimi või koht lisaks aastale

en: Please enter a message subject.
et: Palun sisesta sõnumi teema.

en: Please enter a valid email address.
et: Palun sisesta sobiv e-maili aadress.

en: Please enter more than one character.
et: Sisesta rohkem kui üks sümbol.

en: Please enter some message text before sending.
et: Palun sisesta sõnumi tekst.

en: Please provide your email address so that we may contact you in response to this message. If you do not provide your email address we will not be able to respond to your inquiry. Your email address will not be used in any other way besides responding to this inquiry.
et: Palun kirjutada oma e-posti aadress, et me saaks sinu sõnumile vastata. Kui sa e-posti aadressi ei jäta, ei ole meil võimalik sinuga ühendust võtta. Sinu e-posti aadressi ei kasutata mingil muul moel, kui sellele küsimusele vastamiseks.

en: Poland
et: Poola

en: Port number
et: Pordinumber

en: Portland, Oregon, United States
et: Portland, Oregon, Ühendriigid

en: Porto Alegre, Brazil
et: Porto Alegre, Brasiilia

en: Portrait
et: Püstpaigutus

en: Postal code
et: Sihtnumber

en: Predefined text that states admin will decide on each request for a user account
et: Eeldefineeritud tekst mis ütleb, et administraator peab kinnitama kõik kontode taotlused

en: Predefined text that states all users can request a user account
et: Eeldefineeritud tekst mis ütleb, et kõik kasutajad võivad kontot taotleda

en: Predefined text that states only family members can request a user account
et: Eeldefineeritud tekst mis ütleb, et ainult perekonnaliikmed tohivad kontot taotleda

en: Preferences
et: Eelistused

en: Preferences exist for the module “%s”, but this module no longer exists.
et: Mooduli “%s” kohta on olemas eelistusi, kuid seda moodulit pole enam olemas.

en: Preferred contact method
et: Eelistatud suhtlusviis

en: Prefixes
et: Eesliited

en: Presentation style
et: Esitlusstiil

en: President’s Office
et: Presidendi kantselei

en: Preston, England
et: Preston, Suurbritannia

en: Priest
et: Preester

en: Print basic events when blank
et: Trüki tavalised sündmused, kui on tühi

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Privacy restrictions
et: Privaatsuspiirangud

en: Privacy restrictions - these apply to records and facts that do not contain a GEDCOM RESN tag
et: Privaatsuspiirangud - need rakenduvad kirjetele ja faktidele, mis ei sisalda GEDCOM RESN silti

en: Private
et: Privaatne

en: Probate
et: Testamendi kinnitamine

en: Property
et: Kinnisvara

en: Provo City Center, Utah, United States
et: Provo City Center, Utah, Ühendriigid

en: Provo, Utah, United States
et: Provo, Utah, Ühendriigid

en: Publication
et: Publikatsioon

en: Qatar
et: Katar

en: Quality of data
et: Andmete kvaliteet

en: Question
et: Küsimus

en: Quick family facts
et: Kiired perekonnafaktid

en: Quick individual facts
et: Kiired isikufaktid

en: Quick repository facts
et: Kiired hoidlafaktid

en: Quick source facts
et: Kiired allikafaktid

en: README documentation
et: README dokumentatsioon

en: Rabbi
et: Rabi

en: Raleigh, North Carolina, United States
et: Raleigh, Põhja-Carolina, Ühendriigid

en: Random images from the current family tree.
et: Suvalised pildid sellest perepuust.

en: Re-order children
et: Taasjärjesta lapsed

en: Re-order families
et: Taasjärjesta perekonnad

en: Re-order media
et: Taasjärjesta meediafailid

en: Real name
et: Tegelik nimi

en: Recent changes
et: Viimased muudatused

en: Recent years (&lt; 100 yrs)
et: Viimased aastad (< 100 a)

en: Recife, Brazil
et: Recife, Brasiilia

en: Record
et: Kirje

en: Record ID number
et: Kirje ID number

en: Record file number
et: Kirje failinumber

en: Records
et: Kirjed

en: Records are not the same type. Cannot merge records that are not the same type.
et: Kirjed ei ole sama tüüpi. Ei saa liita kirjeid, mis pole sama tüüpi.

en: Redlands, California, United States
et: Redlands, Kalifornia, Ühendriigid

en: Reference number
et: Viitenumber

en: Regina, Saskatchewan, Canada
et: Regina, Saskatchewan, Kanada

en: Registered partnership
et: Registreeritud partnerlus

en: Registry officer
et: Registreerimisametnik

en: Regular expression
et: Tavaline väljend (regular expression)

en: Regular expressions are an advanced pattern matching technique.
et: Tavalised väljendid (regular expression) on keerukamad mustriloomis tehnikad.

en: Reject
et: Lükka tagasi

en: Reject all changes
et: Lükka kõik muudatused tagasi

en: Related families
et: Seotud perekonnad

en: Related individuals
et: Seotud isikud

en: Relationship
et: Sugulus

en: Relationship to father
et: Sugulusside isaga

en: Relationship to me
et: Seos minuga

en: Relationship to mother
et: Sugulusside emaga

en: Relationship to parents
et: Sugulusside vanematega

en: Relationship: %s
et: Sugulusside: %s

en: Relationships
et: Sugulussidemed

en: Relationships between %1$s and %2$s
et: Sugulussidemed %1$s ja %2$s vahel

en: Religion
et: Usk

en: Religious institution
et: Religioosne institutsioon

en: Religious marriage
et: Kiriklik abielu

en: Reminder email frequency (days)
et: Meeldetuletuste e-maili sagedus (päevades)

en: Remote server
et: Väline server

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove duplicate links
et: Eemalda duplikaatsed viited

en: Remove flag
et: Eemalda lipp

en: Remove individual
et: Eemalda isik

en: Remove link from list
et: Eemalda viide nimekirjast

en: Remove the GEDCOM media path from filenames
et: Eemalda GEDCOM-i meedia asukoht failinimedest

en: Remove this location?
et: Eemalda see asukoht?

en: Reno, Nevada, United States
et: Reno, Nevada, Ühendriigid

en: Renumber
et: Nummerda ümber

en: Renumber family tree
et: Nummerda sugupuu ümber

en: Replace with
et: Asenda

en: Replacement text
et: Asendatav tekst

en: Reply
et: Vasta

en: Report
et: Väljavõte

en: Reports
et: Väljavõtted

en: Repositories
et: Hoidlate nimekirjad

en: Repositories found
et: Hoidlaid leitud

en: Repository
et: Hoidla

[ctx: Repository]
en: Name
et: Nimi

en: Repository contains
et: Hoidla sisaldab

en: Repository name
et: Hoidla nimi

en: Republic of the Congo
et: Kongo Vabariik

en: Request a new password
et: Küsi uut parooli

en: Request a new user account
et: Registreeru kasutajaks

en: Research task
et: Uurimisülesanne

en: Research tasks
et: Uurimisülesanded

en: Research tasks are special events, added to individuals in your family tree, which identify the need for further research. You can use them as a reminder to check facts against more reliable sources, to obtain documents or photographs, to resolve conflicting information, etc.
et: Uurimisülesanded on erilised sündmused, mis on lisatud sugupuus olevatele isikutele. Need näitavad, kes nendest isikutest vajavad edasist uurimistööd. Saate neid kasutada meeldetuletustena, et kontrollida fakte mõnes usaldusväärsemast allikast või selleks, et lahendada vastuolus oleva informatsiooni poolt põhjustatud probleeme.

en: Research tasks are stored using the custom GEDCOM tag “_TODO”. Other genealogy applications may not recognize this tag.
et: Uurimisülesandeid hoiustatakse kasutades erilist GEDCOM-i silti "_TODO". Teised genealoogiarakendused ei pruugi seda silti ära tunda.

en: Residence
et: Elukoht

en: Restore the default block layout
et: Taasta vaikimisi plokkide paigutus

en: Restrict access to the website, using IP addresses and user-agent strings.
et: Piira juurdepääs veebilehele kasutades IP aadresse ja kasutaja-agent võtmesõnu.

en: Restrict to immediate family
et: Kitsenda ainult lähiperekonnale

en: Restriction
et: Piirang

en: Restrictions can be added to records and/or facts. They restrict who can view the data and who can edit it.
et: Piiranguid saab lisada kirjetele ja/või faktidele. Need määravad, kes saavad andmeid vaadata ja kes muuta.

en: Resulting value
et: Tulemus

en: Results
et: Tulemused

en: Retirement
et: Pensionile jäämine

en: Reunion
et: Réunion

en: Rexburg, Idaho, United States
et: Rexburg, Idaho, Ühendriigid

en: Right section blocks
et: Parema sektsiooni plokid

en: Role
et: Roll

en: Romania
et: Rumeenia

en: Romanized
et: Romaniseeritud

en: Romanized place
et: Kohanimi ladina tähtedega

en: Romanized title
et: Pealkiri ladina tähtedega

en: Roots
et: Juured

en: Rule
et: Reegel

en: Russia
et: Venemaa

en: Rwanda
et: Ruanda

en: SMTP mail server
et: SMTP mailiserver

en: Sacramento, California, United States
et: Sacramento, Kalifornia, Ühendriigid

en: Sage
et: Salvei

en: Saint Lucia
et: Santa Lucía

en: Saint Pierre and Miquelon
et: Saint Pierre ja Miquelon

en: Saint Vincent and the Grenadines
et: Saint Vincent ja Grenadiinid

en: Salt Lake City, Utah, United States
et: Salt Lake City, Utah, Ühendriigid

en: San Antonio, Texas, United States
et: San Antonio, Texas, Ühendriigid

en: San Diego, California, United States
et: San Diego, Kalifornia, Ühendriigid

en: Santiago, Chile
et: Santiago, Tšiili

en: Santo Domingo, Dominican Republic
et: Santo Domingo, Dominikaani Vabariik

en: Sao Paulo, Brazil
et: Sao Paulo, Brasiilia

en: Sao Tome and Principe
et: Sao Tomé ja Principe

en: Sat
et: L

en: Satellite
et: Satelliit

en: Saturday
et: Laupäev

en: Saudi Arabia
et: Saudi Araabia

en: School or college
et: Kool või ülikool

en: Scotland
et: Šotimaa

en: Scrapbook
et: Väljalõigete raamat

en: Sealing canceled (divorce)
et: "Sealing" tühistatud (lahutus)

en: Search
et: Otsi

en: Search and replace
et: Otsi ja asenda

en: Search and replace text, using simple searches or advanced pattern matching.
et: Otsi ja asenda teksti, kasutades lihtsaid otsinguid või keerukamaid mustrilisi vasteid.

en: Search engine
et: Otsingumootor

en: Search filters
et: Otsingufiltrid

en: Search for
et: Otsi sõna

en: Search globally
et: Otsi ülemaailmselt

en: Search locally
et: Otsi kohalikult

en: Search method
et: Otsimise meetod

en: Search text/pattern
et: Otsingu tekst/muster

en: Searching for all possible relationships can take a lot of time in complex trees.
et: Kõikide võimalike sugulussidemete otsimine võib keerulistes puudes palju aega võtta.

en: Seattle, Washington, United States
et: Seattle, Washington, Ühendriigid

en: Second record
et: Teine kirje

en: Secure connection
et: Turvaline ühendus

en: Security code
et: Turvakood

en: See %s for more information.
et: Rohkema informatsiooni jaoks vaadake %s.

en: Select
et: Vali

en: Select a GEDCOM file to import
et: Valige GEDCOM fail, mida importida

en: Select a block and use the arrows to move it.
et: Valige plokk ja kasutage selle liigutamiseks nooli.

en: Select a date
et: Vali kuupäev

en: Select events
et: Vali sündmused

en: Select flag
et: Vali lipp

en: Select individuals by place or date
et: Valige isikud koha või kuupäeva järgi

en: Select records from your family tree and save them as a GEDCOM file.
et: Valige kirjeid oma sugupuust ja salvestage need GEDCOM failina.

en: Select the desired age interval
et: Vali soovitud vanuse intervall

en: Select the desired count interval
et: Vali soovitud kokkulugemise intervall

en: Select the facts and events to keep from both records.
et: Valige faktid ja sündmused, mida mõlemast kirjest alles jätta.

en: Select the languages that will be shown in menus.
et: Valige keeled, mida menüüdes näidatakse.

en: Select two records to merge.
et: Valige kaks kirjet, mida liita.

en: Seller
et: Müüja

en: Send
et: Saada

en: Send a message
et: Saada sõnum

en: Send a message to all users
et: Saada sõnum kõigile kasutajatele

en: Send a message to users who have never signed in
et: Saada sõnum kasutajatele, kes pole kunagi sisse loginud

en: Send a message to users who have not signed in for 6 months
et: Saada sõnum kasutajatele, kes pole 6 kuu jooksul sisse loginud

en: Send broadcast messages
et: Saada laiaulatuslike sõnumeid

en: Send out reminder emails
et: Saada meeldetuletus e-maile

en: Sender name
et: Saatja nimi

en: Sending email
et: Emaili saatmine

en: Sending server name
et: Saatva serveri nimi

en: Seoul, Korea
et: Soul, Korea

en: Separated
et: Lahutatud

en: Servant
et: Teenija

en: Server information
et: Serveri informatsioon

en: Server name
et: Serveri nimi

en: Session timeout
et: Sessiooni aegumine

en: Set as default
et: Seadke vaikimisi

en: Set the access level for each tree.
et: Määrake juurdepääsutase iga puu jaoks.

en: Set the default blocks for new family trees
et: Seadke vaikimisi blokid uute sugupuude jaoks

en: Set the default blocks for new users
et: Seadke vaikimisi blokid uute kasutajate jaoks

en: Set the default number of generations to display on descendancy and pedigree charts.
et: Seadke vaikimisi arv põlvkondi, mida kuvada järeltulijate ja pedigree jooniste peal.

en: Set the maximum number of generations to display on descendancy charts.
et: Seadke maksimaalne arv põlvkondi, mida kuvada järeltulijate joonistel.

en: Set the maximum number of generations to display on pedigree charts.
et: Seadke maksimaalne arv põlvkondi, mida kuvada põlvnemise joonistel.

en: Set the privacy access level for all dead individuals.
et: Seadke privaatsuse juurdepääsutase kõikide surnud isikute jaoks.

en: Set the status to “approved”.
et: Määrake staatus "kinnitatuks".

en: Setting this to <b>Yes</b> will place links on individuals, sources, and families to let users bring up another window containing the raw data taken right out of the GEDCOM file.
et: Seades selle <b>Jah</b> peale, tekib isikute, allikate ja perekondade lehtedele link, mis lubab kasutajatel avada uues aknas toore GEDCOMi info.

en: Setup wizard for webtrees
et: Webtrees seadistamise abimees

en: Seychelles
et: Seišellid

en: Shared note
et: Jagatud märge

en: Shared note contains
et: Jagatud märge sisaldab

en: Shared notes
et: Jagatud märkmed

en: Shared notes found
et: Jagatud märkmeid leitud

en: She
et: Tema

en: She died
et: Ta suri

en: She married
et: Ta abiellus

en: She resided at
et: Ta elas

en: She was born
et: Ta sündis

en: She was buried
et: Ta maeti

en: She was christened
et: Ta ristiti

en: She was cremated
et: Ta tuhastati

en: Shiny Tomato
et: Läikiv Tomat

en: Short version
et: Lühiversioon

en: Shortcut
et: Otsetee

en: Shortest marriage
et: Lühim abielu

en: Should this block be hidden when it is empty
et: Kas see plokk peaks tühjana olema peidetud

en: Show
et: Näita

en: Show a download link in the media viewer
et: Näita meediakuvaris allalaadimisviidet

en: Show acceptable use agreement on “Request a new user account” page
et: Kuva aktsepteeritavat kasutajalepingut "Taotle uut kasutajat" lehel

en: Show all notes
et: Näita kõiki märkmeid

en: Show all places in a list
et: Näita kõiki kohti nimekirjana

en: Show all sources
et: Näita kõiki allikaid

en: Show all spouses and ancestors
et: Näita kõiki abikaasasid ja esivanemaid

en: Show all tags
et: Näita kõiki silte

en: Show an age cursor
et: Näita vanuse kursorit

en: Show chart details by default
et: Näita joonise detaile vaikimisi

en: Show children of ancestors
et: Näita esivanemate lapsi

en: Show counts before or after name
et: Paiguta arvud enne või pärast nime

en: Show couples where either partner married more than once.
et: Näita paare, kus üks partneritest abiellus rohkem kui ühel korral.

en: Show couples where only the female partner is dead.
et: Näita paare, kus ainult naissoost partner on surnud.

en: Show couples where only the male partner is dead.
et: Näita paare, kus ainult meessoost partner on surnud.

en: Show couples who married more than 100 years ago.
et: Näita paare, kes abiellusid rohkem kui 100 aastat tagasi.

en: Show couples who married within the last 100 years.
et: Näita paare, kes abiellusid viimase 100 aasta jooksul.

en: Show couples with an unknown marriage date.
et: Näita paare, kellel on teadmata abiellumise kuupäev.

en: Show cousins
et: Näita tädide ja onude lapsi

en: Show date of last update
et: Näita viimase uuenduse kuupäeva

en: Show dead individuals
et: Näita surnud inimesi

en: Show details
et: Näita üksikasju

en: Show divorced couples.
et: Näita lahutatud paare.

en: Show images
et: Näita pilte

en: Show inactive places
et: Näite mitteaktiivseid kohti

en: Show individuals born more than 100 years ago.
et: Näita enam kui 100 aastat tagasi sündinud isikuid.

en: Show individuals born within the last 100 years.
et: Näita viimase 100 aasta sees sündinud isikuid.

en: Show individuals who are alive or couples where both partners are alive.
et: Näita isikuid, kes on elus või paare, kus mõlemad partnerid on elus.

en: Show individuals who are dead or couples where both partners are dead.
et: Näita isikuid, kes on surnud või paare kus mõlemad partnerid on surnud.

en: Show individuals who died more than 100 years ago.
et: Näita isikuid, kes surid rohkem kui 100 aastat tagasi.

en: Show individuals who died within the last 100 years.
et: Näita isikuid, kes surid viimase 100 aasta jooksul.

en: Show list of family trees
et: Näita sugupuude nimekirja

en: Show living individuals
et: Näita elavaid isikuid

en: Show names of private individuals
et: Näita privaatsete isikute nimesid

en: Show notes
et: Näita märkmeid

en: Show occupations
et: Näita ameteid

en: Show only births, deaths, and marriages
et: Näita ainult sündinud, surnud ja abiellunud

en: Show only events of living individuals
et: Näita ainult elavate inimeste sündmusi

en: Show only females.
et: Näita ainult naisterahvaid.

en: Show only individuals for whom the gender is not known.
et: Näita ainult neid isikuid kelle sugu on teadmata.

en: Show only individuals, events, or all
et: Näita ainult isikuid, sündmusi või kõiki

en: Show only males.
et: Näita ainult meesterahvaid.

en: Show only the selected tags
et: Näita ainult valitud võtmesõnu

en: Show parents
et: Näita vanemaid

en: Show pending changes
et: Näita läbivaatamata muudatusi

en: Show photos
et: Näita pilte

en: Show places in hierarchy
et: Näita kohad hierarhias

en: Show private relationships
et: Näita privaatseid sugulussidemeid

en: Show related individuals/families
et: Näita seotud isikuid/perekondi

en: Show research tasks that are assigned to other users
et: Näita uurimisülesandeid, mis on määratud teistele kasutajatele

en: Show research tasks that are not assigned to any user
et: Näita uurimisülesandeid, mis ei ole määratud ühelegi kasutajale

en: Show research tasks that have a date in the future
et: Näita uurimisülesandeid, mille valmisoleku kuupäev on lähemas tulevikus

en: Show residences
et: Näita residentsust

en: Show slide show controls
et: Näita slaidiseansi juhtnuppe

en: Show sources
et: Näita allikaid

en: Show spouses
et: Näita abikaasasid

en: Show statistics charts
et: Näita statistilist väljavõtet

en: Show the %1$s %2$s parts of a place name.
et: Näita %1$s %2$s osasid kohanimest.

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: first
et: esimene

[ctx: Show the [first/last] [N] parts of a place name.]
en: last
et: viimane

en: Show the date and time of update
et: Näita uuenduse aega ja kuupäeva

en: Show the events of close relatives on the individual page
et: Näita lähisugulaste sündmuseid isiklikul leheküljel

en: Show the family tree
et: Näita sugupuud

en: Show the list of individuals
et: Näita isikute nimekirja

en: Show the list of surnames
et: Näita perekonnanimede nimekirja

en: Show the location of places and events using the Google Maps™ mapping service.
et: Näita kohtade ja sündmuste asupaika kasutades Google Maps™ kaardistamisteenust.

en: Show the user who made the change
et: Näita kasutajat, kes muudatuse tegi

en: Show this block for which languages
et: Millistele keeltele seda plokki näidata

en: Show thumbnail images in charts and family groups.
et: Näita pisipilti joonistel ja perekonnagruppides.

en: Show to managers
et: Näita haldajatele

en: Show to members
et: Näita liikmetele

en: Show to visitors
et: Näita külalistele

en: Show “leaves” couples or individuals. These are individuals who are alive but have no children recorded in the database.
et: Näita "lehed" paare või isikuid. Need on isikud, kes on elus, kuid kellel ei ole andmebaasis lapsi olemas.

en: Show “roots” couples or individuals. These individuals may also be called “patriarchs”. They are individuals who have no parents recorded in the database.
et: Näita "juured" paare või isikuid. Need on isikud keda võib kutsuda ka patriarhideks. Need on isikud, kellel ei ole andmebaasis vanemaid kirjas.

en: Showing %1$s to %2$s of %3$s
et: Näidatakse alates %1$s kuni %2$s, kokku kirjeid: %3$s

en: Sibling
et: Õde / vend

en: Siblings
et: Õed / Vennad

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Sidebars
et: Külgribad

en: Sign in
et: Logi sisse

en: Sign out
et: Logi välja

en: Sign-in URL
et: Sisselogimise URL

en: Sign-in and registration
et: Sisselogimine ja registreerimine

en: Simple dates are assumed to be in the gregorian calendar. To specify a date in another calendar, add a keyword before the date. This keyword is optional if the month or year format make the date unambiguous.
et: Arvatake, et lihtsamad kuupäevad on gregooriuse kalendris. Selleks, et täpsustada kuupäeva mõnes teises kalendris lisage võtmesõna enne kuupäeva. Kui kuu või aasta vorming muudavad kuupäeva ühetähenduslikuks, siis on võtmesõna valikuline.

en: Singapore
et: Singapur

en: Sister
et: Õde

en: Site identification code
et: Lehekülje identifitseerimiskood

en: Site members can send each other messages. You can choose to how these messages are sent to you, or choose not receive them at all.
et: Lehekülje liikmed saavad üksteisele sõnumeid saata. Te saate valida kuidas need sõnumid teieni jõuavad või keelata nende saatmise teile täielikult.

en: Site verification code
et: Lehekülje vertifikatsioonikood

en: Site verification codes do not work when webtrees is installed in a subfolder.
et: Lehekülje vertifikatsioonikoodid ei tööta, kui webtrees on paigaldatud alamkausta.

en: Sitemaps are a way for webmasters to tell search engines about the pages on a website that are available for crawling. All major search engines support sitemaps. For more information, see <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.
et: Sitemapid annavad veebihalduritele võimaluse, tutvustada oma lehte seal ringi liikuvatele otsingumootoritele. Kõik peamised otsingumootorid toetavad sitemap-e. Loe lisaks <a href="http://www.sitemaps.org/">www.sitemaps.org</a>.

en: Size of map (in pixels)
et: Kaardi suurus (pikslites)

en: Skip to content
et: Liigu sisu juurde

en: Slave
et: Ori

en: Slide show
et: Slaidiesitlus

en: Slovakia
et: Slovakkia

en: Slovenia
et: Sloveenia

en: Small systems (500 individuals): 16–32 MB, 10–20 seconds
et: Väiksed süsteemid (500 isikut): 16-32MB, 10-20 sekundit

en: Snowflake, Arizona, United States
et: Snowflake, Arizona, Ühendriigid

en: Social security number
et: Isikukood

en: Solomon Islands
et: Saalomoni Saared

en: Somalia
et: Somaalia

en: Some genealogy software creates GEDCOM files that contain media filenames with full paths. These paths will not exist on the web-server. To allow webtrees to find the file, the first part of the path must be removed.
et: Mõned genealoogia tarkvarad loovad GEDCOM faile, mis sisaldavad meedia failinimesid täispikkade (faili) asukohtadega. Need asukohad ei eksisteeri veebiserveris. Selleks, et lubada webtrees-il faili leida, peate faili esmase asukoha eemaldama.

en: Some pages can display the number of times that they have been visited.
et: Mõned leheküljed saavad näidata arvu, mitu korda neid on külastatud.

en: Some place names may be written with optional prefixes and suffixes. For example “Orange” versus “Orange County”. If the family tree contains the full place names, but the geographic database contains the short place names, then you should specify a list of the prefixes and suffixes to be disregarded. Multiple values should be separated with semicolons. For example “County;County of” or “Township;Twp;Twp.”.
et: Mõnesid kohanimesid saab kirjutada valikuliste ees- ja järelliidetega. Näiteks "Durham" või "County Durham". Kui sugupuu sisaldab täispikki kohanimesid, aga andmebaas sisaldab lühikesi kohanimesid, siis te peaksite määrama nimekirja ees- ja järelliidetest, mida peaks eirama. Mitu võimalust tuleks eralda semikoolonitega. Näiteks “County;County of” või “Township;Twp;Twp.”.

en: Some themes can display icons on the “Facts and events” tab.
et: Mõned teemad saavad kuvada ikoone "Faktid ja sündmused" vahelehel.

en: Son
et: Poeg

en: Son of %s
et: %s poeg

en: Sort order
et: Sorteerimise järjekord

en: Sounds like
et: Kõlab nagu

en: Source
et: Allikas

en: Source citations can include fields to record the quality of the data (primary, secondary, etc.) and the date the event was recorded in the source. If you don’t use these fields, you can disable them when creating new source citations.
et: Allikaviited saavad sisaldada välju, mis kirjeldavad andmete kvaliteeti (esmane, teisejärguline jne) ja ka kuupäeva, millal antud allikas antud sündmus toimus. Kui te neid välju ei kasuta, siis saate need keelata, kui loote uusi allikaviiteid.

en: Source contains
et: Allikas sisaldab

en: Source type
et: Allika tüüp

en: Sources
et: Allikad

en: Sources to the events
et: Sündmuste algallikad

en: South Africa
et: Lõuna-Aafrika

en: South America
et: Lõuna-Ameerika

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
et: Lõuna-Georgia ja Lõuna-Sandwichi saared

en: South Sudan
et: Põhja Sudaan

en: Spain
et: Hispaania

en: Spokane, Washington, United States
et: Spokane, Washington, Ühendriigid

en: Spouse
et: Abikaasa

en: Spouse census date
et: Abikaasa rahvaloenduse kuupäev

en: Spouse census place
et: Abikaasa rahvaloenduse koht

en: Spouse note
et: Abikaasa märge

en: Spouses
et: Abikaasad

en: Spouses and children
et: Abikaasad ja lapsed

en: St. George, Utah, United States
et: St. George, Utah, Ühendriigid

en: St. Louis, Missouri, United States
et: St. Louis, Missouri, Ühendriigid

en: St. Paul, Minnesota, United States
et: St. Paul, Minnesota, Ühendriigid

en: Start IP address
et: Algus IP aadress

en: Start at parents
et: Alusta vanematest

en: Start slide show on page load
et: Alusta slaidiseansiga lehe laadimisel

en: Start year
et: Algusaasta

en: Starting range of change dates
et: Muudatuste kuupäeva vahemiku algus

en: State
et: Osariik

en: Statistics
et: Statistika

en: Statistics chart
et: Statistilised graafikud

en: Status
et: Staatus

en: Status change date
et: Oleku muutuse kuupäev

en: Stillborn
et: Surnult sündinud

en: Stillborn: exempt
et: Surnult sündinud: erand

en: Stockholm, Sweden
et: Stockholm, Rootsi

en: Stop
et: Peata

en: Store watermarked full size images on server
et: Salvesta vesimärgistatud piltide täissuuruses versioonid serverisse

en: Store watermarked thumbnails on server
et: Salvesta vesimärgistatud pisipildid serverisse

en: Stories
et: Jutustused

en: Story
et: Jutustus

en: Story title
et: Jutustuse pealkiri

en: Subdivision
et: Alajaotus

en: Subject
et: Teema

en: Submission
et: Esitamine

en: Submitted but not yet cleared
et: Esitatud, aga mitte "puhastatud"

en: Submitter
et: Esitaja

en: Sudan
et: Sudaan

en: Suffixes
et: Eesliited

en: Sun
et: P

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Support and documentation can be found at %s.
et: Kasutajatugi ja dokumentatsioon asub %s.

en: Surname
et: Perekonnanimi

en: Surname distribution chart
et: Perekonnanimede jagunemise tabel

en: Surname list style
et: Perekonnanimede nimekirja laad

en: Surname option
et: Perenime valik

en: Surname prefix
et: Perekonnanime eesliide

en: Surname tradition
et: Perekonnanimede traditsioon

[ctx: Surname tradition]
en: Icelandic
et: Islandi

[ctx: Surname tradition]
en: Lithuanian
et: Leedu

[ctx: Surname tradition]
en: Polish
et: Poola

[ctx: Surname tradition]
en: Portuguese
et: Portugali

[ctx: Surname tradition]
en: Spanish
et: Hispaania

[ctx: Surname tradition]
en: none
et: puudub

[ctx: Surname tradition]
en: paternal
et: isapoolne

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender and marital status.
et: Perekonnanimed on määratud näitama isiku sugu ja ka perekonnaseisu.

en: Surnames are inflected to indicate an individual’s gender.
et: Perekonnanimed on määratud näitama isiku sugu.

en: Suva, Fiji
et: Suva, Fidži

en: Svalbard and Jan Mayen
et: Teravmäed

en: Swap individuals
et: Vaheta isikud

en: Swaziland
et: Svaasimaa

en: Sweden
et: Rootsi

en: Switzerland
et: Šveits

en: Sydney, Australia
et: Sydney, Austraalia

en: Synchronize family trees with GEDCOM files
et: Sünkroniseeri sugupuud GEDCOM failidega

en: Syria
et: Süüria

en: Tab
et: Vaheleht

en: Table prefix
et: Tabeli eesliide

en: Tabs
et: Vahelehed

en: Tag
et: Silt

en: Taipei, Taiwan
et: Taipei, Taivan

en: Taiwan
et: Taivan

en: Tajikistan
et: Tadžikistan

en: Tampico, Mexico
et: Tampico, Mehhiko

en: Tanzania
et: Tansaania

en: Teal Top
et: Meresinine

en: Technical help contact
et: Tehnilise abi kontakt

en: Templates
et: Mallid

en: Temple
et: Pühakoda

en: Terrain
et: Maastik

en: Text
et: Tekst

en: Thailand
et: Tai

en: The <b>name</b> field contains the individual’s full name, as they would have spelled it or as it was recorded. This is how it will be displayed on screen. It uses standard genealogy annotations to identify different parts of the name.
et: <b>Nime</b> lahter sisaldab isiku täisnime nagu nemad oleks seda kirjutanud või nagu see on üles kirjutatud. See näitab kuidas seda ekraanil kuvatakse, kasutades standardset genealoogilist annotatsiooni, et eraldada nime erinevaid osasid.

en: The <b>surname</b> field contains a name that is used for sorting and grouping. It can be different to the individual’s actual surname which is always taken from the <b>name</b> field. This field can be used to sort surnames with or without a prefix (Gogh / van Gogh) and to group spelling variations or inflections (Kowalski / Kowalska). If an individual needs to be listed under more than one surname, each name should be separated by a comma.
et: <b>Perekonnanime</b> lahter sisaldab nime, mida kasutatakse sorteerimiseks ja grupeerimiseks. See võib olla erinev isiku tegelikust perekonnanimest, mis võetakse alati <b>nimi</b> väljalt. Seda välja saab kasutada ilma eesliiteta perekonnanimede sorteerimiseks (Gogh / van Gogh) ja selleks, et grupeerida kirja pandud variatsioone (Kowalski / Kowalska). Kui isik peaks olema välja toodud rohkem kui ühe perekonnanime all, siis need nimed tuleks eraldada komadega.

en: The GEDCOM file “%s” has been imported.
et: GEDCOM fail “%s” on imporditud.

en: The Hague, Netherlands
et: Hague, Holland

en: The PHP temporary folder is missing.
et: PHP temporary kaust on puudu.

en: The PhpGedView to webtrees wizard is an automated process to assist administrators make the move from a PhpGedView installation to a new webtrees one. It will transfer all PhpGedView GEDCOM and other database information directly to your new webtrees database. The following requirements are necessary:
et: PhpGedView - webtrees abimees on automatiseeritud protsess, mis aitab admnistraatoritel liikuda PhpGedView installatsioonilt uuele webtrees-ile. See tõstab ümber kõik PhpGedView GEDCOM-id ja muud andmebaasi andmed otse teie uude webtrees andmebaasi. Järgnevad nõuded peavad olema täidetud:

en: The administrator at the webtrees site %s has approved your application for an account. You may now sign in by accessing the following link: %s
et: Veebilehe administraator %s on kinnitanud teie avalduse kasutaja loomiseks. Saate nüüd sisse logida vajutades järgnevale viidale: %s

en: The administrator has been informed. As soon as they give you permission to sign in, you can sign in with your username and password.
et: Administraatorit on teavitatud. Niipea kui teile antakse luba saate oma kasutajanime ja parooliga sisse logida.

en: The changes to “%s” have been accepted.
et: Muudatused järgnevale: “%s” on aktsepteeritud.

en: The changes to “%s” have been rejected.
et: Muudatused järgnevale: “%s” on tagasi lükatud.

en: The clippings cart allows you to take extracts from this family tree and download them as a GEDCOM file.
et: Väljalõigete korv võimaldab teil teha väljalõikeid sellest sugupuust ja neid GEDCOM failina alla laadida.

en: The database reported the following error message:
et: Andmebaas andis järgmise veateate:

en: The date and time of the last update
et: Viimase uuenduse aeg ja kuupäev

en: The details of this family are private.
et: Detailid selle perekonna kohta on privaatsed.

en: The details of this individual are private.
et: Detailid selle isiku kohta on privaatsed.

en: The family tree has been exported to %s.
et: Sugupuu on eksporditud järgnevasse kohta: %s.

en: The family tree “%s” already exists.
et: Sugupuu “%s” on juba olemas.

en: The family tree “%s” has been created.
et: Sugupuu “%s” on loodud.

en: The family tree “%s” has been deleted.
et: Sugupuu “%s” on kustutatud.

en: The family tree “%s” will be shown to visitors when they first arrive at this website.
et: Kui külastajad saabuvad veebilehele, siis neile näidatakse sugupuud “%s”.

en: The family trees have been merged successfully.
et: Sugupuude liitmine õnnestus.

en: The family “%s” has been deleted because it only has one member.
et: Perekond “%s” on kustutatud, sest see koosnes ainult ühest isikust.

en: The file %s already exists. Use another filename.
et: Fail “%s” on juba olemas. Kasutage teistsugust failinime.

en: The file %s could not be created.
et: Faili %s ei saanud luua.

en: The file %s could not be deleted.
et: Faili %s ei saanud kustutada.

en: The file %s could not be updated.
et: Faili %s ei saanud uuendada.

en: The file %s has been created.
et: Fail %s on loodud.

en: The file %s has been deleted.
et: Fail %s on kustutatud.

en: The file %s has been uploaded.
et: Fail %s on üles laetud.

en: The file was only partially uploaded. Please try again.
et: Fail laeti ainult osaliselt üles. Palun proovige uuesti.

en: The file “%s” does not exist.
et: Faili “%s” ei leitud.

en: The folder %s could not be deleted.
et: Kausta %s ei saanud kustutada.

en: The folder %s does not exist, and it could not be created.
et: Kausta %s ei ole olemas ja seda ei saa luua.

en: The folder %s has been created.
et: Kaust %s on loodud.

en: The folder %s has been deleted.
et: Kaust %s on kustutatud.

en: The folder can be specified in full (e.g. /home/user_name/webtrees_data/) or relative to the installation folder (e.g. ../../webtrees_data/).
et: See kaust saab olla määratud täielikult (nt: /home/user_name/webtrees_data/) või relatiivselt installeerimiskaustaga (nt: ../../webtrees_data/).

en: The following facts and events were found in both records.
et: Mõlemas kirjetes leiti järgnevad faktid.

en: The following facts and events were only found in the record of %s.
et: Järgnevad faktid ja sündmused leiti ainult kirjest %s.

en: The following list shows typical requirements.
et: Järgnev nimekiri näitab tüüpilisi nõudmisi.

en: The following places have been changed:
et: Järgnevad kohad on muudetud:

en: The following places would be changed:
et: Järgnevad kohad muudetakse:

en: The following rules are used to decide whether a visitor is a human being (allow full access), a search-engine robot (allow restricted access) or an unwanted crawler (deny all access).
et: Järgnevaid reegleid kasutatakse selleks, et otsustada kas külaline on inimene (lubada täielik juurdepääs), otsingumootori robot (lubada piiratud juurdepääs) või mittesoovitud robot (keelata igasugune juurdepääs).

en: The help text has not been written for this item.
et: Selle asja kohta pole abiteksti koostatud.

en: The individual to be contacted about technical questions or errors encountered on your website.
et: Isik, kellega ühendust võtta tekkinud tehniliste küsimuste või veebilehel esinenud vigade korral.

en: The individual to contact about the genealogy data on this website.
et: Isik, kellega ühendust võtta sellel leheküljel olevate genealoogiliste andmete kohta tekkinud küsimuste korra.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been deleted.
et: Viide “%1$s” --> “%2$s” on kustutatud.

en: The link from “%1$s” to “%2$s” has been updated.
et: Viide “%1$s” --> “%2$s” on uuendatud.

en: The media file %1$s could not be renamed to %2$s.
et: Meediafaili %1$s ei saanud %2$s ümber nimetada.

en: The media file %1$s has been renamed to %2$s.
et: Meediafail %1$s on %2$s ümbernimetatud.

en: The media file %s does not exist.
et: Meediafail %s ei eksisteeri.

en: The media file was not found in this family tree.
et: Meediafaili ei leitud sellest perepuust.

en: The media file you are uploading can be, and probably should be, named differently on the server than it is on your local computer. This is so because often the local filename has meaning to you but is much less meaningful to others visiting this website. Consider also the possibility that you and someone else both try to upload different files called “granny.jpg“.<br><br>In this field, you specify the new name of the file you are uploading. The name you enter here will also be used to name the thumbnail, which can be uploaded separately or generated automatically. You do not need to enter the filename extension (jpg, gif, pdf, doc, etc.)<br><br>Leave this field blank to keep the original name of the file you have uploaded from your local computer.
et: Meediafail mida te üles laete saab olla ja tõenäoliselt peaks olema teistsuguse nimega, kui see on teie lokaalses arvutis. See on nii, sest tihtipeale lokaalne failinimi omab tähendust, mis on arusaadav ainult teile, aga teiste kasutajate jaoks jääb segaseks. Arvestage ka võimalusega, et teie ja keegi veel püüate laadida üles faili nimega "vanaema.jpg".<br><br>Sellel väljal saate te määrata uue nime üleslaetava faili jaoks.Nime mida te sisestate kasutatakse ka pisipildi nimena, mida saab üles laadida eraldi või genereerida automaatselt. Te ei pea sisestama faili laiendit (jpg, gif, pdf, doc, etc.)<br><br>Jätke see tühjaks, et jätta alles originaalne failinimi, mille te oma arvutist üles laadisite.

en: The memory and CPU time requirements depend on the number of individuals in your family tree.
et: Mälu ja protsessori aja nõudmised sõltuvad sinu sugupuus olevate inimeste arvust.

en: The message was not sent.
et: Sõnumit ei saadetud.

en: The message was successfully sent to %s.
et: Sõnumi saatmine kasutajale %s õnnestus.

en: The module “%s” has been disabled.
et: Moodul “%s” on keelatud.

en: The module “%s” has been enabled.
et: Moodul “%s” on lubatud.

en: The most common family facts and events are listed separately, so that they can be added more easily.
et: Kõige rohkem esinevaid perekonnafakte ja -sündmuseid kuvatakse eraldi, nii on neid võimalik ka lihtsamini juurde lisada.

en: The most common individual facts and events are listed separately, so that they can be added more easily.
et: Kõige rohkem esinevaid isikufakte ja -sündmuseid kuvatakse eraldi, nii on neid võimalik ka lihtsamini juurde lisada.

en: The most common repository facts are listed separately, so that they can be added more easily.
et: Kõige rohkem esinevaid hoidlafakte ja -sündmuseid kuvatakse eraldi, nii on neid võimalik ka lihtsamini juurde lisada.

en: The most common source facts are listed separately, so that they can be added more easily.
et: Kõige rohkem esinevaid allikafakte ja -sündmuseid kuvatakse eraldi, nii on neid võimalik ka lihtsamini juurde lisada.

en: The new files are currently located in the folder %s.
et: Uued failid on hetkel kaustas %s.

en: The new user will be asked to confirm their email address before the account is created.
et: Enne kasutaja loomist palutakse uuel kasutajal oma e-maili aadress kinnitada.

en: The number of occurrences of the specified name will be shown on the map. If you leave this field empty, the most common surname will be used.
et: Kaardil näidatakse arvu mitu korda valitud nimi esineb. Kui jätate selle välja tühjaks, siis kasutatakse kõige enimlevinud perekonnanime.

en: The password needs to be at least six characters long.
et: Parool peab olema vähemalt kuus tähemärki pikk.

en: The password required for authentication with the SMTP server.
et: SMTP serveriga autentimiseks vajalik parool.

en: The passwords do not match.
et: Paroolid ei kattu.

en: The preferences for all family trees have been updated.
et: Eelistused kõigi sugupuude kohta on uuendatud.

en: The preferences for new family trees have been updated.
et: Eelistused uute sugupuude kohta on uuendatud.

en: The preferences for the chart “%s” have been updated.
et: Eelistused joonise “%s” jaoks on uuendatud.

en: The preferences for the family tree “%s” have been updated.
et: Eelistused sugupuu “%s” kohta on uuendatud.

en: The preferences for the module “%s” have been deleted.
et: Eelistused mooduli “%s” kohta on kustutatud.

en: The preferences for the module “%s” have been updated.
et: Eelistused mooduli “%s” kohta on uuendatud.

en: The prefix is optional, but recommended. By giving the table names a unique prefix you can let several different applications share the same database. “wt_” is suggested, but can be anything you want.
et: Prefiks on valikuline, kuid soovitatav. Andes tabeli nimedele unikaalse prefiksi saad lasta mitmel erineval rakendusel sama andmebaasi kasutada. "wt" on soovitatav, kuid see võib olla ükskõik milline.

en: The record %1$s has been renamed to %2$s.
et: Kirje %1$s on ümber nimetatud %2$s-ks.

en: The record has been copied to the clipboard.
et: Lõikeluda kopeeritud kirje.

en: The records “%1$s” and “%2$s” have been merged.
et: Kirjed “%1$s” ja “%2$s” on liidetud.

en: The regular expression appears to contain an error. It can’t be used.
et: Regex sisaldab viga. Seda ei saa kasutada.

en: The server configuration is OK.
et: Serveri konfiguratsioon on korras.

en: The server’s time limit has been reached.
et: Serveri ajalimiit sai täis.

en: The size of the family tree, earliest and latest events, common names, etc.
et: Sugupuu suurus, varasemad ja uuemad sündmused, tihti esinevad nimed jne.

en: The surname is enclosed by slashes: <%s>John Paul /Smith/<%s>
et: Perekonnanimi on ümbritsetud kaldjoontega: <%s>John Paul /Smith/<%s>

en: The theme menu will only be shown if the website preferences allow users to select their own theme.
et: Teemade menüüd näidatakse ainult siis kui veebilehe eelistused lubavad kasutajatel enda teemat valida.

en: The thumbnail file %1$s could not be renamed to %2$s.
et: Pisipilti %1$s ei saadud ümber nimetada: %2$s.

en: The thumbnail file %1$s has been renamed to %2$s.
et: Pisipilt %1$s on ümber nimetatud: %2$s.

en: The thumbnail file %s does not exist.
et: Pisipilti %s ei ole olemas.

en: The time in seconds that a webtrees session remains active before requiring a new sign-in. The default is 7200, which is 2 hours.
et: Aeg sekundites kui kaua webtrees sessioon on aktiivne. Vaikimisi on 7200, mis on 2 tundi.

en: The time zone is required for date calculations, such as knowing today’s date.
et: Ajatsooni on vaja kuupäevade arvutamiseks, nagu näiteks tänase kuupäeva teadmiseks.

en: The two family trees have %1$s record which uses the same “XREF”. | The two family trees have %1$s records which use the same “XREF”.
et[0]: Kahel sugupuul on %1$s kirje, mis kasutab sama “XREF”.
et[1]: Kahel sugupuul on %1$s kirjet, mis kasutavad samasid “XREF”.

en: The upgrade is complete.
et: Uuendus on valmis.

en: The uploaded file exceeds the allowed size.
et: Üleslaetav fail ületab lubatud suurust.

en: The user %s has been deleted.
et: Kasutaja %s on kustutatud.

en: The user has been sent an email with the information necessary to confirm the access request.
et: Kasutajale on saadetud e-mail koos vajalike andmetega taotluse kinnitamiseks.

en: The username or password is incorrect.
et: Kasutajanimi või parool on vale.

en: The username required for authentication with the SMTP server.
et: SMTP serveriga ühendamisel nõutav kasutajanimi.

en: The value to place in the “meta description” tag in the HTML page header. Leave this field empty to use the name of the family tree.
et: Väärtus, mida paigutada 'meta description' sildi juurde HTML lehe päises. Jätke see väli tühjaks, et kasutada sugupuu nime.

en: The version of %s is too new.
et: Versioon %s'st on liiga uus.

en: The version of %s is too old.
et: Versioon %s'st on liiga vana.

en: The website access rule has been created.
et: Veebilehe juurdepääsureegel on loodud.

en: The website access rule has been deleted.
et: Veebilehe juurdepääsureegel on kustutatud.

en: The website access rule has been updated.
et: Veebilehe juurdepääsureegel on uuendatud.

en: The website preferences have been updated.
et: Veebilehe eelistused on uuendatud.

en: The website www.geonames.org provides a large database of place names. This can be searched when entering new places. To use this feature, you must register for a free account at www.geonames.org and provide the username.
et: Veebilehekülg www.geonames.org sisaldab suurt kohanimede andmebaasi. Teil on võimalus uusi kohtasid sisestades neid sealt otsida. Selle võimaluse kasutamiseks peate te registreerima tasuta kasutaja aadressil www.geonames.org ja lisama ka kasutajanime.

en: The webtrees developers would be very interested to learn about this error. If you contact them, they will help you resolve the problem.
et: webtrees arendajad oleksid selle vea teadasaamisest väga huvitatud. Kui saad nendega ühendust võtta, saavad nad sul aidata probleemi lahendada.

en: The “%” character is a wildcard, and will match zero or more other characters.
et: "%" on wildcard ja sobib nulli või rohkemate sümbolitega.

en: Theme
et: Kujundus

en: Theme change
et: Teema muudatus

en: Theme menu
et: Teemade menüü

en: Themes
et: Teemad

en: Themes can be selected at three levels: user, family tree, and website. User preferences take priority over family tree preferences, which in turn take priority over the website preferences. Selecting “default theme” at one level will use the theme at the next level.
et: Teemasid saab valida kolmel tasandil: kasutaja, sugupuu ja veebileht. Kasutaja seaded ületavad sugupuu seadeid, mis omakorda ületavad veebilehe seadeid. Valides "vaikimisi teema" ühel tasemel, kasutatakse seda teemat ka järgmisel tasemel.

en: There are no facts for this individual.
et: Selle isiku kohta fakte ei ole.

en: There are no media objects for this individual.
et: Selle isiku kohta pole meedia objekte sisestatud.

en: There are no notes for this individual.
et: Selle isiku kohta pole märkusi sisestatud.

en: There are no pending changes.
et: Ootel olevaid muudatusi ei ole.

en: There are no research tasks in this family tree.
et: Selles sugupuus ei ole uurimisülesandeid.

en: There are no source citations for this individual.
et: Selle isiku kohta pole allikaviiteid sisestatud.

en: There are pending changes for you to moderate.
et: Ootel on mõned muudatused, mida peaksite korraldama.

en: There have been no changes within the last %s day. | There have been no changes within the last %s days.
et[0]: Viimase %s päeva jooksul pole ühtegi muudatust toimunud.
et[1]: Viimase %s päeva jooksul pole ühtegi muudatust toimunud.

en: There is no account with the username or email “%s”.
et: Pole kasutajat kasutajanime või emailiga “%s”.

en: There was an error uploading your file.
et: Faili üleslaadimisel juhtus viga.

en: These pages provide access to all the preferences and management tools for this webtrees site.
et: Need leheküljed sisaldavad juurdepääsu konfiguratsiooni seadetele ja haldamise tööristadele selle lehekülje jaoks.

en: This GEDCOM file is encoded using %1$s. Assume this to mean %2$s.
et: See GEDCOM fail on kodeeritud kasutades %1$s. Oletame, et see tähendab %2$s.

en: This account has not been approved. Please wait for an administrator to approve it.
et: Kasutaja pole veel kinnitatud. Palun oodake kuni administraator selle kinnitab.

en: This account has not been verified. Please check your email for a verification message.
et: See kasutaja pole kinnitatud. Palun kontrollige oma e-maili, seal peaks olema kinnitussõnum.

en: This block will show editors a list of records with pending changes that need to be reviewed by a moderator. It also generates daily emails to moderators whenever pending changes exist.
et: See plokk näitab muutjatele nimekirja kirjetest, millel on ootel olevaid muudatusi, mida moderaator peab kinnitama. Samuti genereerib see igapäevaseid e-maile moderaatoritele kui on olemas ootel olevaid muudatusi.

en: This database and table-prefix appear to be used by another application. If you have an existing PhpGedView system, you should create a new webtrees system. You can import your PhpGedView data and settings later.
et: See andmebaas ja tabeli prefiks paistavad teise programmi poolt kasutuses olevat. Kui sul on juba olemas PhpGedView süsteem, peaksid looma uue webtrees süsteemi. Hiljem saad oma PhpGedView andmed ja seadistused importida.

en: This database is only running MySQL version %s. You cannot install webtrees here.
et: See andmebaas jookseb ainult MySQL versioonil %s. Siia ei saa webtrees installida.

en: This email address will be used to send password reminders, website notifications, and messages from other family members who are registered on the website.
et: Seda e-maili aadressi kasutatakse selleks, et saata paroolide meeldetuletusi, veebilehe teadaandeid ja sõnumeid teistelt perekonnaliikmetelt, kes on veebilehel registreeritud.

en: This entry is ignored if you have entered a URL into the filename field.
et: Kui te sisestate URL-i (veebiaadressi) failinime lahtrisse, siis seda kirjet ignoreeritakse.

en: This family does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda perekonda pole olemas või pole teil õigust seda vaadata.

en: This family has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See perekond on kustutatud, kuid see vaadatakse üle ka moderaatori poolt.

en: This family has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See perekond on kustutatud. Te peaksite kustutatu üle vaatama ja siis otsustama, kas %1$s või %2$s.

en: This family has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: Perekond on muudetud, kuid muutused vaadatakse üle ka moderaatori poolt.

en: This family has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Perekond on muudetud. Te peaksite vaatama muudatused üle ja siis otsustama, kas %1$s või %2$s.

en: This family remained childless
et: Perekonnas polnud lapsi

en: This family tree has %s record which uses the same “XREF” as another family tree. | This family tree has %s records which use the same “XREF” as another family tree.
et[0]: Sugupuus on %s kirje, mis kasutab sama “XREF”, mida üks teine sugupuu.
et[1]: Sugupuus on %s kirjed, mis kasutavad samasid “XREF”, mida üks teine sugupuu.

en: This family tree has no images to display.
et: Selles sugupuus pole pilte, mida kuvada.

en: This family tree was last updated on #gedcomUpdated#. There are #totalSurnames# surnames in this family tree. The earliest recorded event is the #firstEventType# of #firstEventName# in #firstEventYear#. The most recent event is the #lastEventType# of #lastEventName# in #lastEventYear#.<br><br>If you have any comments or feedback please contact #contactWebmaster#.
et: Seda sugupuud uuendati viimati #gedcomUpdated#. Selles puus on #totalSurnames# perekonnanime. Varaseim sündmus on #firstEventType# - #firstEventName# aastal #firstEventYear#. Kõige hilisem sündmus on #lastEventType# - #lastEventName# aastal #lastEventYear#.<br><br>Kui teil on kommentaare või tagasisidet, palun kontakteeruge #contactWebmaster#.

en: This family tree was last updated on %s.
et: Seda sugupuud on viimati uuendatud %s.

en: This file is linked to another family tree on this server. It cannot be deleted, moved, or renamed until these links have been removed.
et: See fail on seotud teise perekonnaga selles serveris. Seda ei saa kustutada, liigutada või ümber nimetada kuni viited selle faili ja antud perekonna vahel on eemaldatud.

en: This folder will be used by webtrees to store media files, GEDCOM files, temporary files, etc. These files may contain private data, and should not be made available over the internet.
et: Webtrees kasutab seda kausta, et hoiustada meediafaile, GEDCOM faile, ajutisi faile jne. Need failid võivad sisaldada privaatseid andmeid ja neid ei tohiks teha internetis otse kättesaadavaks.

en: This folder will be used to store the media files for this family tree.
et: Seda kausta kasutatakse selleks, et hoiustada selle sugupuu meediafaile.

en: This form has expired. Try again.
et: Sisestusväli on aegunud. Proovige uuesti.

en: This individual does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda isikut pole olemas või teil pole õigust seda vaadata.

en: This individual has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See isik on kustutatud, kuid see vaadatakse üle ka moderaatori poolt.

en: This individual has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See isik on kustutatud. Te peaksite kustutatu üle vaatama ja siis otsutama, kas %1$s või %2$s.

en: This individual has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: See isik on muudetud, kuid muudatused vaadatakse üle ka moderaatori poolt.

en: This individual has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Seda isikut on muudetud. Te peaksite muudatused üle vaatama ja siis otsutama, kas %1$s või %2$s.

en: This individual will be selected by default when viewing charts and reports.
et: See isik valitakse vaikimisi, vaadates jooniseid ja raporteid.

en: This information is private and cannot be shown.
et: Selle isiku detailisem info on privaatne.

en: This input box lets you change that year of the calendar. Type a year into the box and press <b>Enter</b> to change the calendar to that year.<br><br><b>Advanced features</b> for <b>View the year</b><dl><dt><b>More than one year</b></dt><dd>You can search for dates in a range of years.<br><br>Year ranges are <u>inclusive</u>. This means that the date range extends from 1 January of the first year of the range to 31 December of the last year mentioned. Here are a few examples of year ranges:<br><br><b>1992-5</b> for all events from 1992 to 1995.<br><b>1972-89</b> for all events from 1972 to 1989.<br><b>1610-759</b> for all events from 1610 to 1759.<br><b>1880-1905</b> for all events from 1880 to 1905.<br><b>880-1105</b> for all events from 880 to 1105.<br><br>To see all the events in a given decade or century, you can use <b>?</b> in place of the final digits. For example, <b>197?</b> for all events from 1970 to 1979 or <b>16??</b> for all events from 1600 to 1699.<br><br>Selecting a range of years will change the calendar to the year view.</dd></dl>
et: See sisestuskast lubab teil muuta kalendriaastat. Sisestage aastaarv kasti ja vajutage <b>Sisesta</b>, et muuta kalender sellesse aastase.<br><br><b>Keerukamad võmalused</b> järgneva jaoks <b>Vaata aastat</b><dl><dt><b>Rohkem kui üks aasta</b></dt><dd>Saate otsida kuupäevi aastate vahemikust.<br><br>Aastate vahemikud on <u>kaasa arvatud</u>. See tähendab, et kuupäevavahemik kestab esimese aasta 1 jaanuarist kuni viimase aasta 31 detsembrini. Siin on mõned näited: <br><br><b>1992-5</b> kõikide sündmuste jaoks aastast 1992 kuni aastani 1995.<br><b>1972-89</b> kõikide sündmuste jaoks aastast 1972 kuni aastani 1989.<br><b>1610-759</b> kõikide sündmuste jaoks aastast 1610 kuni aastani 1759.<br><b>1880-1905</b>kõikide sündmuste jaoks aastast 1880 kuni aastani 1905.<br><b>880-1105</b> kõikide sündmuste jaoks aastast 880 kuni aastani 1105.<br><br>Selleks, et näha kõiki aastaid määratud kümnendis või sajandis, saate kasutada <b>?</b>viimaste numbrite kohal. Näiteks, <b>197?</b> kõikide sündmuste jaoks aastast 1970 kuni aastani 1979 või <b>16??</b> kõikide sündmuste jaoks aastast 1600 kuni aastani 1699.<br><br>Aastate vahemiku valimine muudab kalendri aastavaatesse.</dd></dl>

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown on the add/edit name form. If you use non-Latin alphabets such as Hebrew, Greek, Cyrillic, or Arabic, you may want to add tags such as _HEB, ROMN, FONE, etc. to allow you to store names in several different alphabets.
et: See on komadega eraldatud nimekiri GEDCOM-i fakti siltidest, mida kuvatakse lisa/muuda nime vormis. Kui te kasutate mitte-Ladina tähestikke nagu näiteks Heebrea, Kreeka, Kiriilitsa või Araabia, siis te võite lisada sellised sildid nagu _HEB, ROMN, FONE jne, et lubada nimede salvestamist erinevates tähestikkudes.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when adding a new family. For example, if MARR is in the list, then fields for marriage date and marriage place will be shown on the form.
et: See on komadega eraldatud nimekiri GEDCOM-i fakti siltidest, mida kuvatakse uue perekonna lisamisel. Näiteks kui MARR on nimekirjas, siis väljad abielukuupäeva ja abielukoha kohta kuvatakse vormis.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when adding a new individual. For example, if BIRT is in the list, fields for birth date and birth place will be shown on the form.
et: See on komadega eraldatud nimekiri GEDCOM-i fakti silte, mida kuvatakse uue isiku lisamisel. Näiteks kui BIRT on nimekirjas, siis kuvatase vormis sünnikuupäeva ja sünnikohta.

en: This is a comma separated list of GEDCOM fact tags that will be shown when you add or edit place names. If you use non-Latin alphabets such as Hebrew, Greek, Cyrillic, or Arabic, you may want to add tags such as _HEB, ROMN, FONE, etc. to allow you to store place names in several different alphabets.
et: See on komadega eraldatud nimekiri GEDCOM-i fakti siltidest, mida kuvatakse kui te lisate või muudate kohanimesid. Kui te kasutate mitte-Ladina tähestikke, nagu näiteks Heebrea, Kreeka, Kiriilitsa või Araabia, siis te võite lisada sellised sildid nagu _HEB, ROMN, FONE jne, et lubada salvestada kohanimesid erinevates tähestikkudes.

en: This is a link to your own record in the family tree. If this is the wrong individual, contact an administrator.
et: See on viide teie enda isikukirjele sugupuus. Kui see viitab valele isikule kontakteeruge administraatoriga.

en: This is a summary of the <abbr title="The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints">LDS</abbr> ordinances for the individual. “B” indicates an LDS baptism. “E” indicates an LDS endowment. “S” indicates an LDS spouse sealing. “P” indicates an LDS child-to-parent sealing.
et: See on kokkuvõte <abbr title="The Church of Jesus Christ of Latter-day Saints">LDS</abbr> määrustest isikule. "B" tähistab LDS ristimist. "E" tähistab LDS annetust. "S" tähistab LDS abikaasa "sealing". "P" tähistab LDS laps-vanem "sealing".

en: This is case sensitive.
et: See on suurtähetundlik.

en: This is case sensitive. If a database with this name does not already exist webtrees will attempt to create one for you. Success will depend on permissions set for your web server, but you will be notified if this fails.
et: See on tõstutundlik. Kui sellise nimega andmebaasi juba olemas ei ole, üritab webtrees seda tekitada. Õigustest sõltub kas see õnnestub, kuid sulle öeldakse kui see ebaõnnestub.

en: This is the initial value for the “show details” option on the charts.
et: See on algne seadistus "näita detaile" valiku jaoks joonistel.

en: This is the latest version of webtrees. No upgrade is available.
et: See on webtrees viimane versioon. Uuendusi pole saadaval.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to families. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique family facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad perekondadele lisada. Te saate seda nimekirja muuta eemaldades või lisades faktinimesid, ka kohandtuid. Faktinimed, mis on selles nimekirjas peavad olema ka "Unikaalsed perekonnafaktid" nimekirjas.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to individuals. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique individual facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad isikutele lisada. Te saate seda nimekirja muuta eemaldades või lisades faktinimesid, ka kohandatuid. Faktinimed, mida kuvatakse siin nimekirjas peavad olema samuti ka "Unikaalsed isiku faktid" nimekirjas.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to repositories. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique repository facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad lisada hoidlatele. Te saate seda nimekirja muuta eemaldates või lisades faktinimesid, isegi kohandatuid. Faktinimed, mida kuvatakse siin nimekirjas peavad olema ka "Unikaalsed hoidlafaktid" nimekirjas.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can add to sources. You can modify this list by removing or adding fact names, even custom ones, as necessary. Fact names that appear in this list must not also appear in the “Unique source facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad allikatele lisada. Te saate seda nimekirja muuta eemaldades või lisades faktinimesid, isegi kohandatuid. Faktinimed, mida kuvatakse siin nimekirjad peavad olema ka "Unikaalsed allika faktid" nimekirjas.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to families. For example, if MARR is in this list, users will not be able to add more than one MARR record to a family. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All family facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad ainult ühe korra perekondadele lisada. Näiteks kui kirje MARR on nimekirjas, siis kasutajad ei saa lisada veel ühte MARR kirjet sellesse perekonda. Faktinimed, mida kuvatakse siin nimekirjas peavad olema ka "Kõik perekonnafaktid" nimekirjas.

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to individuals. For example, if BIRT is in this list, users will not be able to add more than one BIRT record to an individual. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All individual facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad isikutele ainult ühe korra lisada. Näiteks kui kirje BIRT on nimekirjas olemas, siis kasutajad ei saa sellele isikule veel ühte BIRT kirjet lisada. Faktinimed, mida kuvatakse siin nimekirjas peavad ilmuma ka nimekira "Kõik isikufaktid".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to repositories. For example, if NAME is in this list, users will not be able to add more than one NAME record to a repository. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All repository facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest, mida kasutajad saavad hoidlatele ainult ühe korra lisada. Näiteks kui kirje NAME on nimekirjas olemas, siis kasutajad ei saa sellele hoidlale veel ühte NAME kirjet lisada. Faktinimed, mida kuvatakse siin nimekirjas peavad ilmuma ka nimekirja "Kõik hoidlate faktid".

en: This is the list of GEDCOM facts that your users can only add once to sources. For example, if TITL is in this list, users will not be able to add more than one TITL record to a source. Fact names that appear in this list must not also appear in the “All source facts” list.
et: See on nimekiri GEDCOM faktidest mida kasutajad saava allikatele ainult ühe korra lisada. Näiteks kui kirje TITL on selles nimekirjas olemas, siis kasutajad ei saa ühele allikale rohkem kui ühte TITL kirjet lisada. Faktinimed, mida kuvatakse selles nimekirjas peavad ilmuma ka nimekirja "Kõik allikafaktid".

en: This is the name of the SMTP server. “localhost” means that the mail service is running on the same computer as your web server.
et: SMTP serveri nimi. 'localhost' tähendab, et mailiteenus käib samas arvutis kui sinu veebiserver.

en: This is the width (in pixels) that the program will use when automatically generating thumbnails. The default value is 100.
et: See on laius (pikslites), mida programm kasutab kui genereerib pisipilte automaatselt. Vaikimisi väärtus on 100.

en: This is your real name, as you would like it displayed on screen.
et: See on teie pärisnimi, nagu seda edaspidi ekraanil näidatakse.

en: This may be a mistake in your data.
et: See võib olla seotud veaga teie andmetes.

en: This may cause a problem for other applications.
et: See võib põhjustada tõrkeid teiste rakenduste töös.

en: This may cause a problem for webtrees.
et: See võib põhjustada tõrkeid webtrees-i töös.

en: This media file does not exist.
et: Seda meediafaili pole olemas.

en: This media file exists, but cannot be accessed.
et: See meediafail on olemas, kuid sellele ei pääse ligi.

en: This media file is broken and cannot be watermarked.
et: See meedium on rikutud ning seda ei saa vesimärgistada.

en: This media object does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda meediaobjekti pole olemas või teil pole õigusi selle vaatamiseks.

en: This media object has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See meediaobjekt on kustutatud. Kustutus vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This media object has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See meediaobjekt on kustutatud. Te peaksite kustutuse üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This media object has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: Seda meediaobjekti on muudetud. Muudatused vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This media object has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Seda meediaobjekti on muudetud. Te peaksite muudatused üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This media object is not linked to any other record.
et: See meediaobjekt ei ole seotud ühegi teise kirjega.

en: This message was sent while viewing the following URL:
et: See sõnum saadet järgmiselt veebiaadressilt:

en: This message will be sent to %s
et: Sõnum saadetakse kasutajale %s

en: This must be at least six characters long. It is case-sensitive.
et: See peab olema vähemalt kuus tähemärki. See on suurtähetundlik.

en: This name is used in the “From” field, when sending automatic emails from this server.
et: Seda nime kasutatakse "Saatja" väljal, kui saadetakse automaatseid e-maile sellest serverist.

en: This note does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda märget pole olemas või teil pole õiguseid selle vaatamiseks.

en: This note has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See märge on kustutatud. Kustutus vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This note has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See märge on kustutatud. Te peaksite kustutuse üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This note has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: Seda märget on muudetud. Muudatused vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This note has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Seda märget on muudetud. Te peaksite muudatused üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This option controls whether or not to automatically display content of a <i>Note</i> record on the Individual page.
et: See valik määrab, kas isikuleheküljel kuvatakse <i>Märkmete</i> sisu automaatselt.

en: This option controls whether or not to automatically display content of a <i>Source</i> record on the Individual page.
et: See valik määrab, kas isikuleheküljel kuvatakse <i>Allikas</i> sisu automaatselt.

en: This option controls whether or not to show age of father and mother next to child’s birthdate on charts.
et: See valik määrab, kas lapse sünniaasta kõrval kuvatakse ka ema ja isa vanuseid.

en: This option controls whether or not to show estimated dates for birth and death instead of leaving blanks on individual lists and charts for individuals whose dates are not known.
et: See valik määrab, kas kuvatakse eeldatavaid sünni- ja surmaaegu nende isikute puhul, kellel pole sünni- või surmaaega teada.

en: This option controls whether or not to show the individual’s gender icon on charts.<br><br>Since the gender is also indicated by the color of the box, this option doesn’t conceal the gender. The option simply removes some duplicate information from the box.
et: See valik määrab, kas joonistel kuvatakse isiku soole vastavat ikooni.<br><br>Kuna sugu näitab ka kasti värv, siis see valik ei peida sugu. See lihtsalt eemaldab topelt informatsiooni antud kastist.

en: This option indicates whether the pedigree chart should be generated in landscape or portrait mode.
et: See valik määrab, kas sugupuu joonis genereeritakse <i>portrait</i> või <i>landscape</i> vormis.

en: This option will make it easier for users to download images.
et: See valik lihtsustab kasutajate võimalust pilte alla laadida.

en: This option will retain family links in private records. This means that you will see empty “private” boxes on the pedigree chart and on other charts with private individuals.
et: See valik säilitab perekonnaviited privaatsetes kirjetes. See tähendab, et te näete tühjasid "privaatne" kaste sugupuu joonisel ja muudel joonistel, kus on privaatseid isikuid.

en: This option will show the names (but no other details) of private individuals. Individuals are private if they are still alive or if a privacy restriction has been added to their individual record. To hide a specific name, add a privacy restriction to that name record.
et: See valik näitab nimesid (aga mitte muid detaile) privaatsete isikute kohta. Isikud on privaatsed kui nad on elus või kui privaatsuspiirang on lisatud nende isikukirjele. Selleks, et peita konkreetset nime, lisage privaatsuspiirang sellele nimekirjele.

en: This page allows you to bypass the usual forms, and edit the underlying data directly. It is an advanced option, and you should not use it unless you understand the GEDCOM format. If you make a mistake here, it can be difficult to fix.
et: See lehekülg lubab teil vahele jätta tavaliset vormiväljad ja lubab teil alalolevaid andmeid otse muuta. See on edasijõudnud valik ja te ei tohiks seda kasutada, kui te ei saa aru GEDCOM formaadist. Kui te siin vea teete, siis seda on keeruline parandada.

en: This page has been viewed %s time. | This page has been viewed %s times.
et[0]: Seda lehte on vaadatud %s kord.
et[1]: Seda lehte on vaadatud %s korda.

en: This place has no coordinates
et: Sellel asukohal puuduvad koordinaadid

en: This process allows the site’s owner to ensure that the new information follows the site’s standards and conventions, has proper source attributions, etc.
et: See protsess lubab veebilehe omanikel olla kindel, et uus informatsioon vastab lehekülje standarditele, omab sobilikku allikat jne.

en: This record does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda kirjet pole olemas või teil puuduvad õigused selle vaatamiseks.

en: This record has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See kirje on kustutatud ning vaadatakse moderaatori poolt üle.

en: This record has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See kirje on kustutatud. Peaksite kustutatud kirjet vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This record has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: Seda kirjet on muudetud. Muudatused vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This record has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Seda kirjet on muudetud. Peaksite muudatused üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This repository does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda hoidlat pole olemas või teil pole õigusi selle vaatamiseks.

en: This repository has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See hoidla on kustutatud. Kustutus vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This repository has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See hoidla on kustutatud. Te peaksite kustutuse üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This repository has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: Seda hoidlat on muudetud. Muudatused vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This repository has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Seda hoidlat on muudetud. Te peaksite muudatused üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This role has all the permissions of the editor role, plus permission to accept/reject changes made by other users.
et: See roll omab kõiki muutja rolli õigusi ning lisaks õigus kinnitada/tagasi lükata muudatusi, mida teised kasutajad on teinud.

en: This role has all the permissions of the manager role in all family trees, plus permission to change the settings/configuration of the website, users, and modules.
et: See roll omab kõiki haldaja õiguseid kõikides sugupuudes, lisaks veel õigused muuta veebilehe seadeid/konfiguratsiooni, kasutajaid ja mooduleid.

en: This role has all the permissions of the member role, plus permission to add/change/delete data. Any changes will need to be reviewed by a moderator, unless the user has the “automatically accept changes” option enabled.
et: See roll omab kõiki liikme õiguseid, lisaks veel õigused lisada/muuta/kustutada andmeid. Moderaatorid peavad tehtud muudatused üle vaatama, juhul kui teil ei ole "automaatselt aktsepteeri muudatused" valik lubatud.

en: This role has all the permissions of the moderator role, plus any additional access granted by the family tree configuration, plus permission to change the settings/configuration of a family tree.
et: Sellel rollil on kõik moderaatori õigused, lisaks veel lisaõiguseid, mida sugupuu seadistus lubab ja õigus muuta sugupuu seadeid/konfiguratsiooni.

en: This role has all the permissions of the visitor role, plus any additional access granted by the family tree configuration.
et: Sellel rollil on kõik külalise õigused, lisaks veel lisaõigused, mida sugupuu seadistus teile on lubanud.

en: This server does not support secure downloads using HTTPS.
et: See server ei toeta turvalist allalaadimist kasutades HTTPS-i.

en: This server’s memory limit is %s MB and its CPU time limit is %s seconds.
et: Selle serveri mälulimiit on %sMB ja protsessori aja limiit on %s sekundit.

en: This should be a comma or space separated list of facts, in addition to birth and death, that you want to appear in chart boxes such as the pedigree chart. This list requires you to use fact tags as defined in the GEDCOM 5.5.1 standard. For example, if you wanted the occupation to show up in the box, you would add “OCCU” to this field.
et: See peaks olema komadega eraldatud nimekiri faktidest (lisaks sünnile ja surmale), mis peaksid ilmuma joonise kastides nagu näiteks sugupuu joonisel. Selles nimekirjas tuleb kasutada faktisilte, mis vastavad GEDCOM 5.5.1 standardile. Näiteks kui te soovite, et isiku amet toodaks kastis välja, siis te peaksite sellele väljale lisama "OCCU".

en: This source does not exist or you do not have permission to view it.
et: Seda allikat pole olemas või teil pole õiguseid selle vaatamiseks.

en: This source has been deleted. The deletion will need to be reviewed by a moderator.
et: See allikas on kustutatud. Kustutus vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This source has been deleted. You should review the deletion and then %1$s or %2$s it.
et: See allikas on kustutatud. Te peaksite kustutuse üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This source has been edited. The changes need to be reviewed by a moderator.
et: Seda allikat on muudetud. Muudatused vaadatakse üle moderaatori poolt.

en: This source has been edited. You should review the changes and then %1$s or %2$s them.
et: Seda allikat on muudetud. Te peaksite muudatused üle vaatama ja siis %1$s või %2$s.

en: This text will be appended to each page title. It will be shown in the browser’s title bar, bookmarks, etc.
et: See tekst lisatakse iga lehe pealkirjale. Seda näidatakse veebilehitseja pealkirjaribal, järjehoidjates jne.

en: This type of link is not allowed here.
et: Seda tüüpi link pole siin lubatud.

en: This user account does not have access to any tree.
et: Sellel kasutajakontol pole juurdepääsu ühelegi puule.

en: This usually means that you need to change the folder permissions to 777.
et: Tavaliselt tähendab see seda, et te peate kausta õigused muutma 777-ks.

en: This website is being upgraded. Try again in a few minutes.
et: Veebilehte uuendatakse. Palun proovige mõne minuti pärast uuesti.

en: This website is down for maintenance. You should <a href="index.php">try again</a> in a few minutes.
et: Veebileht on hooldustööde tõttu suletud. Te peaksite mõne minuti pärast <a href="index.php">uuesti proovima</a>.

en: This website is temporarily unavailable
et: Veebileht on ajutiselt kättesaamatu

en: This website uses cookies to learn about visitor behaviour.
et: See veebileht kasutab küpsiseid, püüdmaks mõista kasutaja käitumist ja vajadusi.

en: This will delete all the genealogy data from “%s” and replace it with data from a GEDCOM file.
et: See kustutab kõik genealoogilised andmed järgnevast “%s” ja asendab selle andmetega GEDCOM failist.

en: This will update the highest-level part or parts of the place name. For example, “Mexico” will match “Quintana Roo, Mexico”, but not “Santa Fe, New Mexico”.
et: See uuendab kõrgema-taseme osa või osasid kohanimest. Näiteks Mexico’ toob tulemusena ‘Quintana Roo, Mexico’,aga mitte ‘Santa Fe, New Mexico’.

en: Thu
et: N

en: Thumbnail files must contain images.
et: Pisipildi failid peavad pilte sisaldama.

en: Thumbnail images
et: Pisipildi failid

en: Thumbnail to upload
et: Pisipilt, mida üles laadida

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Tijuana, Mexico
et: Tijuana, Mehhiko

en: Time
et: Kellaaeg

en: Time zone
et: Ajatsoon

en: Timeline
et: Ajatelg

en: Timestamp
et: Ajamärge

en: Timor-Leste
et: Ida-Timor

en: Title
et: Pealkiri

en: Title in Hebrew
et: Heebreakeelne Tiitel

en: To
et: Järgnevani

en: To assist you in getting started with this block, we have created several standard templates. When you select one of these templates, the text area will contain a copy that you can then alter to suit your site’s requirements.
et: Selleks, et aidata teil selle blokiga alustada oleme loonud mõned standardsed mallid. Kui te valite neist ühe, siis tekstiväli sisaldab koopiat, mida te saate hiljem vastavalt oma veebilehe vajadustele muuta.

en: To complete the upgrade, you should install the files manually.
et: Uuenduse lõpetamiseks peate failid käsitsi paigaldama.

en: To create new research tasks, you must first add “research task” to the list of facts and events in the family tree’s preferences.
et: Uute uurimisülesannete loomiseks peate esmalt lisama "uurimisülesanne" faktide ja sündmuste nimekirja sugupuu seadistuses.

en: To ensure compatibility with other genealogy applications, notes, text, and transcripts should be recorded in simple, unformatted text. However, formatting is often desirable to aid presentation, comprehension, etc.
et: Selleks, et tagada sobivus teiste genealoogiatarkvaradega peaksid märkmed, tekstid ja ümberkirjutused olema kirja pandud lihtsalt, mittevormindatud tekstina. Kuigi vormindamine on tihtipeale soovitav, et lisada välimust, parandada mõistetavust jne.

en: To prevent visitors from accessing the website while you are in the middle of copying files, you can temporarily create a file %s on the server. If it contains a message, it will be displayed to visitors.
et: Selleks, et failide kopeerimise ajal külastajaid lehele mitte lubada saate ajutiselt luua faili %s. Seal sisalduvat sõnumit kuvatakse külastajatele.

en: To protect this private data, webtrees uses an Apache configuration file (.htaccess) which blocks all access to this folder. If your web-server does not support .htaccess files, and you cannot restrict access to this folder, then you can select another folder, away from your web documents.
et: Nende privaatsete andmete turvamiseks kasutab webtrees Apache konfiguratsioonifaili (.htaccess), mis blokeerib igasuguse juurdepääsu sellesse kausta. Kui teie veebiserver ei toeta .htaccess faile ja teil ei ole võimaik juurdepääsu sellele kaustale piirata, siis saate valida teise kausta, mis asub teie veebidokumentidest eemal.

en: To reduce the size of the download, you can compress the data into a .ZIP file. You will need to uncompress the .ZIP file before you can use it.
et: Allalaadimise mahu vähendamiseks saate andmed .ZIP faili pakkida. Enne andmete kasutamist peate need uuesti lahti pakkima.

en: To set this text for other languages, you must switch to that language, and visit this page again.
et: Selleks, et seda teksti teistes keeltes muuta, peate esmalt valima teise keele ja siis siia lehele tagasi tulema.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you can use the following links.
et: Selleks, et otsingumootoritele sitemap-idest teada anda saate kasutada järgnevaid linke.

en: To tell search engines that sitemaps are available, you should add the following line to your robots.txt file.
et: Selleks, et otsingumootoritele öelda, et sitemap'id on olemas peaksite te lisama järgneva rea oma robots.tx faili.

en: To use a Google mail account, use the following settings: server=smtp.gmail.com, port=587, security=tls, username=xxxxx@gmail.com, password=[your gmail password]
et: Et kasutada Google e-posti kontot, kasuta järgnevaid sätteid: server=smtp.gmail.com, port=587, turvalisus=tls, kasutajanimi=xxxxx@gmail.com, parool=[sinu gmaili parool]

en: Tokyo, Japan
et: Tokio, Jaapan

en: Tombstone
et: Hauakivi

en: Top %s given name | Top %s given names
et[0]: Top %s eesnimi
et[1]: Top %s eesnime

en: Top %s surname | Top %s surnames
et[0]: Top %s perekonnanimi
et[1]: Top %s perekonnanime

en: Top given name
et: Enimkasutatud eesnimi

en: Top given names
et: Eesnimede edetabel

en: Top level
et: Kõrgeimale tasemele

en: Top surname
et: Enimkasutatud perekonnanimi

en: Top surnames
et: Perenimede edetabel

en: Toronto, Ontario, Canada
et: Toronto, Ontario, Kanada

en: Total
et: Kokku

en: Total accepted changes:
et: Aktsepteeritud muudatusi kokku:

en: Total births
et: Sünde kokku

en: Total dead
et: Kokku surnuid

en: Total deaths
et: Surmasid kokku

en: Total divorces
et: Erinevaid lahutusi

en: Total events
et: Sündmusi

en: Total families
et: Perekondi kokku

en: Total families: %s
et: Perekondi kokku: %s

en: Total females
et: Kokku naisi

en: Total given names
et: Erinevaid eesnimesid

en: Total individuals
et: Kokku isikuid

en: Total individuals: %s
et: Isikuid kokku: %s

en: Total living
et: Kokku elavaid

en: Total males
et: Kokku mehi

en: Total marriages
et: Abielude arv

en: Total number of users
et: Kasutajate arv kokku

en: Total pending changes:
et: Ootel muudatusi kokku:

en: Total places: %s
et: Asukohti kokku: %s

en: Total sources: %s
et: Allikaid kokku: %s

en: Total surnames
et: Erinevaid perenimesid

en: Total users
et: Kasutajaid

en: Tracking and analytics
et: Jälgimine ja analüüs

en: Tracking and analytics are not added to the control panel.
et: Jälgimine ja analüüs ei ole lisatud kontrollpaneeli.

en: Trailer
et: Teema lõputähis

en: Trinidad and Tobago
et: Trinidad ja Tobago

en: Tue
et: T

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Tunisia
et: Tuneesia

en: Turkey
et: Türgi

en: Turkmenistan
et: Türkmenistan

en: Turks and Caicos Islands
et: Turksi ja Caicose saared

en: Tuxtla Gutierrez, Mexico
et: Tuxtla Gutierrez, Mehhiko

en: Twin Falls, Idaho, United States
et: Twin Falls, Idaho, Ühendriigid

en: Type
et: Tüüp

en: Type of event
et: Sündmuse tüüp

en: Type of fact
et: Fakti tüüp

en: Type of place markers in the place hierarchy
et: Kohamarkerite tüüp Kohtade Hierarhias

en: Type the password again.
et: Sisestage parool uuesti.

en: Type your password again, to make sure you have typed it correctly.
et: Kirjuta oma parool uuesti välistamaks trükivead.

en: Types of error
et: Vigade tüübid

en: US Minor Outlying Islands
et: USA hajasaared

en: US Virgin Islands
et: USA Neitsisaared

en: Ukraine
et: Ukraina

en: Unable to connect using this username and password. Your server gave the following error.
et: Nende seadetega ei õnnestu ühenduda, server andis järgneva veateate.

en: Unable to find record with ID
et: Ei leia kirjet, mille ID on

en: Uncleared: insufficient data
et: Uncleared: pole piisavalt andmeid

en: Unique family facts
et: Unikaalsed perekonnafaktid

en: Unique identifier
et: Unikaalne identifikaator

en: Unique identifiers allow the same record to be found in different family trees and in different systems. They will be added whenever records are created or updated. If you do not want unique identifiers to be displayed, you can hide them using the privacy rules.
et: Unikaalsed identifikaatorid võimaldavad sama kirjet leida erinevatest sugupuudest ja erinevatest süsteemidest. Need lisatakse kui mingi kirje loodakse või mingit kirjet muudetakse. Kui te ei soovi, et unikaalseid identifikaatoreid kuvatakse, siis saate need peita kasutades privaatsusreegleid.

en: Unique individual facts
et: Unikaalsed isikufaktid

en: Unique repository facts
et: Unikaalsed hoidlafaktid

en: Unique source facts
et: Unikaalsed allikafaktid

en: United Arab Emirates
et: Emiratos Árabes Unidos

en: United Kingdom
et: Reino Unido

en: United States
et: Ühendriigid

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unlink the media object
et: Katkesta meediafailide ühendusi

en: Unrecognized GEDCOM code
et: Tundmatu GEDCOM kood

en: Unused files
et: Kasutamata failid

en: Unzip %s to a temporary folder…
et: Paki %s ajutisesse kausta lahti…

en: Upcoming events
et: Saabuvad sündmused

en: Update
et: Uuendus

en: Update all
et: Uuenda kõik

en: Update all the place names in a family tree
et: Uuenda kõiki kohanimesid sugupuus

en: Update place names
et: Uuenda kohanimesid

en: Upgrade anyway
et: Uuenda ikkagi

en: Upgrade to webtrees %s.
et: Uuenda webtrees versioonile %s.

en: Upgrade wizard
et: Uuendamise abiline

en: Upload geographic data
et: Lae geograafilised andmed üles

en: Upload media files
et: Lae üles meediafaile

en: Upload one or more media files from your local computer. Media files can be pictures, video, audio, or other formats.
et: Lae üles üks või rohkem meediafaile oma lokaalsest arvutist. Meediafailid võivad olla pildid, videod, helid jne.

en: Uruguay
et: Uruguai

en: Use Google Maps™ for the place hierarchy
et: Kasuta kohanimede hierarhiaks Google Maps™

en: Use PHP mail to send messages
et: Kasuta PHP posti sõnumite saatmiseks

en: Use SMTP to send messages
et: Kasuta SMTP sõnumite saatmiseks

en: Use a “?” to match a single character, use “*” to match zero or more characters.
et: Kasutage "?", et sobitada ühte tähte, kasutage "*", et sobitada null või rohkem tähti.

en: Use at least %s character. | Use at least %s characters.
et[0]: Kasutage vähemalt %s tähte.
et[1]: Kasutage vähemalt %s tähte.

en: Use colors
et: Kasuta värve

en: Use compact layout
et: Kasuta kompaktsemat vaadet

en: Use full source citations
et: Kasuta kõiki allika tsiteerimise võimalusi

en: Use password
et: Kasuta parooli

en: Use silhouette images when no highlighted image for that individual has been specified. The images used are specific to the gender of the individual in question.
et: Kasutage siluett-pilte kui isiku jaoks pole ühtegi esiletõstetavat pilti määratud. Kasutatavad pildid vastavad antud isiku soole.

en: Use silhouettes
et: Kasuta siluette

en: Use the GeoNames database for autocomplete on places
et: Kasutage kohanimede autocomplete sisestamiseks GeoNames andmebaasi

en: Use this field to tell the site administrator why you are requesting an account and how you are related to the genealogy displayed on this site. You can also use this to enter any other comments you may have for the site administrator.
et: Kasutage seda välja, et öelda veebilehe administraatorile, miks te kasutajat soovite ning kuidas olete te sellel leheküljel olevate genealoogiliste andmetega seotud. Võite siia lisada ka teisi kommentaare või teateid lehe administraatorile.

en: Use this image for charts and on the individual’s page.
et: Kasuta seda pilti joonistel ja isikuleheküljel.

en: Use this value
et: Kasuta seda väärtust

en: User
et: Kasutaja

en: User administration
et: Kasutajate administreerimine

en: User didn’t verify within 7 days.
et: Kasutaja ei tuvastanud ennast 7 päeva jooksul.

en: User not verified by administrator.
et: Kasutaja pole administraatori poolt kinnitatud.

en: User preferences
et: Kasutaja eelistused

en: User verification
et: Kasutaja kinnitamine

en: Username
et: Kasutajatunnus

en: Username or email address
et: Kasutajatunnus ja e-postiaadress

en: Usernames are case-insensitive and ignore accented letters, so that “chloe”, “chloë”, and “Chloe” are considered to be the same.
et: Kasutajanimed on suurtähetndlikud ja eiravad täpitähti, nii et ‘chloe’, ‘chloë’ ja ‘Chloe’ loetakse samaks.

en: Users
et: Kasutajad

en: Users who are signed in
et: Sisseloginud kasutajad

en: User’s account has been inactive too long:
et: Kasutaja konto on olnud liiga kaua mitteaktiivne:

en: Using the pull down menu it is possible to select a country, of which a flag can be selected. If no flags are shown, then there are no flags defined for this country.
et: Kasutades allatõmbemenüüd saate valida riigi, mille kohta saab valida lipu. Kui lippe pole nähtaval, siis selle riigi kohta pole ühtegi lippu määratud.

en: Uzbekistan
et: Usbekistan

en: Vancouver, British Columbia, Canada
et: Vancouver, British Columbia, Kanada

en: Various statistics charts.
et: Mitmesugused statistikajoonised.

en: Vatican City
et: Vatikan

en: Venezuela
et: Venetsueela

en: Veracruz, Mexico
et: Veracruz, Mehhiko

en: Verification code
et: Kontrollkood

en: Verified
et: Kinnitatud

en: Vernal, Utah, United States
et: Vernal, Utah, Ühendriigid

en: Version
et: Versioon

en: View
et: Vaata

en: View all records found in this place
et: Vaata kõiki selle koha kirjeid

en: View the details
et: Vaata Üksikasju

en: View the notes
et: Vaata Märkmeid

en: View this day
et: Vaata seda päeva

en: View this family
et: Vaata seda perekonda

en: View this individual
et: Vaata seda isikut

en: View this month
et: Vaata seda kuud

en: View this source
et: Vaata seda allikat

en: View this year
et: Vaata seda aastat

en: Villa Hermosa, Mexico
et: Villa Hermosa, Mehhiko

en: Visible online
et: Nähtav võrgus

en: Visible to other users when online
et: Veebilehel viibimine teistele kasutajatele nähtav

en: Visitor
et: Külastaja

en: Vital records
et: Tähtsad kirjed

en: Wallis and Futuna
et: Wallis ja Futuna Saared

en: Ward
et: Hoolealune

en: Washington, District of Columbia, United States
et: Washington, District of Columbia, Ühendriigid

en: Watermarks
et: Vesimärgid

en: Watermarks are optional and normally shown just to visitors.
et: Vesimärgid on valikulised ja tavaliselt näidatakse neid ainult külastajatele.

en: Watermarks can be slow to generate for large images. Busy websites may prefer to generate them once and store the watermarked image on the server.
et: Suurte piltide jaoks saab vesimärkide genereerimine olla aeglane. Hõivatud veebilehed võivad soovida neid ühe korraga genereerida ja siis serverisse salvestada.

en: We will now send a confirmation email to the address <b>%s</b>. You must verify your account request by following instructions in the confirmation email. If you do not confirm your account request within seven days, your application will be rejected automatically. You will have to apply again.<br><br>After you have followed the instructions in the confirmation email, the administrator still has to approve your request before your account can be used.<br><br>To sign in to this website, you will need to know your username and password.
et: Saadame kinnituseks e-maili aadressil ( %s ). Pead oma soovi kinnitama järgides saadud e-mailis olevaid juhiseid. Kui sa seitsme päeva jooksul kinnitust ei anna, siis keeldutakse sinu kontost automaatselt ja sa pead uuesti soovi avaldama.<br><br>Kui oled oma kinnituse andnud, siis peab administraator ikkagi sinu konto kinnitama enne kui saad oma kontot kasutada.<br><br>Sisselogimiseks pead teadma oma kasutajanime ja parooli.

en: Website
et: Veebileht

en: Website URL
et: Veebisaidi URL

en: Website access rules
et: Veebilehe juurdepääsureeglid

en: Website logs
et: Veebilehe logid

en: Website preferences
et: Veebilehe eelistused

en: Wed
et: K

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Weight
et: Kaal

en: Welcome %s
et: Tere päevast, %s

en: Welcome text on sign-in page
et: Sisse logimise lehe tervitusteade

en: Welcome to this genealogy website
et: Tere tulemast sellele genealoogia veebilehele

en: Western Sahara
et: Sahara Occidental

en: When a record is edited, the user and timestamp are recorded. Sometimes it is desirable to keep the existing “last change” information, for example when making minor corrections to someone else’s data. This option controls whether this feature is selected by default.
et: Kui kirjet on muudetud, siis kasutaja ja aeg pannakse kirja. Vahest on vajadus jätta alles olemasolev "viimane muudatus" info, näiteks kui tehakse väikseid parandusi kellegi teise andmetele. See valik määrab, kas see võimalus on vaikimisi valitud.

en: When a user registers for an account, an email is sent to their email address with a verification link. When they follow this link, we know the email address is correct, and the “email verified” option is selected automatically.
et: Kui kasutaja registreerib omale konto, saadetakse tema e-posti aadressile kiri koos kinnituslingiga. Kui nad seda vajutavad, saame me teada, et nende e-posti aadress on korrektne ja "e-mail kinnitatud" valik määratakse automaatselt valituks.

en: When adding a link, the ID field cannot be empty.
et: Viite sisestamisel ei saa ID väli olla tühi.

en: When adding new close relatives, you can add source citations to the records (individual and family) or to the facts and events (birth, marriage, and death). This option controls whether records or facts will be selected by default.
et: Uute lähisugulaste sisestamisel saate lisada allikaviiteid kirjetele (isik ja perekond) või faktidele ja sündmustele (sünd, abielu ja surm). See valik määrab, kas kirjed või faktid valitakse vaikimisi.

en: When you add a new family member, a default surname can be provided. This surname will depend on the local tradition.
et: Kui te lisate uue perekonnaliikme, on võimalik lisada vaikimisi perekonnanimi. See perekonnanimi sõltub kohalikust traditsioonist.

en: When you add, edit, or delete information, the changes are not saved immediately. Instead, they are kept in a “pending” area. These pending changes need to be reviewed by a moderator before they are accepted.
et: Kui te lisate, muudate või kustutate informatsiooni, siis muudatusi ei salvestata kohe. Neid hoiustatakse kohas nimega "ootel". Enne kui need muudatused kinnitatakse, peab moderaator need üle vaatama.

en: When you send this message you will receive a copy sent via email to the address you provided.
et: Selle sõnumi saatmisel saad e-maili koopia näidatud meiliaadressil.

en: Where a user is associated to an individual record in a family tree and has a role of member, editor, or moderator, you can prevent them from accessing the details of distant, living relations. You specify the number of relationship steps that the user is allowed to see.
et: Kui kasutaja on seotud isikukirjega sugupuus ja omab liikme, toimetaja või moderaatori rolli, siis saate neil keelata mõndadele kaugetele sugulastele ligi pääseda. Määrake arv, mitu suguluse astet see kasutaja näha tohib.

en: Where is your PhpGedView installation?
et: Kus asub teie PhpGedView-i paigalduskaust?

en: Which family trees should be included in the sitemaps
et: Milliseid sugupuid peaks sitemap sisaldama

en: Who can upload new media files
et: Kes saab üles laadida uusi meediafaile

en: Who is online
et: Kes on võrgus

en: Whole words only
et: Ainult terved sõnad

en: Widow
et: Lesk (naine)

en: Widower
et: Lesk (mees)

en: Width
et: Laius

en: Width of generated thumbnails
et: Loodud pisipiltide laius

en: Wife
et: Naine

en: Wife’s age
et: Naise vanus

en: Wife’s maiden surname becomes new given name
et: Naise neiupõlvenimi asendatud uue perenimega

en: Wife’s surname replaced by husband’s surname
et: Naise perenimi asendatud mehe perenimega

en: Wildcards
et: Metamärgid

en: Will
et: Testament

en: Winter Quarters, Nebraska, United States
et: Winter Quarters, Nebraska, Ühendriigid

en: With sources
et: Koos allikatega

en: Without sources
et: Ilma allikateta

en: Witness
et: Tunnistaja

en: Wives take their husband’s surname.
et: Naised võtavad abikaasa perekonnanime.

en: World
et: Maailm

en: XREF prefixes
et: XREF eesliited

en: Year
et: Aasta

en: Year input box
et: Aasta sisestuskast

en: Year:
et: Aasta:

en: Yemen
et: Jeemen

en: You (or someone claiming to be you) has requested an account at %1$s using the email address %2$s.
et: Teie (või keegi teine, kes püüab olla teie) soovib luua kasutajat %1$s kasutades e-maili aadressi %2$s.

en: You are not allowed to send messages that contain external links.
et: Teil ei ole lubatud saata sõnumeid, mis sisaldavad väliseid linke.

en: You are signed in as %s.
et: Olete sisse logitud kui %s.

en: You can apply for an account using the link below.
et: Saate kasutajat taotleda kasutades allolevat linki.

en: You can change the appearance of webtrees using “themes”. Each theme has a different style, layout, color scheme, etc.
et: Te saate webtrees-i väljanägemist muuta kasutades “teemasid”. Igal teemal on erinev stiil, paigutus, värviskeem jne.

en: You can choose the prefix that will be used whenever new XREFs are created.
et: Saate valida eesliite, mida kasutatakse kui luuakse uusi XREF-e.

en: You can choose whether to appear in the list of users who are currently signed-in.
et: Saate valida kas soovite olla nähtaval nende kasutajate nimekirjas, kes on hetkel sisse logitud.

en: You can download a copy of the GEDCOM specification from %s.
et: Koopia GEDCOM-i määratlusest saate alla laadida siit %s.

en: You can make it easier to search for married women by recording their married name. However not all women take their husband’s surname, so beware of introducing incorrect information into your database.
et: Seda saab teha lihtsamaks, kui otsida abielunaist tema abielunime kaudu. Kuigi ega kõik naised ei võta oma abikaasade perenime, seega olge valvas, et mitte lubada ebakorrektset infot oma andmebaasi.

en: You can re-enable these modules after the upgrade.
et: Te saate need moodulid peale uuendust uuesti lubada.

en: You can re-enable these themes after the upgrade.
et: Te saate need teemad peale uuendust uuesti lubada.

en: You can renumber the records in a family tree, so that these internal reference numbers are not duplicated in any other family tree.
et: Saate ümbernummerdada kirjeid sugupuus, nii et need sisemised viitenumbrid ei ole dubleeritud mõnes teises sugupuus.

en: You can renumber this family tree.
et: Te saate selle sugupuu ümbernummerdada.

en: You can request a higher or lower limit, although the server may ignore this request.
et: Te saate paluda väiksemat või suuremat limiiti, aga server ei pruugi teie palvet rahuldada.

en: You can set the access for a specific record, fact, or event by adding a restriction to it. If a record, fact, or event does not have a restriction, the following default restrictions will be used.
et: Saate juurdepääsu kindlale kirjele piirata, seades sellele juurdepääsupiirangu. Kui kirjel, faktil või sündmusel juurdepääsupiirangud puuduvad, siis kasutatakse järgnevaid vaikimisi juurdepääsupiiranguid.

en: You can speed up the privacy calculations by adding a death record to individuals whose death can be inferred from other dates, but who do not have a record of death, burial, cremation, etc.
et: Saate privaatsusarvtusi kiirendada, kui lisate surmakirje isikutele, kelle surmaaega saab määrata toetudes teistele kuupäevadele, kuid kes ei oma surma, matmise või tuhastamise kirjet jne.

en: You cannot create a rule which would prevent yourself from accessing the website.
et: Te ei saa luua reeglit, mis ei luba teil endal lehele juurde pääseda.

en: You cannot sign in because your browser does not accept cookies.
et: Te ei saa sisse logida, sest teie veebilehitseja ei luba kasutada 'küpsiseid'.

en: You do not have permission to view this page.
et: Teil pole õigusi selle lehe vaatamiseks.

en: You entered the same IDs. You cannot merge the same records.
et: Te sisestasite samad ID-d. Te ei saa samu kirjeid liita.

en: You have confirmed your request to become a registered user.
et: Oled kinnitanud oma soovi saada registreeritud kasutajaks.

en: You have not created any journal items.
et: Sa ei ole teinud päevikusse ühtegi kannet.

en: You have selected a GEDCOM file with a different name. Is this correct?
et: Te valisite teistsuguse nimega GEDCOM faili. Kas see on õige?

en: You have signed out.
et: Olete välja logitud.

en: You may enter a URL, beginning with “http://”.
et: Võite sisestada URL-i, algusega "http://".

en: You may use HTML to format the answer and to add links to other websites.
et: Te võite kasutada HTML-i, et vastust kujundada ja lisada viiteid teistele veebilehekülgedele.

en: You must also enable “less secure applications” in your Google account.
et: Peate oma Google kontol ka "vähemturvalised rakendused" lubama.

en: You must change this before you can continue.
et: Enne kui saate jätkata, peate seda muutma.

en: You must enter a name
et: Te peate sisestama nime

en: You must enter a real name.
et: Te peate sisestama tegeliku nime.

en: You must enter a username.
et: Sisesta kasutajanimi.

en: You must enter all the administrator account fields.
et: Te peate sisestama kõik administraatori konto detailid.

en: You must provide a repository name.
et: Peate andma hoidla nime.

en: You must provide a source title
et: Peate andma allika pealkirja

en: You must renumber the records in one of the trees before you can merge them.
et: Selleks, et saaksite need puud liita peate ühes puus kirjed ümbernummerdama.

en: You must select an individual and a chart type in the block preferences
et: Te peate valima isiku ja joonise tüübi ploki konfiguratsioonieelistustest

en: You must specify an individual record before you can restrict the user to their immediate family.
et: Enne kui saate piirata kasutaja ligipääsu nende lähisugulastele, peate täpsustama eraldi kirje.

en: You need to be a family member to access this website.
et: Sellele lehele ligipääsemiseks peate olema perekonnaliige.

en: You need to be an authorized user to access this website.
et: Sellele veebilehele ligipääsemiseks peate olema autoriseeritud kasutaja.

en: You need to create a family tree.
et: Te peate looma sugupuu.

en: You need to review the account details.
et: Peate kasutaja detailid üle vaatama.

en: You need to set up an administrator account. This account can control all aspects of this webtrees installation. Please choose a strong password.
et: Te peate seadistama administraatori konto. Selle konto alt saab kontrollida kõiki selle webtrees installatsiooni aspekte. Palun valige tugev parool.

en: You need to sign in again, using your PhpGedView username and password.
et: Peate uuesti sisse logima, kasutades oma PhpGedView-i kasutajanime ja parooli.

en: You only need to enter a Sign-in URL if you want to redirect to a different website or location when your users sign in. This is very useful if you need to switch from http to https when your users sign in. Include the full URL to <i>login.php</i>. For example, https://www.yourserver.com/webtrees/login.php .
et: Te peate sisestama ainult Logimise URL-i kui te soovite logimisel teisele lehele ümber suunata. See on väga kasulik kui te soovide http-lt logimise ajaks https-ile suunata. Sisestage täispikk URL <i>login.php</i>lehele. Näiteks, https://www.yourserver.com/webtrees/login.php .

en: You sent the following message to a webtrees administrator:
et: Saatsid järgmise sõnumi webtrees administraatorile:

en: You sent the following message to a webtrees user:
et: Saatsid järgmise sõnumi webtrees kasutajale:

en: You should accept or reject all pending changes before upgrading.
et: Enne uuendamist peaksite kõik ootel olevad muudatused kinnitama või tagasi lükkama.

en: You should consult the module’s author to confirm compatibility with this version of webtrees.
et: Te peaksite konsulteerima mooduli autoriga, et olla kindel kas see on ühilduv selle webtrees-i versiooniga.

en: You should consult the theme’s author to confirm compatibility with this version of webtrees.
et: Te peaksite konsulteerima teema autoriga, et olla kindel, kas see on ühilduv selle webtrees-i versiooniga.

en: You should delete the “%1$s” from “%2$s” and try again.
et: Peaksite kustutama “%1$s” kohast “%2$s” ja proovima uuesti.

en: You should not approve an account unless you know that the email address is correct.
et: Te ei tohiks kasutajat enne kinnitada, kui olete kindel, et e-maili aadress on korrektne.

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: accept
et: kinnita

[ctx: You should review the changes and then accept or reject them.]
en: reject
et: lükka tagasi

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: accept
et: kinnita

[ctx: You should review the deletion and then accept or reject it.]
en: reject
et: lükka tagasi

en: You will be informed by email when this prospective user has confirmed the request. You can then complete the process by activating the username. The new user will not be able to sign in until you activate the account.
et: Teid teavitatakse e-maili kaudu kui see kasutaja on taotluse kinnitanud. Siis saate protsessi lõpetada, aktiveerides kasutajanime. Uus kasutaja ei saa enne sisse logida, kui te konto aktiveerite.

en: You will use this to sign in to webtrees.
et: Seda kasutate webtrees sisse logimiseks.

en: Youngest father
et: Noorim isa

en: Youngest female
et: Noorim naine

en: Youngest male
et: Noorim mees

en: Youngest mother
et: Noorim ema

en: Your clippings cart is empty.
et: Sinu väljalõigete leht on tühi.

en: Your name
et: Sinu nimi

en: Your registration at %s
et: Kasutajaks registreerimine aadressil %s

en: Your server’s administrator will provide you with the connection details.
et: Sinu serveri administraator annab sulle ühendamiseks vajalikud detailid.

en: Your user account does not have “automatically accept changes” enabled. You will only be able to change one record at a time.
et: Teie kasutajakontol puudub "automaatselt kinnita muudatused" luba. Teil on võimalus ainult ühte kirjet korraga muuta.

en: Your web server is using PHP version %s, which is no longer maintained. You should upgrade to a later version.
et: Teie veebiserver kasutab PHP versiooni %s, mida enam edasi ei arendata. Te peaksite uuendama uuemale versioonile.

en: Your web server is using PHP version %s, which is no longer receiving security updates. You should upgrade to a later version as soon as possible.
et: Teie veebiserver kasutab PHP versiooni %s, mis ei saa enam turvauuendusi. Te peaksite uuendama uuemale versioonile nii kiiresti kui võimalik.

en: Zambia
et: Sambia

en: Zip file(s)
et: Pakitud Fail(id)

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom in
et: Suurenda

en: Zoom in/out on this box.
et: Suurenda / vähenda.

en: Zoom level
et: Suurendustegur

en: Zoom level of map
et: Kaardi suurendustegur

en: Zoom out
et: Vähenda

en: about %s
et: umbes %s

en: accepted
et: kinnitatud

en: add
et: lisa

en: adopted name
et: adopteeritud nimi

en: adoption
et: lapsendamine

en: after
et: pärast

en: after %s
et: pärast %s

en: after death
et: pärast surma

en: age
et: vanus

en: allow
et: luba

en: also known as
et: tuntud ka kui

en: always
et: alati

en: and
et: ja

en: back to top
et: tagasi üles

en: before
et: enne

en: before %s
et: enne %s

en: between %s and %s
et: ajavahemikul %s ja %s

en: birth
et: sünd

en: birth name
et: sünninimi

en: born in the last %1$s years or died in the last %2$s years
et: sündinud viimase %1$s aasta jooksul või surnud viimase %2$s aasta jooksul

en: brother
et: vend

[ctx: brother’s child]
en: nephew/niece
et: vennapoeg/vennatütar

[ctx: brother’s daughter]
en: niece
et: vennatütar

[ctx: brother’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
et: vennatütre abikaasa

[ctx: brother’s son]
en: nephew
et: vennapoeg

[ctx: brother’s son’s wife]
en: niece-in-law
et: vennapoja abikaasa

[ctx: brother’s wife]
en: sister-in-law
et: vennanaine

[ctx: brother’s wife’s brother]
en: brother-in-law
et: naisevend

[ctx: brother’s wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
et: naisevend/vennanaine

[ctx: brother’s wife’s sister]
en: sister-in-law
et: vennanaine

en: bullet list
et: punkt-nimekiri

en: burial
et: matus

en: by
et: Viimati muutis

en: calculated %s
et: arvutatud %s

en: cancel
et: tühista

en: census added
et: rahvaloendus lisatud

en: century
et: sajand

en: change of name
et: nimemuutus

en: child
et: laps

en: children
et: lapsed

[ctx: child’s child]
en: grandchild
et: lapselaps

[ctx: child’s child’s child]
en: great-grandchild
et: lapselapselaps

[ctx: child’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
et: lapselapse tütar

[ctx: child’s child’s son]
en: great-grandson
et: lapselapse poeg

[ctx: child’s daughter]
en: granddaughter
et: lapselaps

[ctx: child’s daughter’s child]
en: great-grandchild
et: poja tütrelaps

[ctx: child’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
et: lapse tütretütar

[ctx: child’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
et: lapselapse elukaaslane

[ctx: child’s daughter’s son]
en: great-grandson
et: poja tütrepoeg

[ctx: child’s husband]
en: son-in-law
et: väimees

[ctx: child’s son]
en: grandson
et: lapselaps

[ctx: child’s son’s child]
en: great-grandchild
et: lapse poja laps

[ctx: child’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
et: lapse pojatütar

[ctx: child’s son’s son]
en: great-grandson
et: lapse pojapoeg

[ctx: child’s son’s wife]
en: grandson’s wife
et: lapselapse naine

[ctx: child’s spouse]
en: son/daughter-in-law
et: minia/väimees

[ctx: child’s wife]
en: daughter-in-law
et: minia

en: close
et: sulge

en: clouds
et: pilved

en: colors
et: värvid

en: compact list
et: kompaktne vaade

en: continue
et: jätka

en: create
et: loo

en: creating thumbnails of images
et: loon piltidest pisipilte

en: date periods
et: ajaperiood

en: daughter
et: tütar

en: daughter of
et: tütar

[ctx: daughter’s child]
en: grandchild
et: lapselaps

[ctx: daughter’s child’s child]
en: great-grandchild
et: tütre lapselaps

[ctx: daughter’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
et: tütrelapse tütar

[ctx: daughter’s child’s son]
en: great-grandson
et: tütrelapse poeg

[ctx: daughter’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
et: Lapselapse adopteerimine

[ctx: daughter’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
et: Lapselapse (tütar) ristimine

[ctx: daughter’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
et: Lapselapse sünd

[ctx: daughter’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
et: Lapselapse matus

[ctx: daughter’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
et: Lapselapse ristimine

[ctx: daughter’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
et: Lapselapse tuhastamine

[ctx: daughter’s daughter]
en: Death of a granddaughter
et: Lapselapse surm

[ctx: daughter’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
et: Lapselapse abiellumine

[ctx: daughter’s daughter]
en: granddaughter
et: tütretütar

[ctx: daughter’s daughter’s child]
en: great-grandchild
et: tütretütre laps

[ctx: daughter’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
et: tütretütre tütar

[ctx: daughter’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
et: lapselapse elukaaslane

[ctx: daughter’s daughter’s son]
en: great-grandson
et: tütretütre poeg

[ctx: daughter’s husband]
en: son-in-law
et: väimees

[ctx: daughter’s husband’s father]
en: son-in-law’s father
et: väimehe isa

[ctx: daughter’s husband’s mother]
en: son-in-law’s mother
et: väimehe ema

[ctx: daughter’s husband’s parent]
en: son-in-law’s parent
et: väimehe vanem

[ctx: daughter’s son]
en: Adoption of a grandson
et: Lapselapse adopteerimine

[ctx: daughter’s son]
en: Baptism of a grandson
et: Lapselapse (poeg) ristimine

[ctx: daughter’s son]
en: Birth of a grandson
et: Lapselapse sünd

[ctx: daughter’s son]
en: Brit milah of a grandson
et: Lapselapse brit milah

[ctx: daughter’s son]
en: Burial of a grandson
et: Lapselapse matus

[ctx: daughter’s son]
en: Christening of a grandson
et: Lapselapse ristimine

[ctx: daughter’s son]
en: Cremation of a grandson
et: Lapselapse tuhastamine

[ctx: daughter’s son]
en: Death of a grandson
et: Lapselapse surm

[ctx: daughter’s son]
en: Marriage of a grandson
et: Lapselapse abiellumine

[ctx: daughter’s son]
en: grandson
et: tütrepoeg

[ctx: daughter’s son’s child]
en: great-grandchild
et: tütrepoja laps

[ctx: daughter’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
et: tütrepoja tütar

[ctx: daughter’s son’s son]
en: great-grandson
et: tütre pojapoeg

[ctx: daughter’s son’s wife]
en: grandson’s wife
et: lapselapse naine

en: death
et: surm

en: degrees
et: kraadid

en: delete
et: kustuta

en: deny
et: keeldu

en: download
et: lae alla

en: east
et: ida

en: edit
et: muuda

en: eighth cousin
et: kaheksas nõbu

en: elder brother
et: vanem vend

en: elder sibling
et: vanem õde/vend

en: elder sister
et: vanem õde

en: eleventh cousin
et: üheteistkümnes nõbu

en: estate name
et: mõisanimi

en: estimated %s
et: arvestatavalt %s

en: ex-husband
et: eksabikaasa

en: ex-partner
et: eksparner

en: ex-spouse
et: eksabikaasa

en: ex-wife
et: eksnaine

en: facts
et: faktid

en: father
et: isa

[ctx: father’s brother]
en: uncle
et: onu

[ctx: father’s brother’s child]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: father’s brother’s daughter]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: father’s brother’s son]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: father’s brother’s wife]
en: aunt
et: tädi

[ctx: father’s child]
en: half-sibling
et: poolõde/-vend

[ctx: father’s daughter]
en: half-sister
et: poolõde

[ctx: father’s father]
en: paternal grandfather
et: isapoolne vanaisa

[ctx: father’s father’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: father’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvav

[ctx: father’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: father’s father’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: father’s father’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: father’s father’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: father’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: father’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: father’s father’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: father’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: father’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s mother]
en: paternal grandmother
et: isapoolne vanaema

[ctx: father’s mother’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: father’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: father’s mother’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: father’s mother’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: father’s mother’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: father’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: father’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: father’s mother’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: father’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: father’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: father’s parent]
en: paternal grandparent
et: isapoolne vanavanem

[ctx: father’s parent’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: father’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: father’s parent’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: father’s parent’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: father’s parent’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: father’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: father’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: father’s parent’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: father’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: father’s sibling]
en: aunt/uncle
et: tädi/onu

[ctx: father’s sister]
en: aunt
et: tädi

[ctx: father’s sister’s child]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: father’s sister’s daughter]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: father’s sister’s husband]
en: uncle
et: onu

[ctx: father’s sister’s son]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: father’s son]
en: half-brother
et: poolvend

[ctx: father’s wife]
en: step-mother
et: kasuema

[ctx: father’s wife’s child]
en: step-sibling
et: kasuõde/-vend

[ctx: father’s wife’s daughter]
en: step-sister
et: kasuõde

[ctx: father’s wife’s son]
en: step-brother
et: kasuvend

en: fifteenth cousin
et: viieteistkümnes nõbu

en: fifth %s
et: viies %s

en: fifth cousin
et: viies nõbu

en: file upload capability
et: faili üleslaadimis võime

en: first
et: esimene

en: first %s
et: esimene %s

en: first cousin
et: esimene nõbu

en: fourteenth cousin
et: neljatestkümnes nõbu

en: fourth %s
et: neljas %s

en: fourth cousin
et: neljas nõbu

en: from %1$s interval %2$s year | from %1$s interval %2$s years
et[0]: alates %1$s intervalliga %2$s aasta
et[1]: alates %1$s intervalliga %2$s aastat

en: from %s
et: järgneva poolt %s

en: from %s to %s
et: %s-lt %s-le

en: full circle
et: täisring

en: gender
et: sugu

en: go to new individual
et: mine uue isiku juurde

[ctx: grandfather’s brother’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s brother’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s sibling’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s sister’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandfather’s sister’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s brother’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s brother’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s sibling’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s sister’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandmother’s sister’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s brother’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s brother’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s brother’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s sibling’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s sibling’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s sibling’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s sister’s grandchild]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s sister’s granddaughter]
en: second cousin
et: teine nõbu

[ctx: grandparent’s sister’s grandson]
en: second cousin
et: teine nõbu

en: great ×%s aunt
et: vana ×%s tädi

en: great ×%s aunt/uncle
et: vana ×%s tädi/onu

en: great ×%s grandchild
et: lapse %s× lapselaps

en: great ×%s granddaughter
et: lapse %s× lapselaps

en: great ×%s grandfather
et: vana %s× vanaisa

en: great ×%s grandmother
et: vana %s× vanaema

en: great ×%s grandparent
et: vana %s× vanavanem

en: great ×%s grandson
et: lapse %s× lapselaps

en: great ×%s nephew
et: vana ×%s vennapoeg

en: great ×%s nephew/niece
et: vana ×%s vennapoeg/-tütar

en: great ×%s niece
et: vana ×%s vennatütar

en: great ×%s uncle
et: vana ×%s onu

[ctx: great ×(%s-1) grandfather’s brother]
en: great ×%s uncle
et: vana ×%s onu

[ctx: great ×(%s-1) grandmother’s brother]
en: great ×%s uncle
et: vana ×%s onu

[ctx: great ×(%s-1) grandparent’s brother]
en: great ×%s uncle
et: vana ×%s onu

en: great ×4 aunt
et: vana ×4 tädi

en: great ×4 aunt/uncle
et: vana ×4 tädi/onu

en: great ×4 grandchild
et: lapse 4× lapselaps

en: great ×4 granddaughter
et: lapse 4× lapselaps

en: great ×4 grandfather
et: ellvanaisa

[ctx: great ×4 grandfather’s brother]
en: great ×5 uncle
et: vana ×5 onu

en: great ×4 grandmother
et: ellvanaema

[ctx: great ×4 grandmother’s brother]
en: great ×5 uncle
et: vana ×5 onu

en: great ×4 grandparent
et: ellvanavanem

[ctx: great ×4 grandparent’s brother]
en: great ×5 uncle
et: vana ×5 onu

en: great ×4 grandson
et: lapse 4× lapselaps

en: great ×5 aunt
et: vana ×5 tädi

en: great ×5 aunt/uncle
et: vana ×5 tädi/onu

en: great ×5 grandchild
et: lapse 5× lapselaps

en: great ×5 granddaughter
et: lapse 5× lapselaps

en: great ×5 grandfather
et: ellvaarisa

[ctx: great ×5 grandfather’s brother]
en: great ×6 uncle
et: vana ×6 onu

en: great ×5 grandmother
et: ellvaarema

[ctx: great ×5 grandmother’s brother]
en: great ×6 uncle
et: vana ×6 onu

en: great ×5 grandparent
et: ellvaarvanem

[ctx: great ×5 grandparent’s brother]
en: great ×6 uncle
et: vana ×6 onu

en: great ×5 grandson
et: lapse 5× lapselaps

en: great ×6 aunt
et: vana ×6 tädi

en: great ×6 aunt/uncle
et: vana ×6 tädi/onu

en: great ×6 grandchild
et: lapse 6× lapselaps

en: great ×6 granddaughter
et: lapse 6× lapselaps

en: great ×6 grandfather
et: ellvaarvanaisa

[ctx: great ×6 grandfather’s brother]
en: great ×7 uncle
et: vana ×7 onu

en: great ×6 grandmother
et: ellvaarvanaema

[ctx: great ×6 grandmother’s brother]
en: great ×7 uncle
et: vana ×7 onu

en: great ×6 grandparent
et: ellvaarvanavanem

[ctx: great ×6 grandparent’s brother]
en: great ×7 uncle
et: vana ×7 onu

en: great ×6 grandson
et: lapse 6× lapselaps

en: great ×7 aunt
et: great ×7 tädi

en: great ×7 aunt/uncle
et: vana ×7 tädi/onu

en: great ×7 grandchild
et: lapse 7× lapselaps

en: great ×7 granddaughter
et: lapse 7× lapselaps

en: great ×7 grandfather
et: iidisa

en: great ×7 grandmother
et: iidema

en: great ×7 grandparent
et: iidvanem

en: great ×7 grandson
et: lapse 7× lapselaps

[ctx: great-grandfather’s brother]
en: great-great-uncle
et: vana-vana-onu

[ctx: great-grandmother’s brother]
en: great-great-uncle
et: vana-vana-onu

[ctx: great-grandparent’s brother]
en: great-great-uncle
et: vana-vana-onu

en: great-great-aunt
et: vaartädi

en: great-great-aunt/uncle
et: vaartädi/-onu

en: great-great-grandchild
et: lapselapselapselaps

en: great-great-granddaughter
et: lapselapselapselaps

en: great-great-grandfather
et: vaarvanaisa

[ctx: great-great-grandfather’s brother]
en: great-great-great-uncle
et: vana-vana-vana-onu

en: great-great-grandmother
et: vaarvanaema

[ctx: great-great-grandmother’s brother]
en: great-great-great-uncle
et: vana-vana-vana-onu

en: great-great-grandparent
et: vaarvanavanem

[ctx: great-great-grandparent’s brother]
en: great-great-great-uncle
et: vana-vana-vana-onu

en: great-great-grandson
et: lapselapselapselaps

en: great-great-great-aunt
et: vana-vana-vanatädi

en: great-great-great-aunt/uncle
et: vana-vana-vanatädi/-onu

en: great-great-great-grandchild
et: lapse 3× lapselaps

en: great-great-great-granddaughter
et: lapse 3× lapselaps

en: great-great-great-grandfather
et: ellisa

[ctx: great-great-great-grandfather’s brother]
en: great ×4 uncle
et: vana ×4 onu

en: great-great-great-grandmother
et: ellema

[ctx: great-great-great-grandmother’s brother]
en: great ×4 uncle
et: vana ×4 onu

en: great-great-great-grandparent
et: ellvanem

[ctx: great-great-great-grandparent’s brother]
en: great ×4 uncle
et: vana ×4 onu

en: great-great-great-grandson
et: lapse 3× lapselaps

en: half circle
et: poolring

en: half-year after marriage
et: poolaastat pärast abielu

en: herself
et: tema ise

en: hh:mm or hh:mm:ss
et: hh:mm või hh:mm:ss

en: hide
et: peida

en: himself
et: tema ise

en: husband
et: abikaasa

[ctx: husband’s brother]
en: brother-in-law
et: mehevend

[ctx: husband’s brother’s wife]
en: sister-in-law
et: vennanaine

[ctx: husband’s child]
en: step-child
et: kasulaps

[ctx: husband’s daughter]
en: step-daughter
et: kasutütar

[ctx: husband’s father]
en: father-in-law
et: äi

[ctx: husband’s mother]
en: mother-in-law
et: ämm

[ctx: husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
et: naisevend/vennanaine

[ctx: husband’s sister]
en: sister-in-law
et: meheõde

[ctx: husband’s sister’s husband]
en: brother-in-law
et: naisevend

[ctx: husband’s son]
en: step-son
et: kasupoeg

en: immigration name
et: immigratsiooninimi

en: import
et: impordi

en: interpreted %s (%s)
et: tõlgendatud %s (%s)

en: interval %s year | interval %s years
et[0]: intervalliga %s aasta
et[1]: intervalliga %s aastat

en: interval one child
et: intervall üks laps

en: interval two children
et: intervall kaks last

en: invert selection
et: vastanda valik

en: last
et: viimane

en: link
et: seosta

en: list
et: loetelu

en: maiden name
et: neiupõlvenimi

en: managers
et: haldajad

en: marriage
et: abielu

en: married name
et: abielunimi

en: matrilineal
et: matrilineaarne

en: maximum
et: maksimaalne

en: maximum %s day | maximum %s days
et[0]: maksimaalne %s päev
et[1]: maksimaalsed %s päevad

en: members
et: liikmed

en: midnight
et: kesköö

en: minimal
et: minimaalne

en: minimum
et: miinimum

en: month
et: kuu

en: months after marriage
et: kuid pärast abielu

en: months before and after marriage
et: kuid enne ja pärast abielu

en: mother
et: ema

[ctx: mother’s brother]
en: uncle
et: onu

[ctx: mother’s brother’s child]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: mother’s brother’s daughter]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: mother’s brother’s son]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: mother’s brother’s wife]
en: aunt
et: tädi

[ctx: mother’s child]
en: half-sibling
et: poolõde/-vend

[ctx: mother’s daughter]
en: half-sister
et: poolõde

[ctx: mother’s father]
en: maternal grandfather
et: emapoolne vanaisa

[ctx: mother’s father’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: mother’s father’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s father’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s father’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: mother’s father’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: mother’s father’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: mother’s father’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: mother’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: mother’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: mother’s father’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: mother’s father’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s father’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: mother’s father’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s husband]
en: step-father
et: kasuisa

[ctx: mother’s husband’s child]
en: step-sibling
et: kasuõde/-vend

[ctx: mother’s husband’s daughter]
en: step-sister
et: kasuõde

[ctx: mother’s husband’s son]
en: step-brother
et: kasuvend

[ctx: mother’s mother]
en: maternal grandmother
et: emapoolne vanaema

[ctx: mother’s mother’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: mother’s mother’s brother’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s mother’s brother’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s mother’s brother’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: mother’s mother’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: mother’s mother’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: mother’s mother’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: mother’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: mother’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: mother’s mother’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: mother’s mother’s sister’s child]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s mother’s sister’s daughter]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: mother’s mother’s sister’s son]
en: first cousin once removed ascending
et: esimene nõbu ühe korra eemaldatud kasvavalt

[ctx: mother’s parent]
en: maternal grandparent
et: emapoolne vanavanem

[ctx: mother’s parent’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: mother’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: mother’s parent’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: mother’s parent’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: mother’s parent’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: mother’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: mother’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: mother’s parent’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: mother’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: mother’s sibling]
en: aunt/uncle
et: tädi/onu

[ctx: mother’s sister]
en: aunt
et: tädi

[ctx: mother’s sister’s child]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: mother’s sister’s daughter]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: mother’s sister’s husband]
en: uncle
et: onu

[ctx: mother’s sister’s son]
en: first cousin
et: esimene nõbu

[ctx: mother’s son]
en: half-brother
et: poolvend

en: never
et: mitte kunagi

en: next
et: järgmine

en: ninth cousin
et: üheksas nõbu

en: no
et: Ei

en: none
et: puudub

en: noon
et: keskpäev

en: north
et: põhi

en: numbers
et: number

en: of
et: /

en: on the date of death
et: surmapäeval

en: overall
et: üleüldine

[ctx: paper size]
en: Legal
et: Legaalne

[ctx: paper size]
en: Letter
et: Kiri

en: parent
et: vanem

[ctx: parent’s brother]
en: uncle
et: onu

[ctx: parent’s brother’s wife]
en: aunt
et: tädi

[ctx: parent’s child]
en: half-sibling
et: poolõde/-vend

[ctx: parent’s daughter]
en: half-sister
et: poolõde

[ctx: parent’s father]
en: grandfather
et: vanaisa

[ctx: parent’s father’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: parent’s father’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: parent’s father’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: parent’s father’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: parent’s father’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: parent’s father’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: parent’s father’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: parent’s father’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: parent’s father’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: parent’s mother]
en: grandmother
et: vanaema

[ctx: parent’s mother’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: parent’s mother’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: parent’s mother’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: parent’s mother’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: parent’s mother’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: parent’s mother’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: parent’s mother’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: parent’s mother’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: parent’s mother’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: parent’s parent]
en: grandparent
et: vanavanem

[ctx: parent’s parent’s brother]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: parent’s parent’s brother’s wife]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: parent’s parent’s father]
en: great-grandfather
et: vaarisa

[ctx: parent’s parent’s mother]
en: great-grandmother
et: vaarema

[ctx: parent’s parent’s parent]
en: great-grandparent
et: vaarvanem

[ctx: parent’s parent’s sibling]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: parent’s parent’s sibling’s spouse]
en: great-aunt/uncle
et: vanatädi/-onu

[ctx: parent’s parent’s sister]
en: great-aunt
et: vanatädi

[ctx: parent’s parent’s sister’s husband]
en: great-uncle
et: vanaonu

[ctx: parent’s sibling]
en: aunt/uncle
et: tädi/onu

[ctx: parent’s sister]
en: aunt
et: tädi

[ctx: parent’s sister’s husband]
en: uncle
et: onu

[ctx: parent’s son]
en: half-brother
et: poolvend

[ctx: parent’s spouse]
en: step-parent
et: kasuvanem

[ctx: parent’s spouse’s child]
en: step-sibling
et: kasuõde/-vend

[ctx: parent’s spouse’s daughter]
en: step-sister
et: kasuõde

[ctx: parent’s spouse’s son]
en: step-brother
et: kasuvend

en: patrilineal
et: patrilineaarne

en: pending
et: otsuse ootel

en: percentage
et: protsent

en: pixels
et: pikslit

en: preview
et: Eelvaade

en: previous
et: eelmine

en: primary evidence
et: esmane tõend

en: quarters after marriage
et: kvartaleid pärast abielu

en: questionable evidence
et: küsitava usaldusväärsusega tõend

en: records
et: kirjed

en: rejected
et: tagasilükatud

en: religious name
et: religioosne nimi

en: replace
et: asenda

en: reporting
et: raporteerimine

en: reset
et: lähtesta

en: save
et: salvesta

en: search
et: otsi

en: second %s
et: sekund %s

en: second cousin
et: teine nõbu

en: secondary evidence
et: teisejärguline tõend

en: select all
et: vali kõik

en: select none
et: ära vali midagi

en: self
et: ise

en: seventh cousin
et: seitsmes nõbu

en: show
et: näita

en: show the chart
et: näita diagrammi

en: sibling
et: õde/vend

[ctx: sibling’s child]
en: nephew/niece
et: vennapoeg/vennatütar

[ctx: sibling’s child’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: sibling’s child’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: sibling’s child’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: sibling’s daughter]
en: niece
et: õe-/vennatütar

[ctx: sibling’s daughter’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: sibling’s daughter’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: sibling’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
et: õe-/vennatütre abikaasa

[ctx: sibling’s daughter’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: sibling’s son]
en: nephew
et: õe-/vennapoeg

[ctx: sibling’s son’s child]
en: great-nephew/niece
et: vana-vennapoeg/-tütar

[ctx: sibling’s son’s daughter]
en: great-niece
et: vana-vennatütar

[ctx: sibling’s son’s son]
en: great-nephew
et: vana-vennapoeg

[ctx: sibling’s son’s wife]
en: niece-in-law
et: õe-/vennapoja abikaasa

[ctx: sibling’s spouse]
en: brother/sister-in-law
et: naisevend/vennanaine

en: sign in
et: logi sisse

en: sign out
et: logi välja

en: sister
et: õde

[ctx: sisters’s daughter’s husband]
en: nephew-in-law
et: õetütre abikaasa

[ctx: sisters’s son’s wife]
en: niece-in-law
et: õepoja abikaasa

[ctx: sister’s child]
en: nephew/niece
et: vennapoeg/vennatütar

[ctx: sister’s daughter]
en: niece
et: õetütar

[ctx: sister’s husband]
en: brother-in-law
et: õemees

[ctx: sister’s husband’s brother]
en: brother-in-law
et: naisevend

[ctx: sister’s husband’s sibling]
en: brother/sister-in-law
et: naisevend/vennanaine

[ctx: sister’s husband’s sister]
en: sister-in-law
et: vennanaine

[ctx: sister’s son]
en: nephew
et: õepoeg

en: sixth cousin
et: kuues nõbu

en: son
et: poeg

en: son of
et: poeg

[ctx: son’s child]
en: grandchild
et: lapselaps

[ctx: son’s child’s child]
en: great-grandchild
et: poja lapselaps

[ctx: son’s child’s daughter]
en: great-granddaughter
et: pojalapse tütar

[ctx: son’s child’s son]
en: great-grandson
et: pojalapse poeg

[ctx: son’s daughter]
en: Adoption of a granddaughter
et: Lapselapse adopteerimine

[ctx: son’s daughter]
en: Baptism of a granddaughter
et: Lapselapse (tütar) ristimine

[ctx: son’s daughter]
en: Birth of a granddaughter
et: Lapselapse sünd

[ctx: son’s daughter]
en: Burial of a granddaughter
et: Lapselapse matus

[ctx: son’s daughter]
en: Christening of a granddaughter
et: Lapselapse ristimine

[ctx: son’s daughter]
en: Cremation of a granddaughter
et: Lapselapse tuhastamine

[ctx: son’s daughter]
en: Death of a granddaughter
et: Lapselapse surm

[ctx: son’s daughter]
en: Marriage of a granddaughter
et: Lapselapse abiellumine

[ctx: son’s daughter]
en: granddaughter
et: pojatütar

[ctx: son’s daughter’s child]
en: great-grandchild
et: poja tütrelaps

[ctx: son’s daughter’s daughter]
en: great-granddaughter
et: poja tütretütar

[ctx: son’s daughter’s husband]
en: granddaughter’s husband
et: lapselapse elukaaslane

[ctx: son’s daughter’s son]
en: great-grandson
et: poja tütrepoeg

[ctx: son’s son]
en: Adoption of a grandson
et: Lapselapse adopteerimine

[ctx: son’s son]
en: Baptism of a grandson
et: Lapselapse (poeg) ristimine

[ctx: son’s son]
en: Birth of a grandson
et: Lapselapse sünd

[ctx: son’s son]
en: Brit milah of a grandson
et: Lapselapse brit milah

[ctx: son’s son]
en: Burial of a grandson
et: Lapselapse matus

[ctx: son’s son]
en: Christening of a grandson
et: Lapselapse ristimine

[ctx: son’s son]
en: Cremation of a grandson
et: Lapselapse tuhastamine

[ctx: son’s son]
en: Death of a grandson
et: Lapselapse surm

[ctx: son’s son]
en: Marriage of a grandson
et: Lapselapse abiellumine

[ctx: son’s son]
en: grandson
et: pojapoeg

[ctx: son’s son’s child]
en: great-grandchild
et: pojapoja laps

[ctx: son’s son’s daughter]
en: great-granddaughter
et: pojapoja tütar

[ctx: son’s son’s son]
en: great-grandson
et: pojapoja poeg

[ctx: son’s son’s wife]
en: grandson’s wife
et: lapselapse naine

[ctx: son’s wife]
en: daughter-in-law
et: minia

[ctx: son’s wife’s father]
en: daughter-in-law’s father
et: minia isa

[ctx: son’s wife’s mother]
en: daughter-in-law’s mother
et: minia ema

[ctx: son’s wife’s parent]
en: daughter-in-law’s parent
et: minia vanemad

en: sort by date
et: sorteeri kuupäeva järgi

en: sort by date of birth
et: sorteeri sünnikuupäeva järgi

en: sort by date of death
et: sorteeri surma kuupäeva järgi

en: sort by date of marriage
et: sorteeri abiellumise kupäeva järgi

en: sort by date, newest first
et: sorteeri kuupäeva järgi, uuemad enne

en: sort by date, oldest first
et: sorteeri kuupäeva järgi, vanemad enne

en: sort by filename
et: sorteeri failinime järgi

en: sort by name
et: sorteeri nime järgi

en: sort by title
et: sorteeri pealkirja järgi

en: south
et: lõuna

en: spouse
et: elukaaslane

[ctx: spouse’s brother]
en: brother-in-law
et: abikaasa vend

[ctx: spouse’s child]
en: step-child
et: kasulaps

[ctx: spouse’s daughter]
en: step-daughter
et: kasutütar

[ctx: spouse’s father]
en: father-in-law
et: äi

[ctx: spouse’s mother]
en: mother-in-law
et: ämm

[ctx: spouse’s parent]
en: mother/father-in-law
et: ämm/äi

[ctx: spouse’s sibling]
en: brother/sister-in-law
et: naisevend/vennanaine

[ctx: spouse’s sister]
en: sister-in-law
et: abikaasa õde

[ctx: spouse’s son]
en: step-son
et: kasupoeg

en: table
et: tabel

en: tag cloud
et: märksõnapilv

en: tenth cousin
et: kümnes nõbu

en: the database connection settings in the file “/data/config.ini.php” are still correct
et: andmebaasi ühenduse seaded failis '/data/config.ini.php’ on siiani korrektsed

en: the folder “/data” and the file “/data/config.ini.php” have access permissions that allow the webserver to read them
et: kaust '/data' ja fail ‘/data/config.ini.php’ omavad juurdepääsuõigusi, mis lubavad veebiserveril neid lugeda

en: themself
et: tema ise

en: third %s
et: kolmas %s

en: third cousin
et: kolmas nõbu

en: thirteenth cousin
et: kolmeteistkümnes nõbu

en: this record does not exist
et: seda kirjet pole olemas

en: three-quarter circle
et: kolmveerandring

en: to %s
et: %s'le

en: twelfth cousin
et: kaheteistkümnes nõbu

en: twin brother
et: kaksikvend

en: twin sibling
et: kaksikõde/-vend

en: twin sister
et: kaksikõde

en: unknown
et: teadmata

[ctx: unknown century]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: unknown family]
en: unknown
et: teadmata

[ctx: unknown gender]
en: Unknown
et: Teadmata

[ctx: unknown people]
en: Unknown
et: Teadmata

en: unlimited
et: piiramatu

en: unreliable evidence
et: mitteusaldusväärne tõend

en: update
et: Uuendus

en: upload
et: lae üles

en: view
et: vaata

en: visitors
et: külalised

en: webtrees cannot connect to the PhpGedView database: %s.
et: webtrees ei saa ühenduda PhpGedView-i andmebaasiga: %s.

en: webtrees message
et: webtrees sõnum

en: webtrees needs a MySQL database, version %s or later.
et: webtrees vajab MySQL andmebaasi, %s või hilisemat versiooni.

en: webtrees needs to send emails, such as password reminders and website notifications. To do this, it can use this server’s built in PHP mail facility (which is not always available) or an external SMTP (mail-relay) service, for which you will need to provide the connection details.
et: webtrees peab saatma e-posti, näiteks parooli meeldetuletusi ja saidi teavitusi. Selleks saab kasutada serverisisest PHP mailifunktsiooni (mis ei ole alati saadaval) või välist SMTP teenust, mille jaoks pead andma ühendamise üksikasjad.

en: webtrees reply address
et: webtrees vastamise aadress

en: webtrees sends emails with no storage
et: webtrees saadab emaili ilma kohaliku salvestamiseta

en: webtrees uses UTF-8 encoding for accented letters, special characters and non-Latin scripts. If you want to use this GEDCOM file with genealogy software that does not support UTF-8, then you can create it using ISO-8859-1 encoding.
et: webtrees kasutab UTF-8 kodeeringut täpitähtede, erisümbolite ja non-latin tähtede jaoks. Kui te soovite kasutada seda GEDCOM faili sellise genealoogia tarkvaraga, mis ei toeta UTF-8 kodeeringut, siis te saate selle koostada kasutades ISO-8859-1 kodeeringut.

en: webtrees’ database must be on the same server as PhpGedView’s
et: webtrees-i andmebaas peab olema samas serveris, kus PhpGedViewi oma

en: west
et: lääs

en: wife
et: naine

[ctx: wife’s brother]
en: brother-in-law
et: naisevend

[ctx: wife’s brother’s wife]
en: sister-in-law
et: vennanaine

[ctx: wife’s child]
en: step-child
et: kasulaps

[ctx: wife’s daughter]
en: step-daughter
et: kasutütar

[ctx: wife’s father]
en: father-in-law
et: äi

[ctx: wife’s mother]
en: mother-in-law
et: ämm

[ctx: wife’s sibling]
en: brother/sister-in-law
et: naisevend/vennanaine

[ctx: wife’s sister]
en: sister-in-law
et: naiseõde

[ctx: wife’s sister’s husband]
en: brother-in-law
et: naisevend

[ctx: wife’s son]
en: step-son
et: kasupoeg

en: years
et: aastat

en: yes
et: jah

en: you can connect to the database using other applications, such as phpmyadmin
et: te saate andmebaasiga ühenduda kasutades teisi rakendusi nagu näiteks phpmyadmin

en: younger brother
et: noorem vend

en: younger sibling
et: noorem õde/vend

en: younger sister
et: noorem õde

en: ±%s year | ±%s years
et[0]: ±%s aasta
et[1]: ±%s aastat

en: “%s” has been added to your favorites.
et: “%s” on lisatud sinu lemmikutesse.

en: “%s” has been deleted.
et: “%s” on kustutatud.
